Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 19 квітня 2021 року

Доповідь білого доктора

Переглядів: 3333
Додано: 29.04.2004 Додав: Орчик  тем: 22
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 15
 • 08:35 29.04.2004
  0 0
  Коли настирлива муха залітає до нашої кімнати, нам важко побачити в цьому диво. Хоча ми й знаємо зі шкільного курсу біології, що, якби усе потомство якоїсь однієї мухи вижило, то масою цих комах покрилася б уся планета, і то грубим шаром...

  Чим примітивнішою є певна біологічна структура, тим вищою є швидкість її відтворення. Ця закономірність особливо яскраво виявляється в мікробіології. Неймовірна швидкість розмноження вірусів і мікробів просто вражає уяву, і тільки їхня нестійкість у зовнішньому середовищі і вкрай коротке життя зберігають необхідний баланс і тим самим рятують світ від біокатастрофи...

  З іншого боку, чим складнішою та досконалішою є біологічна структура, тим слабшою є інтенсивність її відтворення: подовжується термін вагітності, зменшується кількість народжуваних... Наприклад, дрібні гризуни плодяться у великій кількості при короткому терміні внутрішньоутробного розвитку, а у слонів вагітність триває понад два роки, і народження більш ніж одного слоненяти є надзвичайною рідкістю.

  Подібним закономірностям підлягає і людство — спільність високоорганізованих істот, які живуть у різних умовах. Тоді як більшість передових країн із європейським населенням потерпають від демографічних проблем, у багатьох країнах Африки й Азії з низьким рівнем життя спостерігається надзвичайно високий приріст населення. Прихильники усіляких расових теорій наводять цей факт як неспростовний доказ переваги білої раси над усіма іншими. Залишимо це, як то кажуть, на їхньому сумлінні. І все ж навряд чи рівні народжуваності і смертності в африканських країнах можна пояснити лише тим, що вони (рівні) є типовим проявом саморегуляції біологічних структур, розташованих на нижчих (у порівнянні з білою расою) щаблях розвитку. Якби інтенсивність процесу розмноження африканців зумовлювалася тільки проблемою виживання, то існувала б певна константа співвідношення народжень і смертей, і її розмір можна б було якоюсь мірою зіставляти з розміром відповідної константи у Західній Європі. Але народжуваність в Африці значно перевищує смертність. Те ж саме спостерігається в Азії. Наразившись на це явище, соціологи поки що не можуть його пояснити. Усі існуючі версії виглядають непереконливо.

  Якщо надмірна плодючість — це ознака примітивності особистого розвитку, то як тоді можна пояснити феномен Менделєєва, який народився у сім’ї шістнадцятим? Вважати плодючість наслідком культурних і релігійних традицій теж не можна, — попри однакову схильність до високих темпів розмноження, різниця між китайцями та африканцями є аж надто великою... І все ж таки, на мій погляд, певний зв’язок тут існує.

  На всіх територіях, де відбувається потужний демографічний вибух, спостерігаються відверто низький рівень життя і відсталість суспільства. Гадаю, до цього спричинюються аж ніяк не біологічні якості окремих представників тієї або іншої раси. Суть тут полягає у колективній свідомості цілих етнічних груп. Наприклад, попри те, що слов’яни є білими європейцями, вони примудрилися століттями вперто зберігати відсталу Російську імперію з навдивовижу низьким рівнем життя. Висока смертність у дореволюційній Росії супроводжувалася високою народжуваністю, при цьому багатодітність була властива всім шарам населення, від селян до аристократів. Іншими словами, розвиненість етнічної групи визначається не наявністю геніальних учених, великих поетів і витончених царів, а реальною продуктивністю колективної свідомості і її здатністю створювати передові стійкі соціальні системи.

  Єдиним переконливим свідченням колективної біологічної досконалості можуть бути лише новітні технології у сполученні з високим рівнем життя. У цьому контексті зауважимо, що, як уже давно доведено, незалежно від своєї расової приналежності будь-який психічно здоровий індивідуум є повноцінним представником популяції Ноmo sapiens. Але очевидним є й інше: об’єднуючи індивідуумів, етнічні групи виступають як макробіологічні структури, котрі істотно відрізняються одна від одної. Мешканець Нью-Йорку — чорношкірий поліцейський може бути чудовим співрозмовником, тонким цінителем класичної літератури, охайною людиною, ідеальним законослухняним громадянином. Та коли вам заманеться якось відвідати місця компактного проживання чорношкірих громадян Америки, то побачена вами картина буде просто жахливою. Компактне проживання — чудовий показник макробіологічної якості етнічної групи. Виправдувальні аргументи стосовно кольорових гетто — на кшталт “бідності”, “безробіття”, “соціального дна”, “відсутності перспектив”, “неможливості вирватися” тощо — є цілком неспроможними. Запитаєте, чому? А ви уявіть собі, що комусь спало на думку висадити десь на дикому африканському узбережжі велику групу найзлиденніших, найледачіших, найнеосвіченіших, але чистокровних голландців. Неважко здогадатися, що рано чи пізно на цьому місці виникне щось подібне до сучасної ПАР. А тепер зазирніть в арабські квартали теперішнього ошатного Парижа, і ви побачите моторошний зразок людського співжиття, який суперечить усім нормам європейського буття. Навіть самісіньке серце європейської цивілізації не може змінити макробіологічної сутності далеких їй етнічних груп...

  Будь-яка макробіологічна структура є по-своєму обмеженою і не здатна виходити за межі власних можливостей. Це підтверджується кожним рядком світової історії. Коли етнічній групі в нових історичних умовах починають “загрожувати” чужі можливості і власна обмеженість, недоліки колективної свідомості активно компенсуються кількісними “позитивними якостями”. А саме: високий рівень народжуваності дає змогу наростити біологічну масу етносу, що, в свою чергу, є запорукою його безпеки. У свій час батько Менделєєва, як і більшість його співгромадян, виконував колективну програму етнічного зростання, що згодом дозволило мешканцям колишньої Російської імперії пережити наслідки революційних змін і закидати своїм “гарматним м’ясом” високопрофесійну воєнну машину третього рейху.

  Сучасну “економічну” еміграцію у розвиненіші країни можна розглядати як прояв етнічної агресії, обумовленої прагненням почасти і до паразитарного існування усередині досконаліших макробіологічних структур. У безневинному бажанні людини виїхати за кордон немає нічого страшного, але коли компактно проживаючі кольорові емігранти перетворюють Париж на Каїр, то навряд чи це можна назвати явищем прогресивним. Уявіть собі Київ, розбитий на етнічні квартали, де нечисленні корінні українці ховаються в районі Хрещатика... Цікава перспектива, чи не так? Запізніла дискусія європейських соціологів із цього приводу вже почалася, але конструктивних пропозицій ще немає і, можливо, не буде. Європа виявилася заручницею власних передових гуманістичних ідей і правових державних систем. Зростаюча хвиля кольорової еміграції в європейські країни незабаром може перерости в цунамі. Захисники прав людини поки що не можуть усвідомити, що зараз європейська цивілізація має справу не з окремо узятим кольоровим академіком, а з чужорідною етнічною свідомістю, “озброєною” величезними людськими ресурсами.

  Коли оновлений український етнос почне виблискувати, наче нова копійка, до його дому обов’язково почнуть дертися недбайливі сусіди. Може, хтось вважає, що це цілком нормальне і закономірне явище. Можливо. Однак є одне “але”. Багатство розграбованої Київської Русі монголів не змінило, і вони все одно повернулися до рідних кочовищ. Коли класична європейська культура потоне в етнічній навалі, Туніс, Марокко, Китай, В’єтнам, Алжир, Конго та їм подібні країни продовжуватимуть жити без істотних змін. От тільки Європи вже не буде...
   
 • 02:28 30.04.2004
  0 0
  Недочитав. Дуже багато написано.
   
 • 22:28 10.12.2005
  0 0
  Орчику, пишете абсолютну правду. Це явище спостерігається не тільки в Европі, але і в Америці. Засилля кольору... А який вихід?
   
 • 23:31 10.12.2005
  0 0
  До: Орчик - ¹0
  Цитата:
  Туніс, Марокко, Китай, В’єтнам, Алжир, Конго та їм подібні країни

  Включення Китаю в цей перелік - через недогляд чи свідомо? Мені здається, він явно звідси випадає.
   
 • 23:37 11.12.2005
  0 0
  Цитата:
  Включення Китаю в цей перелік - через недогляд чи свідомо? Мені здається, він явно звідси випадає.


  І то правда. Китай, з його давньою, і, не побоюся сказати, високою культурою, задється з цього ряду випадає. Але народжуваніть у них чи не найбільша в Азії. Що можливо говорить за те, що викладена теорія, хоч і цілком логічна, і як вже було сказано "щира правда", але, мабуть, неповна.

  Дуже цікаве питання, як на мене.
   
 • 01:03 12.12.2005
  0 0
  До: Орчик - ¹0

  Цитата:
  Неймовірна швидкість розмноження вірусів і мікробів просто вражає уяву, і тільки їхня нестійкість у зовнішньому середовищі і вкрай коротке життя зберігають необхідний баланс і тим самим рятують світ від біокатастрофи...


  Маячня! По перше, багато видів мікроорганізмів можуть адаптувати форму котра витримає майже все... По друге, стримує експансію хижаків процес взаємодії з жертвою - багато хижаків (н. висока вірулентність мікробів...) = висока смертність = мало поживи = мало хижаків... Далі не дочитав... Це взагалі про шо - про те що негри як мікроби? Теж маячня!
   
 • 01:10 12.12.2005
  0 0
  До Олекси:

  Ви фізику вивчали?
   
 • 10:20 12.12.2005
  0 0
  Орчик ( до Модератора, введіть будь-ласка ще і колобка з пальцем біля скроні, бо емоцій не вистачає )
  Можливо расистська братія і зраділа появі нового члена, та з точки зору касаток, які наразі виявилися вкрай отруєні – і це в Антарктиці! - токсичними речовинами „найвищих” істот:
  -     чим швидше „варвари” зжеруть „цивілізованих”, тим Землі краще!
  -     
  Тоді і мух стане значно менше.
   
 • 12:04 12.12.2005
  0 0
  А думка дуже слушна - і не лише щодо "засилля кольору". Тут інше напрошується і, гадаю, це слід брати до уваги. Деякі нації не можна допускати до компактного проживання. Коли вони живуть серед інших народів - все прекрасно. Цитую:
  ==Мешканець Нью-Йорку — чорношкірий поліцейський може бути чудовим співрозмовником, тонким цінителем класичної літератури, охайною людиною, ідеальним законослухняним громадянином. Та коли вам заманеться якось відвідати місця компактного проживання чорношкірих громадян Америки, то побачена вами картина буде просто жахливою.==

  Та хіба тільки вони? Скільки світ має халепи після утворення Ізраїлю?
  А разом з тим наші сусіди-євреї, що живуть поміж нас - милі люди. А потім щось такій милій людині стукає в голову і вона починає антисемітів під подушкою ловити.
   
 • 17:44 12.12.2005
  0 0
  От тільки Європи вже не буде...
  Питання - чого "вони" пхаються? - заповняють нішу.
  Чи є в нас потреба в "них"? -
  Державна політика захисту вітчизняного працівника.
  Ми не завозили рабсилу і не колонізували нікого. Залізна завіса совка відсунула цю проблему для нас на потому, тобто на тепер.
  Нівелювання національностей - як це робить Америка і як то було в совку? "Державне мислення" змушує виїхати добрих пару міліонів, або вбити їх голодом, чумою, одне слово - зробити нішу. Потім їм дай газету, школу, радіо, а потім ми маємо голосування ( згадайте канадський референдум) і домашніх федералістів.
  Куди і чому не пхаються? Або пхаються, але не затримуються?   
 • 18:18 12.12.2005
  0 0
  ...приведе до збільшення напливу туристів...
  От власне. Чи ми готові до того напливу в контексті цієї теми?
  Одне діло, залишив гроші - і па-па, інше - ніша...
  Хто найкраще бореться з засиллям інших етносів? (Такими, як ми закордоном, прости Господе) Казав же паскуда лєнін, що "прєждє чєм обєдініться, надо окончатєльно размежеваться"
   
 • 21:05 12.12.2005
  0 0
  http://5tv.com.ua/newsline/184/0/17986/
  Трудова міграція - ознака життя чи загроза для держави?
  Про це не перестають сперечатися політики, бюрократи, правоохоронці, соціологи. І продовжують лякати прогнозами. Аргумент такий наводять: рух людей означає і рух трудових ресурсів. Це, в свою чергу, призводить до виїзду людей на заробітки за кордон. А це, мовляв, зробить Україну аутсайдером на світовому ринку праці.
  Заробляти гроші за кордоном українці звикли. Соціологи переконані: це норма життя для щонайменше 2 мільйонів громадян. Країни-лідери трудової міграції - Італія, Португалія, Німеччина, Греція. Останнім часом - ще й Росія. Фахівці відзначають: за кордоном заробляють переважно мешканці західних областей України.

  Олена Малиновська, експертз міграційних питань:
  - 21 століття - це століття міграцій.

   
 • 23:11 12.12.2005
  0 0
  До: voldemar - ¹6

  Цитата:
  Ви фізику вивчали?

  Як кумедно, ЛОЛ!!!
  Там про бактерії, а тут - а ви фізику вивчали??!!!
  До: Наталка-Чорнобилянка - ¹8

  Цитата:
  Скільки світ має халепи після утворення Ізраїлю?

  Господи, що вам той Ізраїль дався, спокою не дає?? Ви ж в Україні, а не в секторі Газі... таки мабуть хтось платить Ізраїль створили до речі не тільки жиди, а й християни-фундаменталісти (євангелісти, домінуюча релігія СЩА), котрі важають Ізраіль Землею там такою... і жидів - обраним народом...
   
 • 00:53 05.05.2016
  0 0
  Я вот дома занимался и что то не очень помогло, массу не могу набрать никак. По этому решил записаться в зал и мне посоветовали «SportUP», говорят что очень крутой, и все тренажеры есть для прокачек всех мишц. Кто еще там занимается, как Вам??
   
 • 00:00 17.05.2016
  0 0
  Шановні батьки, якщо ви хочете виховати дитину в патріотичному дусі, то рекомендую вам журнал Пізнайко. Цей журнал дозволяє відкривати дитині цікавий світ історії і культури України.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Доповідь білого доктора

Наші Друзі: Новини Львова