Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Наші б"ють!

Переглядів: 2662
Додано: 28.04.2004 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 9
 • 17:52 28.04.2004
  0 0
  А в цю тему пропоную скидати факти про караючий меч опозиції стосовно представників бандицької влади.

  На жаль,поки що такого не знайшов. Може хтось знає такі факти?
   
 • 19:03 28.04.2004
  0 0
  ти про що? ... «підстерегти в темному кутку і пику натовкти» чи про інше

   
 • 19:17 28.04.2004
  0 0
  Про різне. Можна і пику,а можна і інші органи...
   
 • 03:39 27.05.2004
  0 0
  Ну ,ще не б"ють але вже брикаються і то якось дивно. Перше думав розмістити цей пост у темі "Наших б"ють". Назва статті до цього спонукає. ТОбто,Ющ і Юля попереджають,що їх хочуть знищити!!! Дивне попередження. ТОбто,"УКРАЇНЦІ,НАС ХОЧУТЬ ЗНИЩИТИ!!!" Але про це вже всі знають і давно. За попередженням має йти або погроза або якась дія. А тут...

  Ющенко та Тимошенко попереджають, що їх хочуть знищити
  www.ПРАВДА.com.ua, 26.05.2004, 14:46
  Блок "Наша Україна" та блок Юлії Тимошенко заявляють про загрозу встановлення фашистського режиму в Україні.

  Про це йдеться у спільній заяві блоків, поширеній у середу.

  "Небезпека встановлення фашистського режиму в сучасній Україні – це не метафора, а реальна загроза. За участі вищого керівництва держави, сьогодні розпочато безпрецедентну кампанію залякування українців. Влада відчуває, що стоїть на порозі загибелі, а тому готова застосувати будь-які засоби і брудні технології, щоб самозберегтися", - говориться у заяві.

  В документі відзначається, що вже сьогодні розробляються "ретельні плани зі знищення опозиції та її лідерів".

  "Органи правосуддя перетворилися в каральні: відкрито сотні безпідставних справ стосовно народних депутатів, які мають сміливість виступати проти влади; цілеспрямовано знищуються бізнесмени та підприємницькі структури, які симпатизують силам, що протистоять режиму", - зазначено у заяві.

  Також відзначається, що телебачення "перетворилося на машину масової дезінформації народу і уже досягло стандартів геббельсівської пропаганди", українські ЗМІ "живуть за темниками", а "журналісти зазнають переслідувань".

  "Справи Гонгадзе, Александрова та інші не розкриті через те, що правда невигідна владі", - відзначається в заяві.

  Наша Україна та БЮТ наголошують на "тотальній" фальсифікації результатів голосування на місцевих виборах, "зрощенні влади з криміналом", "безпрецедентних каральних акціях проти опозиційних політиків та структур", які стали єдиною "виборчою технологією", яку відпрацьовує влада напередодні президентських виборів.

  "Керівники силових структур перетворилися на ручних блазнів влади", а "нормальним, чесним людям в сучасній Україні страшно жити, працювати і навіть думати", - говориться у заяві.

  "Наша Україна" та Блок Юлії Тимошенко звертаються до Уповноваженого з прав людини в Україні, правозахисних та громадських організацій з проханням втрутитися, щоб не допустити переслідування людей за політичною ознакою.

  "Спільними зусиллями ми не дозволимо реставрувати тоталітаризм в європейській державі - Україні!", - наголошено в заяві, поширеній за підписом Юлії Тимошенко та Віктора Ющенка.

   
 • 09:10 27.05.2004
  0 0
  seneka
  А "вашi" це хто? Арiель Шарон?
  "Наши б'ють": руйнування поселень у Газi...
   
 • 07:02 04.06.2004
  0 0
  "seneka
  А "вашi" це хто? Арiель Шарон? "

  Все тайне колись стає явним
   
 • 04:42 20.10.2004
  0 0
  Чомусь наші вже довго нікого не били. Тільки все наших, і наших,і мордою об асфальт,і вибухівку в офіс,і фальшиві гроші в кишеню.... Сумно так.... Чекаю того 31 березня,коли вже наші будуть їх бити. Але чи потрафлять?
   
 • 03:40 19.01.2016
  0 0
  Я б рекомендував вам читати журнал Дніпро! В ньому ви знайдете історії становлення не лише самого часопису, а й усієї багатої української літературної спадщини, цікаві історичні випадки, описи життя видатних митців, поетів, письменників України. http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
 • 06:36 24.05.2016
  0 0
  Добрий вечір всім,так як я творча людина,то полюбляю літературу,а саме художньою літературою)
  І мій вибір пав на художній журнал "Дніпро" www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал) www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал) http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Наші б"ють!

Наші Друзі: Новини Львова