Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 19 січня 2021 року

Волю Галичині!

 • 08:28 07.04.2004
  0 0
  Підтверджую, що чи не кожен москальський шовініст спить і марить сепаратизмом в Галичині! Походіть на їх форуми, почитайте!

  Ще ймовірніше що сепаратизмом зацікавлені на високому владному рівні в Москві, наприклад такі люди як Волошин. І я не виключаю, що є такі люди які вже певний час ходять по Львову і роблять вид, що вони націоналісти, що палко вболівають за нац ідею а самі в прикритій формі пропагандують сепаратизм. Мовляв он що східняки довели країну, скоро в Москві будемо жити.

  А росіянам це тільки й треба. Якщо вас влаштовує така ситуація то нумо й далі займайтеся незрозумілими речами!

  І ще. Я помітив таку річ. Ті хто відстоює національні ідеї з Великої України дбають про всю Україну і не звертають уваги на труднощі, а ось Галицькі чомусь думають лише про свій край. Наприклад я не мислю Україну у рамках лише своєї області, бо Україна - це вся територія де живуть Українці!
   
 • 08:28 07.04.2004
  0 0
  2 Володимир

  "Оце вже цивілізована розмова.Я, так само як і ви, виступаю за європейську інтеграцію. Я так само як ви, виступаю проти кучмівської мафії з суркісами і ахметовими.Але слід зрозуміти, що то не східняки такі захланні,а режим, який їм, так як і вам нав"язано.Ми- в одному човні.Отже, боротися слід не по лінії Схід-Захід,а проти антинародного режиму й комуністів.Це два найбільші вороги України.
  Відносно Донецького регіону, я ілюзій не маю,був там кілька разів.Враження не найкращі.Але може вчинити так як москалі? Вони нас русифікували, а ми їх будемо українізувати. Зрештою, Мойсей, 40 років водив жидів по пустелі, поки вони не втратили рабську натуру і не стали одним народом."

  Нажаль ви маргінал у себе в регіоні, хоча вибори покажуть. Життя одне, молоді люди не збираются тягнути Донбас в себе на шиї. Я що в 70 років маю зажити
   
 • 08:41 07.04.2004
  0 0
  А.Бандерштадському
  Щодо Америки, то у них зовсім інший менталітет і стиль життя.Європейцям дуже важко адаптуватися до нього.Це суспільство морального занепаду й деградації.Тому мені ближче європейські країни, але як не парадоксально,років через 20-30 від їхньої європейськості може нічого не залишитися-в Німеччині-мільйони турків,у Франції-арабів,в Британії-індусів і негрів.Азія й Африка наступає на Європу і це сумний факт.

  Мені теж болить те, що мільйони українців змушені за копійки працювати в країнах Заходу,зазнаючи принижень і знущань.Це не гідно великої європейської нації.Але винна у цьому владна мафія,а не українці-східняки чи малороси-хохли,з яких ще потрібно буде зробити українців (якщо не з них, то з їхніх дітей).І таки зробимо,якщо буде справжня українська держава.
   
 • 08:47 07.04.2004
  0 0
  Отже, справді я не іноземець - хоча мав би по праву розраховувати на притулок в західній країні, бо не можу обирати владу.
  Ви кажете, що я так само обирав ту владу? Ні не обирав - бо коли я побачив Кучма VS. Симоненко - я зрозумів, що нас знову ПОЗБАВИЛИ ВИБОРУ. Я розумів, що Кучма непрохідний - а так би пішов голосувати за Симоненка і не тому що я комуняка , а просто нехай би скуштували свого комунізму як болгари.
  Отже Володимир - питання
  Чи були хоч якісь шанс в Галичині не те що на обрання, а навіть на існування таких поліітичних лідерів як Чучмо і Симоненко і їх ідеологій? Чи був би обраний Кравчук першим президентом?
  Як нам відстояти свої інтереси проти азіатського моноліту, може швиденько розмножитися на мільонів 30?
  Як ви вважаєте чи має право на існування держава в якій 5 мільонна спільнота немає права вибору?

  Щодо казахстану
  Йдеться про СЕП і йдеться про те, що 80% кієвлян як приклад підтримують інтеграцію в Азію. Ваші мрії про українізацію того регіону так як у вільднета про захоплення галичанами влади, щоб українізувати потрібні ресурси, потрібен центр, еліта, ідеологія, машина пропаганди - дайте на це зробити, а так маєте центр - Кієв, еліту - донецькі, ресурси - донецьк(25%), Луганськ, Харьков; ідеологія - російські канали, Інтер, Україна, Наше Радіо - І ЦЕ ВСЕ ЗА СОБОРНОЇ УКРАЇНИ!!

  2 вільднет
  супер у вас виходить - значить назбирати грошей, в Київ, а потім Медвечуркіса посадити. А у вас не виникало підозри, що Медвечуркіс про це і сам вже давно здогадався і вже визначив, хто перейде за ці 100тис$
   
 • 08:50 07.04.2004
  0 0
  "Підтверджую, що чи не кожен москальський шовініст спить і марить сепаратизмом в Галичині! Походіть на їх форуми, почитайте! "

  ВІЛЬДНЕТ, Дайте лінк!!! Або доведеться констатувати, що ви брешете!

  Мроскаль найбільше зневажає саме галичанина, він хоче скоріше показати своєму кровному брату кієвляніну як то огидно бути бандєрой!
   
 • 08:52 07.04.2004
  0 0
  "Але винна у цьому владна мафія,а не українці-східняки чи малороси-хохли,з яких ще потрібно буде зробити українців (якщо не з них, то з їхніх дітей).І таки зробимо,якщо буде справжня українська держава.
  "
  Влада - це вибір електорату, безперечно тепер важко скинути Чучму, але перший раз і Кучма і Кравчук був обраний малоросами, а зараз то буде Янукович - і знову винна буде мафія
   
 • 11:51 11.04.2004
  0 0
  до всіх учасників - Христос Воскрес!

  до Брудного Янгола:

  Чи маєте можливість повідомити результат вашого аналізу юридичної бази Галицького самовизначення? Надто вже то є цікава тема жеби дати їй зів"яти

   
 • 11:38 12.04.2004
  0 0
  2 Alex - Ви писали: "ВІЛЬДНЕТ, Дайте лінк!!! Або доведеться констатувати, що ви брешете!

  Мроскаль найбільше зневажає саме галичанина, він хоче скоріше показати своєму кровному брату кієвляніну як то огидно бути бандєрой!"

  Подивіться хоча б тут: http://ru.for-ua.com/forum/read.php?1,295948

  Отже, починаємо цитувати повідомлення з того форуму:

  1. "Сумели русины сохранить и свой язык, который гораздо ближе к литературному русскому языку, чем к современному украинскому. !"

  2. "Признать русинов отдельной национальностью!
  Русинский язык признать государственным"

  3. "Когда-то и мову считали диалектом, и украинцев не признавали народом.
  "Правильной дорогой идете, товарищи!"
  Вкраина не менее разнородна, чем Россия. Удельный вес русских в РФ выше, чем вкраинцев на Вкраине.
  Но свидоми такие впертые, что никак не могут наступить опять на грабли.
  Это их планида, и кончат они, как обычные совки, раком.
  Отож."

  4. "Нехорошо вы поступаете господа - укрнационалисты!
  Сами русинов угнетаете, не даете учить людям их язык, а еще на Россию пальцем показываете,
  что там не дают учить нац.языки! Такого в России просто быть не может чтобы такой большой народ как Русины был лишен нац.школ."

  5. "А русины - нессомненно, не вкраинцы. ежели они себя таковыми не признают."

  6. "Буревий, мова - это сельский обыдляченный русский язык плюс польские заимствования процентов на 50%.
  Тут был как-то русин, писал целые тексты и т.д. Они были нам понятнее, чем мова, это факт.
  А зачем переводить то, что и так в бщем и целом понятно, за исключением нескольких слов.
  Никто и не говорит, что русинский и русский языки идентичны."

  7. "IMHO русинский ближе к русскому, это и доказывает данное стихотворение.
  Что то в этих языках общее, может уровень "твердости", украинский более мягкий и более вывернутый чтоли. Все слова понятны, нет извратов типа буква i с двумя точками!"

  8. "Так если ООН признала русинов отдельной национальностью, то в чем проблема?"

  9. "Нашисты не признают решений ООН"

  10. "Для нашистов решения ООН законны только тогда, когда отвечают их желаниям."

  11. "Так они ж все пищат, что Россия, дескать, права нерусских унижает, а сами еще хлеще творят (что украинцы что молдаване, что латыши) да еще и в "угнетающую" всех Россию едут на заработки - эдакие маленькие хищники."

  12. "Чучка прав! Bся этa свoлоч c Bocтoка и Зaпадa, как cейчac Українa, cтapaлиcь уничтoжить русинoв. Kaк русины cмогли тaм выжить? Toлькo черeз жocткую aдaптaцию! Haдo иx оcтaвить caмиx управлять!"

  13. "В правильном напправлении мыслите, Станичник. Нас, славян, только в Европе более 300 млн.
  Только будушей Русинии (от Дублина до Владивостока) отпадет нужда в автономиях и конфедерациях- будет единый монолит.
  И пусть трепещут наши враги. Русины идут.."

  14. "А русины в Прешове заканчивают кодификацию своего языка, избавляясь от словакизмов. Ненька-то денег не дает, убоявшись. И что вы будете петь, когда кодифицированный язык будет через год зарегистрирован в реестре ООн и ЮНЕСКО?
  Де юре возникнет нацменьшиство."

  15. "Кстати, во время последней переписи за русинами в России было признано право идентифицирвать себя именно русинами.
  Чем они и воспользовались."

  16. "Європa Українcьким дуракам гoвoрить “HI!!”"

  17. "Прикол - если Подкарпатские русины хотят самоопределения ...........виноваты русские. А в чем еще "русские виноваты" огласите весь список. Что же вы укры братьев-славян гнобите то предоставьте людям независимость."

  18. "Я симпатизирую русинаи не потому, что они борятся за свои прва как народ и не сдаютсяю Для маленького народа это очень важно.
  Тем, кто сразу готов связывать русинов с Россией (только потому, что русины требуют признания своих прав) - вы просто зациклены на России.
  Я также против того, чтобы исчезал язык и исчезала культура лужичан.
  Я там был и представляю, что это такое, при всем их более высоком, чем. скажем, в Чехии, уровне жизни.
  Украина обязана признать русинов народом ипризнать также их право на самоуправление.
  Исчезновение русинов как народа, и их языка также будет целиком на совести украинцев."

  19. "Россия после 1991 г. признала русинов народом, у вас же все еще советский подход.
  Кстати, я не думаю, что Сталин так уж был против русинов. Совершенно очевидно, что он в вопросах народов, населявших УССР, руководствовался идеями вкраинських коммунистов. Пытались вкраинизировать и русских, да номер не прошел, - масштабы не те.
  С русинами в наше время номер тоже не пройдет.
  Народ жив, пока он осознает себя народом. А русины народом себя осознают.
  Все!!!"

  20. "Справка.
  При переписи населения в России (2002.г.) русины внесены в ОСНОВНОЙ список народов и языков в то время как в Украине в переписных листах национальность "русины" отсутствовала и переписчикам было рекомендовано относить их в категорию " ДРУГИЕ НАЦИОНАЛЬНОСТИ"..."

  21. "И все это в то время как "науковцi" уже давно доказали, что еще деды русинов "почули себе українцями". Правда, так и не уточнив, как это с ними случилось..."

  22. "Ваш подход, Славист, удивительно напоминает мне лучшие образцы вывернутой логики: на протяжении полувека (два поколения) тотально подвергнуть народ жесточайшей украинизации, лишить школ на родном языке, возможности публикаций, а потом корить, дескать, и заимствований в вашем языке много, и диалектов и, вообще, издаете грамматику мизерными таражами...
  А виной всему, видимо, наши предки! Спрятались в горах перед монгольской навалой, так и не сумев получить в подарок их зловредные гены. Теперь, из-за врожденной русинской скромности, только маленькая горстка "политических русинов" будоражит, своим неменделеевским составом крови, европейское спокойствие..."

  23. "укры вообще сволочной народ - русских упрекают за якобы плохое отношение к мусульманам-чеченцам, а сами не желают предоставить независимость славянам-русинам."

  24. "Не знаю как там с "апогеем" а Подкарпатские русины уже давно и настойчиво говорят о необходимости создания своего государства - вот только укро-власть старательно делает вид что такого народа/и соответственно проблемы/ не существуют. А народ то, между прочим, братский - не чурки там какие-ньть. Что ж вы укры а а еще в Европу какую то хотите."

  25. "Так и быть, Славист, открою страшную тайну. Нас, русинов, не русифицировали, а-УКРАИНИЗИРОВАЛИ!
  В 1945 г. русинам вдруг объявили, что впередь будут называть их закарпатскими украинцами (повидимому, чтобы те знали и откликались). Затем,вскоре (1946), хирургическим путем была удалена приставка "закарпатские" и выданы паспорта с отметкой в пятой графе-украинец. Таким незамысловатым образом русины стали "Украинцами в законе" (предмет особой гордости каждого русина)..."

  26. "..."

  Я думаю вже вдосталь? А це лише один форум. А таких форумов з подібними цитатами вдосталь. та що вже казати, якщо сам мер Москви - Лужков казав що б признати Русинів окремою нацією...

  То ж що ж панове брати ви хочете? Особисто для мене залишається не зрозумілим.

  Але зрозумілим залишається одне - багато хто з Росії живе і марить сепаратизмом в Україні! Але я думаю справжні патріоти України дадуть схопити їм облизня!
   
 • 11:51 12.04.2004
  0 0
  Щодо Ваших слів:
  "Мроскаль найбільше зневажає саме галичанина, він хоче скоріше показати своєму кровному брату кієвляніну як то огидно бути бандєрой!"

  Почитайте мої цитати: 1, 17, 18, 19, 23, 24.

  Все йду відпочивати. Дуже багато сил було витрачено читаючи цю кацапську гидоту. Ненавиджу такі сайти. але що б Вам показати приклади я все ж познаходив цитати. Інші цитати з інших форумів я доручаю шукати вже Вам особисто ( якщо Вам цих недостатньо ... )
   
 • 23:53 12.04.2004
  0 0
  2 WildNet
  Здається проблема повторяється, знову не по суті питання - ви знаєте про що ми тут говоримо? І про що я Вас просив?

  Ми говоримо про ГАЛИЧИНУ - не про гоцулів(як дехто думав до того про Львів'ян, ні про басків, ірландців і не про русинів!!!, а про галичан. Закарпаття не є чимось, що може потягнути Україну від Росії. Тим паче як тут вже згадувалося ні націоналізм, ні сепаратиські настрої не спостерігаються в Закарпатті - принаймі ніц не знайшов в інеті серйозного по цій темі. Може ви тут чули русина-сепаратиста?
  А де ж обіцяна підтримка москвитами Галичини - її немає і не буде, бо то прямий конкурент за приєднання малороських теритолрій до справжньої України. Росія може здати в оренду свої території під протектаріат кланів, бо забрати їїх назад легко в будь-який час, АЛЕ НІКОЛИ НЕ ДОЗВОЛИТЬ ЇХ ВЗЯТИ ГАЛИЧИНІ, хоч під свій маленький вплив - тим паче їм не потрібен цей жорсткий буфер від Європи, який могла б створити Галицька Україна. Максимально в їх завдання може входити пропаганда меншовартості галичан, які начебто ще меншоватісні від хохлів, які звичайно нижчі набагато від росіян.
  Чому це так?
  А на моїй памяті і тут є лінк суперечка одного малороса затятого про те що від Галичини при її незалежності треба відібрати державу - Жабє(смт. Жабє) і перманетні спроби відокремити Закарпаття, Буковину від нас, як аргумент малороського імперіалізму.(див. цей форум) Та нехай вдавляться, мені наразі моя земля найдорожча!

  Мені необхідна ва гігантському російському РУнеті - знайти реальну підтримку галицького сепаратизму росіянами і доведіть що то їм хоч якось вигідно - то не реально - то тимчасова консервація під протектаріатом збичених малороських кланів, які тільки мають підготувати до входження Галичини в складі Малоросії в Російську імперію - то офіційна ідеологія кремля на протязі віків!!!!

  Я кажу, що то сама серйозна загроза для росії - зародження галицької держави, яка стане форпостом українського націоналізму і прикладом для малоросів у зовн. і внутр. політиці.

  Отже прошу відповісти на питання - де Росія підтримує Галицьку державність, або хоч автономію?????? І навіть якщо не знайдете - то обгронтуйте логічно - для чого їй це робити?
   
 • 07:04 13.04.2004
  0 0
  Знайти то не проблема, було б бажаннячко і час. І навіть не треба багато інету переривати а лише завітати в найближче відділення УНІАН і запросити у них репліки російських політиків щодо Галичини ( Лужков, Волошин, Фролов, Зюганов ... ).

  Якщо Вам подобається себе самого обманювати, то робіть що хочете, але згадайте лише один приказ відомого полководця і політичного діяча: "Поділяй і володарюй".

  Більше я не бачу сенсу дискутувати, бо всі аргументи ви ладні навіть не читати і не вдумуватися в них ніж реально оцінювати ситуацію. Якщо Вам подобається грати під дудку Москви - робіть, що хочете, але знайте, що Вам цього не пробачать всі ті патріоти які померли в свій час за волю і незалежність України. Які до останнього подиху боролися і не пошкодували ні сил ні здоров'я в ім'я єдиної, соборної, незалежної України.

  У мене все. Дякую за можливість поспілкуватися з вами.
   
 • 07:57 13.04.2004
  0 0
  Думаю, що ваші "бронебійні" аргументи допомогли нам покласти крапку на цих росісько-малороських видумках на які так купляються націоналісти. Я радий, що ви виходите з дискусії по цьому питанню - раджу для наглядності хоч самому створити десь таку тему і обгрунтувати росіянам, що бандєри можуть мати свою державу. Уявляю як вони вас розгромлять.

  Щодо відділення УНІАН, реплік політиків, грати під дудку Москви, робіть що хочете а я Україну будувати, вам цього не пробачать патріоти ну і далі пурга по контексту " - це звичайний словесний понос в кращих традиціях "очкозамилюання" - ми в інтернеті, знайдіть репліки. Де вони? Не маєте часу - а пудрити нам мозги цими нісенітнецями - маєте? А ці постійні звертання до патріотів та інше оффтопне лайно, яке ви вводите в свої дискусії. Мій дід воював за незалежнісь України від і до - і перед смертю сказав - "Ні - то не та Україна, за яку ми боролися". Так що залиште свій поетичний понос для викладання діткам малоросів десь в Донецьку - може вони вам повірять і може дадуть якісь вам права нацменшини в Рос. імперії.

  "Якщо Вам подобається себе самого обманювати, то робіть що хочете, але згадайте лише один приказ відомого полководця і політичного діяча: "Поділяй і володарюй". "

  Якщо Вам подобається себе самого обманювати )))) Супер - то якраз до вас відноситься і тим хто серйозно хоч 1% сприймає ваші дописи.

  "Поділяй і володарюй".
  Для чого ділити Росії території, які належать їй дефакто??? Для чого створювати собі ворога, який постійно буде експортувати антиросійські ідеї в Малоросію, ворога - ціль якого відірвати цю територію. Наш шлях - шлях прибалтійських народів і коли нас буде розділяти через років 5-10 Збруч - то малороси самі з лайном змішають свої бандитські ідоли і поборять свій комплекс меншовартості. Тоді і об'єднаємояся як фрн і ндр.
   
 • 00:24 14.04.2004
  0 0
  Україні як такої нема. Є Хохляндія. Там, на сході, на півночі, на півдні України живуть хохли( українці які дуже хочуть стати москалями але у них не виходить, а як виходить то дуже погано). А з усім українським у них теж не все гаразд. Як чули то тільки в школі. Ось вони там всі живуть, веселяться, працюють, слухають москальських писень(нічого поганого, але їм то дуже ся подобає). А ми тут раптом приходимо і починаємо кричати про те, про що вони ніколи не чули. Для них український націоналізм і українська свідомість настільки ж далека як Америка. Нам ніколи до нічого не домовитися. Треба або патика або в різні сторони.
   
 • 03:40 14.04.2004
  0 0
  підтримую Бандерштадського!
   
 • 07:20 14.04.2004
  0 0
  2 Alex,

  Я чудово розумію вашу позицію і в дечому підтримую, але і маю зауваження

  За - Галичина є однорідною територією з огляду на її історію, культуру, історичну свідомість і т.д. Навіть там де відмінності існують, вони не настільки серьозні як поміж галичанами та східняками. І саме цій однорідності бракує усій Україні, яка не може визначитися чи то вона з Європою чи з Росією, україномовна чи російськомовна, демократична чи авторитарна і т.д. Правлячий режим це розуміє, розігрує цю амбівалентність і це допомагає йому залишатися при владі.

  Проти - Галичина в цілому, а особливо Львів, значно себе збідніли інтелектуально, третина Львова у Києві, половина за кордоном, і то часто найбільш здібніші люди, хто залишився? В такій ситуації до влади прийдуть рагулі Олійники, Кендзьори і т.д., які перетворють Галичину в другу Молдову а не Естонію. До того, такі екстремісти як Нахтігаль, завжди залишаться маргіналами в межах великої України, але в них можуть бути шанси в межах Галичини, і в тому випадку Європа від нас відгородиться як від прокаженого...

  За - свої 'рагулі' є кращими за бандитів східно-українців, вони не будуть красти міліардами і на їхню зміну прийде перспективніша молодь. А електорально, крайні лиши на зразок СНПУ (теп. Свобода) не мають шансів прийти до влади навіть в межах Галичини.

  Проти - Галичина не має потужної економіки та галузей які приносили б значний прибуток, отже у перші роки незалежності, економічна ситуація нагадувала б повний пі... А треба було б створити з чистої дошки усі міністерства, чисельний бюрократичний апарат, на що не було б ні матеріальний ні людських ресурсів.

  За - теперішня субсидованість галицької економіки є штучною, яка виникла внаслідок колоніальних економічних стосунків поміж Галичиною і Києвом. Київ дедалі більше багатіє висмоктуючи гроші з провінції як вампір. Туризм є однією з галузей, які б могли приносити стабільний дохід, прозора екон. та податк. політика могла б привабити європейський бізнес завдяки дешевій робочій силі. До того, гроші заробітчан (а багато їх зараз просто боїться вкладати в теперішню бандитську економіку) могли б відігравати роль початкового капіталу.

  Проти - боротьба за незалежність триватиме багато років, бо треба буде багато часу переконати консервативне село (більшість львівян вже зараз є свідомими або підсвідомими сепаратистами, не знаю як в інших містах), а в цей час ситуація погіршиться і Галичина втратить можливість впливати на все-українській сцені (розкол національно-демократичних сил) яким б незначним цей вплив не був.

  За - Україна дедалі більше русифікується, аніж українізується, це можна помітити навіть на вулицях Львова, де російська мова помітно посилила свої позиції. Сепарація є єдиним засобом це зупинити. До того ж, усіх галичан обурює та ситуація що вони себе почувають меншиною як тільки перетинають Збруч, а нашу мову зневажають вважаючи її селянською говіркою, а якщо ми вперто продовжуємо розмовляти своєю рідною мовою то для значної частини, а то і більшості східняків перетворюємося на 'азабочєних'. Що б не говорили, але ми реально є лінгвістичною меншиною в Україні. Навіть в Києві можна почути 'Дєвушка, пачєму ви разгаваріваєтє па украінскі, ета же нєпрістіжна'

  Проти - українізація потрохи йде, в Києві молодь хоча і розмовляє по російськи, але вчиться в укр. школах і по російськи навіть писати не вміє. Національно-демократичні сили вперше(!) на парламенських виборах одержали перемогу не лише на заході, але і (відносну) у центрі. Галицький сепаратизм, в такому випадку був б ударом в спину руху за цивілізовану, європейську Україну.

  і нарешті головне -
  до президенських виборів галицький сепаратизм був б дуже недоречним, але якщо б більшість українців вирішили проголосувати за пахана Януковича або б у випадку перевороту не взяти участі у масових протестах, тоді відєднання б видавалося доречним.
   

Волю Галичині!

Наші Друзі: Новини Львова