Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 19 січня 2021 року

Волю Галичині!

 • 11:37 22.08.2004
  0 0
  цікавий погляд на історію, але трішки ви спізнилися з цим
   
 • 08:37 24.08.2004
  0 0
  Цитата:
  Може, порядок в Конституції записаний? Чи закон окремий є?
  Скажіть Клео, а що то що ми нині святкуємо незалежність України - то закон такий був, або було записане в конституції СРСР

  А в конституції записано, що людина має право на гідне існування - чого ні сьогодні, ні завтра не буде - то може пора цю конституцію до кльозету
   
 • 09:57 25.08.2004
  0 0
  2 Alex Бандерштадтський
  "А ми б допомагали українцям в малоросії як нацменшині на законних підставах, вчили б мови, давали гранти, позики. Ви б нас любили і ми вас би" - це ми вже чули і чуємо від наших "братів" росіян. Наводить на роздуми.
  Чомусь бюільше не хочеться сюди заходити.
  P.S. Хоча спілкування у форумі ні до чого не зобов'язує, але моя знайома через Ваші висловлювання більше сюди не заходить, хоча була постійним відвідувачем Укрцентру. У будь-якому випадку, перш за все, требва бути людиною
   
 • 10:10 25.08.2004
  0 0
  Ваші проблеми і вашої знайомої мене звичайно хвилюють, але не в цій темі звичайно і не в такій мірі. В цій темі говорять про галичину, а не про вашу подругу і те що вам хочеться.
  Це форум і те що не бажаєте, або не можете довести свою думку - ваша особиста проблема Кожна тема - це не тільки набір реплік - слава київу, україні, давайте обнімемся, а дискусія і конфлікт. Не буду ж я мовчати через те що вам не подобається моя позиція

  Цитата:
  У будь-якому випадку, перш за все, требва бути людиною
  Бажано - мислячою людиною

   
 • 13:12 25.08.2004
  0 0
  2 Алекс:
  >>> Бажано - мислячою людиною

  Бажано ще мати задачу....
   
 • 16:16 25.08.2004
  0 0
  2Alex Бандерштадтський
  А Ви відповідаєте лише на вибрані вами репліки, на ті, з яких можна поіронізувати чи когось образити. А всі інші Вам як очі колять?
   
 • 16:19 25.08.2004
  0 0
  2 Alex Бандерштадтський
  "А ми б допомагали українцям в малоросії як нацменшині на законних підставах, вчили б мови, давали гранти, позики. Ви б нас любили і ми вас би" - це ми вже чули і чуємо від наших "братів" росіян. Наводить на роздуми.
   
 • 16:52 25.08.2004
  0 0
  2 Кralechka
  А ти думаєш хто його надихнув на таку маячню? Звичайно, москалики!
   
 • 17:03 25.08.2004
  0 0
  Алексу:

  Конституція СРСР:
  Статья 72. За каждой союзной республикой сохраняется право свободного выхода из СССР.
  Саме це Україна і зробила, референдумом, а не революцією.

  І, як відомо, незалежність почалась із совєтскої Пєрєстройки.

  Так що починати потрібно з "пєрєстройки", я думаю. Насамперед, у свідомості людей.
   
 • 00:44 26.08.2004
  0 0
  Отсоедениться Галиция может

  в два шага

  1 создание Галицкой провинции со своим управлемием, законодательством, и судопроизводством (Создание Украинской федерации пример тому Штаты и Канада)

  2 После даноого государственного преобразования если всё ещё будет желание Сепаратиский Референдум(пример тому референдумы в Канадской провинции Квебек)
   
 • 09:11 26.08.2004
  0 0
  2 ХАН
  А нафіга?
   
 • 15:18 26.08.2004
  0 0
  топiк такий "Волю Галичині!!! "
  почитайте усi 25 пейджiв.
  Якщо Глобально то два рiзних народу, двi ризних культури   
 • 19:20 27.08.2004
  0 0
  Антропологія.
  Центральна Україна = Галичина + Полісся (Волинь)

  http://www.geocities.com/ukrgalicia/ukranthro.html... ' target='_blank' class='a_blue'>http://www.geocities.com/ukrgalicia/ukranthro.html...

  Ось як висловився відомий антрополог Дяченко з приводу центрально-українського антропологічного типу: "Характерно, що внаслідок пересувань і змішування антрополог. риси більшості популяцій, навіть дуже віддалених, близькі або подібні. Слов'янська основа типу - дещо модифікований дунайський (ГАЛИЦЬКИЙ - прим. моя) тип, що включив поліський (палеоєвропейський) компонент..."

  Зокрема, на території Галичини знаходиться як дунайський так і волинський (поліський) антропологічні типи, суміш яких творить основу центрально-українського типу, що зрештою відображає міграційні тенденції хліборобського населення давньої України.

  "Дунайський (галицький) тип входить як основа до складу ін. типів українців..."

  Територія дислокації первсіних слов"ян знаходилась між Дністром і ПрипЁяттю. http://www.geocities.com/ukrgalicia/map03.html . З цієї території скоріше всього проходила слов"янська колонізація хорватами і дулібами карпатського регіону, а пізніше відбулась колонізація Далмації (Хорватія).

  В центрально-українських популяціях "є домішка осіб динарського (карпатського)комплексу".

  Аналогічно колонізувався південь України центрально-українським антропологічним комплексом вбираючи понтійські субстратні добавки. Сам же цетрально-український тип - результат вимішування людності Заходу і Півночі України.

  Індивідуально центрально-український тип зустрічається в домішках популяцій ін. типів.

  http://www.geocities.com/ukrgalicia/ukranthro.html
   
 • 19:27 27.08.2004
  0 0

  Дві третини території нашої країни — південні та східні області — перебувають під критичним тиском асиміляційних завоювань та реваншистських зазіхань Росії, а державна влада України не лише не протидіє цьому, пробуджуючи, формуючи зрілу національну самосвідомість народу, а й використовує такий стан у тимчасових інтересах корпоративно-кланового егоїзму.

  У відповідь Галичина розпачливо хапається за соломинку політичного сепаратизму і навіть етнічного відособлення! Якщо завтра подібна "демократія" посуне з "Європи" (вона вже сьогодні відчувається!), український південь і схід відповідять тим самим — у напрямку Росії. Проектований адептами Великої Росії новий поділ України, на цей раз між двома "ліберальними імперіями", стане реальністю.

  http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/august/25/3...
   
 • 19:36 27.08.2004
  0 0
  Антропологічний фактор зв"язаний із міграціями:

  Міграції в період Руїни http://www.geocities.com/ukrgalicia/migr_ruin.html...
  Міграції в період ери сленського відходу http://www.geocities.com/ukrgalicia/mainreasons.ht...

  На мою думку нам, галичанам, необхідно зосередитись не на питаннях сепаратизму, а на питаннях регіонального розвитку, так як нам після розвалу союзу інфрастуркура не залишилась. Сходу дісталась інфраструктура, яку захватили олігархічні клани, які не дуже переймаються проблемами людей. Значить потрібна своя модель місцевого розвитку. Можливо вже є якісь аналоги в світі.
   

Волю Галичині!

Наші Друзі: Новини Львова