Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 22 вересня 2020 року

Трактат о "загадочной" "русской" "душе"

Переглядів: 19670
Додано: 09.01.2004
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 68
 • 21:25 12.01.2004
  0 0
  Перенесу у форум 100% визначення рускої культури. Дуже влучно сказано людиною про рядового руского. перепрошую за матюки

  Комплект первый:
  1) Русских все наёбывают, все им хотят зла.
  2) Сильнее всех наебывают русских жиды.
  3) Если отпиздить всех жидов и черножопых, русским будет заебись.
  4) Пиздец в России развели какие-то враги, наверное, жиды. Или черножопые.
  5) Русские - охуенно культурный и умный народ. А все остальные народы - вообще тупые. И еще жадные. И постоянно русских наёбывают.
  6) Русским людям все должны по гроб жизни, потому что русские люди неебательски страдали.
  7) Только у русских Бог нормальный, а у остальных - какая-то хуетень.
  8) Работать ни хуя не обязательно, потому что все должны, и когда-нибудь справедливость восторжествует.

  Комплект второй:
  1) Самое главное - это зашибить бабла. Остальное похую.
  2) Наебать лохов - святое дело.
  3) Я - самый наипиздатейший чел на свете, а остальные все - козлы и быдло тупорылое.
  4) Бля, куплю себе седьмую "бэху" - все вообще охуеют.
  5) Я вот был за границей, там все тупые - никто нихуя по-русски не понимает.
  6) Ездить по встречной полосе - это круто.
  7) Всякий, кто считает не так как я - мудак, и ему надо дать пизды.

   
 • 21:47 12.01.2004
  0 0
  мене дістав безграмотні Alex Бандерштадтський. Це ніби укр сайт, укр форум а я не пригадую _ЖОДНОГО_ комента, що не стосувавсья би москалів. кіко можна? в нас шо своїх проблєм мало? я теж правовірний галичанин і млію від радості від буд-якої невдачі "там". але є і інші позитиви і негативи у житті. здеєтьсі в хлопаки фіксація (та в кількох інших тут - також).
   
 • 22:36 12.01.2004
  0 0
  Коротка хронологія рускої (саме русскої, а не російської бо це слово почали вживати зовсім недавно. всі нації світу називають себе іменником а русскі прикметником. це те саме, що коли українця питають якої він національності а він відповідає, що він український ) історії...

  1. Всіх бандитів, злодіїв і т.д. Великобританія, Іспанія, Португалія виганяли в Америку, а Київська Русь в ті місця де зараз Москва.
  2. Потім ті бандити почали мілкі набіги на Київ.
  3. Потім все то болото завоював Чингісхан який просидів там до середини 16 століття, фактично зробивши бандитів азіятами(найпомішаніша слов"янська гілка - це росіяни)
  4. Не маючи власної "велікої" історії вони починають видумувати бреднячі історії про 3 Рим і воювати зі всім що ходить і рухається (в цьому їм помагає монгольська кров і племенні слова в народі матюки). В першу чергу їм треба розібратися з Руссю-Україною, що їм майже вдалося із-за своєї звірячості (про це потім).
  5. Богдан Хмельницький зробивши ВЕЛИКУ помилку прийнявши азіятів за людей честі і православ"я вирішив підписати військову угоду в маленькому, Богом забутому Переяславі. Переяслав свідчить про несерйозність сприйняття Московії Україною.
  6. Зрадівши приводом московіти починають звірячу експансію на Україну, за що отримали піздюхів під Конотопом.
  O. Субтельний:

  29 червня 1658 р. під Конотопом царське військо зазнало однієї з найстрашніших у своїй історії поразок. Російський історик Сергій Соловйов так описував її наслідки: «Цвіт московської кавалерії загинув за один день, і московський цар більше ніколи не зможе зібрати таку чудову армію, цар Олексій Михайлович з'явився перед своїм народом у жалобному вбранні і Москву охопила паніка... Ходили поголоски, що цар збирався перебратися до Ярославля за Волгою і що Виговський наступає прямо на Москву».

  7.Експансія продовжуеться і за Петра Великого, якого вся цивілізована Европа називає Петро-м"ясник. Довівши Мазепу до розпачу змушує його підписати військовий договір зі шведами які і так були змордовані 30-літньою війною. Незважаючи на те, що шведів і козаків було всього 35000, а московитів 70000 Петро під Полтавою чудом не програв. А не програв бо шведські генерали почали між собою сваритися.
  8. Чудом вигравши війну зі шведами і втопивши Україну в крові Петро задумався над тим ким йому розбудовувати імперію...а творити нема ким. Подальшу "Расею" творили емігранти з Європи, серед яких 1/3 була україці, німці і французи( ми це бачимо по їхній мові)
  9. Коли росіяни на початку 20 століття зрозуміли, що цивілізоване життя не для них, вони привели до влади комуністів, зробивши Леніна і Сталіна винуватими у всьому тому що вони зробили. Цікаво....українців в Сибір Сталін власноруч вивозив чи йому хтось допомагав?
  10. Під кінець 20 століття рускі залишилися такими самими дикунами якими вони були 800 років тому. Це ми можемо побачити на прикладі їхнього рекету і мафії. Тобто вони не змінилися.

  Висновок: росіяни нормальної історії не мають. Вся їхня історія це суцільні війни, коли нема що відповісти на задане питання в основному дають в пику.
   
 • 22:46 12.01.2004
  0 0
  Олегу:

  Пан Олег. Не гоніть на пана Alexа Бандерштадтський бо то є свідома людина. Форум український, а тема в ньому москальська. Тому вибачайте.
   
 • 12:38 13.01.2004
  0 0
  Долучусь до Маркіяна..

  До Олега:

  Ваш пост в даній гілці (щодо безграмотности Алекса) ще більш безграмотний А тому пропоную не звертати увагу на такі речі. Альбо, в крайнім разі, давайте створимо спец-гілку в темі про мову, й будемо там вчити, як правильно говорити українською.

  Тим паче що Алекса постійний "пальот мислі" от його пальці й не встигають за нею (зверніть увагу на ВЕЛИЧИНУ та ЯКІСТЬ його дописів). Так що дійсно, давайте-но обійдемося без наїздів
   
 • 15:35 13.01.2004
  0 0
  Do cijeji temy proponuju zajty na

  http://kommizm.narod.ru

  a same na,

  http://kommizm.narod.ru/ukr.htm


  Na moju dumku duzhe cikava, ta virna rich.
   
 • 15:56 13.01.2004
  0 0
  Осьо-о ще надибав по темі:

  Расова історія, склад і відмінності українців та москалів - антропологічний погляд.

  В науковій та публіцистичній літературі неодноразово порушувалась тема походження і антропологічних відмінностей українців і росіян. Нашою метою є чітко визначити віхи расової історії та сучасні відмінності у фізичному типі згаданих етносів.
  Раса – це велика група людей, яка об’єднана генетичними ознаками, що зумовлюють її фізичний тип (комплекс морфологічних ознак), а також, що не є однозначним – психічні особливості. Представники певної раси завжди відтворюють собі подібних. Одразу треба зазначити, що не існує народів чистої раси, і майже всі народи є результатом расового змішування, хіба що в різних пропорціях. Також не треба плутати расу і етнос, ці поняття не збігаються і тому не існує „арійської”, „семітської”, „германської”, „слов’янської”, „фінно-угорської” та інших рас. Все це лише мовні поняття, а раса – насамперед біологічне.
  Расові класифікації мають в основі ієрархічний принцип. Великі людські популяції поділяються на малі раси і антропологічні типи. Зокрема виділяють три великі раси: європеоїдну, монголоїдну і негроїдну. Вони поділяються на малі раси, яких нараховується від 20 до 40. В європеоїдній расі можна виділити від 5 до 10 малих рас та велику кількість антропологічних типів. Така класифікація є необхідною, адже навіть на побутовому рівні спостерігаються расові відмінності між європеоїдами: тип Джорджа Буша прийнято називати „білим”, а Саддама Хусейна пересічний обиватель зарахує до „чорних”, хоча обидва належать до великої європеоїдної раси, яку дилетанти інколи називають „білою”. Тому антропологи умовно поділяють європеоїдів на „північних” і „південних” за пігментацією (кольором) шкіри, очей, волосся. Проте, помилковим є виділення цілих рас на підставі лише пігментації, оскільки пігментація є рецесивною ознакою, в той час коли домінантними і основними є метричні (за вимірами тіла) і морфологічні (за будовою тіла) ознаки людини. Існування „рас”, що виділені на підставі лише пігментації, є сумнівним з огляду на змішані популяції і депігментацію (посвітління) нечистих європеоїдних типів. Так, наприклад, в Північно-Східній Європі у саамів, фіно-угрів і росіян поєднуються суб-монголоїдні (урало-лапоноїдні) метричні і морфологічні риси зі світлою пігментацією волосся і очей. Протилежною є ситуація у Північно-Західній Європі, зокрема на Британських островах люди сполучають чітко європеоїдний нордичний (найближчий до скандинавського) комплекс метричних і морфологічних ознак із досить темною пігментацією. Тому підстав виділяти єдину „північну” чи „південну” расу немає.
  Загалом українці і росіяни належать до різних антропологічних комплексів. Так українцям найспорідненішими є білоруси, прибалтійські народи та поляки, які належать до спільного великого комплексу метричних і морфологічних ознак. Росіяни же споріднені до народів фінно-угорської мовної групи (мокшани, удмурти, марійці, комі, карели, фіни, ханти, мансі, вепси). Цей факт підтверджують чисельні антропологічні дослідження, які проводились упродовж XIX-XX століть. Результати досліджень показують, що в українців порівняно з росіянами більший розмір черепа, і відповідно більший об’єм головного мозку, що визначає інтелектуальний потенціал. Також українці більшого зросту, мають більший головний і менший лицевий показник, чим виявляють особливу спорідненість до білорусів і прибалтів, а росіяни до фіно-угрів. Особливо росіян від українців відрізняє значно більший носовий покажчик – вони мають короткий і широкий ніс, поширеніші кирпаті, плоскі носи з увігнутою спинкою, сплощене обличчя, висока верхня губа, більший губолицевий покажчик і інтенсивніший розвиток складки верхньої повіки, що теж вказує на монголоїдну домішку, а також менш інтенсивний ріст бороди і волосся на грудях. Менший об’єм грудної клітки вказує на слабкий фізичний розвиток росіян, а висока частота генів типу „В” в крові характерна для монголоїдних популяцій.

  Подібний стан речей легко пояснюється расовою історією двох сусідніх народів. Російський народ склався на основі фіно-угорського етнічного субстрату, домішкою до якого стали племена переважено тюркського, слов’янського та індо-іранського походження. У VIII столітті почалось проникнення нечисельних слов’янських племен (в’ятичі, кривичі, новгородські словени) на територію сучасної Центральної Росії і поступова асиміляція місцевих племен фінського походження (меря, мурома, мещера, весь). Результатом змішування цих етнічних елементів стало утворення російського етносу й антропологічного типу, який не відрізняється однорідністю. Росіяни окремих регіонів виявляють спорідненість не між собою, а з сусідніми етнічними групами. Так, на сході Європейської Росії, особливо на Поволжі і Уралі росіяни виявляють спорідненість до удмуртів, хантів, мансі, татар, башкирів, яким притаманний „в’ятсько-камський” і „приуральський” комплекс ознак урало-лапоноїдної раси: низький або середній зріст, світлий колір шкіри, помірно темне волосся і змішані очі, невелике, широке, низьке і сплощене обличчя (за винятком в’ятсько-камського типу), невиражене підборіддя, часто угнутий, кирпатий і плоский ніс з широкими крилами, розвинена складка верхньої повіки, слабий третинний волосяний покрив (на території поширення цього комплексу ознак мешкає 25% європейських росіян). Ця раса утворилась внаслідок змішування європеоїдів і монголоїдів на території східніше Уральських гір.
  У північних і північно-східних областях Європейської Росії москвини виявляють спорідненість із північними фіно-уграми – вепсами, комі, карелами, яким притаманний „білозірсько-камський” комплекс ознак східно-балтійської раси, що утворилась внаслідок депігментації (посвітління) суб-уральських і суб-лапоноїдних елементів і є на сьогодні найбільш світло-пігментованою расою в світі (10% європейських росіян). До перших двох антропологічних типів переважно і належали асимільовані слов’янами давні фіно-угри, до них же тяжіють і сучасні росіяни. Отже фінно-угорське походження росіян підтверджується антропологічними даними.
  На півдні, зокрема в Середньому Поволжі, москвини „тягнуться” до мокшан і татар-мішарів, яких об’єднує „степовий” комплекс ознак, що має в основі понтійський расовий компонент, з домішкою змішаних центрально-російських і суб-монголоїдних типів, зокрема південно-сибирського, характерно для Казахстану (20% європейських росіян).
  На крайньому заході РФ „прибалтійсько-білозірський” і „валдайський” комплекси „тягнуться” до прибалтів, білорусів і українців (10% європейських росіян), з переважанням на півночі означеної території рис нордичної раси з сильною східно-балтійською і урало-лапоноїдною домішкою. В Центральній Росії змішування прийшлих слов’ян (типу близького до українського і білоруського) з фіно-уграми призвело до утворення найбільшого російського комплексу (центрально-російського, або „східноєвропейського”) який охоплює 35% європейських росіян.
  Українці є в цілому одноріднішим народом, адже окремі групи, які мають відмінності між собою, не є чисельними порівняно з основним типом. Україну можна розділити на кілька антропологічних областей, основною з яких є центрально-українська, що утворилась внаслідок змішування типів характерних для Півночі і Заходу України. На півночі, де поширений „полісько-волинський” і „деснянський” тип, переважають риси нордичної раси, що мають можливо балтійську домішку (10% українців). Представники цієї популяції відрізняються великим зростом, світло-рожевим кольором шкіри, часто світлими очима і волоссям, яке має м’яку структуру, інтенсивним розвитком волосяного покриву. Лицевий і головний покажчик нордичної раси відрізняються в різних її варіантах (підтипах). Так західні нордійці тяжіють до доліхокранії – довгого і вузького черепа та обличчя, а східному варіанту цієї раси притаманне відповідно округліше (насамперед ширше) обличчя і череп. До першого варіанту належала більшість давніх слов’ян, а до останнього давні індо-іранці (скити, сармати), нащадками яких є сучасні українці. Нордичне обличчя найчастіше є й гарно профільованим. Особлива ознака цієї раси – це довгий і вузький ніс із високим переніссям, що має пряму або опуклу спинку.
  На Заході поширюється „галицько-подільський” тип (10% українців) – суміш нордійців з елементами динарської і карпатської раси. Ознаки динарської раси переважають серед українців східних Карпат - великий зріст, коротка голова, довге, інколи вузьке обличчя, сильно опуклий великий ніс, темне волосся і очі, а також темніший порівняно з нордичною расою колір шкіри (5% українців). На заході Карпатських гір відчувається наявність рис карпатської або східно-альпійської раси. Альпійська раса взагалі характеризується низьким зростом, круглою головою (брахікефалія), круглим обличчям і носом, і аналогічною до динарців темною пігментацією (5% українців).
  На Півдні України виділяється „нижньодніпровський” тип (10% українців) складений на основі понтійської раси. Понтійська раса є гілкою середземноморської, але відрізняється більшим зростом, дещо більшим носовим і головним покажчиком, і меншим лицевим. Загалом же для середземноморців характерні такі ознаки: низький зріст, доліхокефалія (довгий і вузький череп), довге і вузьке обличчя і ніс, темна пігментація.
  Більшість же українців (60%) належить до центрально-українського типу, який є сумішшю переважно полісько-волинського, деснянського і галицько-подільського типів.
  Расовий склад двох народів беззаперечно обумовлює їхні етнічні і психічні особливості, серед іншого й абсолютно відмінний менталітет.
  Отже, всупереч різноманітним мітам про „спільне походження”, факти свідчать - українці і росіяни виявляють суттєві расові відмінності, причому українці є одноріднішими в цьому відношенні і презентовані лише європеоїдними типами, москвини же мають суттєву монголоїдну домішку.

  (c) Krit@Maidan
   
 • 09:02 16.01.2004
  0 0
  "Єдина Русь і славянство" - як призма-комплекс сприяняття москвитами українців
  http://www.mrezha.ru/ua/index1.htm
  Тут у повній мірі відобразилася російська ментальність і світогляд. Не обмежтися переглядом тем, а спробуйте прочитати хоч абзац тих поважних словяністів - як то кажуть "страшне перо не в гусака".

  І одна з головних російських політехнологій - під вивіскою єдності, братства, словяенства - поливання народом всі інші народи, які на відміну від Росії звичайно мають щось спільного з словянами.
   
 • 17:01 23.01.2004
  0 0
  Сказка о жопе

  Жил-был себе на белом свете один мужик-казел, бля, кацап. Вот однажды утром
  пришел он в жопу пьяный домой, включил телевизор и завалился на тахту
  дрыхнуть. А по телевизору как раз читала последние новости Татьяна
  Миткова. Ну, одним словом, повернулся мужик, кацап, рылом к стенке, а
  жопой к телевизору, и моментально задрых, отрыгивая время от времени
  денатуратом... А Жопа его не заснула, а возьми - да и
  прислушалась-пригляделась к телевизору, к Татьяне, значит,
  Митковой-то. Слушала-слушала, и тут на нее, на жопу то есть, снизошло
  озарение. А надобно сказать, что закуска к водяре у мужика была -
  гороховая каша с картошкой печеной. И вот, значит, послушав
  некоторое время телевизор, почувствовала Жопа в себе силу да удаль
  молодецкую, необычайную. Оказывается, все так просто! А ее, Жопу, все
  вокруг притесняют, издеваются над ней и презирают! Сейчас она всем
  им покажет! Она, Жопа с большой буквы, занимающая, по сути, одну
  шестую часть всего туловища, никому ничего не должна! И не будет!!! Я,
  Жопа??? Да Вы что, смеетесь!??!

  Одним словом, протрубила Жопа всем остальным частям тела кацапа
  общий подъем. Ну, части тела, конечно, не сразу, с неохотой, но
  попросыпались, потому как от нее, от Жопы, всего можно ожидать, Жопа
  - она жопа и есть. "Чего надобно?" - спрашивали только самые
  самостийные и суверенные части тела у Жопы. "Одним словом так,
  начала Жопа. - Отныне меня именовать не Жопа и не Задница, а
  Голова!" "Позвольте, -возмутилась Голова, - это я - Голова. А ты - самая
  настоящая Жопа!". "Ах так, - ехидно промолвила Жопа, - а есть ли у тебя
  газ?". "Газ???- удивилась Голова. - Нет... не знаю... не уверена... может, и
  есть..." "Ага!!! - обрадовалась Жопа. - Нет у тебя газа!!! Так что ты
  никакая не Голова, а Башка, Кочан. Одним словом, Кочерыжка, годная
  лишь на то, чтобы жрать сало с луком или чесноком и пить самогон!!!
  Из-за тебя у всех нас, у меня в особенности, всякие неприятности! Да
  ничего, с сегодняшнего дня я буду Головой, и все пойдет по-другому".

  Надо сказать, что Голова, которая стала Башкой, от этих слов очень
  осерчала и на некоторое время отключилась. Жопа же, которая стала
  вроде бы Головой, продолжала:
  - Одним словом, вот что я вам скажу! Я занимаю 1/6 часть туловища, не
  так ли?
  - Ну, где-то так...- соглашались неохотно части организма.
  - Я - единственная, кто владеет запасами газа... надеюсь, вы меня
  понимаете?
  - Ну и что? - удивились прочие части организма.
  - Как это - ну и что??? Да знаете ли вы, тупорылые хохлы, что газ - это,
  как сказала Татьяна Миткова по вот энтому телеку, оч-чень и оч-чень...
  как его?... энергоПОНОСитель, вот!
  - Да-а-а? - удивились части организма. - А мы и не знали...
  - Телевизор надобно смотреть, и не что попало, а НТВ или ОРТ! -
  ответствовала Жопа-Голова. - А раз так, то я требую немедленно
  восстановить историческую справедливость, и воссоединиться вокруг
  меня вам всем!!!
  - Да мы, слава Богу, и так вроде бы единое целое,- слабо запротестовал
  Живот.
  - Мы целое, но мы неправильное целое. Потому что правильно будет -
  если воссоединиться вокруг меня, Жопы, то есть Головы! Я, Жопа, отныне
  становлюсь Головой, и я буду руководить всеми вами, потому как только я
  владею запасами газа. Понятно???
  - А почему так будет правильно, а так, как сейчас - неправильно? - не
  унимался Живот.
  - Почему-почему??? По кочану, Живот, понял? Да и ты, Живот, я смотрю,
  уже не простой Живот, а целое Брюхо!!! Смотри, сколько жира на тебе
  висит! Откуда жир? - Ясное дело, за счет того, что питательные
  вещества не поступили в трудящиеся Руки. Ты их себе присвоил
  незаконно! Надобно бы тебя раскулачить!
  - Это запросто, - сказали трудящиеся Руки, левая и правая. - Хоть
  раскулачить, хоть покулачить, эт мы можем!
  - Подождите! Подождите! - завопил Живот. - Да, виноват, каюсь,
  потолстел немного, но я же не просто так сам по себе потолстел, это все
  Рот! Рот! Жрет, чего ни попало!
  - Ага! - обрадовалась Жопа-Голова - Так у вас тут целая вредительская
  организация!!! Счас мы вас! Или же все-таки будете перевоссоединяться
  вокруг меня?
  - А почему бы, товарищи, и не перевоссоединиться вокруг Жопы, пардон,
  Головы, - сказали Ноги. - Мы все берем свое начало с нее, это наша
  основа основ, наша Родина с большой буквы, понимаешь, а Голова, то
  есть, Башка - она-то при чем тут? Мы и не знаем такой... На фиг Башку и
  всех прочих салоедов!
  - Да, Ноги, для вас, конечно, Жопа - самая настоящая родина, а для нас,
  трудящихся Рук, конечно, Голова ближе, роднее, - заметили Руки.
  - Ах, вы, сякие-такие, - обиделась Жопа-Голова. - Сколько раз на день вы
  ко мне приходите по всяким делам, бумаги всякие на подпись приносите,
  и я всегда подписывала и считала вас своими соратниками. А сейчас вы
  меня предать вздумали??? Да как вам не стыдно! Или вы не поняли
  насчет газа??? Газ-то только у меня имеется.
  Тут вдруг послышалось недовольное бурчание Живота.
  - Живот, че ты там бурчишь? - спросила Жопа, но как-то неуверенно.
  Живот ничего не ответил, но продолжал бурчать.
  - Эй ты, Брюхо толстое, че ты там разбурчался? - повторила Жопа,
  излишней грубостью пытаясь скрыть свое волнение.
  - Плохо мне, - только и смог ответить Живот и снова забурчал.
  - Ах ты ж симулянт! Диссидент! Вредитель!!! Плохо ему! Не нужно было
  нажираться чем попало!
  - Это не я… это... это Рот, - слабо пискнул Живот и забурчал сильнее. -
  Меня ПУчит…..помогите! Help me!
  - Еще чего!- сказала Жопа-Голова. - Помогите ему. Разогнались…
  Террорист проклятый!!! Сегодня тебя ПУчит, а завтра ты Родину
  предашь!
  Но не успела Жопа окончить эту фразу, как мышцы Живота напряглись,
  словно в последний раз, и, прорвав блокаду мышц Жопы, произвели на
  Божий свет мощный, мощнейший пу-у-у-к, который заглушил даже голос
  Татьяны Митковой.
  - Террористы! Ваххабиты! - обижено возмущалась Жопа, теряя основу
  своего экономического могущества, так как за первым пуком последовал
  второй, а потом третий… Пуки были настолько громкие и интенсивные,
  что от них очнулась и настоящая Голова.
  - Что, что здесь происходит?- спросила Голова.
  - Да вот, ниспровергаем диктатора, - отвечали работящие Руки. - Слава
  настоящей Голове! Конец узурпатору!
  - Да, узурпатору конец, пожалуй. - согласилась Голова. - Я такая
  забывчивая… но вот вспомнила одно радиКАЛьное средство от Жопы.
  - Только, чур, нас не задействовать, -предупредили Руки. - Мы не хотим
  пачкаться, а то потом умываться долго придется.
  Тут Голова своим Носом постаралась вдохнуть побольше пыли и паутины,
  которых обычно в избытке бывает в местах обитания кацапов. Это
  получилось, в Носу защекотало, Голова закатила Глаза в предвкушении
  оргазмовулканоподобного состояния…
  - А-а-а-а-а-п-ч-х-х-х-х-х-и-и-и-ии-иии-иииииииии! - вдруг громко чихнул
  Нос Головы, Голова при этом испытала нечто подобное оргазму и на
  мгновение у нее в Мозгу исчезли все барьеры, и даже Жопа на доли
  секунды утратила ОРИЕНТАЦИЮ. Этого мгновения хватило, чтобы все
  части организма кацапа начали релаксировать, и через Прямую Кишку
  пошел мощный поток кала и газов.
  Через минуту все было окончено и статус-кво восстановлен. Жопа
  оказалась без запасов газа и, как обычно, обосранной, Голова - немного
  просветлевшей, остальные части тела пребывали в
  подавленно-неопределенном выЖИДающем состоянии.
  Но кризис вроде бы пока миновал. До новой порции гороховой каши…

  (с) Ваася Пупкін
   
 • 09:02 24.01.2004
  0 0
  Створюється плацдарм для ідеологічного знищення Росії і де б ви думали?
  http://world.pravda.ru/world/2003/5/73/207/15133_nacionalizm.html

  "наилучший комплимент украинскому национализму из уст России. Чего душой кривить - до конечной цели ещё далеко, но подобные публикации, как и учащающаяся антиукраинская риторика из Белокаменной подтверждают, что мы на правильном пути."

  Продовження
  http://www.livejournal.com/users/pashyrey/34662.html
   
 • 06:04 26.01.2004
  0 0
  Люблю тебя, родная Русь
  Весною снег в полях гниет
  Красиво трактор утопает
  Корова жалобно орет
  Ей грязь в коровнике мешает
  Деревья голые стоят
  Глядишь, одно уже упало
  Друг друга бабы матерят
  И на душе светлее стало
  Летают клином журавли
  Два дня подряд, уже достали
  А из оттаявшей земли
  Два трупа внешность показали
  Люблю тебя, родная Русь
  Тебя все славили веками
  В пруду плывет домашний гусь
  И мальчик синий вверх коньками
  Чистейший воздух тут и там
  Воняет жутким перегаром
  В полях прошел пастух Иван
  И надышал своим угаром
  Уж птицы начали свистеть
  Ментов в округе заглушая
  В лесу со сна орет медведь
  Ему берлогу подпалили
  Чу! В поле страус побежал
  А он-то здесь откуда взялся?
  Пастух обратно проползал
  Однако, здорово нажрался
  Из берегов ушла река
  И полдеревни затопила
  В окне избы торчит рука:
  Бревном кого-то задавило
  Летит со свистом паровоз
  И слышны пассажиров крики
  Летит красиво: Под откос -
  Там стрелочник шутник великий
  Тебя, природа, буду петь
  Твои луга полны навоза
  В берлоге догорел медведь
  Дымил не хуже паровоза
  Но все! Уже пора кончать
  Сии душевные куплеты
  Весну оставлю воспевать
  И буду ждать начало лета.

   
 • 09:12 10.02.2004
  0 0
  Ще одна аналітична думка в тему дискусії - "Чи може росія стати великою державою". Адже більшості українців саме цей комплекс великої росії не дає можливості відчути себе самодостатнім без гаспадіна
  http://www.inosmi.ru/stories/01/05/29/2996/205568.html

  "Перед Россией сейчас стоит выбор: либо стать младшим партнером США, либо слабой, изолированной страной, находящейся перед лицом угроз, с которыми она не может справиться. Россия в этот раз не сможет возродиться, как феникс. "

  Але тоді Росія - вже не буде Росією, а скоріше всього розпадеться в залежності від сфер впливу Європи, США, Китаю, Азії. Чи встигнемо ми перебороти той комплекс, щоб мати змогу і собі претендувати на частину європейських тереторій старшого брата
   
 • 07:58 11.02.2004
  0 0
  За последние 13 лет уже как-то попривыклось слышать от россиян нытьё и сожаления о развале "великого и могучего".
  При этом они утешают себя самообманом "это временное явление", "Украина и Россия снова станут одним государством", "Мы - братья-славяне и поэтому должны жить вместе!".
  Нежелание же братьев-украинцев жить с ними вместе списывались на козни "бандеровцев" и "руховцев-западенцев". В том, что все остальные украинцы просто мечтают жить снова в союзе, никто не сомневался никогда. На все же заявления "младшей сестры Украины" дескать "хочу жить в едином союзе с братьями-славянами, но c теми, что на западе, тобишь с поляками и словаками", русский человек снова и снова выпучив свои пьяные глаза орал "Бандеровцы!!!"...


  Год 2003 был знаковым. Он был годом России в Украине. Извращенное чувство юмора у человека, который его так назвал. 70-ую годовщину геноцида украинцев назвать годом России это оригинально! Но не только этим был отмечен год. Он стал знаковым. Более того - переломным во взаимоотношениях двух народов. В этом году товарооборот Украины с Западом превысил товарооборот с СНГ, ООН приняло заявление о голодоморе в 30-х годах, пулицеровский скандал из-за Украины, и в конце - Тузла, как пик всей череды событий.

  "Украина войдет в состав России" - самоуспокаиваются, как и 10 лет назад россияне. Но вот начали добавлять уточнение: "... без некоторых своих западных областей". Ясен-пень речь идет о Галиции - на кой России рассадник украинского национализма. Подолье и Полесье слабо отличаются от Галиции. Горцы Закарпатья и Буковины и за советские времена не освоили русский язык, вряд ли захотят это делать сейчас. Значит, добрая треть Украины должна остаться за пределами Новой России. Мда... явный прогресс у москалей - понимают, что всей Украиной подавятся, уже только о кусочке мечтают.

  До чого ж вони кумедні. :-)
   
 • 18:09 08.04.2004
  0 0
  Ай да Васаа, ай да маладец!
   
 • 17:22 11.04.2004
  0 0
  "Отже, всупереч різноманітним мітам про „спільне походження”, факти свідчать - українці і росіяни виявляють суттєві расові відмінності, причому українці є одноріднішими в цьому відношенні і презентовані лише європеоїдними типами, москвини же мають суттєву монголоїдну домішку"

  ....Що Ви написали, був досить цікавиM крім останнього параграфа. Ви майже говорите людям, що Росіяни є Азиатскей нацією - точно так само як китаєць або японець або Корейці.

  Якщо будь-який росіянин йде на вулиці в Токіо або Пекіні , він буде виглядати дуже відмінним від місцевих жителів.

  І більшість азіатських людей назве його американською людиною. Коли кореєць бачить російської людини , або коли японська людина бачить російської людини - він завжди говорить - "O-американець!"

  Ви описали деякі племена в Уральських горах, але вони - не русскиe. Kpimcki татари не є Українtcami так, ті люди - не Росіяни також.

  Фінські люди мають більше азіатської крові чим Росіяни, але це не має на увазі, що, коли Фін йде на вулиці в Токіо, він нагадує середнього японця.

   

Трактат о "загадочной" "русской" "душе"

Наші Друзі: Новини Львова