Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 20 січня 2021 року

Культура бандита

 • 12:08 01.04.2004
  0 0
  "В принципі - то досить важко, адже в держави у резерві є високооплачувані дармоїди з СБУ, які ганяють дрібних шахраїв бізнесменів наразі."

  А хто це сказав, що вони високооплачувані?СБУ взагалі сформувалася як реальна структура не раніше 1995, у зв'язку з подіями в Криму, які успішно й було вирішено, після чого Євген Марчук злетів дуже високо.
  А з того часу вони багато злили.Немає грошиків.

  "Але то люди добре підготовлені, вишколені, які тільки і чекають такої нагоди."

  З досвіду спілкування--то є люди, що, по-перше, готові виконувати накази, а по-друге, добре подумати, що їм за це буде. Тобто, звичайно, розігнати два десятки шмаркачів вони можуть, але питання, що вони робитимуть з серйозною організацією?

  "А як зараз мєнтів посилюють - вони зжерають здається навітьь більше ніж армія, адже єдиний ворог цієї держави зсередини. Я вже не кажу про спецпідрозділи і податкову поліцію."

  Посилювати їх можна ще років так 100-200, результат нульовий. Що, стало менше криміналу на вулиці?

  "З нуля важко що починати, можливо варто взнати про організації, які виникли з незалежністю і мали якийсь досвід у підготовці."

  А оцього--не треба. Якраз ті, хто тоді виник, або отримали по одному місці, абе дружно перейшли працювати в ті структури--приклад Олега Вітовича та Дмитра Корчинського то є хрестоматійний зразок, та їх було більше. Ну і умови тоді були не ті--контроль був значно слабшим. З іншого боку--не було таких можливостей інформування і пропаганди. які є сьогодні.

  "Так просто - я займуся не вийде, я думаю потрібно починати з вивчення тактики боротьби в інеті"

  Це окрема справа. Хай цим займаються тінейджери, що небайдужі до справи. Тобто, ідеологію серйозно розробляти і поширювати мають фахівці, але безпосередньо хай цим займається молодь, яку не треба підставляти деінде.

  А "я займуся" означає: завершу насущні справи і таки займуся, бо то така затія, що майже як на роботу ходити--щодня треба цим ділом перейматися.

  "поширенні інфо аноніімно - повірте достатньо звернутися до провайдера - хто запрошував той сайт і з якого номера(діалап) або айпі(виділенка) ів ваша парамілітарна структура під колпаком."

  Ага, бітте зер гут. І отримають адресу тайванського проксі-сервера. Хай тішаться.


  "Сам бачив як ті шакали вчстановлювали спецобладнання на АТС - яке здається дозволяє без проблем включатися з тихого кабінету СБУ в любу розмову телефонну в Україні."

  Без проблем--то не означає, що вони в реальному часі можуть слухати КОЖНОГО. Будь-який заданий номер--однозначно.

  Нахтігаль.
   
 • 17:13 01.04.2004
  0 0
  "А "я займуся" означає: завершу насущні справи і таки займуся, бо то така затія, що майже як на роботу ходити--щодня треба цим ділом перейматися".

  Есбешники наїдуть і перестаниш займатись. У них тепер це швидко. З роботи виженуть,бізнес задавлять а за що будеш жити? Та й інформаційну блокаду влаштують. Навіть Юлька з своїми міліардами не може достойно представитись в ефірі. І потім голий ,босий і голодний сидітимеш в холодній квартирі,а оточуючі співчутливо будуть повторювати "і нашо воно йому було?"
   
 • 21:27 01.04.2004
  0 0
  Не наїдуть. Навіть допоможуть в разі чогось. Фокус в тому, що оформлятися це все буде як добровольче формування для підтримання громадського порядку.

  Слава нації.
  Нахтігаль.
   
 • 09:39 02.04.2004
  0 0
  СБУ реально сильна організація, на економічних злочинах вони набили собі руку, причому сбушнику зелене світло у багатьох інстанціях, він своя людина у бізнесі, тому туда часто побадають профі своєї справи.

  Добровольче підтримання громадського порядку - типу дружинники , навряд чи мєнти віддадуть свою монополію на підтримання порядку і повірте організація збройних формувань у держави під контролем.
   
 • 13:18 02.04.2004
  0 0
  Та перестаньте мене лякати, яка то сильна організація, в мене там брат працює, реальні їхні можливості я знаю. Нічого екстаординарного. Ну, повязали УНСОвців, про яких за три-чотирни роки знали все, включно з адресами їхніх дівчат, велике досягнення.....
  А створення громадських структур сприяння охороні правопорядку, до речі, передбачене законом.

  Нахтігаль
   
 • 17:36 02.04.2004
  0 0
  Ага,передбачене. От і невипустять вас дальше за сумісні патрулювання вулиць з мєнтами. Найбільше,що позволять,то поганятись за наркошами та дрібними злодюжками. Тобто - виконувати чисто мєнтовську роботу.
   
 • 19:32 02.04.2004
  0 0
  От і займемся. Комусь в Інтернеті сидіти, а комусь і доброю справою зайнятися. Захочете приєднатися--я скажу, де нас знайти.

  Нахтігаль.
   
 • 05:52 03.04.2004
  0 0
  А де,то Ви кажете Ваш брат працює? Це я так,для пілтримки розмови,нічого особистого
   
 • 09:22 03.04.2004
  0 0
  Прошу припинити оффтоп по цій темі, перегляньте перше повідомлення.
  Тема не стосувалась організації якихось формувань!
  Для обговорення інших питань прошу створювати нову тему!!!
   
 • 00:59 05.04.2004
  0 0
  Уряд має зайняти принципову позицію по цьому питанню. Блатні пісні популяризують культуру бандита на Україні. Підлітки під впливом цієї бздури формують свій сенс ідеалів.Для них бути злочинцем то круто, а зона стає романтичним місцем. Погодтесь це є небезпечно для суспільства. Уряд повинен заборонити такі радіо. Але зважаючи який у нас уряд то і не дивно що склалася подібна ситуація. Премєр-Міністр вже був два рази за ґратами, xто читав "На Дивані у Президента" знає яку лексику він використовує а також його оточення.
   
 • 01:09 05.04.2004
  0 0
  А воєнізовані формування можуть допомогти в боротьбі з "культурою бандита". Уявіть собі картину,коли в маршрутку сідають представники воєнізованого націоналістичного формування "у цивільному" і після відмови водія вимкнути "шансон" починають його гамлесити. Думаю декілька таких акцій і чутка про це розлетиться серед усіх водіїв. І реакція їхня буде відомою. Для чого ризикувати здоров"ям? Краще щось на солов"їній послухати,дужепомагає на здоров"ю. Але одна умова,водія не просити,а наказати,а після відмови .
   
 • 01:25 05.04.2004
  0 0
  Seneko, чи не простіше позакривати такі радіо? Силою ти нічим не добєшся. Тиж не хочеш виглядяти на зразок Унсовців яких ніхто всерйоз не сприймає. Втручання має відбутися на рівні уряду.
   
 • 01:34 05.04.2004
  0 0
  Це неможливо і не реально,бо у нас демократія. А товкти пики - можливо і реально.
   
 • 01:48 05.04.2004
  0 0
  В нас демократія на папері, а насправді авторитаризм який захищає інтереси вузького коло людей. Якщо буду демократія то уряд виступить на захист суспільства і заборонить такі радіо тому що вони пропагандують культ насильства, та злочинності. Пісні повинні мати якесь своє місце (на зоні) але радіо, які популяризують цей культ є нездоровими для суспільства. В Торонто є хоть одне реп радіо?
   
 • 08:12 05.04.2004
  0 0
  2 Zdravko
  Популярність РЕПу в США можливо є найбільшою серед інших напрямків музики і його старанно пропагують. При цьому ці пісні виховують злочинність, ненависть і відомі репери часто по суміцництву гангстери. Зважте, що то сама демократична держава. Цілком можливо, що в Торонто є РЕП радіо
   

Культура бандита

Наші Друзі: Новини Львова