Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Що таке ксенофобія по українськи?

Переглядів: 9700
Додано: 25.07.2004 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 40
 • 21:04 25.07.2004
  0 0
  http://observer.sd.org.ua/news.php?id=3084

  Це - термін,яким знищується все українське.
   
 • 21:16 25.07.2004
  0 0
   
 • 08:52 26.07.2004
  0 0
  Маємо - те що маємо (L Кравчук)

  Цитата:
  По звинуваченню в антисемітизмі вже закрито українську дитячу пізнавальну газету “Джерельце”
  українські дітки образили жидка

  Уявляю бігборди в США - на них зображена зла українська дитина в вишиванці, яка грізно вказує Айнштайну нах в напрямку кордону


   
 • 08:58 26.07.2004
  0 0
  ... або краще пінчуку, медведчуку, суркісу, рабіновічу, звягільському - а вони всі такі маленькі, похнюплені, з сльозами на очах
   
 • 09:32 26.07.2004
  0 0
  Матуся казали: "Не погрожуй нікому і сам боятись не будеш". Дядько Ньютон казали, що дія дорівнює протидії. Можна було би прожовжити цей ряд, але якщо люди не хочуть розуміти, що у своїх проблемах вони винні самі, набагато легше звинуватити когось і далі ніц не робити - це прикро вражає...
   
 • 10:49 26.07.2004
  0 0
  2 Фабіо
  Набагато гірше, що українці думають що винні у своїх бідах самі, в крайньому випадку звинувачують когось, а нічого не роблять.

  А треба брати приклад з американців, євреїв, москвитів які всюди шукають своїх ворогів - це є ядром їх політики, політики супердержав.

  А українці постійно себе бичують, от такі ми, маємо те що маємо, навіть трохи не всралися з страху, коли почули правду, хто керує державою від Тягнибока.
  Боягузи!

  А основне - НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ З СВОЇМИ ВОРОГАМИ.

  Американці їх бомблять, євреї стріляють, араби рвуть, росіяни зачищають, а ми хєрньою займаємся.

   
 • 03:38 28.07.2004
  0 0
  """"А українці постійно себе бичують, от такі ми, маємо те що маємо, навіть трохи не всралися з страху, коли почули правду, хто керує державою від Тягнибока. """"

  Правда, не всі,пане Бандерштакцький,не всі...
   
 • 07:36 28.07.2004
  0 0
  Бачу гуманіст, п.Бандерштадтський, нервує, бо українці, на його погляд, не шукають ворогів і "НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ З СВОЇМИ ВОРОГАМИ" а от "Американці їх бомблять, євреї стріляють, араби рвуть, росіяни зачищають..."
  Ну що ж від слів до діла,п.Бандерштадтський,
  лізьте на стріху, виймайте машінгвер і на Академіцьку шпацерувати. Там можна і ворогів знищите і з дівчатками познайомитися.
  В разі успіху інформуйте.
   
 • 09:07 28.07.2004
  0 0
  2 reh
  Не нервую я , це ж форум - тут ділимся думками, новинами, шукаємо відповіді на питання.

  Цитата:
  Ну що ж від слів до діла,п.Бандерштадтський,
  лізьте на стріху

  Ну не мені вам розказувати. Ви як громадянин держави, яка виникла і тримається на перманентній агресії до інших країн-народів прекрасно мене ж розумієте. Держава і еліта повинна таємно, або прямо проводити таку політику, а не ви - або я. Ваша держава проводить її прямо - в освіті, еміграційній політиці(чиста нациська модель), зовнішній (то найуспішніше ), економіці і т.д.
  Кажуть вашою державою управляють генерали(по логіці звичайні злочинці, так як в палестині не війна, а зачистка цивільного населення - там армії немає ) - а я кажу ну і що? Подивіться на результати Погано живуть
  А скажіть reh може вам довелося лізти на дах з міфічним машингвером , чи може вам і вашій сестрі дали гвинтівку в руки і чітко показали кого стріляти, де вороги а де потенційні друзі

  Ну то розумієте, що ми звичайні смертні, а пошук, виявлення і знищення ворогів повинні проводити не такі гуманісти як я і ви, а державна еліта - політична, економічна, військова.
  За ідеальний прриклад можна взяти вашу країну!
  Таких я хочу обирати і бачити при владі і на то моє право, а бидло хай бичує себе і обирає свою "демократію"
   
 • 09:09 28.07.2004
  0 0
  Прошу не вважати мене "семiтом", але я дiйсно погоджуюсь iз "сiонським мудрецом". Пану Бандерштадтському раджу дiйсно пiти шпацерувати
  Або зупинити цю свою пропаганду фашизму
   
 • 09:27 28.07.2004
  0 0
  2 Патріот
  Цитата:
  "сіонським мудрецем"
  ще нам антисеміта-малороса тут бракувало.

  Звичайно, що до семіта ви немаєте жодного відношення.
  Всім відомо здається вже, що під ніком Патріот сидить московський провокатор і не бажаю з вами дискутувати.
  Всі відповіді знайдете в попередніх дискусіях з вами.
   
 • 10:35 28.07.2004
  0 0
  Всі ці глузування що до політики , освіти, економіки моєї країни чув на форумі багато разів і звик до ціх несінитниць. А от про наших генералів, то це зайве.
  Мораль і мотівація офіцерів нашої Армії дуже велика. Вести бойові дії
  проти терористів в умовах міста з численим цівільним населенням, не використовуючи важку зброю, дуже тяжко. І я можу тіьки гордитися як це роблять мої генерали та й рядові бійці, серед яких чимало бувших львів'ян.
  Ми не шукаємо ворогів, вони існують попри нашого бажання. І якщо прийде час я не буду вагатися...
   
 • 14:04 28.07.2004
  0 0
  От і я б хотів щоб мою країну вичищували від всякої наволочі так,як це роблять в Ізраїлі. Ракетний удар і нема осередку ворожої пропаганди, наступний точковий удар пешокласною ракетою і мафіозний клан обезголовлений, спецоперація наземних військ і до цюпи ворогів на невизначений термін.

  Але це офтоп.

  На рахунок того,що українців знищують використовуючи "ксенофобію" і семітизм,то це доконаний факт.
   
 • 15:32 28.07.2004
  0 0
  Вже скільки разів вступав я у подібні дискусії, і ЖОДНОГО разу мої опоненти не спростували наведених фактів антифактами. А все закінчується лише тим, що починають обзивати антисемітом, дикуном, маразматиком і т.д., і т.п. Тому і ця тема нічим конструктивним не закінчиться. Що ж. Так вже ми влаштовані. У кожній хаті своя правда. Про все це ще 2000 років тому сказав Господь наш Іісус Христос - "своїми очами дивляться, і не бачать, своїми вухами слухають, і не чують (Марк 4,12)"

  Що ж, той, хто хоче побачити - побачить, той, хто хоче почути - почує, решта - від лукавого.
  -----------------------------------------
  Бійся байдужих… НЕ МОВЧИ!
  http://www.kruk.com.ua/
   
 • 08:33 29.07.2004
  0 0
  Цитую п. Senaka:"От і я б хотів щоб мою країну вичищували від всякої наволочі так,як це роблять в Ізраїлі. Ракетний удар і нема осередку ворожої пропаганди, наступний точковий удар пешокласною ракетою і мафіозний клан обезголовлений, спецоперація наземних військ і до цюпи ворогів на невизначений термін"
  --- Кожна операція Армії Оборони Ізраїля по знищеню терористів викликає жорстку реакцію світового суспільства. Нас звинувачують у використанні надмірної сили проти лідерів і рядових членів опіру і стражданняx цівільного населення.
  Якщо називати лідерів терористів лідерами опіру,
  тоді слід визнати що підриви автобусів, дискотек, кафе, вбивства водіїв на дорогах, неприцільний обстіл населених пунктів це легітімний вид опіру, і закінчимо діскусію.
  Стосовно надмірної сили.
  Я ще розумію, коли Швеція критикує Ізраїль, ( вони не згодні з політикою Карла XII), але коли про надмірну силу щось гнівне заявляє Ізраїлю Росія, то це вже сюреалізм.
  Мені здається що у нас в Ізраїлі є всі технічні зпроможності як для інтенсивного винищеня терористів так і для ефективного захисту від тератак. Але використовується тільки невеличка частина цього арсеналу, щоб запобігти жертвaм серед мирного населення.
  Я все це до того п.Senaka, що дуже не просто в сучасному світі боронити свою країну і народ.
   

Що таке ксенофобія по українськи?

Наші Друзі: Новини Львова