Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Львiв - польське мiсто?

Переглядів: 15963
Додано: 12.05.2004 Додав: Адвокат  тем: 51
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 80
 • 14:49 23.09.2010
  0 0
  історично це спірне питання чиє це місто
  факт шо і українці і поляки вважають його своїм мало того, своїм культурним центром.
  історики скажуть.. шо у 14 ст. було інше право і після смерті останнього князя Юрія - Болеслава з його польським походженням, право на землі князівства і на трон, а відповідно на Львів мав саме польський король... інша справа, шо населення не визнало того його права і війна тривала досить довго...
  а сьогодні місто є в Україні і українське - про шо ми сперечаємося?
  та поляки очи видрапают всім хто скаже, шо Вроцлав німецький
   
 • 14:50 23.09.2010
  0 0
  Цитата:українців набагато більше там мешкає.

  нажаль в більшості не кращих представників нації.... нажаль...
   
 • 00:28 01.02.2016
  0 0
  В школі моя дитина побачила що її однокласники читають журнал Пізнайко. Коли вона прийшла до дому то закатала істерику, що теж хоче цей журнал. Прийшлось виписати. І ви знаєте досить таки не поганий журнал... Зря що не виписала його раніше.
   
 • 23:43 01.03.2016
  0 0
  Не знаю, може це тільки в мене була така проблема, але про всяк випадок напишу що було і як вирішилося. Мій меншенький, тоді йому було 3, ми активно його готували до школи, і по різному намагалися навчати, розповідати щось цікаве, а дитина не запамятовувала нічого, пам’ять була погана і ще трохи дикція страждала. Логопед мовляв вчіть віршики, читайте в голос (хоча тоді дитина знала кілька літер), промовляйте з ним кожне слово. Але це все було не ефектно. Потім подруга мені порадила журнал «Пізнайко». Спочатку все було не зовсім добре, але потім пішли покращення. Дитина настільки захопилася розвиваючими іграми в журналі, де потрібно думати логічно, настільки їй було цікаво, що він навіть спати лягав з журналом, потім ми вивчили весь алфавіт. Граючи, навчаючись ми потихеньку виговорилися і пам’ять стала кращою.
  Зараз він приносить зі школи одні п’ятірки, але журнал досі виписую, журнал на українській мові, тому в дитині виховується дух патріота та любов до рідної мови.
   
 • 03:03 17.05.2016
  0 0
  Фитнес-клуб «SportUP» - для меня с недавних пор стал родным домом, провожу там как можно больше времени по возможности конечно. Новый, и очень уютной клуб, с приветливыми людьми, хорошими инструкторами. В общем все есть для идеальных занятий и физической прокачки, Так что не жалуюсь))
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Львiв - польське мiсто?

Наші Друзі: Новини Львова