Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 04 березня 2021 року

Найкращий

Переглядів: 7313
Додано: 04.11.2004 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 19
 • 07:08 04.11.2004
  0 0
  Програв. Знову програв. Ну і ..... з ним. Його тепер будуть бити всі кому не лінь.
   
 • 07:57 11.04.2004
  0 0
  А все, не п'ю Чернігівського - воно не Справжнє
  http://www.ukrainatv.com/cgi-bin/give.cgi?id=220&flag=big
   
 • 08:19 11.04.2004
  0 0
  Думаю, молодший Кличко не заслуговує різкої критики. Він на початку бою зробив усе можливе щоб виграти, найбільша проблема в виносливості ударів. Негри з біологічному сенсі витримують удари краще від білих. Кличка можна звинуватити хіба в недостатній фізичній підготовці, поплив вже після 3 раунду аххххххххх
   
 • 08:31 11.04.2004
  0 0
  Не люблю, коли патякають кацапською

  Таких бив і буду бити!
   
 • 00:07 12.04.2004
  0 0
  "Не люблю, коли патякають кацапською"
  А чого б не патякати, підж час останнього інтервю в Москві, Клички заявили - що по національності вони "русские". І кожен четвертий по національності росіянин, так що такі справи.
   
 • 01:57 12.04.2004
  0 0

  Ось така от фігня, малята, нездорова ...

  Доречі Кличко здається обіцяв закінчити бій до 6-го раунда
   
 • 01:37 13.04.2004
  0 0
  Кличка отруїли
  http://www.novy.tv/ru/reporter/sport/2004/04/121410.html
  Підступні нігери
   
 • 04:17 13.04.2004
  0 0
  Це абсолютно можливо,що американські мафіозі від бокусу щось підсипали Кличку-молодшому. Бо така різка втрата сил можлива від різкого припливу вуглеводів в кров і називається "вуглеводним шоком або стресом". По суті,цей стан характерний для людей,які добре попоїли і після цього хочеться спати і сили полишають людину. Якщо врахувати,що в теперішній медицині є багато можливостей для моделювання любого біохімічного зрушення в організмі,а боксери не проходять допінг контроль на всі медичні препарпти,то можливі різні випадки. Але тоді постає питання про просту безпеку. Як можна пити чи їсти будь,що? Для спортсмена такого рівня має бути забезпечена безпека в харчуванні. Також важливо те,що п"є спортсмен. Під час бою,було видно,що Кличка поїли з пляшки простою водою,яку можна купити в любому магазині в Америці......

  Але є ще один варіант. Якщо говрити тільки про підвищений рівень цукру в крові,то після бою,після перенесеного стресу - це нормальне явище. Норма цукру в крові зранку,до їди коливається біля показника 5.5 ммоль\літр. Якщо врахувати,що у Кличка рівень був підвищений у чотири рази,то це буде 22 ммоль\літр. Якщо ви з"їсте декілька цукерок і зробите аналіз,то у вас буде такий самий рівень цукру у крові або і більший. Тобто на самому аналізі цукру нічого базувати не можна. Треба провести детальний токсикологічний аналіз крові,аналіз на вміст гормонів у крові,загальну біохімію,та аналіз сечі, і вже,на основі цих матеріалів потрібно робити висновки.

  Можливий і інший варіант,коли підвищений рівень цукру в крові є тільки побічним явищем дії препаратів,які основну свою дію спрямовують на центральну та переферичну нервову систему та м"язи. Бо дійсно , це є дивним така раптова і різка втрата сил під час бою у досвідченого спорцмена,який тривалий час готувався до цього бою.
   
 • 05:31 13.04.2004
  0 0
   
 • 06:00 22.04.2004
  0 0
  Відомий тренер Емануель Стюард, який працював з Володимиром Кличком в період підготовки і під час бою з Леймоном Брюстером, у своєму інтерв’ю оглядачу сайту BoxingScene.com підтвердив обнародувану раніше інформацію про наявність відеозапису, який зафіксував підозрілі маніпуляції з питною водою, що використовувалася в рингу.

  За словами Стюарда, команда Кличка зараз намагається самостійно розібратися в події, використовуючи, серед іншого, тести на детекторі брехні, повідомляють «Подробиці».

  Стюард також повідомив, що організатори бою не змогли, як це заведено, після закінчення поєдинку провести аналіз вмісту пляшки з питною водою Кличка, оскільки вона дивним способом зникла.
   
 • 04:06 26.04.2004
  0 0
  "Как сообщает сайт BoxingScene.com, лагерем братьев Кличко было принято решение отказаться от услуг секунданта Джо Соузы, отвечавшего за обработку кожи боксеров и борьбу с рассечениями. Соузу подозревают в том, что он, по злому умыслу или некомпетентности, способствовал поражению Владимира Кличко в поединке с Леймоном Брюстером. Сообщается, что перед боем Соуза по собственной инициативе нанес на кожу Кличко слой мази, закрывшей поры и препятствовавшей, таким образом, кожному дыханию, что привело к нарушению кислородного и теплового обмена и послужило причиной быстрой потери Владимиром сил. Предполагалось, что Соуза будет работать в углу Виталия Кличко во время боя с Корри Сандерсом, однако в последний момент его заменили Элом Гэйвином, известным по работе со многими знаменитыми боксерами, включая Леннокса Льюиса. "

  Перепрошую за цитату на "братній".
   
 • 04:23 26.04.2004
  0 0
  А ось англійська версія.

  Vitali Camp Dumps Joe Souza Prior To Fight
  Posted on Saturday, April 24 @ 21:02:54 CDT
  Topic: Vitali
  By Rick Reeno

  It was just revealed on HBO that cutman Joe Souza was dropped from Vitali's corner because the Klitschko camp feels he did something wrong in the dressing room when Wladimir Klitschko fought Lamon Brewster. Souza will be replaced by Al Gavin.

  It was said that Souza put vaseline on Wladimir's legs and arms prior to the Brewster fight, something never done to Wladimir before.

  They feel that because he did that, it clogged up the pores in Wlad's arms and legs and caused Wlad to dehydrate because his body could not sweat or release any heat.

   
 • 17:42 26.04.2004
  0 0
  А ось і на Рідній:   


  Знайшли винуватця поразки Володимира Кличко?

  champion.com.ua, 26.04.2004

  Як повідомляє сайт BoxingScene.com, табором братів Кличко було прийняте рішення відмовитися від послуг секунданта Джо Соузи, що відповідав за обробку шкіри боксерів і боротьбу з розсіченнями. Соузу підозрюють у тому, що він, по злому наміру або некомпетентності, сприяв поразці Володимира Кличко в двобої з Леймоном Брюстером.

  Повідомляється, що перед боєм Соуза за власною ініціативою наніс на шкіру Кличко шар мазі, що закрила пори і що перешкоджала, таким чином, шкірному диханню, що призвело до порушення кисневого і теплового обміну і послужило причиною швидкої втрати Володимиром сил. Передбачалося, що Соуза буде працювати в куті Віталія Кличко під час бою з Коррі Сандерсом, однак в останній момент його замінили Елом Гейвіном, відомим по роботі з багатьма знаменитими боксерами, включаючи Леннокса Льюїса, повідомляє Allboxing.ru.

  Нагадаємо, що після поразки Володимира Кличка в поєдинку проти Лаймона Брюстера почала надходити інформація, що буцімто українського боксера могли отруїти. Навіть наводився той факт, що у розпорядженні команди Кличко є в наявності відеоплівка на якій помітні невідомі особи, які проводять незрозумілі маніпуляції з водою, яку в ринг подавали Кличко.

  Сам Кличко-молодший відразу після поразки заявляв, що він уже в першому раунді не міг нормально дихати, а після другого ледве піднявся зі стільця. Брат Володимира Віталій незабаром після поєдинку наголосив, що в Кличка-молодшого в крові було виявлено у чотири рази більшу норму цукру. Після цього було оголошено, що Володимир Кличко чекає на аналізи, які повинні були бути оприлюднені ще на початку минулого тижня...

   
 • 05:50 30.04.2004
  0 0
  Несколько спортивных и новостных сайтов в Германии и Украине сообщяют о том, что результаты анализов крови и мочи Владимира Кличко бесследно пропали.

  Владимир Кличко: «Очень влиятельные злые силы работают против и наперекор нам. Мы просто фигуры, которыми начали манипулировать.»

  По словам Виталика, пробы крови и мочи взятые у его брата после поражения Ламон Брюстеру, бесследно пропали.

  Судя по всему, пробы пересылались с Лас-Вегаса в Лос Анжелес.

  Выдвигалась теория, что какие-то химикаты были подсыпаны в ледянные кубики, которые были в последствии в бутылке с водой Владимира.

  Переведено мною, vitalkanyc   


  Wladimir Klitschko Test Results Vanish!
  Posted on Thursday, April 29 @ 17:12:58 CDT
  Topic: Breaking News   
  By Rick Reeno

  Several sports and news sites in Germany and the UKRAINE are reporting that the blood and urine results of Wladimir Klitschko have vanished without a trace.

  The following doesnt read too well as it was translated from German by a web script.

  «There are powerful, vicious powers working against us, we are the figures, that manipulated become», said Vitali Klitschko

  According to Vitali, the blood sample and urine sample taken of his brother after he lost to Lamon Brewster have vanished without a trace.

  It appears that the samples were on their way to Vegas from LA.

  The theory is that some chemical was slipped into ice cubes and put into Wlad's water bottle if I translated everything right.

  Whatever the case may be, something strange is really going on with this whole mess and I think its time that some law enforcement figures stepped in to sort this mess out.   



  http://www.boxingscene.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1201

   
 • 16:33 30.04.2004
  0 0
  ФБР Сполучених Штатів Америки розпочало розслідування подій, пов`язаних із поєдинком Володимир Кличко – Леймон Брюстер.

  Про це нам повідомили достовірні джерела. Першопричиною цього розслідування стала різка зміна ставок у букмекерських конторах на користь Брюстера.

  Промоутер останнього – Дон Кінг заробив на цьому 90 мільйонів доларів. Потім з‘ясувалося, що в аналізах Володимира знайдено рештки препарату із серії нейролептиків, подібний до холдону.

  Ним лікують шизофренію. Цілком можливо, саме це призвело до швидкої втрати сил Володимиром, під час бою.
   

Найкращий

Наші Друзі: Новини Львова