Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 19 лютого 2019 року

Хотілося, щоб це було не так

Переглядів: 2302
Додано: 28.07.2004
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 6
 • 15:03 28.07.2004
  0 0
  але сумні хвакти стають загрозливими
  http://www.telekritika.kiev.ua/forum/read.php?f=1&...

  прошу висловитись
   
 • 08:53 29.07.2004
  0 0
  виявляється, у нас є і заборонені теми?

  закрили мені доступ до форуму - не дякую за це.

  невже важко так дивитись в очі фактам - зрада Ющенкові буде саме на Галичині. Донбас мене не тривожить.

  БОЛИТЬ МЕНІ ЦЕ! ТРЕБА ЩОСЬ РОБИТИ! ПОКИ НЕ ПІЗНО! БО ЗАЛИШАТЬ В ДУРНЯХ, ЯК МИНУЛОГО РАЗУ!

  а ВИ закриваєте доступ.......

  "підлії раби" та "чухали чуби" - це про галичан
  Автор: Voice of Ukrainian
  Дата:   27-07-2004 19:07

  Козак вивчить стан корупції в Україні

  Кандидат у президенти, лідер партії ОУН в Україні Роман Козак відправився в регіони для проведення зустрічей з виборцями й ознайомлення людей зі своєю передвиборною програмою.
  Як повідомили в штабі кандидата, першими для відвідування визначені Львівська і Тернопільська області.
  Одним з головних серед задач цієї поїздки є «вивчення реального стану корупції, сваволі місцевого чиновництва й олігархів з метою розробки діючих механізмів подолання цих ганебних явищ в українському суспільстві»


  Завтра у Львові відбуватиметься форум за Януковича. Але самого винуватця не буде

  Як повідомив КуПолу речник обласного штабу кандидата в президенти Віктора Януковича Юрій Кріль, на Львівщині зібрано 51 тисячу підписів на підтримку Януковича. Крім того, завтра в будинку Вчених відбудеться форум „центристських політичних сил Львівщини” на підтримку Віктора Януковича за участю представників регіональних організацій десяти політичних сил Львівщини – Партії Регіонів, СДПУ(о), Трудової України, Демократичного Союзу, Народно-Демократичної партії, Аграрної партії, Партії „Відродження”, Християнсько-Демократичної партії, Партії”Жінки за майбутнє” та „Солідарність жінок України”. На форумі плаується підписання угоди про консолідацію зусиль партій центристського спрямування щодо забезпечення проведення прозорих та демократичних виборів Президента України, а також забезпечення перемоги кандидата від коаліції – Віктора Януковича. Учасники зборів планують прийняти звернення до громадськості в якому закличуть голосувати за Віктора Януковича. Одночасно пан Кріль не підтвердив чутки щодо можливого візиту Прем’єра до Львова: „В нас немає даних щодо його візиту на львівщину найблищим часом” заявив речник Партії Регіонів.


  Корчинський відвідає Дрогобич, якщо його запросять

  Кандидат у президенти, лідер \"Братства\" Дмитро Корчинський заявив, що його організація готова допомогти дрогобицьким робітникам відвоювати заборговану зарплату, але \"ми ніколи не захищаємо людей просто так, ми допомагаємо тим людям, які наважилися на боротьбу\".

  Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції, присвяченої початку його виборчої кампанії і діяльності громадської організації \"Братство\", відповідаючи на запитання журналістів, стосовно можливості допомогти робітникам ВАТ \"Дрогобицьке АТП-14607\", яким не виплачують зарплату.


  Опівдні у Києві було силою розігнано мітинг противників Януковича

  Опівдні у Києві було силою розігнано мітинг противників Януковича, які протестували проти проведення зібрання проянуковичівських молодіжних організацій.

  Учасників мітингу-пікетування міліція розбила на окремі групи і відтиснула від Будинку Кіно аж до метро. Тих хто прибув на автомбілях було заблоковано в цих автомобілях.Міліція застосовувала силу, викручувала руки і забирала транспаранти. Маніфестантам не дали можливості розгорнути лозунг “Україна не зона - Янукович не президент”.

  Заради психологічного комфорту “закучманілих януковичарів” київська міліція пішла на порушення цілого ряду Законів України. Дії міліції демонструють що Янукович перетворює Київ у свій кримінально-феодальний “уділ” навіть не чекаючи результатів виборів.
  Майдан-ІНФОРМ


  ВДУ готується до виборів!!!

  20 липня 2004 року у Волинському державному університеті імені Лесі Українки відбулась розширена Вчена рада, за участю ректора – І.Д. Олексеюка, проректорів, деканів факультетів, викладачів та всіх бажаючих.
  У вступному слові ректор ВДУ сформулював мету даного заходу – :“15-ти тисячний колектив університету має визначитися і задати тон кого ми будемо підтримувати. Треба, крім того, дати людям зрозуміти хто з того десятка уже зареєстрованих кандидатів найбільш приємний, щоб його обрати лідером нації...”. Та, чомусь, визначення кандидата було зведене до розповіді про життєвий шлях і роботу лише одного суб’єкта виборчого процесу, чинного прем’єра Віктора Януковича, тобто фактично проведено агітацію за дану особу.
  “І ось тут, ми ще повинні в першу чергу показати всім нашим опонентам, хто ми, політична єдина сила. Я Вас закликаю друзі, підтримати прем’єр-міністра на посаду Президента, заради того, щоб ми спокійно змогли дивитися людям в очі” – сказав у своїй промові директор інституту
  мистецтв, Лесик Олександр Володимирович.
  Дивує той факт, що це все відбувалось у робочий час, в
  приміщенні вищого державного навчального закладу під час ради, що заборонено законом “Про вибори Президента України” cт. 64 пункт 15.
  Підсумком даного заходу стало прийняття звернення до науковців та освітян Волинської області, в якому колектив ВДУ закликає на виборах проголосувати за Віктора Януковича. Також на раді було вирішено створити групу підтримки чинного прем’єра, очолювану проректором Бараном В. К.
  Політична Україна

  Збір підписів за свого кандидата розпочали львівські комуністи. Як повідомляє радіо Львівська хвиля, на підтримку Петра Симоненка вони сподіваються зібрати 25 тисяч підписів на Львівщині. Кандидат повинен представити у ЦВК не менше 500 тисяч підписів на свою підтримку.


  Трудовий колектив Стрийського заводу ковальсько-пресового обладнання підтримав кандидатуру Віктора Януковича на посаду президента України. У Старому Самборі і Бориславі провели збір підписів на підтримку Януковича.
  Протягом одного дня зібрали понад 400 підписів,- повідомляє прес-служба Львівської обласної організації Партії Регіонів. Загалом на підтримку Віктора Януковича зібрано 18 тисяч підписів мешканців Львівщини,- повідомляє радіо Львівська хвиля. За даними соціологічного опитування, найбільше люди цінують діяльність Віктора Януковича як керівника уряду, а
  жінки його підтримують як кандидата в президенти, стверджуючи, що він – єдиний справжній чоловік в українській політиці.


  Буковинська влада „підпрацьовує” на Януковича

  У Путильському районі Чернівецької області місцева райдержадміністрація примушує селян проводити в кожному селі сходки або збори трудових колективів на підтримку Прем’єр-міністра Віктора Януковича як кандидата в президенти.
  Про це повідомила прес-служба Чернівецького регіонального штабу Блоку Віктора Ющенка „Наша Україна” з посиланням на керівника штабу Івана Демчака. За його словами, „сценарії зборів та графік їх проведення у кожному селі Путильщини розроблений заступником голови райдержадміністрації із зв’язків зполітичними партіями та громадськими
  організаціями і доведений до сільских рад кожного населеного пункту. І. Демчак стверджує, що цю інформацію він отримав з достовірних джерел у цьому районі і має документалні підтвердження. Керівник штабу продемонстрував зразок шаблону, яким має бути звернення того чи іншого „трудового колективу” в селі, де, зокрема, зазначається: „Ми, учасники зборів трудового колективу (сходів громадян), підтримуємо кандидатуру В. Ф. Януковича на посаду Президента України і закликаємо жителів району, трудові колективи, громадські організації і політичні партії, релігійні конфесії у день виборів віддати голоси за запропоновану вище кандидатуру.
  І. Демчак переконаний, що подібні графіки проведення зборів розроблені владою у кожному районі Буковини. Водночас, в облдержадміністрації стверджують, що ні обласна. ні райдержадміністрації виборами не займаються, а для цього є
  штаби кандидатів і пропонують І. Демчаку з документами звернутися до обласної прокуратури та громадських організацій, які здійснюють моніторинг виборчого процесу.
  Політична Україна

  ***

  Близько п’ятдесяти молодих львів’ян, зібравшись на майдані перед Львівським державним театром опери та балету ім. С. Крушельницької, з посмішкою на обличчі ходили площею туди-сюди, щораз чухаючи потилиці і здіймаючи голови догори. Через кілька хвилин вони розійшлися.

   
 • 09:39 29.07.2004
  0 0
  Цитата:

  виявляється, у нас є і заборонені теми?

  закрили мені доступ до форуму - не дякую за це.


  ви надто високої думки про себе
  ніхто вам доступ не закривав, це не в правилах форуму
  Як на гостя ви надто агресивно поводитися. Це форум - висловлюйте свою думку, а не копі-пейстайте тексти.
   
 • 06:55 30.07.2004
  0 0
  просто більше доби не міг зайти з трьох адрес, а тільки з анонімайзера...
   
 • 01:22 20.10.2015
  0 0
  Привет)Возможно моя информация и не в тему,но я хотел бы порекомендовать пиво «Радой»,вчера попробовал и мне очень понравился его вкус,решил прогуглить данный пивас,инфи о нём очень много…и то что оно на основе Расторопши,и что оно полностью натуральное,делается с помощью новых технологий,но читать можно многое,нужно пробовать…Так что дерзайте,друзья,будете довольны)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html

   
 • 00:16 21.05.2016
  0 0
  Вітаю всіх,останній час дуже зацікавився літературою,а саме художньою літературою)
  І мій вибір пав на художній журнал "Дніпро"-дуже корисний журнал як на мене надає можливість реалізувати творчий потенціал і заявити про себе на літературному просторі. Сьогодні часопис публікує твори видатних сучасників і молодих письменників) www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал)
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Хотілося, щоб це було не так

Наші Друзі: Новини Львова