Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 05 червня 2020 року

Що таке кучмізм? -> kuchmizm.info

 • 09:29 30.03.2004
  0 0
  Бачив такі об'яви пару днів по місту, а що таке кучмізм і що то за PR-акція не можу зрозуміти, бо http://www.kuchmizm.info відсутній онлайн. То що ж це за дим без вогню?
   
 • 09:13 03.04.2004
  0 0
  ПРЕС-РЕЛІЗ

  “ПОРА!” ПОЧИНАЄ ГРОМАДЯНСЬКУ КАМПАНІЮ

  Київ, Україна, 31 березня 2004 року. - В ніч з 28 на 29 березня 2004 року, разом із переходом на новий час, стартувала громадянська кампанія ПОРА! Першим заходом кампанії стала акція “Що таке кучмізм?”, у межах якої наклейки та плакати з таким написом були розповсюджені у сімнадцяти областях України. Ця акція має на меті примусити кожного задуматись над станом справ у державі, приверненути увагу до проблем сьогодення, відродити віру в демократичний і цивілізований спосіб життя, відновити надію на побудову в Україні демократичного суспільства, що базується на активній участі громадян.

  Настав час для всіх громадян нашого краю активно діяти для вирішення нагальних проблем, що лихоманять суспільство протягом років. Метою кампанії ПОРА! є створення “соціальної блискавки”, що пробудить інтерес громадян України до політичних процесів, що відбуваються навколо, і спонукає людей замислитися над своїм буттям, усвідомити ситуацією в країні, і знайти можливості для зміни цього становища, застосовуючи демократичні важелі. Кампанія ПОРА!, що триватиме сім місяців, сягне кожної родини в Україні і за її межами.

  Ядром кампанії ПОРА!, що налічує кілька сотен активістів в усіх областях України, є молодь, яка не може байдуже спостерігати за сповзанням держави у бік авторитаризму. Вони вірять, що Україна повинна належати до Європи не лише географічно, а й культурно, політично і економічно. Вони переконані, що тільки активізація громадського життя в країні може завадити цьому процесу, що молодь може і повинна стати каталізатором змін. Вони вірять, що громадяни мають і можуть здійснювати контроль за владними інститутами в разі, якщо ті незаконно зазіхатимуть на їхні інтереси або незадовільно виконуватимуть завдання, поставлені перед ними виборцями. Вони переконані, що якщо кожен громадянин нашої держави буде добре поінформований, знатиме свої права і усвідомлюватиме свою дієву роль у суспільстві, - він не дозволить ці права обмежити: активно їх захищатиме і боротиметься за свої приватні інтереси і як наслідок інтереси усієї держави. Такий громадянин не обере президента, який не буде захищати його права та інтереси держави, а у разі спроб маніпуляцій на виборах – відстоїть своє право на вільне волевиявлення.

  Пора діяти! Досить чекати; настав час виборювати собі життя, на яке ми заслуговуємо!

  Кампанія є незалежною від партій і кандидатів. Це є акція вільних громадян, спрямована на забезпечення захисту української демократії, проведення чесних виборів, права громадян на розповсюдження інформації і свободи вільного висловлення переконань, на активізацію українського суспільства.

  Добровольцями кампанії можуть бути усі, хто з власної волі бажає до неї долучитися і хто розділяє цілі і принципи кампанії. Члени партій, громадсько-політичних організацій, що беруть участь в кампанії, не можуть використовувати її для реклами своїх організацій.

  Щоб стати добровольцем кампанії ПОРА!, напишіть на електронну адресу: register@kuchmizm.info.

  Кампанія ПОРА! націлена на визначення та висвітлення соціально-політичних проблем громадян задля підвищення громадянської активності, політичної чесності, соціальної справедливості, забезпечення рівних можливостей громадянам, - задля пробудження України.

  Ми свідомі того, що нашу діяльність захочуть приписати собі певні політичні сили, що не мають нічого спільного із кампанією ПОРА!, а тому заявляємо, що єдиним першоджерелом інформації про кампанію та її подальший перебіг буде інтернет-сторінка http://www.kuchmizm.info.

  Контакт для засобів масової інформації:
  Володимир
  8-067-8048270

  P.S. Прохання до адміністрації та усіх присутніх допомогти розповсюдити цей прес-реліз
   
 • 07:56 04.04.2004
  0 0
  Пора діяти! Досить чекати - настав час виборювати собі, своїй Родині, Україні Нове, Краще життя, на яке ми заслуговуємо!
  Цілком погоджуюся - ПОРА ! Є таке прислів"я "Боротимешся -
  будеш вільним, чекатимш - залишишся рабом."

  А "кучмізм" - це просто ХВОРОБА, епідемія, якою, на жаль, захворіла значна частина, вибачте на слові, населення нашої держави. Якби це населення відчувало себе Нацією - Українцями, вміла себе ПОВАЖАТИ, безумовно така б біда, як "кучмізм", нас всіх не достала. І взагалі, здорова у Духовному і Моральному розумінні цього слова Нація ніколи б і не знала, що таке "кучмізм". Не знала б хто такі рабіновичі, гордони, медведчуки, суркіси... До слова буде сказано, "наїзд" на газету "Сільські вісті" якраз із цієї теми. "Сільські вісті" на повний голос почала розмову на найболючішу і найактуальнішу тему - ХТО НАСПРАВДІ Є ГОСПОДАРЕМ В УКРАЇНСЬКОМУ ДОМІ ? І ми всі побачили, що з цього вийшло. Цю зграю, яка накинулася на редакцію "Сільських вістей", я про себе назвав "тараканами". Вони також полюбляють темноту і всі свої чорні справи роблять в мороці ночі. А попробуйте їх осліпити світлом Правди і станеться те, що сталося з "Сільськими вістями". Єдине в чому прорахувалися рабиновичі енд К", так в тому, що "Сільські вісті" - сама популярна і найукраїнська газета, яка ЩЕ залишилася на 13 році Незалежності України. А ось, знову таки, завдяки "кузмізму", більшість ЗМІ перетворилися у підданих його Величности меншовартости і ницости. Нові ж видання, ВИКЛЮЧНО виходять російською мовою. Це є свідченням того, шо "гарант" Конституції України (який досі не може її завалити) виконав лише ОДНУ обіцянку з усієї своєї передвиборної програми - ОСОБИСТО надав російській мові статут другої державної (хоча сам, за десять (!) років свого правління ні він, ні його родина, ні оточення так і не спромоглися ВИВЧИТИ мову тієї землі, на якій живуть).
  Наслідки "кучмізму"... Про це свідчать не тільки електронні засоби ЗМІ, а також програми телебачення і радіо.
  Безумовно, тепер на кожному перехресті можна говорити про те, що Українська, тобто, Національна Ідея не спрацювала. Вона не могла спрацювати і НІКОЛИ не спрацює тому, що 13 років Україною керують кучмісти - по "образу" і "подобію" цілком нагадують свого "патрона".
  До якого стану вони довели державу, перетворили працьовитий, головне - миролюбний (в іншій країні "кучмізм" довго не протимався б)народ, видно неозброєним оком.
  Безумовно - ТАК ДАЛІ ЖИТИ НЕ МОЖНА !
  Безумовно - ПОТРІБНО припинити ховатися за спини інших, обюрюватися на нестерпне життя, ховаючись на кухні, а самому нічого не робити ! Потрібно БОРОТИСЯ, ІНШОГО виходу НЕМАЄ ! Боротися за себе, своїх дітей,свою Родину, свою Державу ! Боротися проти антиморального, нестерпного "кучмізму" і проти тієї системи, яку він посадовив нам усім на шию.
  Друзі, припинімо боятися,навчимося поважати самих себе, тоді й інші народи почнуть поважати нас.

  "Борітеся, поборете, Вам Бог помагає !
  За Вас Правда, за Вас Воля і Віра Святає !"

  Слава Україні !

  У цій боротьбі я Ваш однодумець і готовий допомагати.
  З повагою Святослав.
   
 • 10:07 06.04.2004
  0 0
   
 • 09:11 07.04.2004
  0 0
  Невже то потрібно було стількки шуму, паперу, щоб такий пшик - веблог в якому лише 3 дитячі пости

  http://kuchmizm.info/weblog/
  "Кучмізм - це бабулька, яка прийшла до мами-лікаря і попросила виписати їй снодійне, щоб спати і не відчувати голоду... Cаме ця бабулька, про яку я дізнався зі слів мами і є для мене уособленням кучмізму. Вдумайтеся лише, як це жахливо..." - ну повні нісенітнеці
  Виникає питання - хто давав на то гроші і з якою метою?
  Ідея цікава - взяти досвід отпору, зубру для України, але з такою реалізацією виникає сумнів у доцільності протрачених коштів.
   
 • 18:44 08.04.2004
  0 0
  Святославу
  Цілком погоджуюся з Вашою думкою.Ось що з цього приводу сказав Олександр Олесь:

  Міцно і солодко, кров’ю упившись,
  Сплять вороги уночі...
  Тихо з повіток плуги витягайте,
  Куйте в проваллях мечі.

  Стогнуть брати наші в тюрмах проклятих,
  Ґрати залізні рвучи...
  Тихо з повіток плуги витягайте,
  Куйте в проваллях мечі.

  Мати без сина і жінка без мужа
  Плачуть, життя кленучи...
  Тихо з повіток плуги витягайте,
  Куйте в проваллях мечі.

  Мають знамена і б’ється юнацтво,
  Крові потоки ллючи...
  Сміло з повіток плуги витягайте,
  Куйте вселюдно мечі!


  1906   
 • 18:50 08.04.2004
  0 0
  Святославу

  А ось що сказав Поет про хохлів-малоросів,яким добре,коли є ковбаса та чарка,а про решту їм байдуже.Тому потрібно об"єднуватися всім українцям проти цього малоросійського болота.

  Олександр Олесь

  ***

  В болотах жаби рай знайшли
  І там плодились і згнивали,
  А десь над ними клекотали
  В повітрі чистому орли.

  І туркіт жаб, і дух гнилий
  До їх туманами знімались,
  І до болот орли спускались
  І виливали гнів палкий.

  Та жаби, всі в сетках турбот,
  На клект орлячий не зважали,
  Жили, плодились і згнивали
  В багні смердючому болот.

  І повні скорбного чуття,
  Орли за хмарами літамли
  І ситих жаб уже не звали
  З болот до вищого життя.

  1905

   
 • 00:37 09.04.2004
  0 0
  Що таке "Кучмізм"??? Ви хочете знати що це таке??? Тоді пропоную подивитися на себе, що і буде прямою відповідю на це запитання? Народ України...Вільний...Незалежний...Бідний,бо дурний...А дурний, бо бідний...Шкода Вас ( і себе теж) за те, що не розібрались вчасно, не усвідомили все це "Г", яке на себе поклали, а тепер, як то кажуть, "маємо те, що маємо..." Поки ми продовжуємо брати хабарі, матюкатися на вулицях, в транспорті, плюватися в громадських місцях, напиватися до втрати людського обличчя, до цих пір ми лишимося бідною, дурною, загнаною, і, не побоюся цього слова, КОНЧЕНОЮ нацією. Хоча навіть і нацією це збіговисько назвати не можна. Позоримо самі себе, знущаємося самі з себе, принижуємо самі себе...І після цього не кажіть мені, що негарно і непатріотично виїхати з цієї клятої україни ( помітьте - з маленкої букви ), щоб за пару тисяч кілометрів заробляти на життя своєю професією і робити сою власну справу, поєднуючи задоволення з корисним. Про яку нацією може іти мова, якщо по барах, ресторанах, кабаках ви ( покоління, яке зараз обіймає посади в ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯХ і т. д. ) пропили, пробухали, ПРОСРАЛИ навіть саме понняття "НАЦІЯ"... І про який кучмізм тепер може йти мова, якщо самі ми далеко не краще, а часом і набагато гірші...
   
 • 02:30 09.04.2004
  0 0
  2 Віка
  Може ви відкриєте окрему тему для мазохистів, для чого ваші откровенія тут

  "плюватися в громадських місцях"

  "Позоримо самі себе, знущаємося самі з себе, принижуємо самі себе..."
  Знаєте - навіть прочитавши ваш пост самоприниження - не вважаю що нація є КОНЧЄНОЮ, хоча до деяких людей які її складають, може то й відповідне слово

  пропили, пробухали, ПРОСРАЛИ навіть саме понняття "НАЦІЯ"...
  А це мені нагадує теревені пяних пенсіонерів - "прасралі Родіну"

  Це нормальний цивілізований процес - коли люди висловлюють недовіру уряду, до чого тут ваше приниження - якщо б ви то німцю росказали - він би подумав що ви з глузду з'їхали.

  Нагадаю, що вчили туристів після розвалу Совка - що цивілізовані люди на заході нормально сприймають критику уряду, але не розуміють того дикого самобичування себе і свого народу.
  Лікуйте свій мазохізм!
   
 • 18:21 12.04.2004
  0 0
  Віці
  "І після цього не кажіть мені, що негарно і непатріотично виїхати з цієї клятої україни ( помітьте - з маленкої букви ), щоб за пару тисяч кілометрів заробляти на життя своєю професією і робити сою власну справу, поєднуючи задоволення з корисним"

  Ніколи не буде в нас ладу, коли ми свою батьківщину будемо називати "клятою україною з маленької букви" Це-зрадництво стосовно батьківщини і примітивне малоросійство.Це-те саме,що плювати в лице матері. Ганьба! Україна і правлячий в ній режим-це різні поняття і не слід їх змішувати.Режим якраз і зацікавлений в такому мазохізмові,в самообпльовуванні,щоб прищепити нам культ меншовартісності.І дуже шкода, що деякі піддаються на цю провокацію.Століттями найкращі й найдостойніші сини України проливали свою кров за неї,воювали і зброєю,і словом за Україну,гнили в тюрмах,на Соловках,в казахських степах ("Караюсь,мучуся,але не каюсь!","Я так її,я так люблю мою Україну убогу,що проклену святого Бога, за неї душу погублю!").А теперішні "славних прадідів великих правнуки погані" зневажають і обпльовують свою батьківщину! Сором і ганьба таким хахлам! Поки ми не будемо поважати себе,до тих пір нас не будуть поважати інші народи! Де ви чули щоб поляк сказав таке про свою Польщу? Ніколи!А в нас можна! В цьому корінь всіх наших проблем,що в нас забагато отаких малоросів,і занадто мало українців (див.вірш Олеся про орлів і жаб).

   
 • 18:35 12.04.2004
  0 0
  Віці
  "щоб за пару тисяч кілометрів заробляти на життя своєю професією і робити сою власну справу, поєднуючи задоволення з корисним"

  Бачив я як "за тисячі кілометрів заробляють на життя своєю професією".
  Працюють від зорі до зорі на будовах,в пекарнях,на конвеєрах заводів,розносячи піццу чи газети,голодуючи й економлячи на всьому,без просвітку й надії на багатство.Працюють за копійки в порівнянні з іншими професіями.Або приїдять,проїдять всі гроші і сідають на велфер.Вистачає тільки на їжу.Також принизливе й жалюгідне життя.Ніякого поєднання задоволення з корисним тут немає.Повірте.Є тужлива ностальгія і жаль за втраченими роками,за дітьми, які виростають сиротами за живих батьків.І долари тут на деревах не ростуть,а заробляються важким потом.
   
 • 21:08 27.04.2004
  0 0
  Lyudy pora! Pora vge Staty! PORA!!!!!! NE BALAKATY< A ROBYTY VSE MOGLYVE I NE MOGLYVE DLYA ZMINY SYSTEMY!!!!!! PRYJEDNYJTESJ. SPOCHATKY PEREKONAYTE SVOIIX ZNAYOMYX, SHCHO TREBA NEGEJNO DIYATY!!!!!!!
   
 • 15:08 01.05.2004
  0 0
  З чого починати!?
   
 • 08:05 02.05.2004
  0 0
  "Наша Україна" пройшла центром Донецька (оновлено

  На першотравневі демонстрації у Донецьку я надивився останніми роками предостатньо (минулорічну замальовку див. тут http://www.maidan.org.ua/news/index.php3?trs=0&bn=maidan_arch ), окрім нудоти і відчуття задухи від спостерігання за 500-тисячним натовпом, зігнаним на центральні вулиці задля того, щоби пробігти перед "луччімі людьмі" і потім нарізатися пивом та горілкою, ці видовища в мене ніц не викликали. Забігаючи наперед, скажу, що все це мало місце і сьогодні. Кілька сот тисяч донбасівського люду, що раптово і спонтанно, ясна справа, виявив любов до синьо-жовтих кольорів та партії регіонів, як завше простояло три години, заполонивши усі клаптики землі району ім.тов.Ворошилова (і нещадно його засравши, до речі) і прогналося, з помірним ентузіазмом скандуючи якусь принагідну "уру", вулицею Артема. Але цього разу була новація, котра навряд чи сподобалася вищевказаним "луччім людям" і фінал якої, можливо коштуватиме комусь як не погонів, то річної порції мату від лампасового керівництва за один підхід.
  Отримавши від одного нардепа інфу про акцію "Нашої України" у Донецьку, ми з товаришкою вирішили відкласти відбуття з улюбленого до офонарєнія "Санкт-Ахмєтбурга" заради тої "майовки" (чи топак травневки). Панночка видала з себе засадний полк і окопалася на площі ім.тов.Лєніна, де, як виявилося, і пронудьгувала зо три години, спостерігаючи самісіньких ментів, жменю червоних таваріщєй і нєскончаємий людской поток трудящіхся (о), себто "офіціяльний". Я перепрошую .
  "Нашоукраїнці" пристроїлися у хвіст офіційної колони на вулиці тов.Артьома. Організація була незлецькою, треба сказати. Прапори "Так! Ющенко", "Нашої України", "Яблука", "Молодіжної партії", партії "Солідарність" та "Реформ і порядку". Гасла "Влада! Щоб ти жила на одну зарплату!", "Досить" (українською, російською та грузинською, останнє надавало особливого колориту і надихало), "Так добробуту! Ні диктатурі!", "Народ не бидло, бюджет - не общак!" тощо. Було багато молоді з обличчями, набагато більш інтелектуальними, ніж переважна кількість піплу, що тусувався тут-таки під синенькими та малиновими (щось вони не визначаться ніяк) прапорами партії регіонів. Наші були майже кожен з маленькими прапорцями "Так ! Ющенко!" і з відповідними значками. Я хотів розжитися значком і звернувся до цьоці, котра тії значки роздавала, але виявилося, що то ж не просто так, то ж тікі за рознарядкою. Коротше, матеріяльного зиску я не мав.
  Було до чорта ментів і людей у чорному. Камер вистачало на пів-Голівуду. Хтось з організаторів акції, до речі, прийняв мене за одного з них і отримав "сам такий", буде знати...
  Як це і заведено у Вільному Місті Донецьку, колону тримали години три, відтак і наші у хвості рухатися не могли. На відміну від офіціальних загонів, котрі поволі розсмокчувалися і дематеріалізовувалися (оскільки горілка і пиво на свіжому повітрі - то до подвигів і пошуків туалетів), наші зберігали дисципліну і відносно боєздатний вигляд. Нарешті рушили. І спинилися напроти новобудованого Храму Св.Януковича і готелю "Україна". Таваріщі сотруднікі про щось активно і стурбовано цвірінькали у радіоматюкальники. Нарешті з'ясувалося - вперед по вул.тов.Артьома пустили всіх, крім загону партії регіонів, що стояв просто перед нашими і таким чином перекривав їм шлях. Такий самий загін розташували і збоку, блокувавши фланг. Піпл з колон ПР почав нервувати, не розуміючи, що коїться - демонстрація завершувалася, попереду нікого не було, а їх не пускали. Тим часом почалися маневри - тротуар по вул.тов.Артьома хутко перекрив стрій осіб характерної зовнішності - шпана. Колони рушили проїжджою частиною, обійшовши тих поців. Нахріна тут їх виводили, я не зрозумів, мабуть тренувалися. Раптом колона ПР попереду наших за командою розформувалася, начебто звільняючи шлях. На обочинах "другі" у чорних шкірянках безперервно щось втуляли "першим" у формі. І, відповідно, навпаки. Раптом перед оперним театром ту частину дороги, якою йшли наші, швидко перегородила ще одна шеренга - переважно малолітки, але і здорові голені бізони. Запахло повторенням минулорічного з'їзду НУ в Донецьку. І тут провідники наших виявили тактичний геній . Як я казав, іншою частиною дороги, поруч з нашими, рухалася ще одна офіційна колона і коли розчинилася у всесвіті та, що йшла попереду, шпана перекрила шлях тільки "Нашій Україні", бо нема в Донецьку такого приблатньонного вилупка, котрий би посягнув на гасло "Підтримуємо уряд В.Ф.Януковича". І тоді наша колона робить маневр і блискавично вливається у саму середину "офіціалів". Шах і мат. Шпану відкликають в обоз у підворотнях, "другі" бідкаються "першим", що "бля, нє успєлі" . Наші йдуть вулицею ім.тов.Артьома, повз площу ім. тов.Лєніна, скандуючи "Ющенко, Ющенко" і "Шахтьор-чємпіон, Ющенко-президент!" . Піпл на тротуарах вивалює щелепи, вирячує очі і бере листівки від Юща. "Перші" натхненно матюкають "других". Завіса.
  Певно, що цей вдалий похід матиме переважно психологічний характер - як блискавичний рейд по тилах противника: Донецьк це надто специфічний і складний регіон. Але добре. І приємно. "Не словом, а ділом"

  P.S. Увага! Ложка дьогтю. Якого х…хріна агітівки за Юща У ДОНЕЦЬКУ розповсюджувати українською мовою?
   
 • 09:22 02.05.2004
  0 0
  "Донецьк це надто специфічний і складний регіон. Але добре. І приємно"

  Це не регіон - це колонія послабленого режиму.

  Шкірянки, шпана, здорові голені бізони

  Донецьк в своєму стилі бандитського сіті
   

Що таке кучмізм? -> kuchmizm.info

Наші Друзі: Новини Львова