Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 18 травня 2021 року

Культура бандита

 • 07:02 26.03.2004
  0 0
  Здається нарешті у депутатів дійшли руки до цієї швалі, яка розплодилася під марками радіостанцій "Взрослого радио", "Радио Шансон", які пропагують культуру бандитизму і "Радио Апельсин" - відверто антиукраїнську пропаганду.

  Але і тут шваль заповзала і видала

  ==============================================================
  На обвинения депутата живо отреагировала Ассоциация блатного романса, сочинив ответное заявление. Защитники шансона напомнили, что основателями "городского романса" были такие легендарные личности, как Владимир Высоцкий и Александр Галич. Что далеко не все блатные песни так плохи, как утверждает г-н Томенко. Стихи Ивана Кучина из песни "Человек в телогрейке", например, рассказывают о зэке, который сбегает из зоны только для того, чтобы в последний раз увидеть умирающую мать, а песня Михаила Шелега "За глаза твои карие" -- это гимн братской любви. Субкультура шансона насчитывает более 50 млн поклонников только в пределах бывшего Союза, 20% любителей блатной музыки живут у нас. Ассоциация призывает общественность не закрывать глаза на проблемы блатной музыки и защитить ее, чтобы сохранить для детей и внуков.

  ==============================================================

  Безперечно є аналоги злочинної культури репперів, яка процвітає в США серед чорних, є так звана "демократія" . Але як на вашу думку, чи потрібно плекати то для наших внуків і дітей як просить асоціація блатних? І якщо б серед нас налічувалося 20% педофілів, зоофілів - то може й для них треба було зробити якесь радейко, або краще національний канал

  Також це прямо стосується прокату і трансляції по державних телеканалах бумерів, бригад і іншого кримінального лайна, яке виховує з дітей бандитів. Підмінює образ вбивці-злодія на благородного лицаря!
   
 • 10:05 27.03.2004
  0 0
  Деколи серед блатних пісень трапляються непогані. Цікаво, а що більше злить що вони бандитцькі, чи що російські?
   
 • 14:14 27.03.2004
  0 0
  Андрієві

  Дуже хотіль би дізнатися, які з них Ви маєте на увазі. Бо переслухавши їх не один десяток, не знайшов для себе жодної гідної
   
 • 14:42 27.03.2004
  0 0
  Ну "гідних" там більше ніж достатньо.
  Ніяк неможу забути свого дитинства коли на ринку, що коло тц Іскра (Львів) сотні разів без перестанку з мегафону якихось бритих придурбесів, які продавали записи лунали слова...

     "ЕЕЕй -- мой номєр 245...
     ааа я домой хочу опять"  Чого тільки вартує лояльність і ... заляканість ... українців.
  Всі просто мовчки слухали. І так було чи не пару тижнів. А що потім? Потім замість "мой номєр 245" почали крутити щось типу "Дєвчйонкі короткіє юбчонкі", а потім ще щось того типу, а потім ще щось і так до тепер.......

   
 • 14:56 27.03.2004
  0 0
  Ну-ну. Навіть пива нема де спокійненько піти попити. Аж гидко....
   
 • 17:08 27.03.2004
  0 0
  Ти на каво наєхал? На братву? Да ми вам.... Да ви самі.... Ти ,что,в натурє,прєдявляєш? Да ми вас всєх купим,а каво не купим - таво запугаєм. Тєрпила должен смотрєть і работать,а аб астальном ми самі пєрєтрьом. Так ,шо Фільтруй базар Вася!

  Ну хто всоїть перед таким "базаром"? Ніхто.Тому,що бандити організовані,а загал - перестрашений.Нікому не потрібно лишніх проблем. Такі питання могли вирішити тільки диктатори ставлячи "пад ствали" бандитів. "Просто українці" цього зробити не можуть. Це проблема держави. Але в умовах демократії з бандитами справитись важко. Те саме стосується радіостанцій. Якщо там не пропагується насильство проти держави,влади,конституції,порнографія,педофілія і тому подібне,то просто заборонити нічого не можна.А от обкласти відповідним податком рос. продукт - це вихід.Побачимо тоді чи витримають "братани" таке навантаження на кишеню.   
   
 • 19:43 27.03.2004
  0 0
  Друже, "держава" нічого не вирішить. Це ж не Калабрія, де фашисти організовано всю тамтешню братву в 1925 році придушили. Справа не в державі, а в невеликих агресивних організованих групах. Прочитайте щось з історії раннього фашизму, як вчорашні "ардіті" вдесятьох прасували цілі натовпи. В нас теж були такі спроби... коли хлопці з СНПУ без проблем брали "стволи" і клали братву на лопатки..вгадайте з трьох разів, хто поклав цьому край? Правильно, доблесні органи!

  Нахтігаль.
   
 • 20:46 27.03.2004
  0 0
  Але недавно сама СНПУ спочила у мирі і наказала "довго жити".І ліквідували партію не органи і держава,а самі партійці. Декілька років тому вийшов із значною групою хлопців з партії Криворучко. Після того він став нардепом. А зовсім недавно партію ліквідували взагалі,переіменувавши,змінивши символіку і т д.....
  Мені подобались ці хлопці і те ,як вони вирішували проблеми. Та й знак їхній був симпатичний. Але все кануло в небуття,бо коли приходять гроші і можливість влізти до корита,то зникають ідеї та самопожертва. І тоді простих хлопців кидають під поїзд,а "основні" вилазять на гору і там мирно співіснують,забувши про ідеї,які привели їх туди. Як мені відомо нардеп Тягнибок був серед ініціаторів розпуску СНПУ(чи незнаю,що вони там точно зробили).
  А самі доблесні органи можуть покласти цьому край тільки руками самих учасників таких угрупувань чи партій.
  Бандити виявились сильніші. І так буде далі. Бо такий тепер світ. Бандитські угрупування зникають і появляються на їх місці нові,і радикальні націоналістичні угрупування чи партії не можуть у цьму з ними конкурувати,принаймні тепер.
   
 • 08:13 29.03.2004
  0 0
  Хто не знає Шендеровича, професійного автора найкращих сатиричних передач на НТВ. В екс-СССР його сатирі немає конкуренції, україна нервово курить в кутку з своїми імбіцильним телебаченням Медвечуркісів, яке може розсмішити хіба жителя якогось Задрюпинська Донецької області після прийняттих півлітра на груди.

  Так от його стаття щодо Руського радіо і Расії в цілому
  http://www.shender.ru/paper/text/?.file=36


  "Массы хотят именно этого – получай! Ибо все они (Путин, Буланова, Жириновский, Шуфутинский, Глазьев, Катя Лель - нужное подчеркнуть) – всего лишь предложение, идущее навстречу спросу. А выбор народа - это святое. "

  Думаю - це підходить і до України
  Отже вибір народу - БАНДИТИ - Шуфітіла, Круг, ...(нажаль я не фанат - тому далі не назву), Бумєр, ЯНУКОВИЧ, Данєцк, ... - ПОТРІБНЕ ПІДКРЕСЛИТИ!
   
 • 11:34 29.03.2004
  0 0
  Не нове, але по темі:

   
 • 11:55 29.03.2004
  0 0
  А ще мені подобається пісня "Загубілі Лялю", яка недавно крутилася по М1. Суміш блатняка і репу... Я плакаль ...
  Взагалі, нас, здається очікують часи, коли багатоповерхові райони переростуть у свого роду негритянські гетто, де буде страшно виходити без зброї.
   
 • 19:17 31.03.2004
  0 0
  А там і з зброєю страшно виходити. Тобто,шансів отримати ніж в спину або кулю в голову кольт 45 калібру схований за пазухою не зменшує.
   
 • 21:42 31.03.2004
  0 0
  Щодо СНПУ та Криворучка--там була ціла купа історій, очевидно, криміналу набридли ці штучки, і вони пішли на поклін до "органів", а ті швиденько збацали кілька справ за незаконне зберігання зброї, і т.д. Тобто, усунули "оперативне ядро"--бойовиків-спортсменів, а в таких структурах досить вивести 15 активних членів, щоби ліквідувати власне бойовий потенціал.

  Проте ніша, залишена СНПУ наразі залишається порожньою, але така ситуація не триватиме вічно: попит породжує пропозицію, і ні для кого не секрет, що сьогодні у галицький бізнес активно пруть московські, київські та донецькі структури(згадайте історію з готелем "Дністер"), а отже, витісняють місцевих. Якщо проводити паралель із фашистським рухом в Італії, то значна частина членів прийшла в організації саме з середнього бізнесу--після того, як соціалісти організовували централізовані монополії у всіх сферах економіки--на місцях, фактично диктуючи цінову політику силовими методами.

  Або ж приклад Німеччини--СА починали з того, що їх банально били націоналісти(саме націоналісти з "Сталевого Шолому" та "Бунд Оберланд"), а комуністи з своїм централізованим Ротфронтом взагалі не підпускали--однак піднялися фактично з нуля, маючи шалену конкуренцію.

  Думаю, створити невелику парамілітарну структуру сьогодні у Львові--цілком реальна річ. Як не вийде реалізувати декілька більш насущних задумів--цим і займуся.

  Слава нації.
  Нахтігаль.
   
 • 01:11 01.04.2004
  0 0
  В принципі - то досить важко, адже в держави у резерві є високооплачувані дармоїди з СБУ, які ганяють дрібних шахраїв бізнесменів наразі. Але то люди добре підготовлені, вишколені, які тільки і чекають такої нагоди. А як зараз мєнтів посилюють - вони зжерають здається навітьь більше ніж армія, адже єдиний ворог цієї держави зсередини. Я вже не кажу про спецпідрозділи і податкову поліцію.
  З нуля важко що починати, можливо варто взнати про організації, які виникли з незалежністю і мали якийсь досвід у підготовці. Так просто - я займуся не вийде, я думаю потрібно починати з вивчення тактики боротьби в інеті - поширенні інфо аноніімно - повірте достатньо звернутися до провайдера - хто запрошував той сайт і з якого номера(діалап) або айпі(виділенка) ів ваша парамілітарна структура під колпаком. Доречі - то як тема для обговорення може бути.
  Сам бачив як ті шакали вчстановлювали спецобладнання на АТС - яке здається дозволяє без проблем включатися з тихого кабінету СБУ в любу розмову телефонну в Україні.
   
 • 01:34 01.04.2004
  0 0
  а якщо людина що знаходиться за кордоном(наприклад в Америці) за кордоном робить сайт такого спрямування ти думаеш СБУ може її вирахувати??
   

Культура бандита

Наші Друзі: Новини Львова