Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Знахарі - останній шанс чи шахрайство.

Переглядів: 11681
Додано: 21.06.2004 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 39
 • 04:46 21.06.2004
  0 0
  В теперішній час суспільство стикнулось із появою великої кількості різного роду цілителів,знахарів,костоправів та іншого роду знахарів,котрі різними способами "ставлять" людину на ноги,знімають вроки,чари,вправляють диски,лікують рак та інші невиліковні недуги.
  Цілителями стають ,як дипломовані лікарі так і люди яким "від природи" дано зцілювати хворих.
  Негативу про знахарів між людьми чути мало. В основному це - позитив. То там рак вилікували,то тут диски "вправили",то ще десь людину на ноги поставили.
  Офіційна медицина ставиться до цього питання по різному. Лікарі,які не можуть зарадити хворобі і не можуть об"яснити протікання хвороби деколи пропонують хворому звенутись до "людей".Але це рахується поганим тоном.
  Негатив про знахарів можна почути серед лікарів. Так чи інакше,людина в кінцевому результаті ,знову звертається до офіційної медицини за порятунком. І тут видно наслідки "цілительства". А це - втрачений час,запущена хвороба,витрачені кошти.

  Хотілось б знати думку учасників укрцентру про цю проблему. Можливо у когось є досвід звертання до знахарів,екстрасенсів та інших цілителів.
   
 • 09:37 21.06.2004
  0 0
  Ой хороша тема Читаєте думки, сенека

  Якраз на минулому тижні у нас була дуже гаряча дискусія по цій темі за пивом. Виявляється цілительство і знахарство ще вивчають на аспірантурі у Львові і мав нагоду познайомитися з представницею цієї древної професії. Дуже приємне враження , шкода не дав адреси нашого форуму - було б цікаво почути спеціаліста. Сподіваюся - не все втрачено
  Консенсусу так не було досягнуто звичайно.


  Отже, моя думка - ВСЕ ЦЕ В НАШОМУ МОЗКУ(в залежності який у кого) і ніяк не залежить від потойбічних сил, псевдонаукових полів, заклинань і жабячих лапок.

  Прогнозую, що це століття буде для людства проривом в галузі дослідження нашого мозку як попередні для НТР-технологій. Тоді можливо відкриється завіса над цими таємницями, але я переконаний що ні Ілхами в кінотетрах по 10$ за сеанс, ні щурячі очі не будуть мати майбутнього, ні спіритичні сеанси а залишаться невіглаством і шахрайством.

  Я жодного разу не звертався до цілителів і не мав думки про то. Як не віриш - то вважаю не допоможе, цікаво а як інші. Пратично комусь допомогли?
   
 • 10:21 21.06.2004
  0 0
  Дійсно все в нашому мозку. І ми самі, коли сильно у щось віримо, то наше ж тіло це виконує, в тому числі і лікує. Знахарь - це людина, яка заставляє тебе повірти в те, що потрібно. В такому значення я вважаю, що вони потрібні. А чому про них немає негативних відгуків - так тому, що вони не відьми, не гіпнотизери, а прості люди, які просто тебе грузять - повірив, що виздоровієш - і ось тобі чудо, не повірив - нічого не сталось.
  Від ліків такого абсолютного "нічого" ніколи не бува. Там вилікуєш бронхи - посадиш шлунок.     

  Вірю, що є люди, які можуть впливати на інших людей, щось заставити їх зробити своїм мозком (в кролячі лапки неіколи не вірила) - але, думаю, їх дуже мало.
  Навіщо розвивати телепатичні здібності в нашій культурі, коли ми простіше винайдемо телефони-мобільники. А там ще потрібно ще мозги напрягати.

  В те, що людина можу відчувати чужі емоції на відстані - повністю вірю. Я з таким стикалась. Але на низькому рівні - відчувають лише якісь навіювання, а не конкретні думки. Але таких людей знаю не одного.

  Як говорять, ми використовуєм свідомо лише до 10 % нашого мозку (іноді називають цифру 4) - мені завжєди було цікаво, а що у нас там ще є?

  мені завжди хотілось, щоб людство пішло не шляхом механічного розвитку,а шляхом розвитку своїх мозгів. Але як говорить - всі ми йдемо шляхом найменшого опору.
   
 • 11:02 21.06.2004
  0 0
  Знахарство - найдавніша практика НЛП. Його природа - та ж, що й у релігії. Варто повірити і проблема вирішується. Людину вводять у транс і мозок починає отримувати сигнали, які спонукають організм до одужання. Не обов'язково це супроводжується патогенним впливом на інші органи. Аудіовізуальні, смакові і тактильні сигнали, які отримує мозок людини складаються у певну програму. Цю практику використовують не лише знахарі. У багатьох релігійних угрупуваннях (від РПЦ і католиків до Білого Братства і муністів) використовується цей метод Молитва - це теж закодована інформація. І колискова - теж! Наркоманів у сектах теж лікують за цією методою. Бо сигнал, який наркоман отримує промовляючи молитву, ідентичний сигналові, який його мозок отримує від наркотика
   
 • 13:36 21.06.2004
  0 0
  Не знаю, мені не допомогли ніякі знахарі.
  Моїй двоюрідній сестрі також - вона померла.
  Мені не залишається нічого іншого як вважати їх шарлатанами, а їхню діяльність шкідницькою. Шкода, що законодавство майже не регулює їх діяльність.
   
 • 14:00 21.06.2004
  0 0
  А якщо лікарі, психіатри і психологи не можуть допомогти - вони теж шарлатани і шкідники?
   
 • 14:11 21.06.2004
  0 0
  Я не можу говорити з точки зору остаточної істини, я розповів тільки про свій особистий досвід спілкування з ними. Я не спілкувався з людьми, яким вони допомогли, чомусь це завжди розповіді "про мою цьоцю, якій знахурка відшептала чиряк". Це, звісно ж, нічого не означає - не виключено, що вони іноді справді допомагають, хотілось би, щоб тут хтось розповів про СВІЙ позитивний досвід лікування в знахарів.
  Стосовно ж лікарів, знайомий розповідав про його сестру, яка хотіла поступати в медінститут і перед вступним екзаменом замріяно промовила до себе:
  "Цікаво, якщо людині вирізати хребет, вона зможе ходити?"
  Таки вступила.
  На лікаря можна подати в суд у випадку шкідництва, вину ж знахаря довести важко.
   
 • 14:39 21.06.2004
  0 0
  Історія:
  Колись моїй бабі, ще у 70-ті роки лікарі поставили діагноз "рак горла".
  Мали робити операцію. Тоді вона зібрала речі, здала квартиру (по-моєму, в Прокопєвську, точно не скажу, то неважливо), розрахувалась з роботи і приїхала на батьківщину - на Волинь до дочки, моєї мами.
  Вони взяли і поїхали до якогось діда в якесь село (там, на Волині). Баба на той час уже їла уже лише рідкий суп, практично тільки пила.
  І ось цей дід сказав "Що, приписали тобі рак горла? Нема в тебе ніякого раку."
  Які він їй ліки дав, що вона робила я не памятаю.
  Як голівудський хеппі-енд: зараз моїй бабі 90 років, вмирати ще не збирається.
  (Те, що в голівуді замовчують: після того волинські лікарі теж сказали, що раку немає )
  Може, ходили до діда на консультацію?
  А зараз - то хіба знахарі? То "контактьори з космосом"!
   
 • 14:41 21.06.2004
  0 0
  Так само ви з лікаря спитаєте, як і із знахаря.
  Хто вас заставляє до нього йти? Самі придумали, самі і маєте. Це ж вам не лікарня, до якої ви йти змушені.
   
 • 14:49 21.06.2004
  0 0
  Раджу подивитись американський фільм "Сила віри" з Мартіном у головній ролі. Там про християнську мандрівну секту шарлатанів, які їздили Америкою і "являли чудеса Господні". Самі ні в що не вірили. А хлопчик, якому лікарі сказали, що він ніколи не ходитиме, взяв і пішов. Бо повірив у те...Сила віри...
  Головне, щоб здібні до цього люди змогли переконати тебе, що те чи інше можливе...
   
 • 18:37 21.06.2004
  0 0
  Самійлові:

  «На лікаря можна подати в суд у випадку шкідництва, вину ж знахаря довести важко.»

  То все теорія, а практиці ті лікарі (відсотків на 80-ть) такіж знахарі, лише узаконені. ДУЖЕ ЧАСТО - невігласи, повивчали терміни, трохи латини і калічать людей (а відповідальності якщо що нуль).
   
 • 19:11 21.06.2004
  0 0
  Ну добре, люди, я не захищаю лікарів, нам всім чудово відомо про рівень кваліфікації більшості з них.
  Все ж таки, я не почув про випадки чудесного сцілення будь-кого з форумчан. Отже, хто з вас, присутніх тут відчув на собі їх позитивну, непояснювану дію?
   
 • 05:18 22.06.2004
  0 0
  """"А хлопчик, якому лікарі сказали, що він ніколи не ходитиме, взяв і пішов. Бо повірив у те...Сила віри... """"

  Дуже загальний факт. Ніякої конктретики. Я знаю молодого хлопця у якого у 23 роки стався інсульт. Його паралізувало, і він не міг говорити. Канадійські лікарі сказали,що повна труба. Не буде ні ходити ні говорити. А він і ходить і говорить на двох мовах. Він ні у що за дуже не вірив і на сеанси не ходив, декілька разів пробував покінчити з собою. Страждав на депресію. Родичі найняли людину,яка займалась з ним кожен день по 8-10 год. Результат на лице. Ходить і говорить. Події могли б розвиватись і інакше. І тоді "оздоровлення" могла приписати собі якась секта чи церква. Переважно,"зцілювання" трапляється у людей із функціональними порушеннями в організмі. Якщо є органічні порушення(поперечне пошкодження спинного мозку,для прикладу) ,то я ще про таке зцілення не чув. І коли говорять,що людина встала і пішла "бо мала сильну віру",то я на те кажу,що кромі віри вона мала ще і у достатній кількості органічного матеріалу,завдяки якому і пішла. Тому це не цілительство. Це психотерапія,яка у певних випадках помагає.
  Деколи трапляється таке,що лікарям нехочеться працювати з хворим. ТОбто,лікарі не приймають участі у реабілітації хворого,а молодший медперсонал не володіє достатніми знаннями щоб це кваліфіковано проводити. І виходить так,що органічно людина може піти але через недостатню роботу або через брак кваліфікації її не можуть "заставити" ходити. Але минає якийсь час,людина виходить з хвороби,органи починають працювати у режимі близькому до звичайного, і щоб піти їй потрібен якийсь психологічний,чи фізичний стрес,поштовх. Часто такий поштовх дають сектанти,знахарі,цілтелі,які використовують трансові методи впливу на людину. Все б було нічого,якщо б на цьому все закінчувалось. Але сучасні цілителі,повіривши у те,що їм дана влада "з гори" на зцілення починають братись за лікування важких недуг і результат при цьому - плачевний.
   
 • 09:07 22.06.2004
  0 0
  Повністю згоден. Я це і мав на увазі. Психотерапію у релігійних цілях люди використовували ще за часів шаманізму.
   
 • 10:15 22.06.2004
  0 0
  Згадав задокументований десь дослід, коли дитині показували запалену сигару, закривали очі і казали ніби дотуляют її до руки. Зявлявся чіткий опік від сигари. Але дослід проводився з дитиною, з дорослими не проходило.

  Безперечно - головне зрушити, дати віру нашому мозку, а вже самі - припарки, зілля - то хемореакція, яка під керівництвом нашого мозгу можливо перетворюється у найсучаснішу вакцину від раку. Але якщо людина некваліфікована, якась дурна баба з села шахрайка, яка за збігом обставин щось начаклувала, чи не нанеси вона своїми діями за 10$ на сеансі тільки шкоду, або просто забере час
   

Знахарі - останній шанс чи шахрайство.

Наші Друзі: Новини Львова