Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 28 травня 2020 року

Негативні герої для українця

 • 06:19 18.03.2004
  0 0
  Досить здивувало, що до трійки негативних героїв для українців поряд з Сталіном і Горбачйовим попав Степан Бандера
  http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=21638

  Кого по вашому ви відносите до негативних героїв.
  Мої:
  - Кравчук, Кучма, Грушевський - вороги ¹1
  - Петро, Катерина 2, Лєнін, Сталін, Рузвельт ....
   
 • 10:55 18.03.2004
  0 0
  Доцільніше, як на мене, вживати дефініцію "антигерої", бо герої негативними не бувають...Тож якщо говорити про ХХ століття, враховуючи ворогів, то це Дзержинскій, Ягода, Балицький, Каганович, Косіор, Єжов і "вуйко Джо"-Сталін. Щодо "землячків з циновими гудзиками", то це напевно Грушевський, Винниченко, можливо, Севрюк...

  Після 1991--майже повний склад кожного уряду та добрячий відсоток представницьких органів....


  Нахтігаль.
   
 • 14:05 18.03.2004
  0 0
  Брюховецький, Стефан Яворський, Муравйов, Петро 1, Фокін.
  Господи, та ж я би міг сторінки зотри списати
   
 • 08:19 03.04.2004
  0 0
  Кучма, Медведчук, Сталін, Ленін, Катерина
   
 • 10:02 03.04.2004
  0 0
  Орчику

  А що я, перепрошую, особисто Вам, пане зробив? Легше всього отак причислити людину до ворогів народу
   
 • 15:46 03.04.2004
  0 0
  Грушевський, Кравчук, Медведчук, Кучма, Ленін, Сталін ...
   
 • 18:17 03.04.2004
  0 0
  Ще один Чого Ви всі на мене напосілися?..
   
 • 19:04 03.04.2004
  0 0
  Дядечку, пробачте, Ви блазнюєте? Якщо Ваше справжнє прізвище--Медведчук, то зрозуміло, що учасники обговорення мали на увазі В.Медведчука або його клона С.Медведчука, тобто Ви тут ні до чого. Якщо ж Ви виступаєте від імені цих персонажів--пробачте, зараз розстріляємо з гівномета.

  Нахтігаль.
   
 • 22:22 03.04.2004
  0 0
  Вибачте, але що ж вам блін Грушевський зробив?Це вже маразм. Просто він і сам керувати не хотів - його ж обрали по шаблону.По-моєму, якщо вже брати Бендеру та Грушевського то Бендера буде більшим антигероєм(хоча,звичайно я вважаю Бендеру героєм).
   
 • 01:09 04.04.2004
  0 0
  2 Микола - та ні, нічого погано не зробив, як от тільки поховав нашу незалежність і можно сказати опосередковано на його совісті голодомори і смерті в Ураїні адже він у нас був "пацифістом", яка ж в бісу армія для України? Навіщо вона? Нехай краще 300 студентів захищатиме Київ ніж пятисоттисячна українська армія.

  Отже в чому його заслуга перед Україною? Історик? Так нехай би історією і займався б!
   
 • 02:58 04.04.2004
  0 0
       2 Микола Стрілянович
  Рідко пости можуть викликати у мене обурення - принаймі навіть не пригадую коли таке було в останні, але повідомлення Стріляновича мене по справжньому обурило і прошу дати мені можливість сказати що я думаю.

  Бандера буде більшим антигероїм

  Та як ти посмів порівняти ХОХЛЯЦЬКОГО недоноска, який здох як собака в своїх покровителів після того як його народ мільонами помирав від страшної смерті від голоду, в концтаборах. ІМХО сволота кров'ю дописала свою Історію України і отримала від дурного бидла повагу.
  Не будьте бидлом! Цей пройдисвіт не бачив України окрім своїх сунівних книжечок, отриманих компіляцією німецьких і московських джерел.
  Він був соціалістом, який мріяв про новий устрій без національностей, де бидло(!!! панів немає) буде мирно сіяти гречку і пити самогон з москалем, він розпустив армію, розтринькав бюджет, до мінімума послабив будь-яку владу, втягнув країну в бардак і анархію.

  Ми святкуємо IV універсал як тріумф державності - насправді це лише реакція на кацапське "пашлі ви хахли на ...", не більше. Коли ситуація в Росії змушувала негайно відокремитися, сформувати владу наш бездара просив милостиню в I універсалі в уряду аутсайдерів, які не впливав на ситуацію - чи це не малороський комплекс неповноцінності бидла - той що у вас в крові        

  Ці памятники, святкування УНР, 4-го універсалу є злочином проти нашої історії, це не меньше ніж святкувати Крути, Голодомор, депортації, репресії, смерть мільонів у канцтаборах, святкувати ваше ХОХЛЯЦТВО з гордістю! Щоб знищити націю, державу достатньо дати такі ідеали, ось чому так швиденько в центрі Львова Кучма власноруч відкрив памятник своєму попереднику - помпезно, в найкращому місці, найкраща композиція - жоден з українських памятників не зрівняється - ні Жаба(шевчено), вершник на коні з яйцями(король Данило), страшна пародія(Чорновіл) - це акт осквернення мого міста Малороським Ідолом. Боюсь подумати про вшанування монументом Степана Бандери яке ще в планах(!!! Я ПРО ЛЬВІВ) і який покидьки занесли поза центральну частину міста в малопримітний район де рагулі на лавочках розгружають свої торби перед базарним днем.

  "Це вже маразм. Просто він і сам керувати не хотів - його ж обрали по шаблону."
  Пригадай Кучму - за що його винити - він вбив одного журналіста - ну то ж не десятки мільонів. Його також обрали по шаблону (Галичина+Малоросія)/коефіцієнт ваги - при коефіцієнті ваги Галичини Янукович також піде по вашому "шаблону". Так от Кучма також ж ясно сказав - що він скоріше РАКЄТЧІК А НЕ ПРЕЗИДЕНТ і сам пішов с посади прем'єра, відчувши що не має можливості впоратися. То чого ми хочимо від нього, нащо проти нього виступати - ЦЕ Ж РЕЗУЛЬТАТ МАЛОРОСЬКОГО ШАБЛОНУ - не більше, бо по іншому шаблону таке чудо навряд би пішло далі голови колгоспу, так і Кравчук став по шаблону і Лазаренко як кажуть адвокати крав по шаблону і Ющенко буває зраджує нац. інтереси по шаблону. Вся ваша політика то шаблон - не більше.

  Отже якщо будете в школі Микола проходити Анну Карєніну раджу обрати тему твору - "Жорстокість російських машиністів потягів щодо бідної Анни" - тим самим ви зможете оправдати Грушевського і перекласти вину на видатного світового політика - Йосифа Сталіна. Може якось від того стане легше.

  По при ваше бажання відстоювати Україну з зброєю в руках - бажаю вам визначитися у ваших ідеалах. І не хотів би я бути поряд з вами в одному взводі з вашими поглядами. Щиро сподіваюся, що ви були не достатньо обізнані в цьому питанні і змінити свою думку, бо пост орієнтований саме для вас, молодого. Зметіть брудні низькі хохляцькі ідеали, які нам навязали ворожі спецслужби, киньте цих ідолів в ріку.

  P.S. Вважаю, що ми львівяни зможемо змити цю наругу над нами, нашою історію перед нащадками - скинувши цього ідола з проспекту Шевченка, в крайньому випадку замінивши на ідол хохляцької неповноцінності по найпопулярнішим героям України(Петро 1, Катерина 2, Хмельницький, Грушевський, Путін з салом і горілкою за одним столом)

  Слава Галичині - Великій єдиній і неподільній наразі Україні!
   
 • 04:44 04.04.2004
  0 0
  Алекс,мені аж мурашки по спині пішли ,як читав твій пост. Ну тебе і прорвало. Погоджуюсь зі всім,що ти кажеш. Грушевського на смітник української історії разом із іншими "героями",котрі ,мавши в руках усі,підкреслюю,усі можливості для створення сильної мілітарно і економічно Української держави не зробили нічого для цього. Петлюра і Коновалець ще пробували щось зробити в цьому напрямку але час був втрачений безповоротно. Дивно,що ще немає чіткої і правдивої оцінки ролі Грушевського і тодішнього уряду України у процесі закабалення України московськими більшовиками.

  А про " вершник на коні з яйцями(король Данило)" це прикольно. Ніде такого не чув ще.
   
 • 09:25 04.04.2004
  0 0
  Дякую за підтримку.
  Оцінка є - оцінка кіл ворожих величі і потенціалу України, саме вони в перші роки використали свій потенціал, своїх PR-спеціалістів, аналітичні центри задля навязування українцям їх політики, тому і правлять і будуть правити, бо народ з такими ідеалами не може мати іншої влади.

  Задайте собі питання, що ми знаємо про Бандеру і чому ця людина і вояки його армії отримали в найкращому випадку статус білої плями в історії. Шевченко, козаки, династія Рюриковичів, Грушевський, Роксоляна стали національними брендами для самих свідомих я Кока Кола для американцв. А бандерівці не можуть розраховувати навіть на частину пільг, що має комунісичне і кагебістське кодло, їм не влаштовують гучних парадів на честь сумнівних дат як то 9 травня. Хоча вони ще живі. У нас є якийсь сумнів щодо них, хто навязав цей сумнів?

  Бандера - жорстка послідовна людина, який боровся проти поляків, німців, москвитів - боровся до останнього - неимаючи жолдних шансів і ресурсів до перемоги, боровся не за примарні мир, щастя, гречку, сало, добробут, а за Україну - в цьому немає сумнівів. Терористична безкомпромісна боротьба з польщею навіки визначила Галичину як Україну. Нажаль Київ спаплюжив память загинувших будівництвом помпезного меморіалу у Львові(Бандерштадті) - задля чого, що то нам дало - порузуміння чи неповагу? Чи дозволила б Польща своєму дійсному СПРАВЖНЬОМУ партнеру Німеччині так вшановувати пам'ять німецьких вояків - хоча б за загарбані німецькі території і за Європейський Союз - адже вони ж демократичніші і гуманніші? Яке бидло говорить про розуміння, задля чого? Щоб принизити себе? Малороси!!!!!! Бидло з засаленими писками - історія винисе вам свій вирок і не буде після вас памяті окрім ганби цвинтарю Орлят на галицькій Землі!!!
  З почтком ВВ2 силою організації Степана Бандери вдалося сформувати УНІКАЛЬНУ армію за короткий час - партизанський рух аналогів якому не було в світовій історії, не на гроші СРСР, або США - не десь за кордоном маргинальним урядом - як усякі там фронти національні які були тільки ширмою в американській експансії, а тут зусиллями простого народу. Чи не є це самою величною сторінкою в Україні,яка перекриває все що було до того вдесятеро? Ця сила при перемозі і американцям би носа втерла! Не дарма професійний революціонер Че Гавара сказав, що якщо б йому таку армію як УПА то зміг здійснити любі плани. А що ви українці можете сказати???
  Ця армія воювала на 2 фронти,Бандера одразу проголосив Україну - хоча б на місті малороса мав написати з десять універсалів до Гітлера. Чому не написав? Адже час був на відміну від УНР. Для чого поставив себе поза законом в лояльній фашистській Німеччині, де навіть в уряді були люди які могли підтримати Українську державу? Вам того не зрозуміти! Чому не поставив на німецьких інструкторів, зброю і органічно не влився в армію нацистів, а воював з ними як окупантами. Може скажете не був знайомий з укр. історією Грушевського, Хмельницьким, може набрався якихось ВРЄДНИХ звичок в прагнення до волі європейських народів? Малоросам-гуманістам того не зрозуміти!!!
  Це якийсь комплекс, коли починаєш то говорити у 80% опонентів переконують, що так строго не можна - потрібно все зважити, потрібно зрозуміти ту ситацію і Груша такий поважний дядько в окулярах, хіба міг бути він таким покидьком! ТАК - поки ще не пізно пора ставити крапку нацьому, на собачих ідолах. Основна його вина перед націоналістами і ідеологами що не родом він з Кієва і армія його не звідти - а це їм дуже неприємно - як то так, може і у нас за пазухою завалявся ідол - трохи з запашком але як на бидло піде, а далі все по ШАБЛОНУ.

  Слава нації!
  Слава Бандері і невшанованим героям новітньої історії України!
   
 • 12:43 04.04.2004
  0 0
  До речі--цікавий проворот теми про УПА. Це справді єдина збройна сила в Європі, що воювала і проти Вермахту/Ваффен СС і проти РСЧА-ЧА/НКВС. Югославські націоналісти-четніки і Армія Крайова в Польщі не підходять--їх роздавили місцеві комуністичні клони з невеликою допомогою від підрозділів охорони фронтового тилу НКВС і СМЕРШ. До діла проти Червоної Армії в них не дійшло.

  Нахтігаль.
   
 • 01:40 05.04.2004
  0 0
  Сталін, Кучма, Медведчук старший, Катерина ІІ, Медведчук молодший, Петро І, Кравчук, Марчук, Суркіси.

   

Негативні герої для українця

Наші Друзі: Новини Львова