Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 24 листопада 2020 року

Волю Галичині!

 • 10:51 17.11.2003
  0 0
  Щодо «ареолу» мешкання... то я з Луцька.
  Цілковито поділяю твої думки щодо ОУН-УПА, та визвольних змагань.
  Саме політика прибалтійського штибу щодо меншин, що не шанують держави проживання є виправдою та цілковито необхідною.
  Думаю, що Кучмі дуже пощастило, що в Україні не поширені методи боротьби Аль-Каїди. Позаяк курс, що його провадить нині влада є геноцидом проти українського народу, і потребує належної оцінки.

  ... далі буде

   
 • 10:38 19.11.2003
  0 0
  Я вот тоже за,надо Галицию отпустить и наступит нам всем счастье
  А что,вот ЧСФР в свое время тихо мирно разошлись,и ничего чехи мирно ездят одыхать в Словакию,а Словаки работать в Чехию.Так и в этом случае надо отпустить с миром Галицию.
  Я из Москвы,родился во Львове,отец моц родился во Львове,дед мой родился во Львове,прадед мой родился в Праге,прапрадед мой родился в Венеции.Если кто-то хочет кого-то родом своим поучить и историю не из "учебников" как он выразился рассказатьХай живе Галичина,я тiко за
   
 • 10:19 20.11.2003
  0 0
  Тішуся, що навіть в Москві розуміють, того чого не можть зрозуміти багато галичан.
  До Дмитра - не знаю чи буде колись відпущена Галичина, але як бачимо нарахунок спеціальний статусу для нашого міста(як для Сімферополя, Харькова) викликав страшну протидію наших львівських владних маріонеток, а теперешній завгосп Баняк нишком злив його, тобто не час до того.
  До всіх росіян - не вірте, що у Львові є якесь вороже ставлення до вас. Я думаю воно не більше ніж де за кордоном.
  Тут навіть за те що співають укр. пісень можуть вбити, а крім Нашего Радіо(весь репертуар - російська попса) і радіо Мелодія(старе лайно - збірник пісень комбайнера 60-х років) нічого в громадському транспорті, барах не чути!!! А російська громада(навіть не громада а Свістунов і Ко) постійно ллють бруд і провокують конфлікт, але цього конфлікта немає і не буде, бо галичанин настільки поміркований, що скорше його вб'ють ніж він буде протистояти. Ось одне з останніх повідомлень - новий теракт- в будинок рос. центру була кинута пляшка, взривна суміш була попередньо видалена, або налетіли на російську книгарню і понищили книги. І так постійно, щоб привернути до себе увагу ці уроди(Свістунов і Ко) нічого не можуть видумати ніж кинути в свій будинок пляшку!!! А громити книгарню немає ніякого сенсу, бо там було більше книг українських, ніж на всіх лотках поряд, ніж в книгарнях в центрі - біля Міцкевича. Після цих дурних провокацій розумієш що владі в Києві це вигідно постійно зіштовхувати Львів з Москвою. А Свістунов і Ко - і істеричні брехливі рос. масмедіа працюють не на Росію, а на Кієв в цьому випадку.
  І шкода, що львівські росіяни виженуть до Кієва провокаторів.

  Тему продовжив цими днями на форумі Сміта
  http://smith.lviv.ua/article/7565
  (з повідомлення ¹215)
   
 • 10:04 24.11.2003
  0 0
  Ось так журналіст-проститутка Слава Пішовшек використовує даний йому ефір для розпалювання ненависті сходу до Галичан, користаючись при цьому памяттю наших героїв
  http://epicentre.1plus1.tv/latest/?2364
  Одна репліка проститутки і невідома нікому вулиця в Тернополі починає розривати шіракую душу данецкава краснармейца.
  БРАВО СТОВПИ ВелікоУкраїнской Імперії, НАВЧИЛИСЯ ВИ ТРАВИТИ ЗАХІД    СХОДОМ!!!!

  А ось і імпєратор всєя України про Львів
  http://epicentre.1plus1.tv/latest/?2363
  "Вам. Відбулись події у Львові. Ви мали можливість дивитись по телебаченню. Я там не кажу, що там на владу, на президента компліменти були, всі інші. Але скільки там було антиросійської тематики? Я кажу, як громадянин розмірковую, який живе, припустимо, в Донецькому краї. При чому образливий. "
  Ну що галицька паирійотична клюмба, хочете донецьк, то хапайте трохи російських прапорів на мітинги, поважайти наших "східних братів"

  Отже бордель Української Журналістики(FREE PORNO PICHOVCHEK ADULT)http://epicentre.1plus1.tv/

   
 • 03:29 28.11.2003
  0 0
  Як панове обернути, а Галичина все одно є частиною України.
      Ми одна нація!
  Нас єднає одна мова - навіть з такою ріжною історією з таким ріжним минулим ще на початку століття у найсхіднішому кутку теперішньої України і у найзахіднішому балакали однією мовою.

      Так, багато попередніх повідомлень мають серйозне підґрунтя. Але якщо галичани такі инші то хто ж тоді вище згадані "рагулі водії маршуток", власники барів - пропагуючі русскую папсу, молодь яка ходить на змоскалені діскотєки? Чи вони не Галичани? Чи вони народились не у Галичині? А хіба всі найвидатніші українські постаті з Галичини?

      Ось наприклад відомий на галицьких теренах Д-р Юрій Липа уродженець Одеси... Список можна продовжувати і продовжувати. Найцікавіше те що в кінці ми дійдемо до висновку що 80 відсотків видатних українських діячів є зі східної україни, а не з Галичини. Останній факт. Основоположник українського націоналізму (який ми тут так відстоюємо) Дмитро Донцов теж не галицький... він з Таврії.
      Тому давайте не будемо так підносити одних над иншими. Мабуть як би Галичанам довелось пережити і голодомор і 70 років совєтської влади не дуже б вони ріжнились...
      Відокремивши Галичину від решти України ту решту (з манкрутілих безнаціональних баранів) ми просто віддамо на поживу Рассєї. Не даром кацап Дмитро так радіє і плескає у долоні. Ця ідея близька чи не кожному російському шовеністу. За винятком звичайно тих кому випала недоля проживати у Західних Реґіонах - ті ж то би хотіли теж до матушкі.
      
   
 • 11:25 28.11.2003
  0 0
  Таких кацапів як Дмитро потібно в землю закопати !!!!!!!!! А Галичина завжби була й залишиться частиною України!!!!! І якщо потрібно буде галичанни кістьми як і за Правобережну, так і за Лівий берег!!!!!!!!!!!!!111 Терба ліву шнягу пхнути!!!!!!!!!!!!!!
   
 • 11:28 28.11.2003
  0 0
  2 Ромко
  "Як панове обернути, " - не знаю як то так обернути може раком як завжди?!

  "Нас єднає одна мова" - Яка? Єсперанто? Доречі - ви звідки родом? І може не читали попередніх повідомлень.
  Чи може ви пропагандиський персонаж з реклями ЗаЄДУ???

  Нікого я не підношу!!!!

  "Зманкрутілі національні барани" по вашому то є жителі Кієва, Донецька, Дніпропетровська, Харькова ..., а по моєму такі ж самі заручники імперії як і галичани. Комусь з них пощастило більше, комусь менше.

  Мабуть як би Американцям довелось пережити і голодомор і 70 років то вони також би були українцями   

  Ваша ідея так само близька любому Українському імперіалісту.
  Звиняйте, що так коротко. Постараюся доповнити якнайшвидше.
  Слава Галичині!
   
 • 18:42 29.11.2003
  0 0
  2Алекс

  Я по суті не розумію, що ви хочете довести...
  Щераз перечитав усі повідомлення. І щераз кажу, що згоден з багатьма тезами. Мені теж не до душі політика Києва, корумпований бандитизм і розгул Донеччини. Але ж хиба це вихід, відокремлювати Галичину?

  ---------------------------
  А чому б наприклад не ввести карантин на Донбасі і в Криму, депортувати найнепокірніших. Всенародно скасувати українське громадянство і поновлювати його тільки після здачі іспитів з Історії України та Української Мови.
  ---------------------------
  Хіба ви думаєте з часом не почне відроджуватись національно свідомий "східняк"

  В одному з повідомлень десь промайнула думка про відсутність на сході еліти? А чи знаєте ВИ де та еліта? Ще за царської Росії величезний відсоток східноукраїнської еліти тікав від переслідувань на західні землі тим сами збагачуючи і живлячи укрїнський національний рух Галични. Подібна ситуація була і трохи пізніше. Ті що лишились не встояли, не могли встояти. Репресії, голод, переслідування змели всі свідомі елементи і залишили за собою головно мяких слизькотілих національнонесвідомих людей. Але це зовсім не означає, що так буде завжди. Україна має великий потенціал. І Еліта повстане, відродиться. І якраз справа Галичан, їх обовязок перед батьківщиною, сприяти тому процесу щоб він відбувався якнайскоріше.

  Слава Єдиній Соборній Україні!

              ГЕРОЯМ СЛАВА
   
 • 07:38 30.11.2003
  0 0
  Я, пане Алекс, з Вами згоден майже у всьому крім мови (народився в Херсоні, до 25 років прожив у Києві, зараз живу в Канаді). Я згоден, що то було б добре якщо б Галичина відокремилася, хоч би частинка України залишилася би, і хто знає, може з роками об`єднала би всю Україну... Але те що Ви кажете за мову то вже занадто...
  "Яка? Єсперанто?" Чи то Ви хочете сказати, що шевченківська мова то "малороскій діалєкт рускава язика" то так прямо і кажіть!!! Або хочете сказати, що франківська мова то якийсь польсько-угорський суржик?!!! Чи я чогось не розумію... Вам необхідні факти? будь-ласка - Німеччина.

  Ромко
  "А чому б наприклад не ввести карантин на Донбасі і в Криму..." пробачте але Ви мабуть живете на Марсі, треба реально дивитися на речі, і хто по-Вашому буде займатися тим карантином та депортацією? російський дуполиз Кучма? Чи може вони самі себе депортують?
  "Хіба ви думаєте з часом не почне відроджуватись національно свідомий "східняк"" - не почне, для цього необхідні умови, наприклад революційна ситуація 91 року, якою доречі націоналістичні сили не скористувалися.
  "В одному з повідомлень десь промайнула думка про відсутність на сході еліти... І Еліта повстане, відродиться..." Пробачте, за яку еліту Ви кажете? Українська еліта сьогодні:
  1. Відробляє на жидів (наприклад Степан Хмара)
  2. Пухне з голоду (наприклад помірковані українські вчителі)
  3. Біжуть хто куди (навіть до Росії)
  4. Інші сидять по тюрмах (члени УНА-УНСО)
  Дякую, чекаю на відповідь.
   
 • 10:30 30.11.2003
  0 0
  2 СтрашнийСон
  Потрібно вже! Йди лягай!

  2 Ромко
  На "Слава Єдиній Соборній Україні!", я б також відповів можливо СЛАВА ГЕРОЯМ, але нажаль не знаю яким Може Кравчуку, Медведчуку, Ахмєтову і тому подібним, щось більше не пригадую Кому ще ця соборна потрібна? Ну тоді - щиро вам скажу "СЛАВА ГЕРОЯМ!", а галицькому бидлу від Чорноваола і до теперніших сірих засранців -"ГАНЬБА", вони програли - точніше ми!!

  "І Еліта повстане, відродиться." Ню, ню... Сказано з пафосом з фільмів про Чапаєва.
  А еліта(в моєму розумінні) нікуди не "біжить" і не "біжала". Українська еліта - то зараз донецькі і я поважаю ту еліту більш ніж всіх до цього в історії УКРАЇНИ, бо вони створили для вас цю "соборну" державу і використовують вас!!! "ГЕРОЯМ СЛАВА"

  І ті, хто може потенційно стояти за інтереси Галичини, або втікають "мити унітази" на Захід, або стають гвинтиками для донецької, дніпропетровської еліт.

  УКРІПЛЯЮЧИ СОБОРНУ УКРАЇНУ(КИЇВ) - ТИ ПРОДАЄШ ГАЛИЧИНУ ДОНЕЦЬКУ!!!!

  Щодо "великого потенціалу", то з опери "а за то як ми гарно пісні співаємо!"

  ... Трохи нема часу, відповім всім ширше пізніше....
   
 • 15:08 30.11.2003
  0 0
  Главным коньком украинских сепаратистов является утверждение, что Украина заселялась не только выходцами из Южной и Центральной России, но и из Польши и Крыма. Выходцы эти и образовали украинское казачество - народность, отличную от русской.......

  Совершенно таким же путем образовались и прочие казачества, как, например, донское, уральское и оренбургское, но это не мешает им считать себя коренными русскими.

  Но даже если согласиться с украинскими сепаратистами, что к востоку от Днепра образовалась особая украинская народность, то все же остается совершенно непонятным, каким образом население Волыни, Подолии, Червонной Руси, ГАЛИЦИИ в один прекрасный день обратилось из русского в украинское...

  Первоначально австрийцы преследовали лишь оборонительную задачу: отстоять ГАЛИЦИЮ от правомерного поглощения ее Россией. Но потом в Берлине возник план - использовать ГАЛИЦИЮ в качестве плацдарма украинского сепаратизма, долженствующего в конечном итоге привести к отторжению всей Малороссии от России и присоединение ее к короне Габсбургов.

  Насильственная украинизация ГАЛИЦИИ, конечно, встретила протест в лучшей части галицкой интеллигенции, исповедовавшей культурную и национальную связь с РОССИЕЙ, а также и в народной массе. Но со временем план частично удался...

  Вот вам вкратце что такое Малороссия и ГАЛИЦИЯ .

  Читать книги надобно
  Паша(Львов)   
   
 • 19:32 30.11.2003
  0 0
  Ну тибя Паша калбасит канкретна, савецкие книги, каторые ты читаиш давно нада была атнести в сартир, т.к. еще идеолог всея савецкава камунизма тов. Ульянов/Ленин говорил: 10% правды - в печать!!!
  И забываешь, что настоящее название Росии (похидна от Русь) Московия (от туда и москали), а "Россия" они взяли уже после присоединения Украины.
  Прочитай прямо здесь на сайте "Українсько-російський договір - міфи і реальність" - О Апанович.
  "Украина заселялась не только выходцами из Южной и Центральной России..." - ты хочешь сказать Московия заселялась выходцами из княжеств Киевской Руси, так кстати и образовалось Московское царство, когда Юрий Долгорукий бежал из Киева и от туда боролся за киевский трон.
   
 • 20:39 30.11.2003
  0 0
  2Паша

  А щоб ти здох, подавився жеручи український хліб або отруївся салом.
  В історичні дискусії з тобою вступати не буду бо ти дуже "обізнаний" і мабуть можеш викладати історію. Якщо ідея, яку тут пропагує пан Бандерштадський, колись ввійде в життя таких як ти будуть садити за ґрати!

  Ганьба!
   
 • 03:11 01.12.2003
  0 0
  to "а чево? слабо?"
  http://ukrcenter.com/forum.asp?message_id=870#870

  Ще святкуємо
   
 • 22:23 05.12.2003
  0 0
  Вельми привабливою є ідею відокремлення.... аби малим коштом осягнути розкішного «благоденствія».
  Отож ділимо: Галичину від України, Львів від нововитвореної провінції, Сихів від вулиці Личаківської, і зрештою, підсумовуючи таке феєричне буйство саморганізаційного буття досягаємо повної нірвани у вирішенні всіх посталих в часі проблем.

  Либонь виключно усамітнившись в межах Галицької автономії є можливим поремонтувати та довести до тями палаци та зрештою просто будинки які в свій час звели середньозаможні мешканці австро-угорської імперії,і, ймовірно спромогтися створити щось подібне самому. Позаяк нема кому молитися - місцеві, шановані??? (якщо обрані) громадою достойники не здатні попіклуватися про своє рідне місто ??? Чи ж бо вони таємно заслані (мабуть суцільно агенти ФСБ) з таємною місією на галицькі терени.

  Чи ж бо «Ведмеже кодло» є такою надпотугою????

  Певна річ зручніше жити у Європі (по той бік кордону). Там «все» облаштоване, прозоре, просте для розуміння. Ніц не потребує твоєї (стандарт європейської) уваги - те життя, на перший погляд, схоже на відлагоджений годинниковий механізм.

  .... цілковиті дурниці, галичани-розкольники, все вами сказане.

  хоча, до певної міри вас як, пересічних галичан я розумію...

  Так інколи хочеться щоб твій голос був вагомим, що ніби ти сам є державою... щоб тиск держави на тебе був таким малим...
  Природне протиріччя особистості та державної машини...

  P.S. Аби який недолугий «радетель всєго расєйськага» таке пашталакав, я би ся допетрав в чому річ...

  А про вас,.. сором та й годі...   

Волю Галичині!

Наші Друзі: Новини Львова