Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 19 квітня 2021 року

“Аль-Каїда” обіцяє іспанцям пекло

Переглядів: 2693
Додано: 06.04.2004 Додав: Орчик  тем: 22
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 14
 • 05:39 06.04.2004
  0 0
  Іспанські газети вчора опублікували новий лист “Аль-Каїди”, у якому містяться нові погрози. У листі терористична мережа бере на себе відповідальність за теракти 11 березня у Мадриді та закладений у п’ятницю вибуховий пристрій на залізничній магістралі Мадрид-Севілья.

  Тут детальніше
  http://www.gazeta.lviv.ua/2004/04/06/NewspaperArticle.2004-04-05.3123

  Здається вчора я різко не підтримував Іспанію за її участь з Англією в американському нападі на Ірак. Думаю це була зрада європейських інтересів. Але коли в Мадриді пролунали вибухи - я відчув що напряму це стосується мене. Що ж робити - показати слабкість і недопустити невинні жертви чи далі поруч з США бути мішенню для помсти. Добре що США, Британія має більшу можливість недопустити терактів аніж Іспанія.

  Не забувайте - це має відношення до кожного з нас, або завтра дякуючи чучмі бомби будуть рватися на вулицях наших міст, або слід вивести війська з Іраку або готуватися до війни!!!!!!!!

  Одночасно питання - як молжливо протидіяти мусульманському тероризму?
   
 • 05:46 06.04.2004
  0 0
  "Одночасно питання - як молжливо протидіяти мусульманському тероризму? "

  Дуже просто,стати мусульманином і терористом і розкладати тероризм з середини.
   
 • 06:15 06.04.2004
  0 0
  2 seneka
  Це вашпа думка чи жарт
  Може вважаєте, що справді слід навернутися в мусульманство задля збереження?
   
 • 15:38 06.04.2004
  0 0
  А чому б ні. Це так звично для нас. Язичництво,християнство,православ"я , католицизм(або навпаки,хто як вважає),потім протестантство,комунізм,атеїзм,фашизм,націоналізм. Чому б не бути мусульманству? Можна спробувати.
   
 • 15:39 06.04.2004
  0 0
  А чому б ні. Це так звично для нас. Язичництво,християнство,православ"я , католицизм(або навпаки,хто як вважає),потім протестантство,комунізм,атеїзм,фашизм,націоналізм. Чому б не бути мусульманству? Можна спробувати.
   
 • 19:22 06.04.2004
  0 0
  Це слабкість! Бездура слабкість. Де ж подівалися слова "Уряд не веде переговори з терористами"? Га? Якщо вже вони ввели війська то значить повинні до кінця йти. З іншого ж боку виводом військ вони доказали, що йшли в Ірак лише з фінансових інтересів а не з ідеологічних!

  Поступками тероризм не знищиш. Його потрібно руйнувати зсередини. А самі терористи це безчусні бовдури. Бо, наприклад, багато вчених корану, священої книги мусульман кажуть що ніде в корані не написано що потрібно вбивати невірних. Так само як і в бвблвї не написано про хрестові походи! То ж єдина можливість зупинити тероризм - це асимілювати у нашу культуру схід. Позбавити фундаменталістів підтримки народу і фанатиків.

  З іншого ж боку Україна взагалі не повинна була підтримувати рішення про направлення військ до Іраку. Бо якщо США не можуть захистити себе від тероризму то яким чином це зробить Україна?
   
 • 01:06 16.04.2004
  0 0
  Арабский телеканал "Аль-Арабия" у четвер передав аудіозапис - як передбачається, від лідера міжнародної терористичної організації "Аль-Каїда" Осами.
  По повідомленнях телеканала Sky News, голос на плівці заявляє, що Осама пропонує мир країнам Європи у випадку, якщо вони "перестануть нападати на мусульман". Також у записі говориться, що "перемир'я зі США не буде".

  Крім того, голос що звучить на плівці підтвердив, що теракти 11 березня в Мадриді були підготовлені "Аль-Каїдою" і були помстою за участь Іспанії в антиіракській коаліції, а також пообіцяв помсту Ізраїлю за ліквідацію лідера ХАМАС шейха Ахмеда Ясина.

  І воно нам треба??????
  Зважте, що ми ще менш захищені аніж Іспанія - кордор прозорий, СБУ-дауни!
   
 • 01:45 17.04.2004
  0 0
  Ні, в Корані написано, що не слід вбивати людей Книги (тобто жидів і христіян), доки вони не нападуть на мусульман....
   
 • 23:59 04.01.2010
  0 0
  Тут така цікава штука... Справа у тому, що Іспанія - то колишня "дар аль іслам", тобто, земля мусульман. Згідно приписів, що декларують цілі джихаду, однією із таких цілей є повернення усіх земель, що хоч колись належали мусульманським джамаатам, до складу всесвітньої умми, халіфату. Таким чином, коли, напр., чеченці говорять, що мають за мету відвоювати мусульманські землі аж до Поволжя і Дону, то це не метафора така і не погане знання географії, а розуміти слід букавльно. Проблема для нас особисто полягає у тому, що наш Південь теж був під владою кримчаків-мусульман...

  Цитата:
  Дуже просто,стати мусульманином і терористом і розкладати тероризм з середини.
  До речі, релігія сама по собі дуже хороша, багато в чому досконаліша за християнство, НМСД.
   
 • 00:24 05.01.2010
  0 0
  Вона не досконаліша,- вона примітивніша,
  доступна для розуміння некреативних народів.
  Христианство більш творче, а буддизм ще більше,
  що дозволяє підігнати його під себе, рідного

  П.С. Раджу почитати "Мусульманський ренесанс"
   
 • 00:41 05.01.2010
  0 0
  примітивність часто є синонімом ефективності. Хоча це до слова, та й так чи інакше то всього лиш оціночні судження і до справи стосунку не має.
   
 • 01:12 05.01.2010
  0 0
  Цитата:
     примітивність часто є синонімом ефективності.

  Більше ніж згоден! Навіть більше,- примітивність
  обов’язкова.
  А якщо "справа",- це Кордовський халіфат, то там одного вечора не вистачить
   
 • 01:00 14.10.2015
  0 1
  Привет на сайте очень часто находил комментарии о новом пиве Радой? кто то пробовал? его у нас вообще реально найти? Расторопша, расторопша, что это вообще фиг его знает.
  Ура я наконец нашел это пива Радой, про которое везде расписано в интернете. Скажу так пиво как пиво пить можно, но всех комплиментов которые ему приписывают думаю оно не достойно. Но то что я его нашел, то я уже победитель! а вам слабо?

   
 • 07:40 16.05.2016
  0 0
  Я вот дома занимался и что то не очень помогло, массу не могу набрать никак. По этому решил записаться в зал и мне посоветовали «SportUP», говорят что очень крутой, и все тренажеры есть для прокачек всех мишц. Кто еще там занимается, как Вам??
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

“Аль-Каїда” обіцяє іспанцям пекло

Наші Друзі: Новини Львова