Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 05 серпня 2020 року

Волю Галичині!

 • 09:50 31.08.2004
  0 0
  Цитата:
  Але не можна народ розривати...
  А не шкодуєте за совєцьким народом? Народом про який знали всюди у світі. Народ, який залишив слід у історії - то вже неважливо якою ціною. А український народ - то ще дуже спірне питання і прошу не брешіть, що мешканець Донецька ближче мені, ніж якийсь там житель Тамбова. Практично - один фіг!
   
 • 16:00 31.08.2004
  0 0
  Мої співробітники теж плачуться за народом, якого розірвали.
  Напевне ви подумаєте, що за українським?
  Ні, за совєтським.

  "народ розривати..."
  не смішіть, а то счас заплачу
  Погорюю за бідним донєцкім украінцем (з наголосом на "а"), який плаче за розсоєдідєнієм з "западнимі бандеровцамі"
  Смішно.
   
 • 17:55 31.08.2004
  0 0
  а ніякий народ ніхто не буде розривати. бо він не є одним цілим. західна і східна Україна спільної історії мали зовсім мало. акт злуки, за який чіпляються прихильники "єдиної та неподільної" був підписаний для того, аби протистояти спільному ворогові, це аж ніяк не було "споконвічне прагнення українців воззєднатися", чи ще якась пафосна фраза того характеру, як це представляють у шкільних підручниках.

  зрештою, референдум показав би, як є насправді, і чи хочуть ті ж мешканці сходу бути з нами у одній державі... от тільки не буде того референдуму, чомусь так сталося, що не держава існує для громадян, а громадяни для держави
   
 • 22:46 31.08.2004
  0 0
  Я змінила свою думку на вашу користь.
  Дякую.

  2 Alex Бандерштадтський
  Інколи слова дуже ранять.


   
 • 13:33 01.09.2004
  0 0
  Скептично ставлюсь до спроможності галичан створити життєздатну державу. Наочний приклад - "урядування" галичан у Львові. Його можна охарактеризувати двома словами - безлад і свинство. За 13 років львів’яни не спромоглися обрати людського мера. Навіть прізвища львівських мерів якісь карикатурні. Перший був "...мука", другий "...біда", третій "баняк". Цікаво, хто буде четвертий.
  Найбільша вражає байдужість та якесь занижене почуття людської гідності. Хто їздить громадським транспортом Львова - зрозуміє мене. Цікаво, якщо львів’ян будуть перевозити в грузовиках, а плату піднімуть до 2-х гривень, чи спроможуться вони на якийсь протест?
  Волю Галичині!? Чи ні!?
   
 • 13:38 01.09.2004
  0 0
  2 Альфер

  ERROR! Першим мером у Львові був не Давимука, а Шпіцер
   
 • 16:38 01.09.2004
  0 0
  Не Шпіцер, а Котик, якщо вже на то пішло.
   
 • 21:49 01.09.2004
  0 0
  Ідею утворення нової держави-Галичини я чув багато разів. Чесно кажучи, сприймав цю саму ідею за політичну інтригу.

  Україна буде неподільною, суцільною, монолітною державо. Всі українці будуть жити в ній разом, незалежно від того, в якому регіоні вони мешкають - чи то в Києві, чи у Львові, чи у Донецьку. Як однаково ненавиджу сепаратистів, як з боку Сходу, так і Заходу. Та особливо мене лякають такого роду заяви саме з боку західних українців. В той момент, коли українське суспільство, народ, нація, перебуває у найбільшій кризі за всю свою історію, коли потрібно усіма доступними способами консолідувати наш народ, коли влада належить не нам, українцям, а кому попало, наша найбільш боєздатна у національно-культурних питаннях одиниця - наша Західна Україна, видає такого роду заяви.
  Як таких зрозуміти?Прагнення до створення народом своєї власної незалежної держави завжди було справою святою, та намагання цей самий народ роздробити - це вже злочин.
  Якщо говорити про наших східних братів...Ну що тут скажеш.Коли ці бідні, затюркані,обдурені, люди будуть дійсно щось мати у своїй державі, щось цінне, можливо, навіть не матеріальне, наприклад: соціальні гарантії, впевненість у завтрашньому дні, хорошу роботу, тоді у них виникне природне бажання ці блага не втратити. А коли люди задовольнять свої матеріальні потреби, тоді нормальна держава повинна провадити чітку національну внутрішню політику. Тобто, я все-таки прихильник першоматеріального забезпечення суспільства, хоча й не відкидаю того, що нац. політику треба вести звичайно ж паралельно.Треба розуміти, що такі люди через свій штучно занижений духовний рівень керуються принципом "мову і культуру на хліб не намастиш".
  Плюс, ще треба згадати, що ідеями сепаратизму пройняті в першу чергу не самі українці, а так званий іноземний фактор - це ті неукраїнці, що ще не встигли асимілюватися.
  І ще питання. Чого не вистачає тим людям, які видають такі заяви саме з юоку Заходу?
   
 • 23:18 01.09.2004
  0 0
  "Ви занадто високої думки про галичан.І всі ці розмови про більшу самосвідомість--на мою думку не мають виправдання.В мене враження, що галичани тільки й те і роблять, що кричать скрізь про свою свідомість.Але я часто стикаюся з "гавицькою інтелігенчією" і повірте мені, вони якраз найменше роблять діла і найбільше галасу.Такщо давайте не галасувати про те, які ми всі хороші."

  А ви подивитеся, що буде як януковича виберуть президентом. Маленьку Чечню гарантую.
   
 • 08:46 02.09.2004
  0 0
  Про яку "Маленьку Чечню " йдеться, коли маєте
  " "...мука", другий "...біда", третій "баняк" ".

  Bражає імпотенція галицького істеблішменту.
   
 • 10:03 02.09.2004
  0 0
  Пропоную союзників і опонентів ігнорувати reha в цій темі, він вже довів в іншій темі що він звичайний провокатор і окрім розпалювання ворожнечі нічого до цієї теми не додасть.
  2 reh
  йдіть відробляйте брудні гроші десь в іншому місці
   
 • 10:36 02.09.2004
  0 0
  Назвати провокатором легко.
  Але є думки,оцінки, питання та відповіді які ви п.Бандерштадтський не поділяєте, а вони також мають право на існування.

  Що зробила львівська влада за роки незалежності України, маючи перши роки майже 100 відсоткову довіру з боку населення ?
  Порівняйте досягнення Заходу та Сходу України.
  Можна назвати мене провокатором , але від того питання не счезне.
   
 • 15:01 02.09.2004
  0 0
  reh
  Модератор> Прошу утримайтеся від образ надалі!
  A wo vonu moglu zrobutu yak ix rakom stavulu? Vonu * te* liydu, i istu xo4ytb...
   
 • 16:10 02.09.2004
  0 0
  Я дійсно тупий.
  Не розумію як люди, що подають себе як укр націоналісти, приходять до влади і поводять себе як партійні і совєтські діячи.
  П. Маркіян каже "Vonu * te* liydu, i istu xo4ytb... ".
  Тоді хай не називають себе національно освідчиними, не звинувачують східняків у комплексі меншовартості і т. і.
   
 • 22:37 02.09.2004
  0 0
  2 карамелька

  "На сільки я знаю, Галичина була дуже опольщена ще до середини 19 ст.І Тільки в другій половині того ж ст. тут почався проукраїнський рух. "

  Ага, в другій половині...А чим тоді займався гурток "Руська Трійця" М.Шашкевича, І.Вагилевича і Я.Головацького? Протягом 1930-1837 років? Соромтеся.

  Нахтігаль.
   

Волю Галичині!

Наші Друзі: Новини Львова