Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 28 травня 2020 року

Негативні герої для українця

 • 03:19 05.04.2004
  0 0
  Пролунали слова про те що Хмельницький не заслуговує на славу? Це велика помилка, зараз стало модно перекроювати історію. Хмельницький - це справжній наш середньовічний герой. Власне з його визвольної війни і почався реальний рух на боротьбу.

  Хтось скаже, що він втягнув нас у Росію? Але ж тоді це було не очевидним. Для нього це був всього лише військовий союз, і нічого більше. Це вже пропаганда нам нав'язала що він віддав армію і народ на милість царя. Це була розумніша людина того часу.

  Ось недавно продивився фільм "Річард Хоробре Серце" про нац. визвольну війну шотландців. На скільки ж вона схожа на нашу історію! І як так само наші полковники вже по смерті Хмельницького продавалися за титули і землі!!! Коли можна було визволяти свою землю вони зраджували!!!

  Головна ж думка цього фільму - що краще жити і чекати доки негаразди прийдуть по тебе чи боротися разом воім'я спільної мети.

  А взагалі читаючи нашу історію дивуєшся такій кількості зрадників і покидьків серед свого ж народу. Скільки у українців було реальних шансів жити вільними і рівними серед рівних!!! Але чомусь з'являлися зрадники які продавалися за 30 срібних! Згадайте хоча б приклад зі штурмом Батурина. Коли іноземний посол не зрадив ( він сказав "Я давав слово вірності Мазепі" ) а свій полковник провів російських солдат, отримавши за це маєтності і титул.

  То ж не треба повторювати історичні помилки ...
   
 • 13:41 06.04.2004
  0 0
  Про Хмельницького...А хто це Вам сказав, що 17 століття--це середньовіччя? "Хмельницький - це справжній наш середньовічний герой", це просто гаплик як весело говорити з людиною, яка не орієнтується в базових категоріях, а намагається будувати якісь світоглядні схеми.

  А от думка Т.Шевченка:

  "Отаке-то Зіновію, Олексіїїв друже!
  Ти все оддав приятелям, а їм байдуже"

  Хмельницький--капітулянт. Такі угоди підписувати--то треба вміти. Порівняйте Переяславські статті з Гадяцьким договором.

  Нахтігаль.
   
 • 22:31 06.04.2004
  0 0
  А щодо справжніх наших "середньовічних героїв",то це насамперед Князь Святослав Завойовник, який знищив, між іншим, юдейський хозарський Каганат на Волзі.

  Нахтігаль.
   
 • 13:41 08.04.2004
  0 0
  Орчик, Нахтігаль, WildNet, Zdravko.
   
 • 13:46 08.04.2004
  0 0
  Приколіст Медведчук - ворог номер нуль!
  Я так уявив собі як Сам Шановний Могутній читає наш форум і відслідковує що тут не так про владу говориться, аж на душі потепліло...
  Ви не в курсі, мо' сюди і Біллі Гейтс навідується?
   
 • 14:07 08.04.2004
  0 0
  2 сАМIЙЛО НЕМИРИЧ
   
 • 14:37 08.04.2004
  0 0
  Дуже полюбляв сюди заходити. Але як втратив перше місце серед багатіїв, то ніяк немає часу
   
 • 15:17 08.04.2004
  0 0
  Ну то ви, Біллі, якраз потрапили в потрібну тему...
  Так, хлопці, хто що хотів зламати вуйкові за його оперативну систему? В кого коли-небудь летіли критичні дані?
   
 • 08:18 18.04.2004
  0 0
  Нахтігалю
  "А щодо справжніх наших "середньовічних героїв",то це насамперед Князь Святослав Завойовник, який знищив, між іншим, юдейський хозарський Каганат на Волзі."

  А пам"ятника йому в Києві й досі нема (хоча є гарний проект)і місце для нього (на Европейській площі,де раніше стояв Олександр ІІ).Чи дочекаємось?
   
 • 08:42 18.04.2004
  0 0
  Wild Net

  Країна має знати своїх "героїв".Цим підлим зрадником був Іван Ніс. Прокляття йому во віки віків!!!А захисником Батурина від московських варварів був полковник Чечель ,якого разом з іншою старшиною РОЗП"ЯЛИ і пустили на плотах по річці Сейм.Ось як це описує історик І.Крип"якевич:"Не помогло геройство залоги й батуринських міщан.Усіх їх,разом з жінками і дітьми,перерізано,а місто й фортецю зруйновано дощенту.Мазепа наспів Батуринові з допомогою запізно.Побачив уже тільки недогарки,гори трупів й калюжі крови.Вниз рікою Сеймом плили,прив"язані до дощок,трупи замучених москалями оборонців гетьманської столиці.Тим часом московська помста шаліла.В Лебедині,куди Петро переніс свою головну квартиру з Глухова,улаштували царські опричники криваву лазню для козаків і старшин,запідозрених в прихильності до Мазепи.Їх "вишуковували по домах і віддавали на страшні муки"-оповідає сучасник:"колесували,четвертували,вбивали на палі,а вже зовсім за іграшку вважалося вішати й рубати голови.Муками примушували до того,що люди,непричетні до справи,визнавали себе винними,а потім уже їх карали смертю"...Так,у самому лебедині,згинуло 900 людей за недоведену прихильність до Мазепи".
  Отак розправився "Пйотр вєлікій" з Батурином.Вічна пам"ять мученикам Батурина...Вічне прокляття синовбивці кату Петру й зраднику-юді Носу!!!
   
 • 08:43 18.04.2004
  0 0
  "Про Хмельницького...А хто це Вам сказав, що 17 століття--це середньовіччя?"

  Приїхали. 1600-ті роки це що вам таке? Може період НТР ? Але впринципі не це головне, головне поставлене питання ...

  "Хмельницький--капітулянт. Такі угоди підписувати--то треба вміти."

  А ви також почитайте... Ви особисто бачили оригінали договору Хмельницького?

  А взагалі дуже шкода, що у нас немає дієвого кіноматографа. Давно потрібно було зробити фільми на зразок "Річард хоробре серце" або "Патріот". А також своїх героїв якими м більшість людей пишалися б.
   
 • 09:07 18.04.2004
  0 0
  Антигероїв треба знати.Вороги України:
  Петро І,Катерина ІІ("Тебе ж,о, суко,і ми самі,і наші внуки,І миром люде прокленуть..),Лєнін,Троцький,Сталін,Каганович,Затонський(руїнник київських храмів),Ю.Коцюбинський (ренегат-зрадник,ганьба батька-письменника),Косіор,Постишев,Щербицький(юда-брежнєвська шавка,вбивця українських дисидентів).
   
 • 09:17 18.04.2004
  0 0
  Забув додати до списку-політичний імпотент і зрадник Винниченко("Розпустити армію! Хай живе солідарність трудящих України й Росії!"),могильник УНР(разом з дідом Грушевським,який,за згадками,на засіданнях Центральної Ради робив коректури до своїх історичних праць!)
   
 • 19:38 18.04.2004
  0 0
  WildNet, ви що, наважитесь стверджувати, що 17-те століття--це середньовіччя? Чи так треба інтрепретувати Вашу фразу "1600-ті роки це що вам таке? "

  Якщо так--подивіться, що писав Хвильовий про "самоварне неуцтво".

  Нахтігаль.
   
 • 21:46 18.04.2004
  0 0
  Я мав на увазі середньовіччя як стан суспільної думки.

  А Хвильовий мені не авторитет. Чого він тільки й міг - це тупо пійти й застрелитись ... Ганьба ...
   

Негативні герої для українця

Наші Друзі: Новини Львова