Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Нас (галичан) малороси бояться?

Переглядів: 9758
Додано: 29.04.2004 Додав: Адвокат  тем: 51
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 100
 • 11:44 19.05.2004
  0 0
  Дякую вам, пане Норман. Ті, хто стверджують, що кияни ставляться зверхньо до провінціалів, плутають причину з наслідком. Даруйте, я теж не на Хрещатику народилася, але ніякої зверхньості у ставленні до себе не заслужила. А як, скажіть, ставитися до того нещастя, котре тільки-но з поїзда, приїхало з села, де споконвіку говорили українською, тільки-но сідає в тролейбус і одразу: "Ой, нє толкайтеся, мені ж больно!" А бодай тобі!
   
 • 08:36 20.05.2004
  0 0
  Володимиру

  "По-перше,не треба перебріхувати що я сказав.Я не говорив про якусь особливу духовність Києва,а написав,що "в духовному відношенні ми повинні любити Київ,бо це наша столиця,древня столиця Київської Руси,і найкраще місто в світі".Якщо це для вас пусті слова,то який же ви українець? Якщо ви не любите Києва(чи заздрите йому,чи ненавидите його),то любіть собі Улан-Батор,якщо він ближчий вам духовно"

  А де ви бачили аби я вас перебріхував (доречі правильно оббріхував), покажіть мені слова щоб я казав про особливу духовність Києва.

  Слова про "духовне відношення" були перефразовані в "духовність Києва" що одне і те саме дивлячись на ваші аргументи про столицю Русі і на теперішню столицю. І не треба з теми збиватись що хтось когось перебріхує. Краще відповідайте змістовно на мої аргументи.

  - аргументи на зразок "найкраще місто в світі" не проходять (то ваша субєктивна думка)

  - "ми повинні любити Київ,бо це наша столиця" (ага, а її мешканці у відповідь повинні зневажати всіх провінціалів, вважати себе кращими від решти і бути пихатими. Даруйте але з таким відношенням до людей, у відповідь отримаєте зневагу і ненависть)

  - "древня столиця Київської Руси" А Галич столиця Галицько-Волинського князівства, а чо би його не любити? Принаймні там люди нормальні а не спорчені статусом столиці.

  - "Якщо це для вас пусті слова,то який же ви українець?" Давайте розставимо пріорітети в правильному порядку. Спочатку рівні економічні умови, нормальне ставлення до людей а потім можна буде говорити про якесь духовне відношення до столиці Київської Русі. А втирання про якусь духовність на разі виглядають смішно
   
 • 18:44 24.05.2004
  0 0
  Що таке коїться взагалі??? Ну добре- жителі західної України повбивайте киян, та навпаки! Хіба життя людей у нашій країні від цього краще стане? Замість того , щоб шукати щось спільне, намагатись співпрацювати, люди сваряться, вбиваючи власний час і власні ж нерви... 7 сторінок у темі, та лише декілька конструктивних повідомлень...
  Усі кияни зарозумілі- це така ж нісенітниця, як усі росіяни- алкоголіки, всі українці- хитрі, євреї- жадібні. УСІ не можуть бути зарозумілими, пихатими, адже навіть в одній родині люди різні, а в одному місті- поготів. Алі такі є, і серед них багато тих, хто до Києва має лише те відношення, що зараз якимось дивом прописався тут. Але вихован був десь в іншому місті, місті, можливо, місті не особливо культурному. Доречі, я також пишаюсь тім, що киянин у третьому поколінні, та й що? Хіба жителі Львова не пишаються своїм містом? А може в Харкові усі плюються від злості, що народилися саме там? Ні... Так чому ж дуже добрі почуття- гордість за свою маленьку Батьківщину, за рідне місто заздрісні люди називаюсь зарозумілістю, пихатістю? У багатьох містах був, але ніде не бачив таких душевних людей, як у Києві... Хто був- зрозуміє.
  По-друге, так, у Києві молодь починає розмовляти українською мовою, та й за часів Радянського Союзу було достатньо людей, які володіли мовою та використовували її. Але мені буде дуже прикро, якщо в ажіотажі українізації російська мова, мова дуже багата та для нас, як для сусідів Росії, корисна, буде у повному занепаді. Як на мене, нехай кожен розмовляє на тій мові, яка йому подобається... І ніколи, чуєте, ніколи! у Києві не ставились до українськой літератури, музики та взагалі культури, як до чогось навіть не вартого уваги! Щоб таке сказати, треба було повністю з глузду з'їхати, вибачайте. Бо багато українських литераторів та співаків здобули популярність саме у Києві. Та я ніколи також не вірив (та й не дуже часто чув це), що у західній Україні дуже погано ставляться до російськомовних гостей. Може 20% і ставляться погано, але п'ята частина- це ще не всі... Коротше кажучи, давайте розмовляти так, як нам зручно, поводитись так, як нас вчить Біблія та поважати один одного. Адже ми- українці, росіяни, кияни, львівяни дуже і дуже схожі, дуже багато в нас спільного. Навіть українська та російська мови- це сестри у певному розумінні..
   
 • 18:48 24.05.2004
  0 0
  Не звик ще до нової клавіатура, вибачайте за помилки.
  "тім"= тим
   
 • 13:16 25.05.2004
  0 0
  Пане Ед, от я і дочекалася, коли буде остаточно підведена риса під суперечкою. Ви це зробили, це робить Вам честь. Єдине, що залишається сказати - російська мова в Україні занедбана не буде - адже нікуди не подінеться Булгаков, Ганна Горенко, себто Ахматова, та й серед сучасників бачу небезталанних авторів, наприклад, подружжя Дяченків - теж пишуть російською, а я Марину знаю, вона українською володіє прекрасно. Говори, як Бог на душу покладе - і все буде гаразд.
   
 • 23:51 18.10.2015
  0 0
  говорят что пиво не женский напиток, а вы слышали про пиво Маргарита торговой марки Радой. этот напиток сварен с добавление лекарственного растения расторопши. пиво обладает не только отличным приятным вкусом, но и целебными свойствами для женского организма.
   
 • 00:21 19.10.2015
  0 0
  говорят что пиво не женский напиток, а вы слышали про пиво Маргарита торговой марки Радой. этот напиток сварен с добавление лекарственного растения расторопши. пиво обладает не только отличным приятным вкусом, но и целебными свойствами для женского организма.
   
 • 03:58 04.12.2015
  0 0
  Ви пишете прозу, вірші, драми, але не пробували свої сили у великій літературі? Журнал "Дніпро" запрошує на свої сторінки! dnipro-ukr.com.ua - у нас багато цікавого і корисного, наприклад твори, що є в шкільній прогамі, але відсутні у підручниках! Творчі особистості, приєднуйтесь, обговорюємо все на форумі. http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
 • 05:29 06.12.2015
  0 0
  Коли я почала читати журнал "Дніпро", це літературно-художній журнал, вирішила трохи дізнатися про його історію, адже виходить він ще з 1927 року, що для мене було великим здивуванням=) цей журнал,мабуть, один з небагатьох, який несе в собі майже всю історію літератури, починаючи з 1927. Колись, головними редакторами журналу були три Герої України - Юрій Мушкетик, Микола Руденко та Борис Олійник. А також мене зацікавило те, що у «Дніпрі» уперше опублікував усі свої літературні твори Олександр Довженко, який до останніх днів співпрацював із часописом. Свого часу лише в «Дніпрі» друкували поезії Павло Тичина, Максим Рильський, Андрій Малишко.Цікаво після таких видатних людей опинитися на сторінках журналу, а він друкує твори читачів, навіть безкоштовно і з грошовими винагородами=)http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
 • 04:54 18.12.2015
  0 0
  Привет. Читаю журнал «Дніпро». Как на меня этот журнал повышает культуру человека. Жаль, что не каждый из нас читает литературние журналы, а многие предпочитают массовою литературу. Советую всем.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Нас (галичан) малороси бояться?

Наші Друзі: Новини Львова