Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 19 січня 2021 року

Волю Галичині!

 • 10:18 06.12.2003
  0 0
  Ой, як соромно , тільки за те що ви з Луцька. Я думав так шкода, що немає у нас на форумі з Волині, щоб встати на захист своєї землі, коли Ющ відверто здає вас польщі заради інтересів усія україни. Чи вам байдуже ваша земля перед маривом україни, допоможіть змити бруд з рук своїх предків
  http://www.ukrcenter.com/forum.asp?message_id=231


  А так ви мені нагадали про дискусію з одним "славним броварцем " (не путайте з баварцем) велікоукраїнця, він також так дюже любив свої Броварі
  http://smith.lviv.ua/article/7966
  (то він також починав в інших темах з слізних віршиків про Квебек, а закінчив як Че Гевара - хотів видрати село Верховина в України). Боюсь, щоб з вами такого не трапилося!

  Ні певна річ Олександре вам зручніше жити в Азії, а вашим дітям мити унітази в Португалії(з Луцька вам буде вигідніше добиратися). Чи десь вже в Києві пригрілися? Ви ж представник народа-страждальця, не вам вибирати прості шляхи - у вас свій особливий і неповторний шлях на Голгофу. Ви готові гризти шию ненависному москалю за Тузлу, а сказати Кієву ні нищенню інших міст то для вас не по козацьки! А в чому різниця між Москвою і Донецьком наприклад щодо Луцька
  - Мова одна - російська
  - Викачування всього в один котєл, звідки в першу чергу отримують донецькі
  - Жодного самоврядування
  - Тотальна Русифікація
  - командують або дніпропетровські, або донецькі
  Відмінності
  - вимирання народу
  - відсутності київської еліт, яка якось б могла бути стримуючим фактором як наприклад в Росії перед донбаською навалою!
  - головні будівельникицієї імперії є галичани, які готові собі дупу рвати за чим більшу Україну. Таких би союзників більшовикам - то вже б мали комуністичний рай. Але наші Східні Бандицькі Еліти добре навчилися хазяйнувати ще в Союзі, тому не якимось пару тисячам рагулів-патрійотів перевиховувати монстроїдальний Донбас!


  Для чого ділити Львів від Галичини, Чи то граєте в дурника, повірте - то не оригінально, та прочитайте пару повідомлень з цього ж форуму - то вже було. Позбудьтеся цих імперських, запозичиних в СССР жартів. Щось оригінальніше давайте!

  А ці ваші протиріччя, то тим не хворієм. Хочу працювати на себе, хочу відчувати єдність вз кожним куточком своєї країни, хочу щоб інтереси всіх кутків країни були однаково пріоритетні для держави, хочу не платити дань якомусь вугільному барону, хочу щоб діти не мили унітази в португалії, не хочу перебиратися в Кієв, хочу, щоб всі в моїй державі поважали історію моїх предків(вона на то заслуговує), хоч щоб в Львові хоч щось належало львів'янам(майже все вже розпродано, або валиться). Чи було таке за москалів, поляків, австріяків, німців, татар? - Ні! Українська окупація найважча, бо галичани самі воюють проти своєї землі, хапаючи чужі ідеали!

  І перестаньте нападати на москвитів - не забувайте вас їм давно продали українці, ваші діти будуть цуратися вашого НАРЄЧІЯ, так що читайти Талстого! Хіба втечете в Канаду і звітіля будете нас повчати!


  Хай Живе Вільна Незалежна Унітарна Українська Імперія
  ( далі йде гімн, ВСІ СТАЮТЬ ПЕРЕД МОНІТОРАМИ, форма одягу - шаравари і шахтарська каска, в руках портрет Шевчєнка. Починаєм насвистувати
  "Саюз нєрушимий ..."
  Тьху в нас же простіше то
  "Ще не вмерла.." - дай бог, дай бог з такими як Олександр у неї ше довго будуть конвульсії, поки всі її органи по клініках не розпродадуть.

  Так поможіть мені розібратися, то дійсно такі злочини робили українці на Волині? Може я також як Ющенко буду просити пробачення за вас, що поробиш ліси-дикі люди, чи будемо не жратися заради хиткої імперії, яка створена тільки для того, щоб Правобережна Україна і Галичина залишалася під Расією, київський цербер справився з своєю задачею - зміг стримати навіть Лева!
   
 • 13:42 06.12.2003
  0 0
  Пане Бандерштатський!!!
  Вашу думку вже всім давно зрозуміло. Це клубок емоцій, ненависті і нереальних ідей.

  Крім того чого ви так часто приписуєте суди п.Ющенка? Маєте для нього альтернативу? Може Януковича?
  Та ні.. Ніби ні.. Ви ж так тут проти Донбасу.. Так у чому ж тоді справа?
  Та й до чого пан Ющенко у темі Волю Галичині?
  Ваше перше повідомлення читав, здається звязок надуманий.

  Добре давайте помріємо.
  Ось утворилася нова держава Галичина...
  Хто буде нею кермувати, гм, очевидно ті що сидять зараз у міській і обласній раді Львова, Ів-Франківська і Тернополя.
  Ну а що зараз вони не керують, (так так кієв кієв кієв, донєцк і донбас), йо-йо-йой...але все ж...

  Кримські от депутати домоглися автономії, свого прапора, державного статусу недержавній мові, навіть ЧАС московський - загалом роблять що заманеться, те саме з дніпропетровськом, донецьком, одещиною і тд.

  А чого ж ваші панове депутати не можуть хоч щось у себе відстояти. Чому так легко відкривають нові і нові російськомовні радіостанції, чому по кабельному телебаченню Львова 80 відсотків передач це ретрансляції з Росії. Чому російська книга це 70 відсотків усіх книжкових прилавків центру міста.

  Де ж вони ті панове галицькі депутати????

  Інших не буде Бандерштатський, багато не зміниться.
  Та і Галичани вже не ті...

  Я теж мав хибні уявлення про Галичину. Вимріював якусь українську "землю обітованну". Що ж, після моєї візити до Карпат думка помінялася.
  Навіть у найвіддаленіших містечках гуцульщини де не заглянеш зросійщення. Зайдеш у традиційну колибу, а там (О Господи!) на всю гучність "мальчйонкі дєвчйонкі кароткіє юбчонкі". На прилавку одного з магазинів Ворохти(містечко в карпатах) дивлюсь, а назви товарів російською.............
  Питаю чому?
  Відповідь - щоб усім було зрозуміло....

  А як факт того, що у ЛЬВОВІ досмерті побито українського композитора
  за те що в ресторані побажав замінити російську інфантильну попсу на українську музику. Цей випадок став загальновідомим. А скільки залишилось не розголошеними????
  Га? Алексе???

  Де ті Бандйоровці що бють тих хто говорить російською. На вулицях львова за моєю оцінкою по російськи говорять чи не 20 відсотків. Інші 60 говорять суржиком. І може 20 говорять українською. Ось таке воно життя. Ось така вона "українська" Галичина.
   
 • 17:41 06.12.2003
  0 0
  Ви напевне вважаєте, що от відділимо Галичину і зразу до Европи...

  Га-га-га......

  Так туди і візьмуть, доженуть і щераз візьмуть, а потім будуть ще довго доганяти і брати. Тільки не в Европу. Шукатимуть які соки можна висмоктати і як краще використати ту Галичину.
     
   
 • 18:08 06.12.2003
  0 0
  2 Ромко
  а от інша думка...


  про поїздку з Росії в Чехію через Україну
  -----------------------------------------------
  Ничего, кроме негатива, поездка через Украину нам не дала. Бардак, вымогательство, отвратительные дороги и недружелюбное отношение (особенно на Западной Украине). Несколько раз местные даишники изображали из себя соловьев-разбойников, пытающихся получить дань за проезд по их территории без всякого на то основания. Когда мы задавали нормальный, по нашему мнению, вопрос - "А за что штраф ?", нам говорили, что если хотите, что бы было за что - будет в 2 раза больше. Попытки оспорить такой беспредел, вызывали гнев представителей местной власти и высказывания по поводу "обнаглевших москалей" (местные в таких случаях обычно платят без разговоров). Готовьтесь, что в Галиции с вами будут разговаривать исключительно по-украински, порой со словацко-закарпатским диалектом (хотя русский все знают поголовно).
  Ну а Львов, вообще отдельная песня. Если по колдобинам вы все-таки до него доберетесь, то увидите, что некогда действительно красивый город настолько обветшал, что смотреть там просто-напросто нечего. Хотя, говорят, город обновили памятником Степану Бендере, но стоит ли ради этого ехать в столь долгое и небезопасное путешествие?
  Вообще если поедете через Украину, то даже покинув ее территорию, она о себе будет долго напоминать. В Чехии много украинцев, которые занимаются далеко не безобидными видами деятельности.
  ----------------------------------
   
 • 21:24 06.12.2003
  0 0
  "Ромка", "Алекс" и другим посвещается...

  Видалено модератором. Містить неприпустимі образи до учасників форуму! Поважайте себе!

  И насчёт восточных и западных украинцев, так на востоке все говорили и говорят по-русски (я уже не говорю, что эти земли Укрина получила от большевиков). А галиция с большой приммесью польских , венгерских ... слов и именно западники раздувают и разжигают идею самостийности. И идея эта не нова и фиинансируется она тоже давно с Запада, надо же как-то оттяпать Россию.

  Помните, как князь Олег сказал- "Киев - мать городов русских"!!!

   
 • 17:39 07.12.2003
  0 0
  Пашкові...

  якось без москальських підгавкувачів обійдемося....
   
 • 03:16 08.12.2003
  0 0
      Do "Pawi Sa Lvova"
      Meni ne zrozymilo wo tu ( i taki smerdyu4i moskali, yak tu ) roblyat y Lvovi ?? Ta we u vuslovlyuyew svoi marazmu pro: Mat vsego mira - Rassiyu.
  Raz "на вasтоке вsе гaвaрiлi i гaвaрят пa-руssкi" , tydu tobi i doroga. Ale ne na sxidny Ykrainy , a dali "na vastok" - y samisinky Rassiyu ( poku we mozew , bo )

  Dlya Aleksa - Lvivyanun ya
  P.S.
  Vuba4aute, panove, wo puwy kostrybatoyu latunkoyu
   
 • 08:08 08.12.2003
  0 0
  2 DYnoZ
  А ось і інші думки з того ж форуму, що і ваша
  http://www.auto.ru/wwwboards/travel/0219/72984.shtml


  http://www.auto.ru/wwwboards/travel/0219/73210.shtml

  http://www.auto.ru/wwwboards/travel/0219/72958.shtml

  http://www.auto.ru/wwwboards/travel/0219/73094.shtml

  http://www.auto.ru/wwwboards/travel/0219/72949.shtml

  Чому ж ви нам їх не привели, то ж думка ваших співвітчизників?
  Думаю, не дивно що до вас так ставилися.

  "И в который раз повторю известную истину, что отношение местного населения и официальных лиц к тебе в любой стране во многом зависит от твоего собственного поведения. Высокомерие, часто подсознательное, некорректность и нетерпимость к чужому укладу обычно вызывает ответную недоброжелательную реакцию. Поэтому, прежде чем обвинять целые страны, иногда бывает полезно разобраться в себе самом."

  Думаю відповідь на твоє питання росіянина задовільнить тебе більше ніж кривдника галичанина!

  ------------------------------------------------------
  В Чехии много украинцев, которые занимаются далеко не безобидными видами деятельности.

  - цікаво а де росіяни не займаються обіднимі видами діяльності?
  -----------------------------------------------------


  "что некогда действительно красивый город настолько обветшал"
  - тут повністю з вами згідний, а останні роки ще більше. Місто розсипається на очах, зате Київ розростається хмарочосами і химерними творіннями людських рук, які коштують мільони доларів!
  В іншому випадку я б не підняв просто цієї теми. Тому дякую за підтримку!!!


  ---------------------------------------------------------
  " Хотя, говорят, город обновили памятником Степану Бендере"

  нєт дарагой не абнавілса, тіко не падай з крісла, що бандьори з їх памятниковою лихоманкою Бандері не поставили памятника! Бо панієм політику партії Кієва!
  А абнавілса Грушевським першочергово на зорі незалежності і поставили його в самому центрі(той дядько стільки для вас зробив, що такому обновленню мали б ся тішити, квітку 50-гривневому герою покласти, бо не бачили ви б України після 17-го), а Бандеру десь аж під ж/д вокзалом. Казали того року поставити мали, але я тільки в центрі буваю і не знаю може вже поставили якесь уродство, як Чорноволу. Ну якщо раптом нишком і поставили в тому місці, то в 2001(ваш пост в попередньому форумі датований 11 Ноября 2001 ) році коли ви їздили в чехію його бути там не могло. А грушевський у нас "заглєдєніє" на славу вийшов, коли
  - Шевченка нам діаспора зеленого підкинула з хвилею з фільмів жахів( там купа трупів, мук, страждань бідного українського народу - я реально від фантазії скульптора діашпорця жахнувся). Раджу близько не підводити дітей до памятника. А в народі, за хзелений колір його називають "жабою"
  - Галицького Данила - недавно поставили, гарний здалека! Але зблизька знову АДУЛТ КОНТЕНТ(не дивіться під хвіст) - РЕАЛІСТИ
  - Чорноволу - ну тут га га га. Я такого уродства ще не бачив. Попробую Ну так тут - до чого привів Галичину, то йому і поставили.

  І тут дякую за підтримку, бо те як ганьблять себе Галичани,

  винесши проект на край міста, де рагулі розпаковують перед базаром свиней, ваша іронія мені допомогла.

  Отже
  - дайте можливість залишити щось для нащадків, велико-українці!!!
  - гідний памятник в гідному місті Бандері. А велікоукраїнського бидлюка історика на сміттєзвалище. Нехай там посидить очкаста дупа, насидівся вже в найкращому місці міста Лева!

  Чекаю від вас подальшої допомоги по цьому питанню!!!
  А в принципі ваша душевна травма трьохрічної давності від поїздки по україні ніякого відношення до теми не має.
   
 • 08:37 08.12.2003
  0 0
  2 Паша

  "так на востоке все говорили и говорят по-русски (я уже не говорю, что эти земли Укрина получила от большевиков) .... западники раздувают и разжигают идею самостийности"

  ну, а я про що вам говорю. Ви з DYnoZом очевидно не в той поїзд заскочили От класно в України з большовиками вийшло, а у нас навпаки відірвали великі території і народ виселили. Ви собі ще поверните, а ми вже ніколи.


  "И идея эта не нова и фиинансируется она тоже давно с Запада, надо же как-то оттяпать Россию."
  - тьфу -вже відтяпали в вас Донецьк з Кримом, тепер відчуваю що назад всі разом притяпаємся. Фізика - закон великих мас. Хотів би щоб Захід Донецьк відтяпав, нехай платять збитки 4$ на кожній тонні вугілля + платню шахтарям + Звягільському з Ахметовим на пропітаніє, подивимся тоді на їх капіталізм - скільки вони протягнуть?

  А відтяпувати вас будуть зі сходу, коли вимрете - бо з таким довіском як народ всі багатства росіян до дупи(власний досвід державотворення)! Так що уперед на китайські форуми, вони падли пагаловно ваш язик розуміють, тіко притворяються з своїм таїландсько-японським нарєчієм. Так що пишіть на радном, принаймі ваші повідомлення туди будуть пасувати не гірше ніж до цієї теми!!!
   
 • 09:23 08.12.2003
  0 0
  2 Паша
  Щодо образ, які були видалені модератором
  моя вам порада не використовуйте слово "казли" за межами вашої етнічної батьківщини. Просте москальське звертання один до другого -
  "Слиш ти - казьол", може бути не правильно сприйнятим іншими народами.

  Є тварини-стереотипи, які пов'язані з московією. Наприклад,
  - ведмідь - стереотип повязаний з звичкою росіян розгулювати по вулицях з ведмедями. Виникає часто у західних туристів. Безглузде порівняння, на мою думку. Адже якщо людина гуляє з собакою, то ж не будемо називати народ собаками???
  - цап(он же казьол) трансформоване в кацап - це важко назвати стереотипом, скоріше сприйняття росіян українцями. Досить таки влучно на мою думку порівняння, беручи до уваги історичні факти

  Коротка історична довідка-----------------------------------
  Перші москвити , які приходили на Україну були подібні на цапів. Худа статура і цапова бородка, здалека в присмерках його важко було відрізнити від цапа. А так як в степах україни водилися стада диких цапів в ті часи, то так виникли перші збройні конфлікти, коли хлопці задля розваги йшли на полювання і замість цапової бороди приносили кацапський скальп. Тоді і вирішили для відокремлення москвитів в окремий вид додавати префікс "КА", тоді безпідставно і затаїв вожак стада Петрик I злоість на кривдників. Щоб зберегти вожаків стада - бояр - він почав різати їм бороди на український манер під виглядом PR-акції "Акно В Європу". Але кацапи не сприйняли цієї моди, але Петра не забули і далі точилися війни. Потім кацапи проголосили себе братнім народом і вистріляли всіх диких цапів, таким чином залишившись поза конкуренцією. Що залишалося робити українцям - палким любителям полювати на цих кумедних тваринок?????
  Але любов до природи пересилила любов до полювань і ми забули заради збереження кацапів про національний вид спорту. І тільки на деяких форумах - москвити, вибираючи ніки "кацап", "злобний кацап" і згадуючи про "казлов" заважають укріпленню дружби і взаємопорозуміння

  І стара казочка для вас на ніч----------------------------------------
  http://ukrcenter.com/forum.asp?message_id=399#399

  Росіяни, не принижуйте себе образами в цьому форумі. Для цього є форуми- каловідстійники. Вам туди! І користуйтеся українською, надалі повідомлення будуть видалятися модератором, бо нажаль принісши жертву, ми від вас не почули нічого путнього!
   
 • 09:32 08.12.2003
  0 0
  2 Паша
  ще щодо князя Олега, я щиро шкодую що він забув про Москву. Але ви не повірите, Пашка, але він жив ще коли і на тому місці села не було. Але не переживайте, ситуація за тисячу років трішки помінялася, доречі - він про Львів також нічого не згадав. Чого б це ?

  Інша проблєма, яку я зараз досліджую з галузі єгиптології - Якого біса жоден з фараонів і словом не промовився про Київ???? Може вони також кляті москалі? Давайте колєга влаштуємо на іншому форумі по цьому питанню історичний диспут
   
 • 10:01 08.12.2003
  0 0
  2 Ромко
  до чого Ющенко??? - а ви прочитайте форум з початку і не задавайте питань, якщо "не дійде" - поясню вам персонально!!! Що за звичка не читаючи задавати "розумні питання"

  емоцій?? - я спокійний як удав, коли пишу. Може це ви занадто хвилюєтесь, обережніше.
  ненависті?? - ОСНОВНА ТЕЗА - НЕМАЄ В УКРАЇНІ МОСКАЛІВ, БАНДЬОР, ХОХЛІВ, а є поневолені народи, кожен з яких страдає в цій вязниці, коли сам імператор натравлює Донецьк на Галичину, коли галичани рвуться вбивати на Тузлу москалів. Коли Росія має таке відношення до наших проблем, як Швейцарія до України. Моя поїздка на схід переконала, що там чуйні, щирі, добрі прості люди, яких залякують бандьорами олігархи і Кієв офіційний задля їх рабського існування.

  нереальних ідей - якщо я б тут вам розказував про те що Україна посяде одне з перших місць серед світових держав, то чи ви б дискутували зі мною про таке Для чого ви приймаєте участь, якщо то нереально????

  На все інше відповідати не бачу сенсу? І не маю часу. Думаю думаючи, перед тим, як питати - ви автоматично будете давати собі відповідь. Задавайте мені до 3-х питань нараз, бо товкмачити одне іте ж, тим хто не читає форума немаю жодного бажання. Наступний раз задам вам питання - не більше 3-ьох. Зараз мушу бігти
   
 • 09:29 11.12.2003
  0 0
  Вплив Росії на український Схід
  http://www.inshi.info/txt/vimini.shtml

  З закликом не погоджуюся, але статистика наштовхує на роздуми по цій темі.
   
 • 11:20 12.12.2003
  0 0
  Галичина не має шансів на самостійне існування ! імхо
  якщо зараз основну скрипку грають київські і донецькі, яким вже наступають на п'яти росіяни , то при незалежності будуть грати тіж самі плюс поляки, німці, американці і решта кому не лінь ... а ми як чухались, так і дальше будемо політикувати, чухатись і шукати хто ж нам тепер заважає ...
  А спробуємо когось недопустити чи забрати (це єдине що в нас в першу чергу спадає на думку) так кохана Європа зразу по руках дасть - демократія там у них, вільна торгівля і всі інші гуманістичні цінності . Також не забувайте про права національних меншин - об'являть себе рогулі (коториє любітєлі блатняка і попси) національною меншиною і зась вам до них ....
  так що ніц то нам не поможе
  тому краще просто будьмо самі собою за будь-яких оставин і ... заробляймо гроші, щоб не купували нас з потрохами, а хто не може - нехай іде в політику ! головне щоб , ті хто заробляють гроші не забували про СВОЇХ політиків і щось їм трошки регулярно підкидали   
   
 • 17:26 12.12.2003
  0 0
  Друзі я не мав часу це все прочитати. Але мій коментар є Автономія Галичині - бастійону українства на Україні.

  Повага іншим.

  HALYCHYNA IS HALYCHYNA - ONE IS THE ORIGINAL, OTHERS ARE COPIES.

  Greetings MYROSLAV
   

Волю Галичині!

Наші Друзі: Новини Львова