Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 19 квітня 2021 року

Мороз - альтернатива Януковичу

Переглядів: 2339
Додано: 08.04.2004 Додав: Орчик  тем: 22
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 6
 • 07:44 08.04.2004
  0 0
  Кандидатом від влади на президентських виборах-2004 може стати лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз. Таке неймовірне, на перший погляд, припущення зробив не хто інший, як однопартієць голови Адміністрації президента Віктора Медведчука, член фракції СДПУ(о) Геннадій Руденко. Своє припущення Руденко обґрунтовує тим, що сьогодні поділ можливих кандидатів у президенти на провладних та опозиційних є доволі умовним. Більш важливим, на його думку, є те, на що ми очікуємо після виборів, -- на менше зло або на ефективні реформи. ПОВНІСТЮ ОТУТ:

  http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=22679
   
 • 07:52 08.04.2004
  0 0
  Якщо Мороз і дійсно піде на вибори, то його, звісно, можна буде зрозуміти. Людина він в політиці стара, а амбіції ще достатньо не задоволені. От тільки він й сам повинен розуміти, що цей крок буде останнім для існування ефективного націонал-патріотичного опозиційного фронту. Він елементарно відбере в Ющенка голоси, наврядчи ті, хто зібрався голосувати за Яна (якщо буде Ян), змінять своє рішення.
   
 • 09:57 08.04.2004
  0 0
  Навряд чи є альтернатива Януковича. Як на мене така фантастична альтернатива була б непоганою.
   
 • 12:17 08.04.2004
  0 0
  Соціалісти погоджувалися голосувати реформу по пунктах....А більшість ухвавлила регламент,згідно з яким,голосування піде оптом(себто а пакеті)...При таких розкладах соціалісти можуть на реформу не піти....
  Тому й розпинається пан Руденко...обіцяючи золоті гори...аби тільки схилити соціалістів на бік прихильників...
  Другий варіант...
  Хто сказав,що СДПУ(о)вигідний Янукович,як кандидат...?
  СДПУ(о) йде на реформу заради збереження хоч якихось надій на владний пиріг...
  Припустимо(хоча й припущення по ходу набуває більш реального змісту)...Що Янукович стає президентом...
  Донецький президент наврядчи піде на лобіювання Медведчука,як на майбутнього прем'єра(врахвуючи,ще особистий фактор...говорять,що вони й руки одне одному простягають з напрягом)...а він кандидат від більшості(і вже як президент матиме вплив на парламент)...тому при такому розкладі,більш реальним прем'єром стає Тигипко,або Азаров...
  Припустимо,що президентом стає Ющенко...
  Тоді Ющенко знімає Януковича...а опозиція не набирає необхідної підтримки,за просунення свого голови уряду...
  Більшість тоді має шанс на просунення свого кандидата на цю посаду...
  Звісно опозиція не піде на Медведчука...але скажімо,Кравчука або Марчука я думаю зі скрегітом,але прийме,як прийнятних...
  А взагалі-то...при нинішній ситуації СДПУ(о)випадає з розкладів...тому їм по барабану...то буде Янукович,Ющенко,чи то Папа Римський...То чому б не потішити пана Мороза компліментами...?
   
 • 00:41 17.10.2015
  0 0
  Всем,привет)
  Я так как и много из подписчиков люблю пить пиво,недавно я открыл для себя что то новое,пиво под названием "РАДОЙ" попробивал его и понял вот он идеал,настоящее пиво)
  Придя домой забил в инете название пива "РАДОЙ",хотел узнать его состав и на удивление я был очень ошеломлен,в этом пиве используют отвар из натурального растения Расторопша.
  Пиво "РАДОЙ" участвовало и победило во многих конкурсах пивоварения.
  Пиво варят в Украине на новейшем Германском оборудовании Kaspar Schulz,самое идеальное оборудование которое только может быть на сегодняшней день в мире)
  Теперь когда я хочу выпить пива,я покупаю пиво "РАДОЙ",только у него такой утонченный вкус и отличное качество,всегда свежое и кстати на официальном сайте (http://radoy.com.ua) есть доставка под двери квартиры)
  Очень доволен пивом,сам пью и Вам советую)
   
 • 03:40 28.05.2016
  0 0
  Мені дуже подобаєтся журнал Дніпро, в якому свого часу друкували свої поезії Павло Тичина, Максим Рильський, Андрій Малишко. Тут уперше було опубліковано повість «Молодість» О. Бойченка, роман «Народжені бурею» М. Островського. обожнюю йогго за звою ріноманітність.

  Вітаю всіх,останній час дуже зацікавився літературою,а саме художньою літературою)
  І мій вибір пав на художній журнал "Дніпро"-дуже корисний журнал як на мене надає можливість реалізувати творчий потенціал і заявити про себе на літературному просторі. Сьогодні часопис публікує твори видатних сучасників і молодих письменників) www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал)
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Мороз - альтернатива Януковичу

Наші Друзі: Новини Львова