Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 19 січня 2021 року

Волю Галичині!

 • 19:26 05.04.2004
  0 0
  2 Maркіян - А що ж ви пропонуєте? При щонайменшій небезпеці ухилятися від неї? Так, багато на Сході українців які є "хохлами". Але це не росіяни. І часи змінюються. Повірте мені у тих хохлів народяться ще діти чи онуки націоналісти. Бо ж існують ж регіональні осередки партій Народного Руху і йому подібних. Але для цього всього потрібно робити реальні кроки, вагомі дії. Що заважає Галичанам йти у Верховну Раду? Що заважає їм іти в Уряд? В Адміністрацію Президента? Не йти підлабузником, а реально відстоювати інтереси свого краю і всієї України? Чому донецькі впливають на політику в Україні а галичани ні, чи принаймні слабо? Чи говорить це про вашу силу? Я не хочу звичайно нікого ображати - просто намагаюся відкрити вам очі.

  Але якщо для вас важливіше що б вас зайвий раз пошанували, будь ласка "Ви найвеличніші, найнаціоналістичніші, найрозумніші". Чи щоб зайвий раз утвердитись в цьому ви підете на дурниці? Я вірю що історія не допусте в черговий раз розбрат між братами. Занадто багато ми пережили що б зараз бути песимістами. Через більші випробування пройли хіба що тільки євреї.
   
 • 19:31 05.04.2004
  0 0
  "Добре поставлю прямо питання - ви всі не вважаєте себе українцями?"

  Ми вважаємо себе українцями. Свідомими українцями. Де всі решту? Суржик і малоросьє.

  "Не тіште себе ілюзією і маревом. Замість того що б спрямувати свої сили в руслі відродження України ви займаєтесь не знаю чим."

  Всім силам є край. Я сам проти такої ідеї, але що робити? Невже хтось думає, що ми почнемо громадянську війну? Я дуже сумніваюсь. Але де те, за що ми боролись в 91? Де Україна? Чому на сході українці навіть не задумуються над тим ким вони є? Скільки ми будемо їм це втлумачувати? Та ще й під кінець нас за це не люблять. За те, що "дуже умниє".
   
 • 19:38 05.04.2004
  0 0
  " Що заважає Галичанам йти у Верховну Раду? Що заважає їм іти в Уряд? В Адміністрацію Президента? Не йти підлабузником, а реально відстоювати інтереси свого краю і всієї України? Чому донецькі впливають на політику в Україні а галичани ні, чи принаймні слабо? Чи говорить це про вашу силу? Я не хочу звичайно нікого ображати - просто намагаюся відкрити вам очі.

  Як то Що чи Хто? По-перше гроші. По-друге наші дорогі східні брати, яких купити за фляшку горілки раз плюнути; по-третє у нас тут самих бруду вистарчає. Але змити його можна тільки кров"ю. По іншому не можна.
  А взагалі, ці всі проблеми від нестачі грошей.
   
 • 22:22 05.04.2004
  0 0
  2 Маркіян - ось і підійшли до основної проблеми. А що заважає українцям заробляти гроші і тим самим реально відстоювати свою незалежність ніж сваритися один з одним?
   
 • 00:59 06.04.2004
  0 0
  Що заважає?
  5млн. vs 40 млн.
  Податкова, СБУ, зовнішня політика, злочинні кланові угрупування, пропаганда, армія ..................................СИСТЕМА "УКРАЇНА"
  Що заважає?
  А що заважало українцям пробиватися-вибиватися, захоплювати Росію, не відєднуючись, а що заважало комуністичній Росії стати частиною нацистської Німеччини і піднатужитися і захопити її зсередини - до чого ті дурні питання. Межа бізнесу тут 100тис $ - далі ти або стаєш кієвляніном, шукаєш крюки - або тебе розчавлять. Так і з культурою, наукою - що ж нам робити? Про те що ми тут такі покидьки, ніц не вміємо працювати як донецький шахтар, або одеський перекупщик, або київський бізнесмен я чув не раз і відповідь вам - мільони тих які мусіли покинути наш регіон і є відмінними робітниками в Польщі, Німеччині і т.д., а вони могли і хотіли працювати тут, просто вони хотіли більше нієж палка вареної колбаси і пляшка горілки, які є межею мрій 70% українців.
   
 • 04:24 06.04.2004
  0 0
  Підтримую Алекса!!!!!!!!!! На Сході демократія працює "па русскі". Заплатив,отримав мандат, заплатив ,отримав портфель міністра,вкрав,продав,вернув грошіі заробив на цьому та на наступних виборах знову купив п"яних і затурканих малоросів "бутилкай водкі і палкай калбаси,уххххххх хххаааррраашшшоооо"!!!!!!!! А ти надривайся,борись,працюй(і обов"язково чесно),плати податки, турбуйся за спільне майбутнє,а їм до фєні це. Ані вип"ют,закусят і спают і ім апять харашо.
   
 • 09:22 06.04.2004
  0 0

  Re: День победы. Этот день мы приближали как могли или финиш российского фашизма.
  Написал : Отец Федор (---.scana.net.ua)
  Дата: 05.04.04г. 16:20

  Посмотри кинохронику Хиросимы и подумай про Львов...

  (З відомого форума)
   
 • 19:37 06.04.2004
  0 0
  Я вам про Україну а ви знову про Галичину. Я кажу що заважає всім українцям заробляти гроші а не гнутися на жидів і москалів які отримують надприбутки і керують урядами.

  І ще одне. Що заважає після 100 000 іти в Київ і отримувати 100 000 000, підлабузнюватися під Кучму, хвалити Медведчука, ставати на лапки перед Януковичем, але продовжувати ставити навколо себе своїх людей, таких як ти що б потім ти х же Кучму і Януковича відправити за грати?

  Якщо не можеш зробити добро чесно, зроби це безчесно (с)

  Але це одна сторона медалі. Якби народ у Львові вийшов на вулиці і сказав Медведчуку, Кучмі, Азарову, Суркісу своє "Ні" то що б вони змогли зробити? Ви самі ж допускаєте керувати собою. так само як це роблять інші регіони України. Проблема не в системі влади ( як це хотят доказати більшовики ) а в людях які знаходядться при владі.

  Якби біля будинку уряду стояло не 9-13 тисяч а 500-600 тисяч зі всієї України то уряд пішов би у відставку на наступний же день! Бо жодна армія в світі просто фізично не в змозі зупинити стільки людей!
   
 • 20:18 06.04.2004
  0 0
  Це- провокативна тема й автор її-комуняцький провокатор.Він лиє воду на московський великодержавний млин, бо московські шовіністи сплять і бачуть, як Україна буде розділена по Збручу.Тоді можна буде прибрати до рук Східну Україну, ну а брати-поляки візьмуть назад в "братські обійми" Галичину з "польським містом Львовом".Невже ви серйозно вважаєте, що Галичина зможе існувати як держава? А Закарпаття що-мадярам віддавати.Воно ж буде відрізане від Великої України.А Буковину-румунам? Далеко ми заїдемо з таким "патріотизмом"! Той самий С. Бандера,псевдо якого автор собі чомусь вибрав, хотів створити не якусь загумінкову самостійну Галичину,а УССД (Українську Соборну Самостійну Державу).Пояснюю-"соборна" означає "єдина".
  Щодо "Юща".Його прізвище-Ющенко і підтримує його більшість свідомих українців.А кого іншого хоче автор на Президента? Може Симоненка? То хай так і скаже, а не прикривається машкарою "галицького націоналіста".До речі, справжній націоналіст не стане псувати свою мову русизмами й полонізмами (галицьким балаком), тай грамотність автора залишає бажати кращого.Виходить, що він її не любить і не шанує, а надає перевагу "галицькому балаку".То нехай укладе "галицькобалацько-англійський словник" і пропагує його на Заході.Це краще, ніж писати такі провокативні статті.
   
 • 21:39 06.04.2004
  0 0
  Нагадаю що казав з цього приводу наш гетьман І.Мазепа.

  "Всі покою щиро прагнуть,
  А не в єдин гуж всі тягнуть:
  Той направо,той наліво,
  А всі браття,тото диво!
  Не маш любви, не маш згоди
  Од Жовтої взявши Води
  През незгоду всі пропали,
  Самі себе звоювали.
  (...)
  Жалься,Боже,України,
  Що не вкупі має сини!
  Єдин живе із погани,
  Кличе:"Сюди,Атамани!
  Ідім матки ратовати,
  Не даймо їй погибати!"
  Другий ляхам за гріш служить,
  По Вкраїні і той тужить:
  "Мати моя старенькая!
  Чом ти вельми слабенькая?
  Розно тебе розшарпали,
  Гди аж по Дніпр туркам дали,
  Все то фортель,щоб не міла,
  І аж в конець зослабіла!"
  Третій Москві юж голдує
  І їй вірно услугує;
  Той на Матку нарікає,
  І неволю проклинає:
  Ліпше було не родити,
  Нежлі в таких бідах жити!
  Од всіх сторон ворогують,
  Огнем-мечем руїнують...
  (...)
  "Гей,панове єнерали,
  Чому єсьте так оспалі?
  І ви,панство полковники,
  Без жадної політики,
  Озьмітеся всі за руки,
  Не допустіть гіркой муки
  Матці своїй більш терпіти!
  Нуте врагов,нуте бити!
  Самопали набивайте,
  Острих шабель добувайте,
  А за віру хоч умріте,
  І вольностей бороніте!
  НЕХАЙ ВІЧНА БУДЕ СЛАВА,
  ЖЕ ПРЕЗ ШАБЛІ МАЄМ ПРАВА!"
   
 • 22:35 06.04.2004
  0 0
  2 Wildnet

  І ще одне. Що заважає після 100 000 іти в Київ і отримувати 100 000 000, підлабузнюватися під Кучму, хвалити Медведчука, ставати на лапки перед Януковичем, але продовжувати ставити навколо себе своїх людей, таких як ти що б потім ти х же Кучму і Януковича відправити за грати?

  Якщо не можеш зробити добро чесно, зроби це безчесно (с)

  СкаженийНет, я бачу в тобі талант теоретика, але в життю то не так як на папері. Уяви собі що ти боксуєш, а твій опоннент б'є тебе весь час по яйцях, а тобі треба виграти в нього. З твоїх слів виходить що самому треба починати бити нижче пояса. Йти до влади по трупам, використовувати брудні технологій одним словом опустити себе до рівня Медведчука і Ко. ну а потім стати нормальною людиною (при владі). Так не буває, або ти тварина в житті або нє. А ваші пропозиції мені нагадують Кавказських друзів Росії, вони так самопробилися в Москві на злочинному рівні і міцно окрепли. Отож мова про методи, є речі яких порядні люди в житті не зроблять (Вбити, опустити пенсіонерів, калік) це називаєтся бути цивілізованим а ви мислете ще 14 століттям, ну що поробиш відстала Азія.

   
 • 22:42 06.04.2004
  0 0
  2 Wildnet

  "Але це одна сторона медалі. Якби народ у Львові вийшов на вулиці і сказав Медведчуку, Кучмі, Азарову, Суркісу своє "Ні" то що б вони змогли зробити? Ви самі ж допускаєте керувати собою. так само як це роблять інші регіони України. Проблема не в системі влади ( як це хотят доказати більшовики ) а в людях які знаходядться при владі"

  Ви взагалі слідкуєте за подіями в Львівській облраді? Історію про протистояння Нашої Україниз обрізаними знаєте? А в Мукачевому? І борятся незважаючи що дістають по яйцям весь час, а на сході такого ніколи не буде, у вас в електорату свідомість дуже низька.
   
 • 22:53 06.04.2004
  0 0
  Володимиру

  "ну а брати-поляки візьмуть назад в "братські обійми" Галичину з "польським містом Львовом".Невже ви серйозно вважаєте, що Галичина зможе існувати як держава? А Закарпаття що-мадярам віддавати.Воно ж буде відрізане від Великої України.А Буковину-румунам? Далеко ми заїдемо з таким "патріотизмом"! "

  Полісся, Закарпаття, і Буковина пристануть до Галичини. Між нами є декотрі відмінності але не такі великі як зі Сходом. На Заході більшість людей підтримують інтеграцію в Євроструктури а Схід до Росії (Це зараз головна розбічність між нами, а не мовні і культурні питання) чого ми маємо гризтися між собою? Розійдемося мирно і крапка. як Чехи і Словаки і кожен собі заживе як хоче. Ніхто не пропонує ділити балкони і вулиці як перебільшував СкаженийНет але питання інтеграції на Захід є принциповим.   
   
 • 02:28 07.04.2004
  0 0
  "Це- провокативна тема й автор її-комуняцький провокатор."
  ПНХ, у відповідь можу сказати, що автор посту просто рагуль, якому ввижаються комунякі і надалі після 10 років як для мене то неактуально.
  Ну що то за комплекс жити минулим, я вже говорив про те, що завдячуючи Чходу і от таким як Володимир ми і надалі цивілізовані люди маємо боротися з комуністичною загрозою, вибираюче між комуняками і сірим лайном. Володимир, ваш пост мене не образив, а потішив. Здається наче вам під років 70 і пишете ви то з якоїсь канадської ферми.

  Здається ніхто не хоче читати попередніх постів, а постійно починає все спочатку.
  Про загрозу Польщі, про млини російські.
  Ну покажіть ж мені ті праці, або посилання на російян, де вони відстоюють волю Галичини. Та вони як і ви хочуть принизити нашу історію і нас, показати що ми в ідеалі невдячна частина Малоросії, або польські зрадники. Вони нічим не відрізнгяються від малороських шовенюг в своєму прагненні асимілювати Галичину на малороський мотив задля входження її в Росію. Вони не віддадуть ані клаптика території.
  Дайте факти, чому ж росіяни не агітують, а скоріше підтримують Схід у його національному рості над "нізкімі" ідеалами бандєравца?

  "Невже ви серйозно ..."
  Так Володимире серйозно , це ви здається тут нічого серйозного не можете окрім малороського страху.
  Ну про захоплення нас Польщею може говорити людина, яка далі Жмеринки на захід не потикалася і яка окрім азіатських культур не стикалася з сучасною Європою і ніколи не спілкувалася з львівянами. Дайте нам можливість відстояти свої нац. інтереси, не падайти перед Польщою на коліна, то так в Європі не прийнято - вона не збирається на вас нападати
  Куди ми заїдемо з таким патріотизмом? - А куди ви заїхали Володимир? до Казахстану?

  "До речі, справжній націоналіст не стане псувати свою мову русизмами й полонізмами (галицьким балаком)"
  А може я не націоналіст , може я проста людина без німбу. Що мені робити - перечитати Кобзар 300 раз?
  Щодо спілкування на форумі звертайтеся до Модератора, що вам не подобається Не маєте аргументів? Щодо галицького балаку - то такий полонізм, як і українська мова - кацаполонізм, а про малороський суржик, який так оправдовує українській патріот Доній я зовсім промовчу
  http://molodaukraina.org/news.asp?IdType=12&Id=229

  Щодо Буковини і Закарпаття - то вже на вашій совісті, адже ви б відали б їх краще хозарському каганату ніж Галичині

  А що краще - вирішувати мені, а не вам. Ось я думаю, що декому зараз краще б було на селі гноєм поле удобрювати, а не дискутувати на форумі - але я ж не буду спускатися до того, щоб давати вам поради. Кожен вирішує за себе...
   
 • 02:54 07.04.2004
  0 0
  Хтось з наших вже пляшки кидає,правда ще без запалювальної суміші.


  Львів‘яни знову вчинили замах на російську культуру
  В ніч на вівторок, 6 квітня, невідомі закидали пляшками вікна Російського культурного центру, розташованого на одній з центральних вулиць Львова. Про це повідомив керівник центру Олег Лютиков.
  Як повідомляє «Кореспондент», посилаючись на «Українські Новини», на місці події побувала оперативна група Личаківського районного відділення міліції Львова, куди із заявою звернулося керівництво культурного центру. За словами начальника Личаківського райвідділу міліції Анатолія Крижанівського, міліція проводить розслідування і протягом 3 днів вирішить, чи відкривати кримінальну справу за фактом нападу.
  На місці інциденту знаходяться співробітники Служби безпеки України.
  Російське культурне товариство імені Пушкіна звернулося до Президента України Леоніда Кучми з проханням захистити РКЦ Львова від нападів. «Просимо захистити товариство від реакційних і дестабілізуючих сил», - говориться в заяві товариства.
  Як відомо, у червні і квітні минулого року невідомі розписали образливими написами зовнішні стіни приміщення Російського культурного центру. У червні 2003 року невідомий кинув пляшку із запалювальною сумішшю у вітрину кафе-магазина «Російська книга», а в листопаді в цьому ж магазині було вчинено погром. У травні 2002 року троє невідомих розбили вікна у приміщенні Російського культурного центру у Львові. У травні 2001 року невідомі вночі підірвали двері центру.
  http://ukr.for-ua.com/news/2004/04/06/194018.html

  Оце вже конкретно. І подивіться,який балаган навколо цього підняли. Навіть з СБУ хтось притьопав подивитись. Але не второпаю,до чого тут СБУ.
   

Волю Галичині!

Наші Друзі: Новини Львова