Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 19 грудня 2018 року

Легалізація легких наркотиків

Переглядів: 9159
Додано: 28.06.2004 Додав: Дядечко Пінгвін  тем: 47
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 69
 • 10:56 08.07.2005
  0 0
  Вилікувати наркомана примусово - неможливо! Повністю вилікуватись вдаеться лише незначній частині тих, хто сам виявив таке бажання.

  А щодо відстрілу усіх хто вживає наркотики, у тому числі легкі, то доведеться винищити більшу частину населення. На мою думку, це дуже обмежений погляд на проблему. Перш ніж пропонувати подібні речі слід принаймі хоч трохи думати головою. Наркоманія - це проблема не окремо взятих особистостей, а суспільства в цілому. Якби у нашій країні у молоді було більше інших шляхів для самовираження, наркоманів також біло б менше. Наркоманія та алкоголізм існують у всіх країнах, різниця полягає лише у масштабності даних явищ. Чим нижчий рівень, тим гостріше стоїть проблема. І ніхто від цього не застрахований, навіть ті розумники що виступають за смертну кару. Уявіть що в майбутньому вашу дитина втрапить у подібну халепу (не дай Бог), стрілятимете? Тільки не потрібно казати, що з вами такого не трапиться. Ви навіть нічого не знатимете до певного часу, а потім зрозумієте, що від вас майже нічого не залежить. Все це дуже сумно, тому не потрібно зперепалу кидатись подібними словами
   
 • 22:36 17.07.2005
  0 0
  До Nimfa:
  Звісно, барбітурати в жодному разі не можна відносити до «легких» наркотиків, хоч фізична залежність до них (на відміну від галюциногенних ЛСД та псилоцина) виникає лише по тривалому часі вживання. Лише після постійного вживання результат прийому змінюється – замість снодійного ефекту виникає особливий стан бадьорого настрою, бажання рухатись та говорити без упину, людина не так різко втрачає здатність мислити, не так швидко впадає у панічний стан.
  Але, насправді, якщо легалізувати «легкі» наркотики, то на черзі легалізації наступними стоятимуть саме снодійно-седативні, тобто барбітурати.

  Фізичне знищення, наприклад відстріл, наркоманів – явище зовсім непритаманне сучасному цивілізованому світові. Сподіваюсь, такі підходи до викоренення небажаних явищ суспільства назавжди відійшли разом із священною інквізицією.
   
 • 02:49 06.12.2015
  0 0
  Полюбляю художні журнали)
  Для себе я відкрив ідеал журнал "Дніпро"у ньому вміщено ілюстрації та репродукції з творів художників І. Остафійчука, І. Марчука, А. Антонюка, М. Дахна, В. Лопати та ін.У 2010 році журнал став повнокольоровим, ілюстрованим і відкрив нові перспективи й можливості для подачі художнього тексту, ставши орієнтованим на смаки сучасного читача. www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал) http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html


   
 • 06:12 24.05.2016
  0 0

  Добрий вечір всім,так як я творча людина,то полюбляю літературу,а саме художньою літературою)
  І мій вибір пав на художній журнал "Дніпро"-У «Дніпрі» надруковано роман «Жива вода» Юрія Яновського, повість «Земля гуде», есе «Чарівник слова» Олеся Гончара, кіноповість «Поема про море» www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал) http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html

   
 • 00:55 08 березня
  0 0
  У наркоманов всё начинается с травки, если попробовал травку – считай ты на крючке. Год, два, три... И ты уже начинаешь "глотать колёса". Потом и этого мало, ты уже "садишься на иглу" и теряешь человеческий облик... Сестра на лечение сына выкинула кучу денег, причём никто не мог помочь, пока не обратились к Кадырову http://www.narko-centr.com.ua/ А ведь у него тоже всё начиналось с "безобидной травки".
   
 • 12:47 10 квітня
  0 0
  Да, конечно се это очень печально
   
 • 14:50 10 квітня
  0 0
  Нет господа, так мы никуда не придем
   
 • 14:51 10 квітня
  0 0
  Легкие наркотики - только начало
   
 • 12:36 11 квітня
  0 0
  Все равно лучше посвятить свою жизнь лечению наркомании http://dczm.org/kievskay.html а не ее распространению, ибо проблема носит уже настолько глобальный характер что дальше некуда.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Легалізація легких наркотиків

Наші Друзі: Новини Львова