Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 04 квітня 2020 року

Коли збірна по футболу кудись проб"ється?

Переглядів: 24012
Додано: 02.06.2004 Додав: Zdravko  тем: 17
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 179
 • 20:56 02.06.2004
  0 0
  За 13 років незалежності пройшло 3 Чемпіонати Світу, 2 Евро і один на носі, але пройде без нас.

  З 6 головних змагань на найвищому міжнаціональному рівні збірна не могла попасти ні на один. Навіть збірні Латвії, Словенії, Чехії і нефутбольна Норвегія попробивалися, Чехи навіть зіграли в фіналі Євро 96.

  Мене це бісить, ну курва хоч би на Євро пройшли відбір. Москалі з часів своєї "незалежності" не попали лиш на Євро 2000 а на решті змагань виступали.

  Маєте якісь думки, ідеї чи теорії

   
 • 21:00 02.06.2004
  0 0
  Пропоную інтрев"ю з Блохіним перед матчем із Францією, думаєте він за базар відповість ?

  Футбол. Блохін: "Я відповідаю за свої слова"

  champion.com.ua, 2.06.2004, 16:24


  У середу конференц-залі стадіону "Динамо" ім.. Валерія Лобановського напередодні товариської гри з командою Франції відбулася прес-конференція головного тренера збірної України з футболу Олега Блохіна та президента ФФУ Григорія Суркіса. Перед її початком було продовжено на два роки угоду про співпрацю між національною федерацією та компанією "Самсунг". З української сторони документ підписали Григорій Суркіс та голова представництва компанії "Самсунг-Україна" Джейн Чан Ойн. Представник "Самсунга" у свою чергу зазначив, що на його думку збірна Україна у майбутньому отримає багато перемог. У той же час, він відмовився більш детально розповісти про співробітництво ФФУ та "Самсунг", пославшись на те, що ця інформація не розголошується.

  Яку б ви гру хотіли побачити у виконанні ваших підопічних у матчі з Францією?

  Олег Блохін
  Як я говорив раніше гра зі збірною Франції буде визначальною. Ми будемо грати з однією з кращих команд світу. Я не заглядаю в рейтинги, але знаю, що Франції стоїть на другому місці і є головним кандидатом на перемогу на чемпіонаті Європи, який пройде в Португалії. Тому ця гра покаже, де у нас є слабкі сторони, а де сильні. Чому, тому що граючи зі збірною Лівії і з іншими командами – це не той рівень. Потрібно грати з гарними збірними і як бачите збірна Франції не відмовилася грати з командою України, хоча в рейтингу ми нижче Зімбабве, здається. Гра представляє визначений інтерес, напевно, в меншій мірі для збірної Франції тому, що вона веде цілеспрямовану підготовку, а більшій мірі для нас.

  Відомо, що Андрій Шевченко не приїхав на збір. Як ви прокоментуєте цю інформацію. І чи будуть у зв`язку з цим зміни у збірній?

  Я прокоментую в двох словах. За сімейними обставинами. Далі тему не розвиваю. Зміна відбулася лише одна до того списку, який ви знаєте долучився лише Бідненко.

  Григорій Суркіс
  Мабуть, що б не було спекуляцій. Чому немає Шевченка? Сестрі Андрія Шевченка робили операцію на серці, вчора. Потрібно віддати належне нашому гравцю, що він свій від`їзд погодив і з головним тренером і зі мною. І відповідно зараз знаходиться в Мілані, де їй зробили операцію. На даний момент операція пройшла успішно і ми сподіваємося, що в найближчі місяці стан здоров`я покращиться, як самої оперованої так і її сім`ї Андрія.

  Нині "Дніпро" базова команда команда збірної України. Чи не планується, що Євген Кучерський увійде до тренерського штабу збірної. І чи поїдуть українські тренери проглядати першість Європи?

  Григорій Суркіс
  Я не знаю з приводу того чи захочуть клубні тренери вирішать проглядати фінальну частину першості Європи, але я точно знаю те, що ініціатива тренерського штабу збірної України поїхати на першість Європи підтримана національною федерацією. Олег Блохін та Андрій Баль будуть присутні на всіх без виключеннях матчах континентальної першості. Тим більше, що Олег Володимирович зможе своїми очима побачити збірну Данії та Греції. А стосовно того, про включення до міні-тренерського штабу Кучерського – це здебільшого в компетенції головного тренера. Але я не думаю, що головний тренер "Дніпра" відмовиться допомагати збірній. Сформований штаб, і сподіваюся, що Олег Володимирович знав, чому він запрошував того чи іншого спеціаліста. Я не сумніваюся, в тому що й головний тренер донецького "Шахтаря" Луческу разом з Прокопенком віднесуться з розумінням до тих проблем, що є в збірній на етапі зміни поколінь.

  Олег Блохін
  По-перше, я хочу зазначити, що ми цілеспрямовано готуємося до майбутнього матчу з Данією. Я буду проглядати і греків і датчан. Найбільша складність у нас виникає з Казахстаном. Не відомо, де вони грають і коли. Але ми намагатимемося зібрати інформацію. Що стосується Кучеревського, то ми спілкуємося практично після кожної гри. Тоді ще ми знали, що базовою командою буде "Дніпро". Добре що так сталося. З іншого боку, йде колосальна зміна поколінь і ми працюємо трохи далі ніж 2006 рік, а на перспективу. Зараз юнацькі збірна підтягується. Але проблема є в тому, що нині молоді гравці не проходять в основний склад своїх команд. Без ігрової практики таким гравцям дуже тяжко. Зараз в 23-24 роки вони вважаються ще перспективними, а раніше вони були провідними гравцями своїх команд. Після фінальної гри на Кубок мене турбує та фізична та психологічна "яма" в яку попали гравці "Дніпра". Завтра ми проведемо поглиблене обстеження.

  Григорій Суркіс
  До речі, про Казахстан. Ми знаходимося в постійних консультаціях з нашими колегами з цієї країни. Ми будемо все робити, щоб домовитися, щоб матч 8-го вересня з Казахстаном провести в Києві.

  Учора по 1+1 показали фільм "Футбольні війни". Ви там даєте інтерв`ю по підготовці до чемпіонату світу в Мексиці. Там ви встали і поставили ультиматум Малофеєву після чого його зняли, і Лобановський з "Динамо" полетів на чемпіонат світу. Чи не боїтеся ви, що нині 8-м гравців "Дніпра" виступлять єдиним фронтом проти вас?

  Незрозуміле запитання. Я також дуже уважно дивився цей фільм. По-перше, - це був не ультиматум. Це було розуміння гравця в 34 роки, який закінчував кар`єру і розумів, що відбувається в національній команді. Ультиматум був поставлений не Малофеєву, ні тодішньому керівництву спорту й партії... Коли мене викликали, я сказав, що перспективи на чемпіонаті світу в Мексиці з Малофеєвим у нас дуже слабкі – це була моя точка зору. І якщо ми хочемо чогось добитися, то потрібно щоб їхав Лобановський. Я міг посваритися з Васильовичем, але ми робили одну спільну справу. Лобановський ніколи не обманював, якщо він говорив, то він виконував свої обіцянки, те ж саме і я. Це нормальні відносини між футболістом і тренером. Гладко ніколи не буде. А те, що ті хлопці прийдуть і скажуть, що вони хочуть Мефодьєвича... Це питання не до мене. Я не можу такого передбачити. Можливо. Я тверезо оцінюю, що я роблю. Поки що нічого серйозного такого не програли.

  Ви зі збірною вже працюєте 8 місяців чи підтверджуєте ви те гасло, що зробили на початку, що збірна України вийде на чемпіонат світу 2006 року з першого місця?

  Зачекайте. Я ж відповідальна людина. Я за свої слова відповідаю. Це як виходить куди вітер подув у той бік і змінилася думка. Я не відмовляюся від своєї думки, що в збірній будуть грати лише ті люди, які хочуть за національну команду. А те, що гравці кладуть руку на серце – це ще не значить, що вони поважають ту збірну і тих людей, які приходять на стадіон. Любити Батьківщину – це там де ти народився і воно в тебе всередині. Тому зараз намагаємося донести це до хлопців. Багато хто, поклавши руку на серце, вважає, що він вже патріот своєї країни. Це потрібно доводити на футбольному полі. Я не буду називати прізвище – це один травмований іноземний гравець. Через різні причини не зміг вийти на футбольне поле. Коли його запитали, чи вийшов би він поле за свою збірну, він сказав так. Чому? Тому, що це моя Батьківщина. Таке поняття Батьківщина – це я поважаю. А красиві слова, все інше...Від своїх слів не відмовляюся. Не вийдемо –будете сварити.

  Ви говорили, що гра в лінію вам імпонує. Чи змінилася нині ваша позиція в цьому питанні. Я так розумію, що ви були б не проти так грати?

  У нас якщо грають в лінію то грають всі іноземці гравці. Фактично жодна команда України в лінію не грає. Можливо за виключенням "Шахтаря", але там грають Попов та Левандовський. Левандовського я не можу зробити українцем. Виходячи з тієї ситуації, яка є те що мені подобається – це зовсім не означає, що так потрібно робити. Потрібно реальні дивитися на ці речі.

  Ви викликали до збірної Бідненка. Це обумовлено тим, що ви хотіли мати ще одного опорного півзахисника?

  Так посилити цю позицію, а з іншого боку – це робота на перспективу. Гусін довго відновлювався після травми, він вже у віці, Мізін також вже віковий гравець і не відомо як все буде вересня. Це досвідчені гравці, і якщо вони будуть в формі, ми їх не скидаємо з рахунків. Молодим потрібно давати шанс і перевіряти зі збірною Франції. Коли граєш проти Анрі, Зідана –це зовсім інша справа. Для мене було б цікаво просто вийти і пограти. Жаль що вже не можу.

  У цьому матчі більш за все не гратиме Шевченко. Чи є ще гравці, яких би ви хотіли викликати ще раніше?

  Я відповідав на це питання. Зі Співаком ми закінчили цю тему. Умовляти його не збираюся. Інші. Я розмовляв практично зі всіма. Як ви знаєте Воронін два місяці не грав, у нього була травма і він підписував контракт. А викликати його без ігрової практики... Усі інші легіонери я розмовляв. Хтось грає, хтось ні. У Калініченка проблема, він не грав, зміна тренера. Йому потрібно визначитися. Шершун також не грає. Молодий хлопець, але потрібно грати. Без ігрової практики в 22 роки дуже тяжко. Горшков попросився, щоб його не викликали, він вже взяв білети з сім`єю на відпочинок. Хочу перевірити Старостяка, він зараз пристойно грає. Потрібно дивитися, а вже до Данії підійти з "кістяком" збірної. Товариські ігри для того й існують, щоб перевіряти гравців. Як бачите "кістяк" вже десь сформувався і зі сторони в сторону кидків не буде.

   
 • 21:14 02.06.2004
  0 0
  Сайт Федерації Футболу України(ФФУ)

  http://www.ffu.org.ua
   
 • 15:47 03.06.2004
  0 0
  Москалі ще не грали на ЧС-1998.

  В чехів справді суперова команда. Наступниця Чехословаччини, яка була неостанньою в футбольному світі. На Євро вболіватиму саме за них.

  "Нефутбольної Норвегії" я б не сказав. Швидше "нефутбольної Латвії".
   
 • 23:36 03.06.2004
  0 0
  Я би не сказав що в них така сильна команда була в 90х, до фіналоу Євро 96 вони дійшли то факт, але після цього не змогли попасти навіть ЧС-98. Це мені нагадує Турцію недавно, на псячій мові це називається "вискочка" якій український еквівалент.

  Не розумію чого в нашій збірні такі проблеми, адже Динамо було базовою командою збірної СССР і пацани дійшди до Фіналу Євро-88, курча а за роки незалежності такий облом.

  Щодо норвежців, то я їх лишбув замітив коли вони вийшли в 1/8 фінала в Франції до цього і після цього все тихо. На клубному рівні вони можуть похвалитися виходом Русенборга до чвертьфіналу ЛЧ і Сольскяєром. В них в жовтні вже всюди сніг
   
 • 17:41 04.06.2004
  0 0
  Вчора дивився гру Чехія-Болгарія. Милувався чехами. Вони себе мають у Португалії показати. До речі, рахунок:3-0.
   
 • 05:35 06.06.2004
  0 0
  Японцям Чехи так само про.. ли 3-0

  Дойчланд буде чемпіоном
   
 • 14:24 06.06.2004
  0 0
  Сьогодні Франція-Україна. Без Шеви буде тяжко, але надія вмирає останньою
   
 • 14:39 06.06.2004
  0 0
  Наші спортсмени представляють нашу країну, а самі такі кацапили...
   
 • 14:06 07.06.2004
  0 0
  Майже. Нарешті отримав сяку-таку сатисфакцію, спостерігаючи за грою жовто-синіх.
   
 • 16:28 07.06.2004
  0 0
  Вчора зіграли в свою силу.Французи просто шик,не здивуюсь,якщо вони знов Європію виграють.Тимощук на рівні.Молоді нічого собі побігали(особливо Ротань),але якісь вони були,ніби перестрашені трохи.
   
 • 08:37 08.06.2004
  0 0
  Респект Русолу. Хлопець грає практично тільки півроку, а видається, шо для нього авторитетів взагалі не існує.

  Сподобався Шелаєв. От тільки грубий він, аби не підвів у відповідальний момент.

  Що би не говорили про славне повернення Воробея, але я на вістрі ліпше подивився на Венгла. Навіть не в кращій формі.

  Бракувало Гусіна, Вороніна, Шевченка. Особливо останнього. Шева обов"язково відтягнув би на себе щонайменше двох захисників. Отож французи атакували б не вдесятьох, а увісьмох
   
 • 11:00 08.06.2004
  0 0
  Чи чув хто про здоров"я Федорова? Буде дуже шкода, якщо його знову поломлять
   
 • 11:48 15.06.2004
  0 0
  Не знаю коли і куди проб"ється Україна, але те, що вчора "Динамо" з "Чорноморцем" зробило - це жах. Я як одесит його ненавиджу
   
 • 12:55 08.07.2004
  0 0
  Україна взяла приклад з російської збірної, навіть, швидше російська збірна з української, бо то було раніше
  Звиняйте за кацапську мову.Цитую:

  В очередной раз рациональной игрой порадовала своих болельщиков сборная России по футболу.
  Приехав в Португалию, наша сборная, ведомая выдающимся тренером-стратегом Георгием Ярцевым, грамотно разобралась в непростой обстановке - выиграла единственный матч у будущих чемпионов Европы. После этого наша сборная, осознав свою истинную силу, полностью потеряла интерес к чемпионату, и, ввиду бессмысленности своего дальнейшего пребывания в Португалии, уехала домой.

  А українська збірна виграла в греків ще у відбірковому турі - і заспокоїлася   
   

Коли збірна по футболу кудись проб"ється?

Наші Друзі: Новини Львова