Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Наших б"ють!

Переглядів: 6220
Додано: 28.04.2004 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 35
 • 17:47 28.04.2004
  0 0
  В Донецьку побили агітаторів "Нашої України"

  www.ПРАВДА.com.ua, 28.04.2004, 15:04

  27 квітня в Донецьку невідомими було побито агітаторів "Нашої України", які діяли в рамках акції "ТАК – добробуту! НІ – диктатурі!".

  Як повідомляє прес-служба "Нашої України", кілька "братків" завдали тілесних ушкоджень молодим агітаторам "Нашої України" та забрали у них усі агітаційні матеріали. Активісти блоку повідомили, що нападники діяли за тією самою методою, як і 31 жовтня минулого року, коли в Донецьку було зірвано з’їзд "Нашої України", а сам напад мав явно провокаційний характер.

  Як повідомив заступник керівника Донецького обласного регіонального штабу "Нашої України" з юридичних питань Валерій Фуйор, про факт нападу на агітаторів було повідомлено правоохоронні органи і міськраду.

  Заступник начальника управління зі зв’язків з громадськістю останньої Максим Ровенський запевнив представників блоку, що міська влада не причетна до конфлікту і з цього ж дня міліція почне контролювати місця, де розташовані намети "Нашої України", щоб в подальшому уникнути можливих нападів.

  Керівник Донецького штабу "Нашої України" Павло Жовніренко вважає, що "на прес-конференції міського голови було перекручено факти з діяльністю агітбригад, чим саме і розв’язано руки силам, що вкотре зацікавлені спровокувати черговий політичний конфлікт".

  "По-перше, встановлення агітаційних наметів та розповсюдження матеріалів блоку проходить в рамках акції "ТАК – добробуту! НІ – диктатурі!", а сама агітаційна активізація приурочена до Першотравня, і аж ніяк не до передвиборчої кампанії, про що було заздалегідь повідомлено листом міського голову. По-друге, ми все-таки маємо надію на те, що донецька влада зможе протидіяти можливому перетворення регіону на політичний полігон з застосуванням терористичної методи", – заявив Жовніренко.

  Прес-служба нагадує, що напад вчинено після того, як міський голова Донецька Олександр Лук’янченко на прес-конференції заявив, що "пішов нездоровий ажіотаж перед виборчою компанією", і негативно відгукнувся про розміщення в місті напередодні Першотравня агітаційних наметів місцевого осередку блоку Віктора Ющенка "Наша Україна".


  Пропоную в цю тему скидати повідомлення про факти насильства над опозиційними силами .
   
 • 17:53 28.04.2004
  0 0
   
 • 13:13 29.04.2004
  0 0
  Треба щось робити і негайно!
   
 • 16:34 30.04.2004
  0 0
  Бритоголові вдруге напали на людей "Нашої України" в Донецьку
  www.ПРАВДА.com.ua, 30.04.2004, 13:56
  В четвер стався черговий напад на агітаторів блоку Віктора Ющенка, одягнених в екіпіровку з символікою блоку, котрі роздавали агітаційні матеріали та пресу в центрі міста.

  Про це повідомила прес-служба Донецького обласного регіонального штабу "Нашої України".

  Близько 15.00 до чотирьох агітаторів підійшла група "молодиків характерної зовнішності". "Погрожуючи фізичною розправою та застосовуючи силу, вони відібрали листівки та газети, після чого залишили місце події на автомобілі", – йдеться в заяві.

  Також прес-служба повідомляє, що заяву щодо цього інциденту потерпілі вже направили в управління МВС Ворошилівського району м. Донецька.

  Керівництво Донецького регіонального штабу блоку Віктора Ющенка "Наша Україна" висловлює обурення цим випадком і занепокоєння тим, що напади на агітаторів блоку вже стають загрозливою тенденцією.

  "При цьому спостерігається бездіяльність місцевої влади та правоохоронних органів щодо запобігання таким випадкам, незважаючи на обіцянки. А це дає підстави вважати, що дії проти блоку "Наша Україна" мають замовний характер, і в них зацікавлені окремі політичні сили, пов’язані з владою", – додає прес-служба.

  Прес-служба також нагадує, що це вже другий напад на активістів "Нашої України". Перший стався 27 квітня: цього дня кілька "братків" завдали тілесних ушкоджень молодим агітаторам "Нашої України" та забрали у них всі агітаційні матеріали.

  Активісти блоку повідомили, що нападники діяли за тією ж самою методою, як і 31 жовтня минулого року, коли в Донецьку було зірвано з’їзд "Нашої України", а сам напад мав явно провокаційний характер.

  "Прикметно, що це сталося після того, як міський голова м. Донецька Олександр Лук’янченко на прес-конференції заявив, що "пішов нездоровий ажіотаж перед виборчою компанією", і негативно відгукнувся про розташування в місті напередодні Першотравня агітаційних наметів місцевого осередку блоку Віктора Ющенка", – зазначає прес-служба.

   
 • 10:13 01.05.2004
  0 0
  Ну в Донецьку "наших" завжди будуть бити.
  Головне, щоб ми не забували бити їхніх у Львові
   
 • 14:25 03.05.2004
  0 0
  Донбас завжди був найбiлbш кримiналbним регiоном, здаєтbся.
   
 • 02:16 04.05.2004
  0 0
  Ага,бити їхніх у ЛЬвові... А потім наші об"являть це провокацією кучмівських прибічників І в черговий раз закликатимуть не піддаватись на провокації і поважати чужу думку і таке подібне.
   
 • 02:13 06.05.2004
  0 0
  Харків'ян, які 1 травня організували акцію "остання сорочка" для Віктора Януковича, затримано місцевою міліцією на 10 діб.

  Народний депутат України Володимир Філенко повідомив прес-службі "Нашої України", що 5 травня двох його помічників-консультантів Івана Варченка та Євгена Золотарьова, які 1 травня організували акцію "остання сорочка" для Віктора Януковича, викликали в Київський районний відділ міліції міста Харкова.

  Правоохоронці мотивували своє запрошення тим, що їм потрібні пояснення щодо подій, які відбулися в Харкові 1 травня. Одразу після прибуття в райвідділ міліції "обох помічників-консультантів народного депутата брутально заштовхали у "воронок", явно провокуючи їх на грубі дії".

  Обох відвезли в київський райсуд міста Харкова. При цьому правоохоронці не повідомили Варченку та Золотарьову причину затримання, не надали інших документів для обґрунтування своїх дій.

  На зауваження, що затримані є помічниками-консультантами народного депутата, правоохоронці ніяк не відреагували, хоча мали обов’язково повідомити про затримання Володимира Філенка, зазначає прес-служба.

  Втім, самим затриманим удалося мобільним телефоном зв’язатися із народним депутатом. Вже за 15 хвилин одразу два юриста, чий фах засвідчено дипломом про вищу юридичну освіту, були в райсуді, однак суддя, всупереч висновку Конституційного суду, не погодився допустити їх до слухання справи, мотивуючи це тим, що вони не є професійними адвокатами.

  Учасники судового засідання відзначали, що судове засідання відбувалося "поспіхом, без належного розгляду справи". По справі Золотарьова суддя відмовився запросити свідків, а в ході розгляду справи Варченка суд заслухав свідчення правоохоронців та проглянув оперативну зйомку міліції.

  При цьому протягом усієї зйомки на плівці зафіксовано, що півтора десятка правоохоронців спокійно стежать за діями Варченка та Золотарьова і не намагаються перешкодити їм у скоєнні того, що суд назвав "злочином". Пояснюючи свою бездіяльність, міліціонер заявив, що міліція боялася "встановити правопорядок", оскільки втручання правоохоронців нібито могло спровокувати масові заворушення.

  В результаті швидкоплинного судового процесу Київський районний суд Харкова вирішив покарати Євгена Золотарьова за проведення несанкціонованих масових акції покарати затриманням на 15 діб, а Івана Варченка – на 10 діб.  У неділю пізно вночі було спалено автомобіль народного депутата України Віктора Балоги.

  Про це повідомляє регіональна прес-служба "Нашої України". Під час пожежі ніхто не постраждав.

  Прес-служба нагадує, що це не перший випадок, спрямований проти народного депутата. Так, відразу після виборів міського голови Мукачевого два дні поспіль пізно вночі біля помешкань народних депутатів Віктора Балоги та Івана Іванчо близько 20 осіб специфічної зовнішності дебоширили, вигукуючи погрози та образи на адресу нардепів та їх родин.

  Про ці факти було повідомлено голову Служби Безпеки України та міністра внутрішніх справ. Однак провокації не припинились. У суботу до воріт приватного будинку Балоги невідомі особи підігнали КАМАЗ і зникли, перегородивши виїзд із подвір’я.
   
 • 17:50 06.05.2004
  0 0
  Та нехай собi як знають,
  божеволiють, конають,--
  нам своє робить:
  всi панiв до "дної ями,
  буржуїв за буржуями
  будем, будем бить!
  будем, будем бить

  Панове,а чому нi?
   
 • 18:00 06.05.2004
  0 0
  настали сумні часи які приведуть до щасливих
   
 • 04:53 08.05.2004
  0 0
  06 травня, 14:56
  В Одесі протестують проти візиту Філарета Денисенка

  В Одесі з ранку триває блокада прибулого в місто вночі Філарета Денисенка, відлученого від Церкви голови Київського патріархату, не визнаного жодною з помісних православних церков.

  «Понад тисячу православних одеситів блокували Філарета в храмі на вулиці Пастера, куди він на світанку таємно пробрався провулками», - заявили у прес-службі Одеської єпархії УПЦ Московського патріархату.

  Як повідомляє «Інтерфакс», богомольці зібралися біля храму, де зараз знаходиться Філарет Денисенко. Вони тримають в руках плакати з написами «Філарет - анафема! Філарет - заборона!, «співають церковні співи і проклинають непроханого гостя. Прихильників Денисенка, які виходили з храму, учасники акції закидали яйцями. Крім того, православні городяни блокували ще один храм Київського патріархату на вулиці Воробйова, де Філарета чекали вчора.

  Київський патріархат був зареєстрований у 1992 році. Тим часом у 2001 році Генпрокуратура України постановила, що ця реєстрація була незаконною. За роки свого існування представники Київського патріархату захопили безліч храмів канонічної Української церкви Московського патріархату, при чому вимоги судів повернути храми колишнім господарям так і не були виконані.

   
 • 03:42 13.05.2004
  0 0
  Львівська „Свобода” вимагає суворо покарати нападників на Валентина Мороза
  Про це йдеться у заяві, яку подаємо повнотекстово:
  „8 травня 2004 року, після виступу на мітингу-реквіємі, присвяченому річниці загибелі українського композитора Ігора Білозіра, на відомого громадського діяча, багатолітнього політв’язня, історика, професора Валентина Мороза був скоєний бандитський напад.
  На наше глибоке переконання напад на професора Валентина Мороза мав замовний характер, і безпосередньо повязаний з його активною громадсько-політичною діяльністю. Нападники мали на меті залякати професора Валентина Мороза.
  Чіткі та злагодженні дії нападників свідчать про організацію та планування нападу.
  ЛМО Свобода вважає, що імітація пограбування мала за мету приховати справжні мотиви нападу.
  ЛМО Свобода звертається до Управління МВС, Прокуратури та Управління Служби Безпеки України у Львівській області якнайшвидше розслідувати щю справу та інформувати громадськість про хід розслідування цієї резонансної події.
  ЛМО Свобода вимагає найсуворішого покарання, як для безпосередніх виконавців нападу, так і для організаторів та замовників”.
  12.05.2004 - 11:45
   
 • 04:02 18.05.2004
  0 0
  Згоріло видавництво, яке надрукувало "Нарцис" про Медведчука
  www.ПРАВДА.com.ua, 17.05.2004, 18:25
  В ніч з 15 на 16 травня у місті Бродах, що на Львівщині, згорів цех оперативної поліграфії видавництва "Просвіта".

  Як свідчать мешканці сусідніх будинків, зранку їх розбудив потужний вибух. З приміщення друкарні лилось величезне полум'я.

  "Пожежа тривала близько години", - сказав начальник самостійної пожежної частини ¹18 міста Віталій Євгенович Покутицький.

  Вогнеборці загасили пожежу. Однак цього часу було достатньо, аби вивезти обладнання з ладу. В приміщенні горіло усе: кабелі, 2 стоси паперу, електрообладнання, поліграфічне обладнання, на другому поверсі приміщення загорілась підлога.

  Урочисте відкриття друкарні планувалося на найближчі дні. Саме було отримано необхідні дозволи від усіх технічних служб. "У вівторок 18 травня зоставалось отримати остаточний висновок від Львівського обласного відділу охорони праці, після чого планувалось розпочати роботу", - твердить один з організаторів видавництва "Просвіта" Дмитро Чобіт.

  Це видавництво відоме тим, що там видавали книгу "Нарцис" про керівника адміністрації президента України Віктора Медведчука.
   
 • 04:03 18.05.2004
  0 0
  Прес-секретарю Балоги вдруге цього року розбили автомобіль

  Невідомі особи вже вдруге впродовж цього року розбили автомобіль прес-секретаря та помічника народного депутата України Віктора Балоги Івана Береца. Другий випадок стався рівно через чотири місяці після першого інциденту.
  Цього разу у ніч із п’ятниці 14 травня на суботу 15 травня автомобіль „Mazda 323” прес-секретаря знаходився у подвір’ї редакції газети „Старий Замок”, який охороняється, і знаходиться за тридцять метрів від міськвідділу внутрішніх справ та за сто метрів від Управління Служби Безпеки України в місті Мукачеве.
  Як повідомив охоронець редакції Г., десь близько пів на другу ночі невідомий бритоголовий високого зросту заглядав через ворота у подвір’я редакції. Потім на якийсь час зник. А близько четвертої ночі охоронцем було виявлено розбитим автомобіль, що належить прес-секретарю народного депутата України Віктора Балоги.
  Почерк злочину аналогічний до того, що стався рівно чотири місяці – зловмисники розбили переднє бокове скло і перевернули все вверх дном у салоні автомобіля. При цьому, як і в перший раз поруч знаходилась редакційна автівка, яка не постраждала.
  На переконання прес-секретаря народного депутата, черговий злочин проти нього вчинено з метою залякування, позаяк більшість матеріалів у вітчизняних та закордонних ЗМІ про останні події в Мукачеві, в яких у відверто говорилось про правопорушення вчинені об’єднаними соціал-демократами, публікувались на основі інформацій, наданої саме ним.
  Як відомо, 15 січня цього року у подвір’ї будинку, де мешкав журналіст Іван Берец, було розбито його автомобіль. Слідство до цих пір не виявило злочинців.
  Наразі слідчі органи проводять розслідування. Прес-секретар надалі має намір залишати на ніч свій автомобіль уже прямо під вікнами міськвідділу міліції.

   
 • 03:31 22.05.2004
  0 0
  А тут в наших вже стріляють.

     Біля Запорізького університету стріляли в агітаторів за Ющенка
  www.ПРАВДА.com.ua, 21.05.2004, 17:05
  В п’ятницю зранку біля Запорізького державного медичного університету один з його охоронців стріляв у студента-агітатора Коаліції молоді "Наша Україна".

  Про це повідомляє прес-служба "Нашої України".

  "Сьогодні зранку біля Запорізького державного медичного університету студенти, які поширювали листівки та газети Коаліції молоді "Наша Україна", зустріли силовий опір охорони, якою керував безпосередньо ректор цього університету Колесник ", - повідомив В’ячеслав Кириленко.

  "Після того, як студенти відмовилися припинити роздавання листівок, посилаючись на свої права згідно 34-ї статті Конституції України, яка гарантує вільне поширення інформації усно, письмово чи в будь-який інший спосіб, один з охоронців вистрелив у студента-агітатора Дмитра Харькова з пістолету з гумовими кулями", - розповів Кириленко.

  "Це було зроблено в присутності ректора, який після інциденту вскочив до автомобіля та спішно від’їхав у невідомому напрямку", - додав він.

  За його словами, "студент, дякуючи Богові, залишився неушкодженим, бо куля потрапила йому в пасок. Але він забився, коли падав, і тому зараз лікарі з’ясовують ступінь його ушкоджень".
   

Наших б"ють!

Наші Друзі: Новини Львова