Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 19 січня 2021 року

Волю Галичині!

 • 18:51 12.12.2003
  0 0
  "Галичина не має шансів на самостійне існування ! імхо"

  Да уж. Дотаций в таком разе не у кого просить будет.
  А 500 миллионов в год из госбюджета Лембергу явно не лишние.
   
 • 12:36 13.12.2003
  0 0
  Ню....шанси є доти,доки є гроші...
  Самий безглуздий аргумент людей,що стоять за неможливість окремого існування Галичини виглядає приблизно так,а звідки ви візьмете гроші?
  Люди просто не усвідомлюють,що у світі бізнесу знайти гроші не є проблємою,просто треба реально показати,що ми будемо з тими грошима робити і як ми їх будемо віддавати...і чим краще варіант "Галичина" за варіант "Галичина в Україні"...
   
 • 01:37 14.12.2003
  0 0
  2 Брудний Янгол

  Те що давно є реальністю економічною і політичною, безперечно повинно бути втілене в територіальному устрої. Українська Імперія не є УНІТАРНА і єдиний шлях врятувати залишки непопулярної нації, то федеративний устрій. Тому я згодний, якщо вас вірно зрозумів вас, якщо галичани будуть мати змогу жити і обирати по людські, то мені не шкода і платити дані Києву в єдиній державі. Але нажаль офіційний Києв добре вивчився в Москви, як відбирати останнє, не даючи жодних шансів щоб люди могли розвиватися в своєму рідному місті!

  2 ForUa
  Знайома техніка північного брата - а как ви бєз нашєго газа?
  Зустрічне питання, а хто буде кормити армію Звягільського і Ахмєтова(а то збитки по 4$ для держави на кожній тоні).
  А якщо щось виділяєте на резеденції ваших князів, побілка будинків по шляху слідування закордонних делегацій, оплата послуг продажних рагулів великодержавників, то повірте не давши тих грошей та рагульня поїде на рідні села садити картоплю! А місто їх не бачить!
  Пора дивитися на фінів, прибалтів, які без "неісчєрпаємих" природніх ресурсів - будують своє майбутнє без подачок і цінних вказівок, чйоткава керівнитцтва! Адже в Галичині навіть добувалося нафти найбільше в світі після Росії та Америки!!! А ви все нас лякаєте!

  2 Olaf
  "грати тіж самі плюс поляки, німці, американці і решта кому не лінь ... "
  Поляки, німці і американці - то справді зараз першочергова загроза для України Та думайте, що говорити - поляки давно кормлять Захід, завдяки розумній політиці Києва. Я сам змушений купляти близько тритини продуктів - польських. Дайте краще можливість полякам продавати вам своє вугілля і зекономити пару міл'ярдів зелених! Нехай донецькі олігархи самі оплачують свою армію.

  "основну скрипку грають київські і донецькі, яким вже наступають на п'яти росіяни"
  Які київські???? - міфічний князь Олег??? Оголосіть список тої невідомої еліти!!! А росіяни справді можуть відтоптати донецьким ноги(віддайте тільки їм Донецьк). Єдиний союзник при склавшомуся розкладі сил для України можуть бути саме росіяни, вони знають де місце злодія-олігарха і швидко навели б з Донецьком порядок! А вм то не під силу, тим більше нам і не потрібно то!!!
  І піднімаючи ту тему не мрію про скарби заходу, нато, євро, а про можливість працювати на себе і своє майбутнє, а не на яхти, острови в океані для славних синів України.

  А МОЖЕ ВАМ ЗАВТРА ЗАМАНЕТЬСЯ ДО МОНГОЛІЇ В СОЮЗ???
  http://www.gazeta.lviv.ua/2003/10/24/Econ4.news
  7,5% - відсоток гідний справжньої столиці!!!
  80 % - може те смертельний діагноз і "гниття з голови" почалося, хочемо гнити разом - ТО ВПЕРЕД ДО КАЗАХСТАНУ з його казковими багатствами і Росії з її братнім народом!!!
   
 • 08:00 14.12.2003
  0 0
  А ось огидна спроба довести, що потрібно знищити Греко-Католицьку церкву задля України. В статті мало здорового глузду, але раджу прочитати, бо то може стати реальністю в цій державі, де неосвітчене бидло править бал по своїм новоукраїнським "панятіям"
  Релігія Іванківа - для Єдиної і Соборної Імперії
  Зих Хайль Україна! Гот міт унс!!!
   
 • 09:23 14.12.2003
  0 0
  Російські монархісти
  http://monarchcenter.narod.ru/data/history/ukr_separatizm.htm

  Для повязання з нашою дискусією, копіюєм текст в текстовий редактор і заміняємо наступні слова
  Москва на Кієв
  Кієв на Львів
  Україна на Росія
  Галичина на Україна
   
 • 12:25 14.12.2003
  0 0
  Доречі там же, у вище згаданій статті, російська монархічна "інтелігенція" намагається дотримуватись елементарної коректності і не вдається до прямиг образ і тд.
  Але все ж кацапам не вдалось втримати своїх емоцій....
  І хоча український герб вони з притиском і шипінням назвали
  "Ґєрб самостійной і нєзалєжнай Украіни" то сам файл - gerbhohliandii.gif
  (щоб переконатись заходимо на
  http://monarchcenter.narod.ru/data/history/ukr_separatizm.htm
  права кнопка миші на гербі і Properties.

  До речі в статті йдетсья, що мовляв давйте будемо об'єднуватись...
   
 • 14:56 15.12.2003
  0 0
  Дещо тут намалюю...
  Навчаюся сам у Києві...саме тут усвідомив певну(дуже велику)різність сприйняття галичан зі всіма іншими...людина з Донбаса,то є брат,а зі Львова,то тупий націоналіст...Просто ми,напевно,не підпадаємо під улюблене поняття "хохли",ми тут "бандери" і з тим дуже важко шось поробити...та й,чесно кажучи,не дуже й хочеться...
  Історія така...є у мене викладачка з історії України...Заслужена Раїса Іванченко...До прикладу ставлення...Лекція про 1917-1919(ЦР і т.д.),так-от-1 годину вона розповідала про УНР,15 хвилин про Тимчасовий Уряд,і так,мимоволі,хвилин з 5 вона приділила ЗУНР...
  Чесне слово...не можу її обвинувачувати у відсутності патріотизму...в неї лекції починаються зі співання гімну...АЛЕ...вона вперто не помічає,хоч якоїсь ролі Галичини(та й Західної України в цілому)в історії...ніби не на Західній Україні збереглися хоч якісь українські традиції,які не треба відновлювати...
   
 • 12:38 16.12.2003
  0 0
  Часто ділять на Велику Україну і Малу Україну...Отут така цікавенька статейка,якраз на цю тему

  http://www.gazeta.lviv.ua/2003/12/16/NewspaperArticle.2003-12-16.4756

  Такий порядок більш схожий на правду,а то ніяк не можу збагнути відколи це Донецьк і іже с ними став Великим,там сперечаються про те,200 років йому,чи то 215...Ото якраз забава для "великих"...
   
 • 10:55 27.12.2003
  0 0
  Слава Галичині коротко, бо я на роботі - Галичина окремо від України існувала з 1340 року (коли вона була відірвана від Руси), а з лєвабєрєжнай Украінай тільки 64 роки - про щось це та й свідчить...
  Чому нам нав"язують солов"їну, а забувають за нашу говірку. Чому Київ забирає 75 відсотків податку, а в нашому Львові будинки валяться? Чому???
  Автономію Галичині!!!
   
 • 20:42 04.01.2004
  0 0
  на рахунок галицького сепаратизму та уsих навколосепаратичних балачок почитайте 5-е число часопису "Молода Україна"
  http://molodaukraina.org/

  я особисто вважаю, що як дати Автономію Галичині, то тоді тре дати її усім областям та перетворитись на слов'янський варіант США. Щоправда організованості набагато в нас менше, ніж у колишніх емігрантів, які утворили свого часу штати...
   
 • 02:32 05.01.2004
  0 0
  Ya oboma rykamu za samostiyny Zahidny Ykrainy, bo dali vje kray, povna rysufikaciya i dekyl'tyrizaciya (ne znayu chu e takyy termin) Zahidnoi Ykrainu nas chekae. Meni cikavo pravda yaki same siogodnishni oblasti potribno vklyuchatu v Zahidny Ykrainy? Yak na raxynok Xmel'nyts'koi oblasti, i Zakarpattya?
  Slava Galuchuni!
   
 • 09:18 05.01.2004
  0 0
  Все кажете про русифікацію.... А як щодо галицького говору? Чи не заавстріячено-ополячений він
   
 • 09:30 05.01.2004
  0 0
  2 Оля

  "Ви мнє гаварітє пра украінскій язик, а развє ето нє діалєкт каторий прідумалі палякі і єсть он ні чєм і ним, как чужєродной помесью рускава с польскім?"

  Ну то що Олю щодо української, думаю всі тут крапки розставлено. Ми маємо мову нашу і не заавстріячено-ополячену, а мову наших предків і гордимося тим, бо на Сході і того немають! І не тре нас "переваспітавать" як українців в савєтах, кожен народ має свою культуру і не тре шукати якусь штучність і нижчість, бо все це вже спроєктовано і на саму Україну.

  І мені ця мова миліша від суміші промови українського президента з групай Рукі Ввєрх на Новийрік.
   
 • 10:44 05.01.2004
  0 0
  Алексе,
  людині добре вихованій і освіченій потрібно бути більш толерантним
   
 • 11:06 05.01.2004
  0 0
  Не хотів вас зовсім образити, а навпаки вдячний що ви підняли цю тему, бо таке чув і від багатьох львів'ян про балак. Думаю тре бути більше толерантним в житті, а форуми призначені для суперечок і не приймайте то на свій рахунок
   

Волю Галичині!

Наші Друзі: Новини Львова