Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 18 червня 2018 року

Лондон-Відень-Львів: за і проти

Переглядів: 12608
Додано: 02.08.2004 Додав: Адвокат  тем: 51
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 35
 • 18:03 02.08.2004
  0 0
  перш за все - хороші новини: я зараз в Україні!!! (пардон за офтоп, але не можу стриматись)

  А тепер хочу поділитися своїм досвідом добирання до Львова з Лондона через Відень, на випадок якщо хтось знайде це корисним.

  Звичайно до Львова я літаю через Варшаву. Переваги: вилітаєш з Лондона у 7 ранку, у Варшаві час на пересадку - 50 хв, багаж автоматично проходить до Львова, у Львові в 14.40. Недоліки: треба вставати десь о 4-й ранку, щоб потрапити на 7:00 літак. Деколи буває, що літак Варшава -Львів скасовують, і тоді доводиться ночувати в Варшаві і летіти наступного дня. Але в загальному, цілком пристойний варіант (про те, як купити квитки і ціни, дивіться мій допис у темі "Де купити дешеві квитки?")

  Коротше, цього разу мені заманулося випробувати новий варіант - новий рейс Лондон-Відень-Львів. Переваги: відправляється з Лондона в 9:35 ранку, і прибуває у Відень у 12:45 ; львівський відправляється в 13:15 і прибуває в 15:45 (всі часи місцеві). Недоліки: сполучення з Відня до Львова є НЕ ЩОДНЯ; час на пересадку - всього 30хв... Час відправки мене спокусив з огляду на те, що ми подорожували з річною дитиною.

  ...Літак відправився з Лондона з запізненням на півгодини. До кінця польоту час запізнення зменшився на 15 хв, але легше від того нам не стало - з огляду на обмежений час на пересадку. Перший тривожний дзвінок пролунав, коли десь за 15 хв до посадки стюардеси почали оголошувати ворота для пересадок - ЛЬВОВА ТАМ НЕ БУЛО. Коли ми почали питати : "А нам куди?", відповіді не було - від нас просто відмахувалися відповідями типу "питайте після приземлення". Коли ми приземлилися не на "присоску", а у "чістам полє", мені стало ясно, що ні до якого Львова ми не потрапимо (в усякому випадку сьогодні).

  Мушу зараз перерватися на момент - закінчення допишу пізніше.
   
 • 18:18 02.08.2004
  0 0
  Отже, продовжую.

  Зійшовши по трапу із сплячою дитиною на руках, підходжу до жінки в уніформі "ground staff" і цікавлюся: "Ми до Львова, рейс такий-то, нам куди?" На годиннику - 13:12. Після перевірки по рації - відповідь: "Цей рейс вже пішов. Їдьте у сервіс центр і там вам порадять, що тепер робити"...

  При вході до терміналу - Загальна Інформація. Моя друга половина наївно-незнаючим тоном питає:"Нам на Львів на пересадку - до яких воріт нам іти?" (зауважу - на екрані інформації Львів уже давно зник). Усміхнена дівчина дивиться спочатку на наші посадочні талони, видані у Лондоні, де вказано ворота А14, потім на екран свого компютера, каже" Щось я цього не бачу.... але йдіть до воріт А14, там СПИТАЄТЕ". Без коментарів.

  Моя друга половина по своїй західноєвропейській наївності хотіла йти до воріт А14, але мені вдалося переконати, що то порожнє заняття і іти до сервіс центру. А там - було чоловік з 15 таких же страждальців, що пропустили цей рейс - переважно українців, що летіли або з Лондона (як ми), або з Мілану... А далі почалося таке...

  Частину 3 допишу завтра - мій час у компютерному клубі підходить до кінця, але прийду завтра.      
   
 • 18:53 02.08.2004
  0 0
  Адвокат duzhe tsikavo. chakatymu na 3-tju chastynu.
   
 • 09:19 05.08.2004
  0 0
  Цитата:
  перш за все - хороші новини: я зараз в Україні!!!
  ... та ще й у Львові - може б то на пиво на вихідні зібратися
   
 • 14:48 05.08.2004
  0 0
  Ні вчора,ні позавчора до компютера добратися не вийшло - але краще пізно, ніж ніколи. На разі - продовжую.

  Частина 3.

  Що таке сервіс центр Австрійських Авіаліній? Це таке собі зборище кобіт у червоних колготках (прямо по "Скрябіну" ), які, крім німецької, слабо володіють мовами (англійська на рівні трієчника середньої школи + завчені фрази, не кажучи за інші). Ми потрапили у чергу львівських страждальців, і з жвавої жестикуляції перед нами побачили, що запропоновані варіанти добирання до Львова ні у кого ентузіазму не викликають. Ситуація була така:

  (1) як вже попередньо згадано, прямий літак з Відня до Львова літає не щодня. У нашому випадку, ми пропустили літак у пятницю, і наступний був лише у неділю.

  (2) зазвичай, якщо через затримку літака пасажир втрачає сполучення, авіалінія зобовязана доставити того пасажира за свій рахунок до пункту призначення в найкоротший термін, і якщо потрібно ночувати, то оплатити готель та видати ваучери на харчі. Альтернативно, авіалінія може доставити пасажира у інший пункт за бажанням пасажира, при умові що вартість перельоту є еквівалентною або меншою від вартості вашого квитка. Якщо пасажир погоджується на такий варіант, ніяких претензій до авіалінії за недоставку його до початкового пункту призначення він мати не може.

  Нам були запропоновані наступні варіанти:

  (1) летіти до Києва у той же самий день (відправка 20:15 з Відня, прибуття 23:10) і ДОБИРАТИСЯ ДО ЛЬВОВА СВОЇМИ СИЛАМИ І ЗА СВІЙ РАХУНОК. Уявіть себе в Борисполі опівночі з купою речей, роздратованим немовлям і без найменшого поняття, як серед літа дістати квитки на літак або поїзд до Львова.... (не кажучи про кошти на усе це) Австрійські авіалінії посилено намагалися втрутити нам цей рейс (для них це був найдешевший варіант), але, наскільки я знаю, майже ніхто на це не погодився.

  (2) летіти до Львова наступного дня (суботу) через Київ. Тобто ночувати у Відні, наступного ранку - на 10:35 рейс до Києва, там півтора години на пересадку, і на львівський літак (прибуття 16:20) Готель і харчування оплачують авіалінії.

  У мене резонно виникло питання - а чому не можна у суботу летіти через Варшаву? (швидше і випробувано). Відповідь була - літак з Варшави до Львова повний - "мєст нєт". Субота, wissen Sie...

  О, і варіант 2 мав ще маленький нюансик - готель був можливий лише якщо у пасажира є або шенгенська віза, або паспорт, що дозволяє вихід у Австрії. А інакше - спати в аеропорту серед розкішних бутіків (згадалося з "Дванадцяти Стільців" - "Киса, мы чужие на этом празднике жизни..." )

  (3) летіти прямим до Львова через 2 дні (у неділю). Плюс - прямий рейс. Мінуси - (а) чекати 2 дні; (б) за готель та харчі платять лише за 1 добу, а за другу мусиш платити сам; (в) якщо немає шенгенської візи, або паспорта, що дозволяє вихід у Австрії - це 2 дні спання в аеропорту...

  Коротше, у ситуації, що склалася, варіант 2 був, хоч не ідеальним, але найкращим з найгірших. Нам ще пощастило, що у мене "за халявою" був мій англійський паспорт, тобто ми могли вийти до готелю та в місто. А всім іншим (серед яких були жінки-заробітчанки з Мілану, українка з двома маленькими дітьми та мамою, що летіла з Лондона, хлопець, що летів з Лондона і у якого день народження припав саме на той день) довелося спати в аеропорту... (ще слава Богу, що над жінкою з дітьми змилувалися і дали їй маленьку кімнатку на ніч в аеропорту)

  Коротше ми через зуби погодилися на цей варіант. Білети нам міняли вічність, потім намагалися переконати, що наш багаж забирати не варто. Довелося їм популярно пояснити, що у нас маленька дитина, і нам наші речі потрібні. Нас тоді послали у інше сервіс бюро, де видають ваучери на готель та харчі. Там ми вистояли вічність у іншій черзі, і нарешті потрапили перед ясні очі такого собі чорного мурла у червоній уніформі, що виписав нам ваучери з виглядом "ви маєте мені бути довіку вдячні". Коли ж ми його запитали, чи готель матиме дитяче ліжечко, він сердито відгавкнув "там спитаєте". Така ж відповідь пролунала, коли ми поцікавились, чи номер матиме ванну (а не лише душ, як часто буває в готелях такого типу). Тут мене прорвало(а я людина зазвичай резонна, і мене треба дуже допекти, щоб так сталося), і мені довелося йому докладно пояснити, що я зараз "построю" цю недороблену контору, і якщо він думає, що якщо в готелі мені скажуть, що ліжечка нема, то я повертатимусь до нього ось сюди, то він дуже помиляється. А тому хай бере довбаний телефон і дзвонить в готель ВЖЕ!!!! (замовк, подзвонив, був як шовковий)

  Ми вийшли, купили дитині молока в кіоску в аеропорту, і поплентали в готель (дякувати Богу, то було лише через дорогу від аеропорту). А там нам сказали, що обід по ваучерах вже скінчився, і нам доведеться платити, якщо ми голодні... Але загалом, Відень був ОК. Ми поїхали в Центральний парк, посиділи на траві та на дитячій площадці, приїхали в готель, повечеряли, і дивилися по телевізору "Патріота" з Мелом Гібсоном (німецькою), поки наша донечка пакувала в урну для сміття наші мобільні, квитки на літак та інші речі, які, на її думку, підходили для цієї функції. Коротше, було весело.

  На другий ранок (субота), ми "як штик" прийшли в аеропорт. Але політ до Львова через Київ заслуговує окремої частини...   

   
 • 15:47 05.08.2004
  0 0
  Отже Частина 4 і остання - Відень-Київ-Львів...

  На здачі багажу чувак у тій же остохренілій червоній уніформі запевнив нас, що багаж піде прямо до Львова, тобто у Києві нам лише треба перейти на сполучення. Мені це видалося дивним з огляду на те, що Київ -Львів - рейс внутрішній, а значить є такі речі, як митниця... Але чувак не вгавав, і ми повірили у те, у що так хотілося вірити...

  Коло воріт ми зустріли інших страждальців, що провели ніч у аеропорту. Їх настрій був самі знаєте який... Але ми погрузилися та полетіли.

  До Києва долетіли без пригод (тільки після спуску з трапу ми клали сплячу дитину в коляску, і огрядна "сотрудніца авіаліній" роздратовано сказала: "бистрєє, ви же задєржіваєтє автобус!").

  А там ми наївно попрямували до зали пересадок, тільки щоб бути зупиненими золотозубим двійником Вєрки Сердючки, яка "обясніла што" "на Львов вам нада прайті паспартний кантроль, забрать вєщі і пєрєйті на другой тєрмінал". Ми випали.

  Черги на "паспартний кантроль" були безкраї. Мені не пофортунило - у чоловіка переді мною були якісь проблеми з паспортом, і у сусідніх чергах вже пройшло чоловік 10, а ми - стоїмо. Люди позаду мене почали хвилюватися і просити поєднатися сусідньою чергою хоча би поки ця проблема вирішиться. Я культурною українською мовою пояснюю першим у сусідній черзі ситуацію - відповідь "Ми нє протів - ІДІТЄ ПОСЛЄ НАС". О українська ментальність! Довелося їм пояснити, що вони мають право лише пропустити когось ПОПЕРЕДУ себе, а не позаду, а по цьому принципу, то мені можна з тим же успіхом стати в кінець їхньої черги. Мені довелося також зауважити, що вони могли б опинитися на моєму місці, і як би вони почувалися, якби їм відповіли так, як вони мені? І - о диво - мої аргументи спрацювали і вони пропустили мене вперед! Ура, ще не все втрачено!!

  А далі ми в темпі забрали багаж з конвеєра (це все при дитині в колясці), заповнили декларації, і побігли на митний контроль.

  Великий позитив - у Борисполі, як у більшості закордонних аеропортів, є "червоний" митний коридор (для тих, хто має що декларувати) і "зелений" (для тих, хто не має). Ми пішли по "зеленому", і все було швидко, безболісно, митник розмовляв українською, і ніяких докопувань а-ля Львівська митниця ніхто не проводив. Культурно, нам сподобалося.

  На цей момент нам залишалося щось 30-40 хв до відправки літака на Львів. Ми бігом (одне - з дитячою коляскою попереду, друге - з візком завантаженим трьома великими чемоданами) полетіли до виходу. (До речі, візок - то окрема пісня: візок коштує або 25 коп або 50коп, але ж у інтуристів копійок немає, то існує розмінний пункт, який був зачинений - якась жінка зглянулася на нас і дала нам 50 коп...)

  На четвертій швидкості ми вилетіли в зону прибуття ("Таксі? Таксі, нєдорага?"), і - завал: немає ЖОДНОГО показника, в який бік той териінал на Львів! Ми металися як дурні, поки якийсь таксіст не підказав "вийдіть на вулицю, пройдіть направо 150 метрів, і там той термінал і буде". Ми - туди (на такій швидкості губився багаж, ми трохи не загубили один одного, жара сягала 28 градусів - одним словом, кайф ). Добігли, а там - одна черга на Львів, Данєцк, Сімфєропаль і Адєсу (уявіть кількість курортників!). Довелося йти буквально по головах, і в кінці кінців ми пробилися через реєстрацію до літака. Літак був Як-40 (той, де заходити ззаду), і був набитий вщент. Сервіс був більш-менш (про паски безпеки ніхто не переймався, за дитячі паски взагалі мови не йшло). Вже при посадці нашій малій стало погано без попередження, і ми мусили витирати, міеняти одяг собі і дитині в таких умовах. По прибуттю нас 25(!) хвилин не випускали з літака ("бо нема автобуса"), і люди трохи не знесли двері. Зрештою нас випустили, підвезли під якесь подобіє хліва, і сказали всім чекати тут на багаж, а тим, у кого нема багажу,можна йти. Зрозуміло, більшість лишилася чекати. Далі було вже описане на цьому форумі розхапування багажу з візка та пропихання через темний вузький коридор на вихід (де мені довелося осадити двох козлів грузчиків, що нагло перли без черги.) І ми нарешті вийшли на волю...

  А далі перед нами було 230 км по "українському автобану" до Бучача...


  Одним словом, висновок: БІЛЬШЕ АВСТРІЙСЬКИМИ АВІАЛІНІЯМИ Я НЕ ПОЛЕЧУ НІ ЗА ЯКІ ГРОШІ (хіба буде безвихідь). А як полечу, то братиму раніший рейс на Відень.

  2 Alex Бандерштадтський: пиво - то добре, але я - у Бучачі.... Буду в Львові аж 11-го, але то транзитом (лечу назад до Лондона - через Відень )

     
   
 • 20:25 05.08.2004
  0 0
  Адвокат, дякую за цiкаву та корисну iнформацiю.
   
 • 17:34 28.03.2005
  0 0
  До Адвокат... Ну і вляпались Ви
  Можемо створювати клуб ображених на "австрійські авіалінії"

  Хоч я перечитую велику кількість повідомлень форуму укрцентру - у цьому випадку вийшло так, що повідомлення Адвоката де він хвалився ти що буде випробовувати класний варіант через відень я побачив, а от враження від перельоту пройшли повз мою увагу...

  Тому все описане вище довелось з доповненнями у оновленій версії проходити на своїй шкурі через кілька місяців...
   
 • 17:53 28.03.2005
  0 0
  Як і у випадку з Адвокатом купився на переліт через відень як Альтернативу Києву чи Варшаві через півгодинний інтервал між польотами, а також не надто ранню годину вильоту з Лондона.

  Ціна у 320 фунтів здавалась доволі справедливою за переліт до Львова (Льотом через варшаву на той час було 295), а 25 різниці справедливою доплатою за виспану ніч і не довге чекання свого рейсу при пересадці.... Але любі австріяки приготували багато сюрпризів і вийшло далеко не так як думалося...

  Сівши у літак я був приємно вражений вчасністю вильоту і радісно вмостився сподіваючись подивитись не обтяжені інтелектом мультики з екранів які нависали над кріслами. Та такої насолоди я недістав бо... Екран який призначався для мене був несправний а дивитись на наступний який за ним було надто далеко.

  Що ж невелика біда.
  Для підняття настрою Австрійські Авіалінії розщедрились на фляшечку простої негазованої і не дуже мінеральної води...
  Неабияка щедрість...
  Зауважу що наприклад LOT, British Airways, Ukrainian Int Airlines, хоч і є в одній ціновій категорії пропонують обід.

  Тут же виявилось доведеться платити. Ну що ж це те ж не біда. Канапку можна купити. ---- Хе Хе... Якби ж це - виявляється на рейсі з Лондона Фунти не приймають!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Зато можна платити американськими доларами. "Комфортно"!

  Не бажаючи псути дурницями настрій і якось перекимаривши час звернув увагу на годинник а до планованої посадки менше 10 хв... Для мене це неприємна інфо бо ж часу і так малувато для пересадки, а тут ще й це. Цікаво те що ніхто нічого не пояснював аж до моменту, коли я підкликав стюардесу спитав, а ми запізнюємось?

  Вона не мала на початку готової відповіді, але згодом повідомили що у Відні не льотна, так би мовити, погода і ми летимо у місто "Ґратз", що за 350км від Відня.

  Ще 45хв перельоту у літак сів у місті назва якого мені досі нічого не говорить. Година стоянки, заправка, повний кумар, думки про літк до Львова вже навіть в голову не приходили... Нарешті ми у повітрі і прямуємо у злощасний Відень де ще повно сюрпризів... Отже після посадки у Відні літак до Львова звичайно вже відлетів. Я підходжу до довідки австрійських авіаліній, де вже обурено сперечаються англіки які потрапили у таку ж халепу як і я і пробую вияснити що мені робити. Виявляється наступний рейс до Львова аже через 2 дні, я маю право на нього зачекати але по перше за власний кошт у готелі (бо це не їх вина що погода не льотна) по друге вийти за аеропорта не можу бо в мене нема шенгена!!!!!!!!!!!!!!!!! тобто 2 дні доведеться ночувати на лавці. Пояснення ситуації прикордонному персоналу не допомогло, а готель в нейтральній зоні не має місць..... ЧУДОВО! Інші запропоновані варіанти - переліт в Мінськ або Варшаву або Київ (далі добиратися власним ходом за свій кошт). Вибираю Київ. Літак прилітає о першій годині ночі! Посередині зими. Я без відповідного одягу добираюсь вночі до вокзалу де такий мороз що навіть в середині вода замерзає. Всю ніч проклинаю Австріяк. Ранком сідаю коло 5ї на Поїзд Москва-Львів.
   
 • 20:10 11.04.2005
  0 0
  Леве, де ж довгоочікуване продовження? Дуже цікаво взнати, чим вас приймали у Відні..
   
 • 22:08 29.04.2005
  0 0
  Такс...
  Я мав нагоду випробувати це задоволення покищо тільки в одному напрямі: Львів - Відень - Лондон.

  Це було тієї зими. Була сніжна та холодна погода. Літак при вильоті затримався десь так на годину. (Обробляли проти зледенніння). Відповідно - пропустив свій рейс до Лондона - Перенаправили на наступний. (добре що там хоч сполучення інтенсивніше ніж зі Львовом)
  Але найцікавіше було в зоні міжнародної пересадки в Відні - вона - виявляється складається з 3-х частин: снідне та захіне НЕ шенгенське крило та центральне шенгенське. Сполучення між ними - автобусом - який тебе забирає в західне перед самою посадкою в літак (А решту часу торчи собі в arrivals) (такий собі львівський трамвайчик початку 40х років з центральним відділеенням для "арійської раси")
  Але на тому враження не закінчилися - після допитів - хто ти, куди, навіщо - запустили в сектор посадки - сіли в літак. Після взльоту - відкрилися екранчики, почалися мультики... Почали роздавити всім слухавки... але майже всі аудіо розйоми на кріслах не працювали...
  Розщедрилися тільки на чай...
  Сіли в Лондоні (22:00), але на тому мої приходи не закінчилися, я вирішив поїхати до остаточного пункту призначення на метро+поїзд (планував добратися за 2 год 1 год метро +1 год поїзд)...
  Купив квиток, сів на метро, за 1 год був на Кінгскросі, дивлюся на табло, а там прямого поїзда в п.п. нема. Десь щез. Дзвоню в customer support - ремонтують колію - enjoy rail replacement service - з Стівенеджа - приїхав туди на поїзді десь так по 12:00, потім ще той автобус чекав 45 хв на пасажирів з наступного поїзда, а потім він ще 2 години їхав по міжсільских "хайвеях" заїзджаючи в кожне село і поступово розвозячи пасажирів. Такщо добрався до станції призначення десь так о 3 год ранку...

  Але взагалі то краще погано їхати ніж добре йти....
   
 • 14:25 09.08.2006
  0 0
  Минуло 2 роки від мого останнього польоту в Україну Австрійськими Авіалініями. І незважаючи на моє зарікання ніколи більше ними не летіти, цього року ми таки ними полетіли знову. Головна причина була у тім, що квитків через Варшаву на потрібні дні не було, а у інші можливі дні ціни були трошки захмарні.

  Про політ через Жешув (Ряшів) ми теж думали, але з двома маленькими дітьми (одній 3 роки, другій 3 місяці) ризикувати довгочасною поїздкою з перетином кордону зовсім не хотілося (а як доведеться чекати у черзі - бо хабарів не даю принципово? Дорослі ще б витримали, але діти, серед літа... )

  Через Київ політ теж не "фонтан" - ні по ціні, ні по комфорту (випробувано). Тому єдиний варіант, що нам залишився, був через Відень.

  НА цей раз ми вже не ризикували півгодинним періодом для пересадки - "чукча не дурной, у чукчи проездной" . Альтернативою було три з половиною години (!) на пересадку - але ми вирішили, що краще так, ніж ризикувати. І, як виявилось, були прав

  Вставати о 2-й годині ночі, щоб о 3-й сісти в таксі до аеропорта (літак відлітає в 6.30 ранку) - це западло (особливо з малими дітьми). У нас ще так сталось, що молодша дочка не спала з вечора, і в результаті тієї ночі спати ми взагалі не лягали. Але нічого - доїхали нормально, старша дочка встала без проблем, літаки, аеропорт і т. п. було їй страшенно цікаво.

  Літак вилетів з Лондона з запізненням на 1 год 10 хв і прилетів у Відень з запізненням на 1 год. ТАк що якби ми таки ризикнули півгодинною пересадкою, то опинилися б знову у Віденському готелі. А так нам ще залишалося 2.5 години до наступного літака, то ми собі посиділи в Кафе Йоган Штраус, пообідали по-людськи, купили Захерторта...

  До речі, в літаках Австрійських Авіаліній все ще треба платити за їжу (хоча з 1 вересня подаватимуть пайок безплатно). Мене трафило, коли виявилося, що "сніданки уже закінчилися" - незважаючи на те, що вони платні!! А у мене дитина їсти хоче... Довелося вимагати хліба з маслом (яке мені живо принесли з бізнес класу). Але сервіс ще той. До оплати брали долари США, фунти, євро і кредитні картки у літаку з Лондона і євро і кредитні картки у літаку до Львова.

  Літак до Львова запізнювався на годину, то ми ще пішли на каву, а потім виявилося, що вже не запізнюється і йде посадка - і нам довелося на четвертій швидкості з дитячим візком бігти на посадку (до речі, колупає складати/розкладати візка щоразу для проходження через службу безпеки, але то кругом так).

  До Львова долетіли без пригод, лише мені вдалося десь по ходу дії залишити свою шкіряну куртку, яку так і не вдалося знайти . Зважаючи на кількість та вік наших дітей, нас провели до паспортного контролю без черги. НА митниці теж не було жодних проблем чи натяків на подачки (ми, зрозуміло, нічого не давали).

  Назад теж летіли без проблем - у Львові Австрійці із шкіри лізуть, щоб бути гарними та пухнастими до клієнтів.

  Одним словом, подорож була досить таки прийнятною і фінансово резонною (квитки ми придбали загальною вартістю 880 фунтів на 4 особи - 2 дорослих, один дитячий і 1 немовля) через вебсайт http://www.expedia.co.uk.
   
 • 18:05 09.08.2006
  0 0
  До Лондона треба їздити потягом (наприклад, через Берлін). Літати зараз так небезпечно. Отже, панове! Не ризикуйте власним життям і життям своїх близьких!
   
 • 18:32 09.08.2006
  0 0
  Потягом?! З маленькими дітьми?! Ви, очевидно, жартуєте... Крім того, відпустки у мене так мало, що дозволити собі розкіш багатогодинної подорожі я просто не можу.
   
 • 22:25 09.08.2006
  0 0
  Нічого панове! З 4 пересадками, з ночівлєю в вокзалі, голодний(гарно що сам) я колись добирався автостопом на електричках 3 доби. Нічо, живий, сподобалось(Щоправда вже вдома). Так що Вам не найгірше було(перепрошую шо вліз в вашу тему - цікаво пишите, а мене шось на прозу потянуло).
   

Лондон-Відень-Львів: за і проти

Наші Друзі: Новини Львова