Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 05 червня 2020 року

Подерв*янський - RuleZZZ :)

 • 05:15 27.03.2004
  0 0
  Хотів взнати про вашем ставлення до творчого скарбу Подерв*янського. Якщо хто ще не знає ху із Лесь - то
  сюди
  http://www.doslidy.kiev.ua/stories.php
  за творами

  Ставлення неоднозначне від обожнювання до повного нерозуміння і ворожості. Та і сам автор наче соромиться такої популярності і нічого нового
  наче не зявлялося окрім творчості пошановувачів.

  Памятаю як 3 роки назад в клубі геймерському після короткотермінової смерті в "Кантрі" вирішив перепочити і послухати музику на серваку
  і нгатикнувся на записи виступів - до ранку я забув про всі ігри і все інше, трохи не луснув зо сміху - я його фан.
  Так полюбив сучасну укр. творчість. )))
  Всі твори супер, можливо найулюбленіша фентезі "Казка про Рєпку, або Хулі не ясно?"

  А як вам? Може варто розмістити на укрцентрі його твори?
   
 • 10:02 27.03.2004
  0 0
  "Кацапи" -

  На http://www.doslidy.kiev.ua/ - форум оригінальний, але дизайн важкий.
  А твори звичайно, що варто розмістити.
   
 • 12:48 27.03.2004
  0 0
  Звичайно, треба.
  Лесь - один із тих авторів, що може допомогти розвиткові сучасної української жаргонної мови та ... мату. Саме так, мату. На мою думку для України свій, не кацапський, мат просто необхідний... Хоча, звичайно, я досить рідко буваю на Західній України, та люди кажуть, що там свій мат на досить високому рівні..
  Хоча, живучи в Києві, починаю іноді помічати приємні тенденції. Ось, наприклад, такі вирази як: "скуштувати х%я". Цей вираз вперше прочитав саме у Леся. Зараз всі мої друзі користуються ним, замість обламатися, попуститися і т. д.

  Дякую Вам, пане Подерв"янський!
   
 • 13:20 27.03.2004
  0 0
  Доречі по моїм дослідженням дехто зі Сходу і також свої таки бидло "пацани чіста" не доходить, що там смішного в тому. Дуже смішний ефект - ти смієшся заходишся - а він на тебе як баран, а що там смішного - говорить як всє, матов многа.
   
 • 15:27 27.03.2004
  0 0
  доречі я не зі сходу, а теж не розумію з чого там сміятися?

  Ну рагульські розповіді, ну намішані російським матом і східно українським суржиком... А що ж смішного справді? Так тут плакати треба, а не сміятися.

  Впевнений, що пропагувати таку літературу не то, що немає сенсу, а просто шкідливо. Для чого поширювати те (російський мат і суржик) з чим по суті ми би мали боротися.

  Скажу чесно багато я того не прослухав, бо просто гидко і брудно стає
  коли починає той "творець" описувати "випадєніє маткі" "п-ць" "хй-ня", а його розповіді принаймі на касеті яку я чув супроводжуються гомеричним сміхом слабоумних підлітків.
   
 • 23:45 28.03.2004
  0 0
  Щодо слабоумних підлітків - то ніяких підстав на то немає, здається аудиторія при записах досить поважні люди і аж ніяк не підлітки і не слабоумні.

  Щодо шкідливості, гидкості і бруду - то відчуваю таке скоріше коли зустрічаєш тих персонажів з п'єc Леся в транспорті, барах - колись викликало лють, а зараз здоровий сміх. Персонажі ті біля нас і Лесь їх змалював якнайкраще.

  Чим ви визначаєте Сергій ступінь "рагулізму" розповіді - може дайте приклади нерагульського гумору укр. творців?
   
 • 00:50 29.03.2004
  0 0
  Я знаю достатньо старших поважних людей з директорів, журналістів, які сміються так як ті "слабоумні підлітки" з Подревянського і не вважають то шкідливим. Звичайно не раджу цитувати твори при жінках. , можуть не зрозуміти. А щодо рагулізму - то це термін західний, і до Л.П., яки з Сходу не варто його використовувати.
   
 • 20:41 29.03.2004
  0 0
  Володію інформацією, що Подерв"янським зачитуються(а, вірніше, навіть заслуховуються) відомі укр. політики, працівники Адм. Презика(батько знайомої, що там працює, розповідав як увесь бюджетний відділ врубав Подю і навіть начальник ржав як кінь), викладачі Університету...По-моєму, люди з вищою освітою, інтелігенти навряд чи слухали рагульські розповіді...

  Крім того в суспільстві існує потреба до такого виду,так сказать, творчості...Так що, нам читати кацапів-ідіотів, що попускають казлів-хахлів?
   
 • 12:47 08.04.2004
  0 0
  Подеревянський однозначно рулєз! Те, що Адміністрація Презика зачитується ним - ще не показник, що він нікудишній автор. Вони, бідаки, просто не розуміють, що воно про них писане, от тому і смішно їм...
   
 • 13:52 02.06.2004
  0 0
  Про суржик. Мова творів Подерев*янського не є суржиком. Це - імітація суржика, стилізація. Швидше за все, автор не володіє суржиком природньо (тобто не розмовляє (розмовляв) ним.)Доказ: "він підперезан мілітарним ремінцем".(с)Коротка форма дієприкметника ні в якому разі не властива "руськоукрайонському нарєчію" , як не властиві розмовній російській мові короткі прикметники і дієприкметники взагалі. Тобто, ця форма не існує в живій мові. Подібних прикладів - море.
  Що до природи комічного в Подерев*янського, то тут є 2 рівні.
  Перший сміх: коли смішно заради сміху. Такий собі сміх Рабле, народнокарнавальний. Так сміються переважно ті адепти творчості П., які мало читали книжок в дитинстві.
  Другий сміх базується на обігруванні літературних, політичних, культурних і всіляких інших міфів і штампів. І чи не головну роль тут відіграє прийом заниження образу в тому числі, і за допомогою специфічної лексики.В цьому випадку маємо справу з таким собі постмодерним сміхом, чи "стьобом", як тепер модно говорити.   
   
 • 14:53 02.06.2004
  0 0
  Лесь рулєз, то i Сєрдючка - рулєззз?

  2 Alex
  "Чим ви визначаєте Сергій ступінь "рагулізму" розповіді - може дайте приклади нерагульського гумору укр. творців?"

  Ось i приїхали... Усi завзятi патрiоти виявились:
  один плутає переключитись з iвриту, iнший усiх українцiв рагулями сприймає...
  Браво, панове, браво!
   
 • 12:21 03.06.2004
  0 0
  Я теж не розумію, чому всім так подобається Подерев*янський. Самий жахливий суржик, якого тільки можна услихати. Навіть не смішно розповідає...
   
 • 14:14 03.06.2004
  0 0
  Про суд над суржиком:
  http://litclub.lviv.ua/forum/?content=%2Fforum%2Fforum_view.php&idArticle=132
  Там таке можна було услихати!!!   
   
 • 20:20 03.06.2004
  0 0
  Прочитав, дуже цікаво написано. Тільки от скажіть, інтерв'ю зі Світланою Пиркало - це серйозно??
   
 • 20:23 03.06.2004
  0 0
  Ги, думаю, якби це було правдою, її би вигнали з АУП мокрим віником:
  http://www.aup.iatp.org.ua/members/writer.php?id=37
   

Подерв*янський - RuleZZZ :)

Наші Друзі: Новини Львова