Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 19 січня 2021 року

Волю Галичині!

 • 09:01 17.06.2004
  0 0
  "Я живу на Великій Україні. Я боровся на Великій Україні за Українську Державу. Я не збираюся емігрувати з Великої України ані в Словаччину, ані в Польщу, ані в Галичину.
  Моя Україна для мене не програна. "

  Шановні, ну який раз читаєш цю словесну діарею і не розумію ви, що то з голівудських фільмів чи савєцких берете цю туфту, навіть не задумуючись над змістом.

  Де ви боролися - в донецькому чи дніпропетровському клані за цю державу? Дозвольте поцікавитися, які форми боротьби ви використовували - синьожовтий прапор і політичні анекдоти, а може ви навіть з студентами мітингували То браво - це не боротьба - це просто подвиг во ім'я всього прогресивного людства.

  А може ви з тих шустрих комсомольців, які тоді швиденько второпали , що де і по чому То справді ВАША Україна ще не програна, бо у вас вкрадені гроші і державна машина, а для тих хто не найшов місця заробити копійку - вона все таки програна.

  І в цьому випадку супроти вас і звичайний галичанин і кримчанин, і той хто на заробітках поневіряється програв.

  І не спекулюйте на слові Україна - це Малоросія по суті і ментальності, єдине що помилково попало в це болото - це Галичина, або Західна Україна
   
 • 09:16 17.06.2004
  0 0
  2Alex
  До двох останнiх ваших повiдомлень.
  Якщо Україна це болото, то як ви будете звати Галичину в цiй же системi координат?
   
 • 09:35 17.06.2004
  0 0
  2 Патріот
  ваше питання розумне тільки на вигляд(слова пов'язані в логічно завершене питання), вжите поняття "системи координат" але по суті
   
 • 15:06 17.06.2004
  0 0


  Euro-romanticism era is over, says Yanukovych 18.05.04.
  http://www2.pravda.com.ua/en/archive/2004/may/17/news/7.shtml

  Янукович - за посилення інтеграції на схід 15.06.04.

  Український прем'єр-міністр Віктор Янукович висловився на підтримку посилення інтеграційних процесів колишніх радянських республік у рамках організації Єдиний Економічний Простір та СНД
  Промовляючи на економічній конференції у Санки-Петербурзі, пан Янукович наголосив на тому, що пострадянські держави зараз мають вищі показники економічного зростання, ніж держави Заходу.
  У повідомленнях з Петербурга не згадано про позицію Віктора Януковича стосовно європейської інтеграції України, проголошеної головним напрямком української зовнішньої політики.
  Український прем'єр-міністр готується брати участь у президентських виборах цієї осені.
  Не виключають, що після Санкт-Петербургу Віктор Янукович вирушить до Москви, де запланована низка двосторонніх зустрічей з російським керівництвом і зокрема - з президентом Путіним.
  http://www.bbc.co.uk/ukrainian/domestic/story/2004/06/040615_yanukovych_ses.shtml

  Кінах агітував за ЄЕП, а Жириновський його підтримав 16.06.2004
  Голови Союзів підприємців Росії, України і Білорусії вважають, що у єдиного економічного простору (ЄЕП) Росії, України, Білорусії і Казахстану більше перспектив, ніж у Євросоюзу.
  Таку думку вони висловили, виступаючи на восьмому Міжнародному економічному форумі у Санкт-Петербурзі
  "Росія, Казахстан, Білорусія і Україна багато в чому близькі до створення єдиного економічного простору, і, я переконаний, рано або пізно до нього приєднаються багато держав. Причому, перспектив у такого економічного простору, мабуть, не менше, якщо не більше, ніж у Європейського співтовариства", - сказав глава Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП) Аркадій Вольський.
  Вольский зазначив, що дев'ять членів колишнього Радянського Союзу протягом п'яти років демонструють середні темпи зростання близько 7% на рік, в той час як країни ЄС - всього 2%, а світова економіка - 4,5%.
  На його думку, в цей час говорити про вступ Росії в ЄС не доводиться.

  "Давайте не будемо лукавити і скажемо чесно: ні зараз, ні в осяжній для життя нинішнього покоління перспективі не стоїть питання про вступ Росії й інших країн СНД в Євросоюз, чи то в якості повноправного або асоційованого члена", - сказав голова РСПП.
  ......
  ....З Вольським, Кінахом і Стрєльцовим солідарний і віце-спікер Держдуми РФ Володимир Жириновський. Як істотні переваги СНД перед ЄС він назвав наявність традиційної спільної мови - російського - і "історичної валюти" - рубля.
  "Загальноєвропейської мови немає і навряд чи буде: німці не будуть вчити французьку, а французи - німецьку. І у тих, і інших немає бажання говорити по-англійському. А у нас є спільна мова - російська", - сказав лідер ЛДПР.
  http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/june/16/news/21.shtml
   
 • 16:04 17.06.2004
  0 0
  А якщо реально? Які шанси Галичині відєднатись?
  Ніяких.
  Можливо я чогось недобачаю?
  Буду дуже вдячна, якщо мені цю можливість покажуть.
  Може, порядок в Конституції записаний? Чи закон окремий є?
   
 • 21:13 22.06.2004
  0 0
  2 Kleo

  Революция, товарищи!
   
 • 10:57 28.06.2004
  0 0
  Знову в СРСР? 18.06.04.

  Російський президент Владімір Путін закликав відновити зв'язки між країнами СНД, що були втрачені після розвалу Радянського Союзу.
  Промовляючи у столиці Казахстану Астані, президент Путін зауважив, що інтеграція пострадянських держав має відбуватися з урахуванням нових тенденцій у світі.

  Російський керівник бере участь у зустрічі керівників пострадянського об'єднання Євразес, до якого Україна не входить.

  Але президент України Леонід Кучма та український уряд останнім часом активізували інтеграційні процеси з Росією, зокрема, погодившись створити організацію Єдиний Економічний Простір.

  Багато українських політиків та фахівців заявили, що участь в ЄЕП суперечить національним інтересам України та шкодить європейській інтеграції.

  Раніше Україна наголошувала на розвитку насамперед економічної співпраці з країнами колишнього Радянського Союзу і проголосила метою своєї інтеграції європейські організації.
  http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/story/2004/06/040618_putin_back_in_ussr.shtml

  У Сеньківці пролунав заклик до щільнішої інтеграції 27.06.04

  Президенти України, Білорусі та Росії на молодіжному фестивалі "Дружба -2004", що розпочався сьогодні у селищі Сеньківка на кордоні трьох країн, заявили про необхідність глибшої економічної і духовної інтеграції

  Як зазначив Леонід Кучма, нинішня зустріч є ще одним підтвердженням єдності устремлінь трьох держав, а Александр Лукашенка закликав народи України, Білорусі та Росії до "мужності та волі, щоби протистояти конкуренції світових лідерів."
  Владімір Путін, як і його колеги, не згадував про Єдиний економічний простір. Водночас, він висловив упевненість у тому, що саме молодь краще розуміє вигідність щільнішої інтеграції трьох держав.
  Фестиваль "Дружба-2004" відбувається у Чернігівській області, де - за словами нашої кореспондентки - подібні погляди поділяє більшість мешканців.
  http://www.bbc.co.uk/ukrainian/domestic/story/2004/06/040627_senkivka_trio.shtml
   
 • 11:29 28.06.2004
  0 0


  Путін, Кучма та бацька Лукашенка.
   
 • 15:32 07.07.2004
  0 0
  Персонально для Бандерштадського:
  Якщо для тебе, <ВИДАЛЕНО> , боротьба за Українську Державу є діореєю, то ти, мабуть, тільки і живеш в своїй системі <ВИДАЛЕНО> координат.
  Я же у вісімдесятих роках брав участь у студентському підпільному українському русі і виганяли мене з інституту за "український буржуазний націоналізм", чого тобі, не зрозуміти ніколи.
  А воно ще тявкає! Та <ВИДАЛЕНО> своєму улюбленому Затуліну, який тільки спить і бачить, щоби Україна розвалилася на кілька шматків.
  Ах ти <ВИДАЛЕНО> <ВИДАЛЕНО> , <ВИДАЛЕНО> ! Прикро тільки, що ще якісь піонерки можуть пісяти від твоєї прибацаної псевдотеорійки.
  Надалі прошу утриматись від Особистих образ. наступні такі пости будуть видалятись
   
 • 17:11 07.07.2004
  0 0
  to Inhvar :
  цікаво, Жириновський сам митиме чоботи в Індійському океані чи ти йому митимеш?
   
 • 13:24 21.08.2004
  0 0
  Тринадцять років незалежності

  Уже вдванадцяте Україна від краю до краю святкує День незалежності. По різному можемо ставитися до обставин проголошення Акту 24 серпня 1991 року. Та хай там як, а більшість з тих переляканих комуністів, що голосувала тоді "За!", знайшла собі "тепленьке" місце у розбудованій для себе державі.

  Натомість багато з тих пересічних громадян, які своїми голосами підтримали незалежність на референдумі першого грудня 1991 року, нині, може, й жалкує, що спричинилась до розвалу "вєлікой дєржави".

  Розчаровані і ми, галичани, бо мусимо визнати про невдачу (а може, й примарність) ще одної спроби "галичинізації" всієї України, які видавалися такими реальними на зламі 1980-1990-х, бо маємо державу, у якій половина населення, майже все військо, уряд та інформаційна сфера говорять чужою для нас мовою. Державу, яка не забезпечує гідного добробуту своїм громадянам, а найгірше -- перешкоджає їм заробити на себе. За винятком, звичайно, бандитів, крадіїв та корумпованих урядовців, яким ми самі дозволили все.

  Тож маємо таку державу, на яку заслужили, сподіваючись, що хтось за нас напише праведні закони, створить мудре та чесне правління і забезпечить у кожному місті та селі добробут не нижчий, ніж у Сан-Франциско...

  Хоча можемо тішитись, що на Олімпіаді в Афінах піднімають синьо-жовтий прапор під звуки гімну "Ще не вмерла..." і наших вояків не женуть умирати в Чечню... А на решту плодів незалежного життя ще мусимо зачекати і тяжко для того працювати, перестати шукати протекцій та давати хабарі, згуртуватись для захисту своїх інтересів у кожному місті та селі.

  Бо від кожного з мільйонів українців залежить, яким стане новий президент незалежної держави і куди поверне нарешті український політичний вектор -- до Азії чи до Європи.

  Незалежна Україна має врешті-решт стати спільним добром, а не лихом для всіх своїх громадян.
  http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?wh...
   
 • 13:45 21.08.2004
  0 0
  2 Alex Бандерштадтський
  Постійна відвідувачка форму Укрцентру і в переважній більшості захоплююсь Вами як співрозмовником, але щойно передивилася тему і просто обурена декількома Вашими постами.
  Мені дуже подобається Галицький край, люди, атмосфера попри усі економічні негаразди і особисто нічого не маю проти Галичини. Я цілком усвідомлюю, що більша частина України перебуває ще в тому критичному шоці після царсько-радянської коми. Але... Саме через таких пропагандистів як Ви в Україні ніколи не стане гарно. Ви яскраво демонструєте національну рису багатьох сьогоднішніх українців: "нічого не знаю - моя хата скраю". Галичина, то Україна, - а все інше - то малоросія. Я Вас вірно зрозуміла? Так от, не називайте себе після цього патріотом УКРАЇНИ. Ви нічим не кращі за ті інші народи, які прагнуть виїхати на кістках українського народу. То в чому ж Ваша перевага? Галичани так само як і Кияни, і Подільчани, мовчать в основному в тряпочку і нічого дієвого не роблять задля українінзації свого ж таки народу. Підрахуйте скіліки постів з критикою Ви надіслали на адресу російськомовних українців і скількох лреальних людей Ви навчили української мови і які нею розмовляють?
  Я ще маленька і якщо я не права - поясніть, чому?
   
 • 10:15 22.08.2004
  0 0
  Цитата:
  Мені дуже подобається Галицький край, люди, атмосфера попри усі економічні негаразди і особисто нічого не маю проти Галичини.
  Мені так само подобається і малоросія - і люди дуже, і дівчата там файні, і атмосфера в києві не гірша ніж в будь-якій європейській столиці(навіть крутіше набагато)


  Цитата:
  Я цілком усвідомлюю, що більша частина України перебуває ще в тому критичному шоці після царсько-радянської коми.
  Купа раз таке чув - у нас на таке відпровідають "а я що - хірург " Більша частина індіанців американських також перебуває в шоці від доби колонізаторів, хоча ця доба тривала не так довго як в малоросії.

  В чому моя вина перед вами?

  Цитата:
  Галичина, то Україна, - а все інше - то малоросія.
  Галичина - то Галичина, Малоросія - то малоросія, а Україна - це "маємо те що маємо" кравчукове - породження партійної номенклатури і бандитів. І будь-ласка без фетешизму словесного. Я не цураюся бути галичанином, так само ви не повинні цуратися бути малоросом, або дайте інший термін - для цієї дискусії.

  Цитата:
  Ви нічим не кращі за ті інші народи, які прагнуть виїхати на кістках українського народу. То в чому ж Ваша перевага?
  Які народи? плііз дайте мені спокій з вашими кістками, чорноземами, вишневими садками і соловїною піснею. Все це виходить за рамки обговорення цієї теми. Дешеві трюкі прибережіть для патрійотичних форумів.


  Цитата:
  Підрахуйте скіліки постів з критикою Ви надіслали на адресу російськомовних українців і скількох лреальних людей Ви навчили української мови і які нею розмовляють?
  Я НЕ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ Не прихожу сюди аби вчити когось мови!

  Цитата:
  нічого не знаю - моя хата скраю
  моя хата не зкраю, то й видно по моїм постам у форумі. І що стосується Галичини - то мій народ і я не збираюся опускати голову перед мафією яка створила і править в цій країні, схиляючи голову перед міфічними ідеалами українськості. України, тієї за яку боролися наші діди, ту яку чекали ми тут в Галичині - НЕМАЄ і НЕБУДЕ в рамках сучасної України і усвідомити це - це небайдужість до мого народу, історії, майбутнього моїх дітей. А у тих хто сповідує міфи про велику Україну, при цьому працюючи на східну мафію справді хата з краю.
   
 • 10:31 22.08.2004
  0 0
  2 Слобожанин
  Що ти харкаєш тут жовчю як франтавік, учасник штурму Зімнєго
  За яку державу ти боровся Кравчука-Кучми-Януковича
  То нехай вони і дадуть тобі орден Великого Українця. Май повагу і до нашої держави і народу - Галичини!
  Засунь свою прибацану псевдотеорійку для пропоганди для донецьких піонерок, а я послуговуюся практикою - практикою тотального знищення мови, культури, економіки, майбутнього вашою державою! А як немаєш аргументів, то образи не допоможуть.
   
 • 11:01 22.08.2004
  0 0
  Цитата:
  Я ще маленька і якщо я не права - поясніть, чому?
  Ну як маленька то постараюся, хоча питання досить важке і широке. Як ви не росли від початків цієї держави в Галичині - то важко зрозуміти. Тут переплилися історія, політика, економіка, пропаганда.
  Я маю природнє бажання нормальної людини жити, працювати заради своєї держави, свого народу. ИТаке бажання має і донеччанин і кієвлянин. Насмперед обирати свою владу(як тобою керують інші - то рабство).

  Історія ця невесела почалася в кінці 80-х, коли союз тріщав по швах (низи не хотіли, а верхи не могли) прибалти, східна європа вбивали останні цвяхи в труну цієї імперії, донецько-дніпропетровський клан був усунутий від влади ще раніше, але мав достатньо ресурсів, щоб викрояти собі бананову республіку - більшість націоналістичних організацій було засновано за вказівкою КГБ і партноменклатури, щоб тримати руку на пульсі(зараз можна побачити то яскраво на прикладі унсо). Еліті в Росії не потрібна була територія малоросії, бо було недостатньо ресурсів для опанування ситуації(народ ліберальніший, так просто б Путін з 90% підтримкою е склався б) і загроза конфлікту з малороськими кланами. Крім того в Росії залишалася купа природніх ресурсів ще на років 30, які краще не ділити, а пустити в оборот, а потім просто купити з потрохами україну в кланів за безцінь назад. А у кланів задача проста під прикриттям "великої і соборної" опанувати ситуацію, перетворити народ на рабів як США так і Росії, при цьому беручи купа позичок. Вільна Галичина знищила б нанівець плани бандитів. Уявляєш як під боком б зявилася європейська держава на польський зразок з потужньою економікою, де пенсія, соціальна допомога була б не в порівнянні з державою бандитів. Ця б держава знала куди йти, а не тупцювала як віслюк на місті. Виникла б нездорова конкуренція, де б ті франтавіки комуністи напару з цими ж націоналістами кляли таку Україну і вимагали негайно йти до рівня галицьких братів. Тоді б мафія спітніла. А росія б втратила Галичині україну назавжди. А ми б допомагали українцям в малоросії як нацменшині на законних підставах, вчили б мови, давали гранти, позики. Ви б нас любили і ми вас би як братів, а так мафія править бал.
   

Волю Галичині!

Наші Друзі: Новини Львова