Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 19 квітня 2021 року

Азія наступає

Переглядів: 2755
Додано: 08.04.2004 Додав: Орчик  тем: 22
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 9
 • 07:59 08.04.2004
  0 0
  У моєму рідному місті повіяло Азією. Добре це чи погано - міграція, економічна експансія?
  Я поважаю цю націю, сподіваюся, що зможемо щось перейняти в них.

  "Львову може загрожувати експансія китайців. Позаяк через наше місто пролягатиме оновлений "великий шовковий шлях", який залізницею має поєднати підприємців Сходу з омріяними західними ринками. Львівщина ж, яка стала лише крайньою точкою на шляху китайців до стратегічної мети, заімпонувала їм розвиненістю машинобудівної галузі, електроніки, хімічної та харчопереробної промисловості. Тому у львів'ян з'явились шанси знайти нових інвесторів. "
  http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=22707

   
 • 08:14 08.04.2004
  0 0
  Та дуже добре, катийці досить трудолюбивий народ. Головне щоб не жиди і не москалі а окрім них можуть і негри з Африки інвестувати, лиш би бабло текло на Україну а не з України.
   
 • 08:39 08.04.2004
  0 0
  Просто дивує хибність позицій деяких (а, нажаль, багатьох) людей...

  <Та дуже добре, катийці досить трудолюбивий народ.>

  Працелюбний? Ви про це скажете, коли вони будуть працювати усюди за зарплатню вдвічі меншу ніж захочете ви!!!

  <Головне щоб не жиди і не москалі>

  Яка принципова різниця? В тому що москалів і жидів в нас повно, а китайців ще ні? Ви були на Барабашово у Харкові? Там їх ВЖЕ достатньо, щоб бити в колокола!

  <лиш би бабло текло на Україну а не з України. >

  "Бабло" буде останнім, що побачить від азіатів Україна. Першим буде велика кількість жовтих косооких рил! Не сумнівайтесь в цьому...
   
 • 09:47 08.04.2004
  0 0
  Здається найнебезпечні зараз мусульманські країни аніж надпотужній Китай
   
 • 09:50 08.04.2004
  0 0
  Це добра новина й додаткові гроші в бюджет
   
 • 10:04 08.04.2004
  0 0
  2 Кюріозіті

  "Працелюбний? Ви про це скажете, коли вони будуть працювати усюди за зарплатню вдвічі меншу ніж захочете ви!!!"

  Не раз бачив і чув як китаці робили ту роботу що інші відмовлялися за копійки. Я особисто знайомий, а не з одним чи двома китайцями.

  "Яка принципова різниця? В тому що москалів і жидів в нас повно, а китайців ще ні? Ви були на Барабашово у Харкові? Там їх ВЖЕ достатньо, щоб бити в колокола!"

  По перше: Колокола? Може дзвони? Приємно якщо до вас чіпаются за якоїсь бздури?

  Жіночко, де ви бачили аби жид робив на українця? Від бабла олігархів осіли кришки в Україні, а решта вже в Цюріху. Де ви бачили аби москаль взагалі щось робив? Бачу вам надоїли китайці в Харкові але тут мова про Львів. Якщо будуть працювати і вкладати гроші в Україну то чо нє?    
   
 • 23:53 03.12.2015
  0 0


  Привіт всім,останній час дуже зацікавився літературою,а саме художньою літературою)
  І мій вибір пав на художній журнал "Дніпро"-У «Дніпрі» надруковано неопубліковані в часи репресій 20 — 30 рр. та застою кінця 60 — початку 80-х рр. твори українських радянських письменників: повість «Любов і Хрещатик» www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал) http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html

   
 • 05:01 18.12.2015
  0 0
  Привіт. Читаю журнал «Дніпро». Як на мене цей журнал підвищує культуру людини. Школа, що не кожен з нас читає літературні журнали, а багато хто полюбляє массову літературу. Раджу всім..
   
 • 03:50 19.12.2015
  0 0
  «Дніпро» — щомісячний читацький літературно-художній журнал. Сьогодні часопис публікує твори видатних сучасників і молодих письменників, таких як: О. Іранець (критика «Діти капітана Гранта»), Б. Олійник, О. Забужко (вірш «Офсайт» та ін.), М. Кідрук(оповідання «Клас-сіті», «Моє перше кульове поранення»), Валерій та Наталя Лапікури (детективи із серії «Інспектор і кава»), І. Павлюк (роман «Резервація» («Вакуум»)), А. Кокотюха (критична стаття «Україна у пошуках детективу», фантаст Олексій Тимошенко (оповідання «Художник»). Мені як читачеві журнал дуже подобається, так що дуже раджу всім. http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Азія наступає

Наші Друзі: Новини Львова