Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 19 січня 2021 року

Волю Галичині!

 • 02:55 07.04.2004
  0 0
  А може попередній пост би більше пасував в тему "Культура бандита"?
   
 • 06:14 07.04.2004
  0 0
  Здравку
  "Полісся, Закарпаття, і Буковина пристануть до Галичини"

  А ви там референдум проводили? А якщо не пристануть,то як буде? Тоді залишиться тільки три області.З них Галицьку державу ліпити?
   
 • 06:44 07.04.2004
  0 0
  2 Володимир
  та дай Боже, бо Закарпаття і Буковинаи тоді буде справді втрачене.
   
 • 07:14 07.04.2004
  0 0
  А.Бандерштадському
  Слово "провокатор" не є образою, я просто констатував факт, що роздмухування регіоналізму,різні "Галицькі","Поліські" і "Волинські" держави вигідні нашим ворогам-московським шовіністам.А ви зі своїми ідеями їм підспівуєте.Ну, а щодо "рагуля", то я не буду оригінальним- від рагуля чую.Це вже чиста образа, чисто совковий прийом-якщо не можеш знайти доказів проти опонента-його ображати.
  А докази того, що московські шовіністи підтримують ідею розколу України на схід і захід ви можете знайти на кожному шовіністичному сайті, напр.www.russian.kiev.ua.Та й сам Солженіцин у своїй статті "Как нам абустроїть Расію" недвозначно вказує на те, що він не проти самостійності Західної України, але Південь та Схід - то "ісконна русскіє зємлі".
  А Шевченка я б порекомендував прочитати не 300 разів, а хоча б раз.Не завадить.
  Він про таких як ви казав:
  "Якби ви вчились так як треба,
  То й мудрість би була своя,
  А то залізете на небо:
  "І ми- не ми, і я- не я!"
  Це якраз вас стосується ("я ж не буду спускатися до того, щоб давати вам поради"). Сидіть собі на небі та будуйте Галицьку державу від Львова до Стрия.
  Ви кажете, що ви не націоналіст.А хто ж ви такі? Комуніст,троцькіст,анархіст? С.Бандера, ім"я якого ви чомусь собі прибрали,був галичанином,але одночасно свідомим українцем, який віддав своє життя за Україну,самостійну і соборну, а не за міфічну Галицьку державу.
  Полковник Є.Коновалець,учасник Визвольних змагань 1917-1920 рр.теж був галичанином, але казав: "Шлях до Львова йде через Київ".Тобто він був видатним політиком і мислив не категоріями загумінкового провінціоналізму, а державно.Але ,на жаль,влада тоді була в руках різних винниченків, які бездарно згаяли відпущений їм час і просто були провокаторами ("Армії нам не треба.Давайте роззброюватися!")
  Тепер чути заклики "Єдності нам не треба.Давайте роз"єднуватися!" Недалекоглядна політика і не робить честі деяким галичанам,що її відстоюють.


   
 • 07:28 07.04.2004
  0 0
  2 Володимир

  Чому обовязково референдум проводити? Високий рівень підтримки Нашої України в цих областях, доводить, що якщо значна частина за про-європейську партію то цей електорат захоче приєднатися до про європейської держави. Якщо ж ви скажете чому я не вважаю що вони приєднаются до Польщі/Ромунії/Угорщини то відповім що їх там не чекають через запущений стан економіки, тай не впевнений що вони би захотіли на правах бідного родича. Це так якби зараз зайшов до хати Туркмен і сказав, давай будем жити разом. Ти би хтів з якимось голодранцем жити. А так разом за 15-20 років підтягнемо економіку і зможем вести пристойне життя. Це загальний план, є ще багато нюансів.

  Якщо не секрет то чо ви так переймаєтесь долею Галичини? Маєте собі Київ, будуйте там "рай".   
   
 • 07:29 07.04.2004
  0 0
  А.Бандерштадському
  "А ви куди заїхали-до Казахстану?"

  При чому тут Казахстан? Чого ви його постійно згадуєте? Абсурд
  Чи був я далі Жмеринки? Був.Об"їздив всю Європу,бував і в Північній Америці.А ви далі Стрия були?
   
 • 07:37 07.04.2004
  0 0
  Володимиру

  "Тоді залишиться тільки три області.З них Галицьку державу ліпити?"

  У вас якісь грандіозні амбіції щодо державобудівництва. То часом не від совка? На випадок якщо вони не приєднаются, що є маловірним, то держава в 5 з гаком міліонів не здохне. Естонці живуть, і не фігово. Розмір тут нідочого, а от голова впливає на рівень життя громадян.
   
 • 07:39 07.04.2004
  0 0
  Здравку

  Я переймаюсь долею Галичини, бо вона- частина України в даний час.Раніше вона для мене була взірцем українського націоналізму,українським П"ємонтом.Але час йшов й питома вага Галичини в житті України набагато зменшилася (на жаль),а ідеї галицького сепаратизму не збільшують прихильників Галичини.Навпаки,відштовхують від галичан інших українців.

  "А так разом за 15-20 років підтягнемо економіку і зможем вести пристойне життя".
  А що,цього не можна зробити разом з рештою України? Гуртом і батька легше бити
   
 • 07:45 07.04.2004
  0 0
  "А ви куди заїхали-до Казахстану?"

  Ви про ЄЕП договір чули? Можливо ознайомленні з деяким контекстом?
  Замість того щоб вступати в СОТ, президент підписав договір про створення Єдиного Економічного Договору на Теренах Росії, України, Білорусі і Казахстану. Лишилось щоб Рада його ратифікувала   
   
 • 07:56 07.04.2004
  0 0
  2 Володимир

  "А так разом за 15-20 років підтягнемо економіку і зможем вести пристойне життя".
  А що,цього не можна зробити разом з рештою України? Гуртом і батька легше бити"

  Рівень свідомості у хохлів дуже низький, напуджені американським імперіалізмом вони були би раді віддатися росії, ми не цього не хочемо. А хочем пристойного рівня життя, якого можна досягти після ряду реформ і поступової інтеграції в евроструктури. Одним словом вести політику виходячи з національних інтересів а не кланових. Якщо до влади не прийде Ющенко, бо шахтарі завтра проголосують за Януковича або ще якогось покидька, то країна буде пошматована.   
   
 • 08:01 07.04.2004
  0 0
  Думаю,Слобожанин не образиться на мене, якщо я ще раз його процитую.Його думки перегукуються з моїми власними.

  Слобожанин
  гість

  24/02/2004 19:03:42

  нумер: 178
  Я ж казав, що будь-який спір не визначає переможців. Хоч кіл на голові теши... Тож нехай кожен робить, те, що хоче. Хочуть сепаратисти боротися проти України- нехай борються, хочуть Українці боронити державу-нехай захищаються!
  На жаль "регіональні патріоти" не бачать нічого окрім власного кута. Як постійний аргумент приводиться приклад Донбасу.Цікаво, а чому їм не болить приклад Черкащини чи Житомирщини? Чи вони заможніші за Львщину ? Неправда! Може вони меньш українські за Львщину? Неправда! Просто "сепаратисти" їх не бачать, не хочуть бачити. Зневажають їхнім існуванням. На жаль, замість тго щоби бути українським авангардом Львів поступово стає "галицькою Вандеєю". Колись я дуже поважав це місто. Спеціально їздив до нього. Їздив до однодумців. Просто на вихідні і свята. А тепер бачу , що серед моїх однодумців все меньше і меньше львів"ян. І бачу як змінюється ставлення до львів"ян. Мені щиро шкода цього міста. Воно могло би бути одним з центрів української культури, натомість стає центром якоїсь злоби і зневіри. Шкода.Дуже шкода. Але час не стоїть на місці. Якщо з нашої культури випадає якийсь кавалок, варто віднаходити заміну. То ж може і добре, що ілюзії щодо того, що Львів міг би стати "українським євромотором" розтанули? Це був одним з красивих наших міфів. Ну що ж, не всі міфи справджуються. Варто розраховувати лише на власні сили. Так ріалістичніше.
   
 • 08:03 07.04.2004
  0 0
  2 Володимир
  Був далі - достатньо пожив в Європі, щоб зрозуміти що близькі вони до нас і потрібні вони нам як зразок у побудові держави і тільки раз був за Жмеринкою на Схід, це було справжнє враження, ПІСЛЯ ТИЖДНЯ ЖИТТЯ - мені стало зрозуміло, що як сучасна Україна з Донецьком попаде в Європу якимось чином - то Європа одразу стане Азією.
  Наголошую - йдеться не про погані, чи непогані; націоналісти чи не націоналісти; не мовне итання - стиль життя, прагнення, погляди НЕ СУМІСНІ З ЄВРОПЕЙСЬКИМ СВІТОГЛЯДОМ ні в молоді ні в пенсіонерів - Малоросія не сумісна з нашим майбутнім.
  Або ми зможемо на своєму прикладі показати їм шлях, абюо всім буде показувати його Росія.

  Повністю згоден з Здравком. Скажіть Володимере, нажаль не бував ще в Пн. Америці, які ви держави є вашим ідеалом - Росія, США, Китай, Бразилія, Індія, Пакистан чи може мають право на існування Данія, Фінляндія, Ісландія, Австрія, найуспішніші з СССР - прибалти. То що для вас привабливіше, коли діти вдома голодні, а ви горді тим що живете в державі азійських масштабів по території і населенню, найбільші в Європі, найчорноземніші, найспівочіші і т.п. Чи може цей гігантизм - це важкі наслідки багатовікового панування імперіалістичних варварів над вами.
  А основне це здатність обирати свою владу, розвиватися і бути захищеним від шкідливих впливів своєю державою, отримати можливість гідно заробляти не в Португалії і в Кієвє, а у Львові, Тернополі, Чернівцях.
   
 • 08:11 07.04.2004
  0 0
  Здравку
  Слід розрізняти поняття "влади" і "народу".Я особисто проти кучмівського режиму і проти його угод про спільний екон.простір.Але чи дуже Кучма прислухається до vox populi? Робить все на догоду владних мафіозі.Але ж Кучма є президентом не тільки Східної України, але й Західної.Тоді до чого ці питання "А ви куди заїхали-до Казахстану?" Я це саме питання міг би задати Бандерштадському.Він так говорить, начебто він третейський суддя або іноземець.Я особисто цю угоду не підписував.Чому ж до мене претензії?
   
 • 08:24 07.04.2004
  0 0
  А.Бандерштадському
  Оце вже цивілізована розмова.Я, так само як і ви, виступаю за європейську інтеграцію. Я так само як ви, виступаю проти кучмівської мафії з суркісами і ахметовими.Але слід зрозуміти, що то не східняки такі захланні,а режим, який їм, так як і вам нав"язано.Ми- в одному човні.Отже, боротися слід не по лінії Схід-Захід,а проти антинародного режиму й комуністів.Це два найбільші вороги України.
  Відносно Донецького регіону, я ілюзій не маю,був там кілька разів.Враження не найкращі.Але може вчинити так як москалі? Вони нас русифікували, а ми їх будемо українізувати. Зрештою, Мойсей, 40 років водив жидів по пустелі, поки вони не втратили рабську натуру і не стали одним народом.
   
 • 08:24 07.04.2004
  0 0
  2 Володимир

  "А ви куди заїхали-до Казахстану?" Я це саме питання міг би задати Бандерштадському.Він так говорить, начебто він третейський суддя або іноземець.Я особисто цю угоду не підписував.Чому ж до мене претензії?"

  Питання про Казахстан ви задавали Алексу,а я вас проінформував. Важко вести дмкусію з людьми що не розуміють про що мова. До вас притензій немає, можете відпочивати.
   

Волю Галичині!

Наші Друзі: Новини Львова