Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 05 червня 2020 року

Свідків Єгови заборонили :)

 • 09:40 06.04.2004
  0 0
  Нажаль тільки в Москві...

  Головінскій суд Москви виніс ухвалу про ліквідацію московської громади Свідків Єгови, повідомляє інтернет-видання “Мир Религии”. Таким чином суд задовольнив подання прокуратури Північного округу Москви про ліквідацію цієї релігійної громади.


  Прокурор Татьяна Кондратьєва пояснила, що суд задовольнив подання прокуратури про ліквідацію громади як юридичної особи і заборонив її діяльність. Процес у справі московської громади Свідків Єгови розпочали у вересні 1998 року. Тоді прокуратура Північного округу міста дійшла до висновків, що діяльність громади розпалює релігійну ворожнечу, руйнує сім’ї та спонукає важко хворих людей відмовлятися від медичної допомоги через релігійні міркування.

  У 2001 році Головінскій суд Москви виніс рішення на користь Свідків Єгови і відмовився задовольнити подання прокуратури про ліквідацію громади. Московський міський суд, куди звернулася із касаційною скаргою прокуратура, скасував це рішення і скерував справу на новий розгляд.

  Навесні 2002 року розпочався другий процес, на якому вирішили призначити експертизу літератури, яку видають Свідки Єгови. Але Московський міський суд це рішення також скасував, знову скерував справу на розгляд у Головінскій суд, котрий призначив проведення філолого-психолінгвістичної експертизи літератури Свідків Єгови. Після її завершення процес відновили. Адвокат Галіна Крилова, яка захищає інтереси громади, повідомила, що адвокати мають намір оскаржити рішення суду. За словами адвокатів, документи цієї справи вже перебувають у Європейському суді із захисту прав людини.

  Ольга Яценко
  Львівська газета

  А що б ви зробили з цією організацією мисливців за душами за американською методикою????
   
 • 09:42 06.04.2004
  0 0
  А доречі - як ефективно і без хамства можна їх спекатися на вулиці
   
 • 06:02 07.04.2004
  0 0
  Відкрити широко очі і запитати чи не хочуть вони ,в кінці кінців, навернутись до єдино-правильної релігії - "Ангелів пекла".
   
 • 06:14 07.04.2004
  0 0
  >доречі - як ефективно і без хамства можна їх спекатися на вулиці

  А навіщо без хамства? Нехай бояться до людей підходити...

  Колись (у далекій молодості ) ця чернь мені із знайомим 40 хвилин на вулиці мозок промивала, так довелось врешті-решт послати їх, що правда не дуже грубо...
   
 • 07:10 07.04.2004
  0 0
  Я не дуже в богословстві, але думаю що знайти суперечності в їх вченні елементарно для хорошого богослова.

  2 Curozita
  Хамством - ніколи не доведеш чогось, вони навпаки будуть вважати себе мученеками за Єгову і ще більше чіплятися до інших!
   
 • 08:55 07.04.2004
  0 0
  2 Seneka

  Yeaaaaaaaaaaaaaaa, Hell Angels
   
 • 09:29 07.04.2004
  0 0
  Моя реакція на їхні приставання завжди неадекватна. Нажаль, без грубості швидко від них спекатись ніколи не вдається. Людської мови вони не розуміють у принципі. Виручає одне - коли бачать мій вираз обличчя при іхній появі, то, як правило, повертають на 180.

  Взагалі секти то біда!!! Релігія є тим об"єднуючим стрижнем, який робить із натовпу Народ. Навіть дві концесії у державі вже зле, а що говорити, коли в Україні зареєстровано більше 1500!!! релігійних організацій.
  -----------------------------------------
  З повагою
  Крук
  http://www.kruk.com.ua
   
 • 03:54 08.04.2004
  0 0
  Що можна зробити коли до вашої хати постукають Свідки:

  - Швиденько зробить зачіску "утро в курятнікє", відчиніть двері та напружено дивіться повз Свідків. Коли вони почнуть говорити, простягніть тремтячу руку і скажіть зазомбованим голосом: "Я візьму вашу літературу і передам своєму хозяїну"

  - Метод мого тата. До нас приходять такі причесані, гарно одягнуті хлопці. Я відкриваю двері і вічливо починаю слухати. Тут вибігає мій тато і починає кричати з важким українським акцентом : "Хелоу!!! Хав ар ю?? Айм нот кріштіан, ай хейт кріштіан!!! Енаф оф джізис!!!" (привіт!Як ви? Я не християнин, я ненавиджу християн! Достатньо вже Ісуса!!!) А коли питаються хто він за релігією, він каже "Це моє діло" Зазвичай деякі намагаються якомога впевнініше усміхнутися, подякувати, деякі просто вилуплюють очі і співчуваючі дивляться на мене. Я сміюсь.


  -Коли питаються: "Чи Ви бажаєте поговорити про бога?", відповісти "Так. Що б Вам хотілось взнати?"

  - Різко відкрийте двері зі зброєю в руках і якомога щиріше скажіть "Хвала Алаху!!!" Якщо це десь на свіжому повітрі, можна відкрити вогонь в небо.

  - Просто відкрити двері в чому мама народила. Я обіцяю що це припинить будь яких найвпертіших.
   
 • 08:18 08.04.2004
  0 0
  До вас приходять свідки Єгови? Ви не знаєте як про них позбутися? Тоді цей мануал для вас :-)

  1. Відкрийте двері голим і зі зброєю в руках (результат - миттєвий ).
  (за сценарієм Ygirl з додатковим елементом)

  2. Прикинтеся найбільшим тугодумом у світі , і спостерігайте, як довго протримається їхній дух милосердя.

  3. Відповідайте на всі їхні питання словами: "А що ви хотіли цим сказати?"
  Це може зайняти багато часу , але ви і ваші рідні можете робити ставки на те, після декількох годин вони підуть.

  4. Попросіть їх повязати глави Одкровення Іоанна ¹1 і 22 про ідентичність "Альфи й Омеги" (Ісуса і Бога), повторюйте постійно. Щоб дійсно позбутися їх, вам можливо прийдеться переключитися на інший метод, але цей точно змусить їх змокнути.

  5. Під якимось приводом вийдіть з кімнати (або де ви там знаходитеся )... і не повертайтеся.

  6. Зробіть ряд усе більш і більш непристойних телефонних дзвоників (букмекерові, замовлення порнографії, наркодилеру, дзвоник з погрозами і якщо вони УСЕ ЩЕ тут, слізне зізнання поліції в убивстві останніх Свідків, що відвідали вас.)

  7. Виберіть слово, що часто зустрічається в їхньому лексиконі (Бог, Ісус, небеса і т.д. ) і хіхікайте, щораз , як вони його вимовлять. Якщо вони запитають, у чому справа , скажіть: "нічого, а що?" дуже спокійним тоном, і знову хихикніть.

  8. Те ж що і пункт 7,але замість хихикання говоріть "Пи-и-и".

  9. (Тільки для чоловіків) Зобразите сильний інтерес до їхньої балаканини. Приблизно на половині розмови, починайте накладати макіяж, удягати панчохи і т.п. Видавайте між справою заохочувальні звуки (Ага, Зрозуміло...), і якщо вони запитають, що ви робите, застосовуйте пункт 7. Якщо вони усе ще тут, а ви вже закінчили, запитаєте їх , чи не підуть вони, така як у вас через десять хвилин призначене побачення.

  10. Підіть з козиря скажіть їм що ваш Бог набагато крутіше їхнього Бога.
   
 • 08:26 08.04.2004
  0 0
  До Alex Бандерштадтський:  Дійсно, дуже веселий мануал, але...

  ...все одно я вважаю, що найефективнішим методом боротьби з цією гидотою є хамство і брутальність. Якого біса панькатись з тими, хто намагається вкрасти ваше життя. А те, що вони, нібито, будуть відчувати себе жертвами зовсім не аргумент - вони і повинні стати жертвами народної ненависті!
   
 • 09:55 08.04.2004
  0 0
  А мануал звісно не мій, а з РУнета - я тільки його кинцув в перекладачку. Нажаль джерело на оригінал загубив
   
 • 10:08 08.04.2004
  0 0
  Мені сподобався перший пункт особливо, уяви Алукс ти відкриваєш двері зранка в трусах-сімейках і спокійнісінько "треш" з ними
   
 • 10:09 08.04.2004
  0 0
  а і ще з горнятком кави в руці
   
 • 01:42 10.04.2004
  0 0
  тe що "Cвідки" дратують своєю наполeгливістю усіх, то факт. Алe нe трeба забувати що цe в цілому християнська тактика, поширeна при ранніх християн, коли вони були у мeншості, щоб пeрeконати нeвіруючих.
  Відмінність між "сeктою" та "цeрквою" є дужe умовна, вам трeба кращe знати історію християнства, тоді б ви таких дурниць нe говорили.

  Cамe я, коли до мeнe підходять "свідки", чeмно відповідаю що нe зацікавлeний у їхній пропаганді і далі відмовляюся розмовляти, цe завжди спрацовує, вони щe дякують за вічливість.

  Вам пановe трeба навчитися більшої поваги до тих, думку яких ви нe поділяєтe, принаймні на час рeлігійних свят
   
 • 04:40 10.04.2004
  0 0
  Тарас, я з вами тут не згоден. Раннє християнство поширювалося не такими методами, не такими людьми і не в такий час. Це є однією з найбільших помилок вірити в це, чим вони і користають. На перший погляд ці люди не вимагають в нас щось купити як реалізатори китайських товарів - тобто матеріально не зацікавлені ніби, чим і присипають нашу пильність. Але вони продають значно небезпе
  До запровадження імператором Констянтином християнство поширювалося в Європу внаслідок міграції - християни формували відсоблені общини частково основані на принципах іудаїзму - безперечно язичництво вичирпало свої можливості і язичники шукали нової релігії щодо нових реалій, заснованої на суспільних цінностях, на монолітності народу, щоб вдало вести експансію, розвивати економіку і протистояти ворожим нападам - саме монотеїзм міг забезпечити це. Безперечно ці переваги були помічені прогресивними лідерами - наприклад імператором, який взяв цю релігію на озброєння. Але один нюанс - християнство постачалося на засадах "Open Source" згідно принципу "As-Is", це як операційна система з відкритим кодом(в комп. термінах), переваги і шкода якої покладалася на народ який його переймав - за це народи могли доповнювати релігію своїми постулатами, фіксами, виявляти баги - так виникли різні течії, Рим і Візантія, різні нац. церкви щз своїми особливостями. Тут і криється відповідь неоязичникам, які називають християнство - жидівською релігією, яке привело до занепаду наприклад Київську Русь - якщо були проблеми з релігією то вина в багах які допустили русичі при локалізації її і релігія то руська і відповідно українська, тому безліч доказів. Сама історія Священної Рим імперії, христових походів, інквізицій, монастирів, навіть архітектурних напрямків повністю залежала від народу, який брав її на озброєння - хтось локалізовував, хтось переписував ядро, писав драйвери - але міняв її відповідно до своїх потреб і ніс відповідальність за принципом "AS IS" .

  Чим відрізняються Баптисти(Адвентисти 7-го дня), єговісти, церква "Ісуса Христа" ? То чистий Віндовс - у боксі, з драйверами, з мануалом, з стандартним інтерфейсом - по принципу "Plug And Play" ну чисто Майкрософт Віндоуз, але міняти вам його вже не прийдеться.
  Ви візьмете мануал - там одразу побачити мальовничі пейзажі, котеджі, бесідки, басейни, папугайчиків мальованих очевидно з каліфорнійських віл мільонерів. Герої коміксів молоді красиві негри, японці, європейці з білими великими зубами і американською посмішкою, всі вони б'ють байдики в американському раю, при цьому ніжно обіймаючи тварин, попугайчиків та один одного - такий собі голівуд. Все це на чудовій поліграфії, подається з контрастами теперішнього страшного світу і благими розповідями про якусь сім'ю з ахриканського селища як вона йшла, йшла і дойшла до свого Бога і що він дав їм в замін тут, а по щасливим обличчям видно - що дав так нормально. Тобто - купляйте наш продукт сьогодні(він вже діє) і беріть участь в акції "американський рай", всі душі після смерті мають 100% прийняти участь і виграти путівки в це диво. Для просунутих юзерів, які десь вчилися є цікавіші мануали на наукову тематику(наприклад Пробудись і про походження життя на землі) - де доводиться що технічний прогрес - то лише плагіат з божої природи, а теорія еволюції не має ніяких підстав, ще йде розумне пояснення що творення світу не 7 днів, бо в переводі на божий календар то як мінімум 7000 років і ще усілякі смішні викладки. Все запакавоно, з суппортом і відгуками вдячних клієнтів, made in USA. Далі буде...
   

Свідків Єгови заборонили :)

Наші Друзі: Новини Львова