Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 01 червня 2020 року

Україна як данєцка-кієвскій бренд. Територія чи держава?

 • 10:45 24.07.2004
  0 0
  Україна виникла в результаті переділу території і ресурсів СРСР як зона впливу Донецько-Дніпропетровського кланів з однією метою - захопити всі ресурси країни в руки цих напівбандитських угрупувань, які колись серйозно впливали навіть на москву.

  Все це звичайно відбувалося під прикриттям вільної, незалежної і соборної в кордонах якої вдалося поєднати - непоєднане -> депресивно-бандитський Донбас, російський Крим, просто ніякий Кієв і українську Галичину. Галицькі націонал-рагулі з того безмірно тішилися, тягнули ланцюги живі єднання, проводили мітинги - адже території дофіга і ся називає Україна, а в той час справжні герої цієї держави вибирали своїх президентів, накопичували капітал, скупали все у себе і грабували всю державу. Все здійснювалося через Кієв - місто, яке нічого немає спільного з тим міфічним Києвом в нашій бурхливій галицькій уяві, а є просто великим малороським містом-НАСОСОМ, де його мешканці лише здають своє місто багатим квартирантам - без еліти, національної свідомості.

  Реально мільони в галичині залишилися без права вибору - ГОЛОСУЙ НЕ ГОЛОСУЙ - все одно отримаєш комуніста і ставленика східних бандитів, з того і вибирай і так кожного разу.
  Клани скупивши і розікравши схід, взялися скуповувати і Галичину.
  Сотні років покоління львівян будували це місто і лише за пару років України це все перетворилося на товар в руках злодія Буняка, товар для Сходу, причому купується всее за гроші які були вкрадені у нас і йдуть ті гроші в ті ж кишені.

  І знову ми галичани йдемо до нових виборів, тупо вірячи що маємо право вибору. Насправді =- НІ, МИ ЙОГО НЕ МАЄМО. Ми його проміняли за
  потяг до великих територій, за міф про Київ
  Єдине правильне рішення, щоб скинути з себе рабські кайдани, мати право обирати свою владу - ЦЕ БОЙКОТ ВИБОРІВ, БОЙКОТ УКРАЇНИ ЯК ТЕРИТОРІЇ ВПЛИВУ ДАНЄЦКА.

  Чи ви вірете, що ця територія колись стане державою
  Чи ця держава не буде нагадувати Данєцк північно-корейського зразка

  Чи може варто почекати, проголосувати, подивитися   
   
 • 10:47 24.07.2004
  0 0
  А це саме той президент, якого нам поставить Україна того разу

  Цитата:

  В Донецке 70% жителей негативно относятся к Ющенко, а 20% не знают кто такой Симоненко
  21:18 - 23 Июля 2004 г. | раздел Политика
  Автор Алексей Мацука


  В Донецке 70% жителей негативно относятся к лидеру блока партий "Наша Украина" (Киев) Виктору Ющенко.
  Об этом сказано в докладе Института изучения технологий массовой информации (ИИТМИ, Донецк) "Свободные выборы ради свободы".
  В докладе указано, что исследование проводилось две недели методом интервьюирования опрашиваемых.
  Опрошено было 400 человек во всех районах Донецка. Выборка составляет 35-45 лет, мужчины и женщины, высшее образование, офисные работники.
  Среди опрашиваемых 20% не знают, кто такой Симоненко и 46% нейтрально к нему относятся ("без симпатии или негатива").
  Интересно, что жители Ворошиловского и Калининского районов Донецка относятся с "определенной долей симпатии, но проголосовать не готовы" к Ющенко - таких 15%.
  Убедительной цифрой является то, что 100% опрошенных знают кто такой Янукович, однако, только 98% назвали его отчество.
  Голосовать опрашиваемые собираются так:
  За Ющенко - 2%
  За Януковича - 97%
  За других кандидатов - 1%.
  Среди других кандидатов назывались - Витренко, Симоненко, Базилюк, Корчинский (только один человек его указал), Мороз.
  Оригинальностью отличился один опрашиваемый, который в своем ответе указал, что готов проголосовать за губернатора Донецкой области Анатолия Близнюка.
  Как сообщала интернет-газета ранее, ИИТМИ распространило сообщение, что в Донецкой области лидера блока партий "Наша Украина" (Киев) Виктора Ющенко знают только 10% жителей области.
   
 • 11:06 24.07.2004
  0 0


  Це наша славна Україна, за яку гинули наші діди в загонах Ст. Бандери. А чого дивуватися, саме Лєнін і Сталін і колонії СРСР були батьками того народу, що проживає на Донбасі, але що спільного з Україною має ця територія - можливо, що її Ббонзи мешкають в Кієві
   
 • 11:15 24.07.2004
  0 0
  Донецька молодь вибирає наше майбутнє
  http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/july/23/3.s...  "Щоб усі були, як одна родина,
  Щоб була щаслива рідна Україна,
  Щоб росли міста, будувались школи,
  Ми говорим: "Так! Віктор Янукович!"

  Щось не дуже хочеться мені після того бути як одна родина
   
 • 06:55 25.07.2004
  0 0
  2 Alex Бандерштадтський
   
 • 19:13 26.07.2004
  0 0
  Ya sche viryu v ostannij shans. Viryu Yuschenkovi, xocha ne na 100%. Yakscho vin pryjde do vlady, to budu spodivatysya na te, scho Ukrayina vse-taky ochystyt'sya. A ni - todi treba robyty Respubliku Galychynu, abo Galyc'ko Volyns'ku respubliku i zabuty pro Kyyiv, v yakomu Ukrayiny duzhe malo.
   
 • 19:54 26.07.2004
  0 0
  Що таке Донецьк - найвищі рейтинги:
  сніду, лєнінізму, наркоманії, бандитизму, корупції, ґвалтувань, русифікації, януковичізму...

  Що таке Галичина - останній фортпост українізму, єдина територія де ще дотримуються традицій і більше половини населення говорить українською...

  Чи можуть вони бути разом???


  Я не хочу жити в державі де державну мову відмовляються розуміти навіть у столиці, я не хочу жити у державі де більша половина населення за межою бідности, я не хочу жити в державі де мої близькі котрі на початку 90х виходили на вулиці і ризикували життям щоб вибороти незалежність зараз часто заледве заробляють на кусок хлібу в той час як біля влади Донєцкі розкрадають мільярди народних грошей, я не хочу жити в державі котрою керує КРИМІНАЛ в особі зека ЯНУКОВИЧА...

  Останній шанс, а ні то вихід один
     ВОЛЮ ГАЛИЧИНІ!!!
   
 • 20:49 26.07.2004
  0 0
  Янукович - це Янгол териконів, це святость звичаїв та традицій, це запорука шахтарського раю на землі!

  Не бійся, галичанський брате, Янукович принесе в твої гори спорідненість та красу, широту душі і молодецьку пляску.

  Прокинуться Карпати і заллються щасливим сміхом, громихне громом і зросить ніжну землю, запліднену донецьким вітязем - Янукович наш президент!
   
 • 18:49 27.07.2004
  0 0
  2 лев
   
 • 18:49 27.07.2004
  0 0
  2 лев
   
 • 20:18 27.07.2004
  0 0
  2лев
  Останній шанс, а ні то вихід один
     ВОЛЮ ГАЛИЧИНІ!!!

  Я всіма руками, нозями і навіть пальчатами на ногах - за!!! І нехай не розказують деякі людиска, що Галичина як незалежна держава не проживе через недостатність ресурсів, тобто загнеться без того самого Данєцка. Про це можна дооовго сперечатись. Маємо і історичні факти... Проживемо якось
   
 • 21:27 27.07.2004
  0 0
  Брат-3

  А вам що ... погано

  вам срочно трeба вiдвiдати лiкаря

  Янукович - це Янгол териконів, це святость звичаїв та традицій, це запорука шахтарського раю на землі!
  ------------------------------------

  Так тому українськi шахти i закордомом вiдомi ... алe очeвидно що там люди люблять садо-мазо на свої шкiрi ...

  А Львiв був є i будe європeйськи мiсто i звiсно Україна вступить до спiлки вiльних народiв ЄС ... сподобається то комусь чи нi

  А Зрадникович i подiбнi ДО ДОМУ на Курiлi


   
 • 00:17 28.07.2004
  0 0
  Заклик до галичан бойкотувати вибори - це значить збільшити шанси Януковича на перемогу.(Хто писав повідомлення?? - на замовлення з команди Януковича???) Поки Галичина в складі України - борімося до останнього за Ющенка. Ті хто перед виборами забиває голову галичанам про несумісність українських Заходу і Сходу - дешеві провокатори які хочуть переключити нашу увагу на зовсім інші проблеми і переконати галичан що не треба йти голосувати. Я впевнений що Ющенко набере 40% голосів на Донеччині, я там пожив 3 роки і знаю що кажу.
   
 • 02:09 28.07.2004
  0 0
  Всі Галичани-на вибори

  Звiсно
   
 • 08:30 28.07.2004
  0 0
  2 Всі Галичани-на вибори!
  Я писав повідомлення - хто тут давно той зрозуміє всю комічність вашої ситуації.
  Які шанси Януковича , кого тре буде поставити - того і поставлять - ви мабуть з діаспори, або несповна розуму як вірите, що вибори щось вирішують.

  Провокатор - це ви, бо вже треті вибори замилюєте нам очі, памятаєте Кравчука, Кучму - і за цих покидьків біглиголосувати галичани. А потім пригадую приходив ту такий східний націоналіст і питався, а чого ви такі розумні і голосували за Кучму і що йому скажеш

  Спроавді чого всі бігли в 99-му щоб віддати свій голос за Кучму в Галичині Може - то на весь наш край і народ галицький кращого від цього східного покидька і не було
  Все просто
  Україна - то провокація, немає такої держави, а є злочинна система - гарматним мясом якої є сіра маса мільонів "шахтарів-мєталургів-рабочіх" і націоналістів-імперіалістів-українських. Держава для мого народу є рабовласницькою.Бо ми не мали і немаємо виборчого права в цій державі як негри на плантаціях. І провокацією є йти на вибори, бо це свідоме визнання права на існування і справедливість навязаної системи

  Цитата:
  . Я впевнений що Ющенко набере 40% голосів на Донеччині
  Що можна відповісти на цю дитячу провокацію-жарт, хто був за збручем - той зрозуміє всю глупість таких заяв, а хто був хоч раз в данєцку - тим більше. Про що можна говорити серйозно з такою людиною , хіба що про інопланетян.

  Волю Галичині, Кієву Януковича в намісники!

  2 Січеслав
  Ви напевно не зрозуміли Брата - то файний стьоб, іронія , а ви так серйозно переймаєтеся
   

Україна як данєцка-кієвскій бренд. Територія чи держава?

Наші Друзі: Новини Львова