Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 20 січня 2021 року

Культура бандита

 • 12:39 05.04.2004
  0 0
  Що ви-що ви! У жодному разі нічого не треба забороняти! Я недавно їхав у пижику, завалили двоє пацанят туберкульзного вигляду, сіли на зіднє сидіння і як затягнули ріденькими голосами "Зона, мать радная, я сіжу, ляля-фафа", чи ше шось таке... Я розчулився... Ну просто нігери-нігерами.... А шо, чим ми гірші? Чому в Штатах можуть бути, а в нас не може бути своїх нігерів??? Просто треба їм створити плантації коноплі, щоб вони там важко працювали під батогами і попутно складали своїх пісень... А коноплю потім на експорт. Чи по-вашому, краще слухати Іріну Бєлік?
   
 • 15:37 05.04.2004
  0 0
  Та є реп у Торонто. В Торонто, взагалі, все є. Принаймні,коли хочеш послухати реп,то завжди знайдеш його на хвилях FM.

  До Самійло Немирич .
  Щось таке приємне відчувається у вашій пропозиції але я ще не второпав що?   ----   "Просто треба їм створити плантації коноплі, щоб вони там важко працювали під батогами і попутно складали своїх пісень... А коноплю потім на експорт".--------
   
 • 05:53 06.04.2004
  0 0
  Сенеці, є більше реп схожий на хіп-хоп а ніж справжній брудний, насильницький рєп. Сам колись то слухав ще в школі але по радіо пісні з насиллям не крутили а версії пісень Емінема не мали матів,це памятяю

  Самійлові Немиричу

  Гегеггегегегеге Так ми Колумбійські картелі по світі з торбами і без трусів пустим. Ти порахуй 20% 50 міліонів=10 міліонів, і всіх на Одеські і Кримські рлантації, то кілько продукції буду, ггггегегеге
   
 • 06:06 06.04.2004
  0 0
  від сьогодні курим ганджу під блатниє акорди, а не під Боба марлі
   
 • 09:30 07.04.2004
  0 0
  Для боротьби з цими покидьками справді потрібен фашизм - тільки від нього ця бандитська сволота дохне як від радіації з своєю культурою, а при демократії вона тільки отримує статус нормального модного явища
   
 • 10:03 07.04.2004
  0 0
  Блатний шансон - то для закомплексованого бидла. Сам бачив неодноразово, що то воно за фрукти. Зараз сидить слухає блатну маячню, а тільки запахне жареним, відразу біжить у штаб. Надивився на таких "борцов за мужиков" досить.

  На свободі слухає "шансон" або той, хто не був "за забором", вдаючи з себе "крутого", або той, хто на зоні далі параші ходу не мав.
  -----------------------------------------
  З повагою
  Крук
  http://www.kruk.com.ua
   
 • 13:42 07.04.2004
  0 0
  Так я й кажу, рецепт італійських побратимів: 100 чорносорочечників, прасують всіх заздалегідь виявлених бандитів, потім до телеграфного стовпа і півлітри касторової олії на рило. Через двадцять хвилин буде висіти на стовпі з повними штанцями вториннних продуктів. Зняти годин через вісім--і шуфельку в руки, кидати щебінь на будівництві автостради.

  Нахтігаль.
   
 • 03:20 08.04.2004
  0 0
  Яка витонченість.    
   
 • 09:09 08.04.2004
  0 0
  Нахтігаль і коло,
  а може є якісь документальні свідоцтва про методи ефективної боротьби з бандитизмом силами радикальних нац-соціалістів, маю наувазі посилання?
   
 • 22:43 09.04.2004
  0 0
  А якого роду посилання Вас цікавлять? ну про боротьбу італійських фашистів є трохи в "The Antimafia: Italy's Fight Against Organized Crime", Alison Jamieson , Luciano Violante, 2000, але щось 60 доларів коштує...Боротьба проти сицілійських мафіозо тривала з 1924 до 1928 років, провадилась під керівництвом місцевого префекта(по нашому--голова облдержадміністрації з більшими повноваженнями) Морі.

  Щодо Німеччини--то штурмовики з СА починали із спільного патрулювання вулиць із поліцією, хоча до того у пролетарських "спальних" районах були дуже серйозні сутички з криміналом--там уся "братва" массово вступала до комуністичних боївок "Ротфронт", тож напруга була шаленою, десь так у 1930 році було гаряче. Звичайно націонал-соціалісти могли розраховувати, по-перше, на допомогу інших радикальних організацій--"Сталевий шолом" наприклад--а до того ж частина офіцерів поліції симпатизувала СА--подекуди у вільний від роботи час поліцейські разом іх штурмовиками брали участь у масових заходах.

  Нахтігаль
   
 • 23:03 09.04.2004
  0 0
  Так от щодо Сицилії--цей дядько, Чезаре Морі, раніше працював у північних регіонах, де встиг серйозно повоювати із соціалістами під час бурхливого періоду 192-1922 років. На Сицилії він застосовував правильну тактику: массові нічні облави, арешти до 1000 осіб за одну операцію, взяття заручників--жінок та дітей бандитів, потому--групові суди, де давали серйозні строки всім членам груп. На нього жалілися самому Муссоліні через "порушення законності", але Морі взяв і написав рапорт до Риму, звинувативши місцеве керівництво у зв'язках з мафією--квакати перестали.

  Нахтігаль.
   
 • 02:05 26.04.2004
  0 0
  А тепер братва використовує правильну тактику на виборчих дільницях і мєнти на це нереагують. От тобі і культура бандита. Вона вже всюди.
   
 • 21:20 26.04.2004
  0 0
  Так от питання: бандити є різні. Україномовні в тому числі. Конкуруючі угруповання і т.д. З якими можна домовлятися про поборення найнятих осатанілими есдеками кримінальників. Чому Наша Україна про це навіть не збирається думати? Що, до Мукачевого не виникала думка, що навіть у випадку перемоги в жовтні цю перемогу треба буде ще втримувати?Далі, серед кримінальників є відсоток людей, що потрапили туди через специфічні обставини--йдеться, наприклад, про спортсменів типу Лапінського, хороші хлопці, показують якісь результати, для подальшого розвитку немає грошенят та фінансової підтримки і все--бандитські легіони поповнені. Знайти контакти з такими людьми не так вже й важко.

  Далі--дивлячись на тих "бритоголових", що засвітилися в Мукачевому, однозначно вимальовується висновок: їх можна і треба було розкидати, причому навіть меншими силами. То все бики, рекет і т.д, не бійці. Чоловік 50-70 спортсменів та вояк-контрактників під керівництвом професіонала розкидали би ту всю наволоч. Це однозначно. Висновок--картонна опозиція цілеспрямовано програмує поразку, навмисне не створюючи силових засобів підтримки.

  Що робити? Плювати на то все. Йти в зал, колоти ретаболіл в одне місце, піднімати штангу. Гуртуватися із однодумцями, створювати власні групи опору, що небудь, тільки не сподіватися по свиянчому на покидьків, котрі навмисне програють все, що можна програти.

  Слава нації.
  Нахтігаль.
   
 • 02:29 27.04.2004
  0 0
  А ретаболіл це шкідливо для здоров"я і не по фашистському.
   
 • 05:18 27.04.2004
  0 0
  Державна Нація має вміти дати відсіч бритоголовому плебсу,що перебуває зараз на службі криміналізованих мафіозних структур.Насамперед потрібні організатори,гроші і свідомі націоналісти на кшталт розформованої СНПУ.Але перш за все має бути ВОЛЯ ДО БОРОТЬБИ з бандитизмом.У 20-ті рр.штурмові загони СА в Німеччині,як вже згадувалось,швидко з"ясували стосунки з комуністичною наволоччю Ротфронту.Таким самим чином діяли італійські фашисти.І навели лад у своїх країнах.Теперішня бритоголова наволоч така зухвала,бо немає їй конкурентів.Створивши добре організовані мобільні штурмові загони з залізною дисципліною на кшталт СА,можна за короткий час ліквідувати бритоголових бандитів.Цілком згоден тут з Нахтігалем.Як заповідав нам один вуйко:"Вчитися,вчитися і ще раз учитися!" (у фашистів та націонал-соціалістів).Але для цього має бути одна передумова,а саме-ВОЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ НАВЕСТИ ЛАД У СВОЇЙ ХАТІ.
   

Культура бандита

Наші Друзі: Новини Львова