Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 19 січня 2021 року

Волю Галичині!

 • 15:29 03.04.2004
  0 0
  2 Дядечко Пінгвін - Ваша позиція ясна. Дякую що просвітили мене.

  Отже як починаємо розмовляти? "Гєгать"? "Дзенькувать"? А й справді нащо нам вбіса здалася ота Україна ?

  Але так думати я залишаю Вам! Думайте як хочете. У нас демократія. І якщо завтра ви назвете себе марсіянином я не буду з Вами сперичатися.

  У мене батько з полісся, тобто він поліщук - треба підкинути ідейку щоб створили "Поліське Князівство а ля Монако" бо вони те ж особливі. Вони те ж мабуть не Українці - поліщуки ж...

  Мммм потім "Донбаське баронство". В Ньому буде двомовність безсумнівно. Мови називаються - Донецька і Луганська.

  Дніпропетровців те ж ображати не можна - "Дніпровська імперія" те ж має право на існування.

  Далі треба не забути про "Одеський конглемірат", "Херсонське Графство", "Миколаївське Царство", "Кримський Султанат".

  І накінець залишиться Україна зі столицею Києвом.

  А що? Це ідея! У загарбників ( Росія, Польша ) очі поразбігаються не знаючи кого загарбати і так нікого і не зможуть завоювати Вдаримо по ним кількістю

  Доречі треба буде не забути Галичину ще поділити на "Лемкінське Воєводство", "Гуцульський Уніат" і "Ротенськиу Республіку" ну і від польщі від'єднати "Підлящетське Графство".

  Було б це все смішно якби не було так сумно ...
   
 • 15:51 03.04.2004
  0 0
  Салям алєйкум,панове
  Якось одного разу мені ваш сайт порадив один друг.Так от,читав я ваші повідомлення і не втручався(в затінку перебував,так би мовити).Але припекло вже й самому долучитись.
  Бо захотілось дещо панові WildNet відповісти.
  ""Це слабка позиція, позиція невдахи ( моя хата з краю, нічого не знаю ). Яке вбісу відокремлення Галичини?""
  Пане,слабкою ця позиція була на початку дискусії,але поступово вона набирає більш конкретної,обгрунтованої аргументації.Люди реально від обговорень переходять до конкретики.Не полінуйтесь,прослідкуйте,початок-середина-кінець(зародження ідеї,на лице),чекаю не дочекаюся нових аргументацій від деяких учасників обговорення(і вам раджу почекати,то ще буде).
  Вважаєте цю позицію слабкою,доведіть(аргументовано),що ваша сильніша.
  Невже ви вважаєте,що слабким є третина населення Галичини?

  ""У вас ( верніше у автора теми ) взагалі глузд є? Що ви собі думаєте? ""
  Глузд таки є.Якби його в дописувачів не було,то тема не трималася б так довго,та й ідея теж.
  А те,що думають,те і пишуть.При чому,часто не тільки лозунгами.

  З приводу мови.
  http://ukrcenter.com/forum.asp?message_id=700&page=12
  Перше повідомлення.Друга частина.
  Мене особисто переконало.   
  Справа не в мові.А ваш приклад,щодо Ізраїлю.Зустрічне питання,чи тими мовами розмовляють в сусідніх державах?

  ""ЦЕ говорить про те, що допомогати потрібно ЛЮДЯМ а не регіонам, а люди скрізь живуть"
  Ага.І ще одне:не тільки тоді,коли вибори на носі.
  А з приводу Медведчуків і Суркісів.Так Суркіс у Києві лажанувся.І це ще питання,чи пройшли б вони в Києві,Донецьку,Дніпропетровську.
  А в селі легше і дешевше.Зробив добре діло раз,і тебе вже на руках носитимуть,не те,що в парламент оберуть.
  Слабкі(і жиди) ідуть по шляху найменшого супротиву:вкладаєш мало,отримуєш багато.

  ""Чим ви кращі від інших?""
  Вони не кращі,а інші(це походу дискусії часто випливає).Та й з власних спостережень.

   
 • 17:45 03.04.2004
  0 0
  2 WildNet

  щодо `Iнший мiй любимий приклад`
  `любимий` = улюблений на укр.мовi
   
 • 18:08 03.04.2004
  0 0
  2 ЇЛАМ - Ви писали:

  "Вважаєте цю позицію слабкою,доведіть(аргументовано),що ваша сильніша.
  Невже ви вважаєте,що слабким є третина населення Галичини?"

  Спочатку Ви спробуйте спростувати мої аргументи на користь Сильної України ...

  Але якщо хочете ось вам: що таке галичина без України? Які її можливості? Я не хочу применшувати роль Галичини, не подумайте. Але ми всі знаходимося в одній ситуації. То ж і відроджуватися повинні разом. Я питав у вас чому ви не встановлюєте у себе вдома до влади патріотів? Чоми ви не вибираєте до парламенту патріотів а голосуєте за СДків, Соціалістів і Комуністів? Чому не влаштовуєте 100 000 мітинги протесту для відборювання своїх прав? Чому не штурмуєте Львівські радіостанції, що лунають російською? Чому не відмовляєтесь від послуг таксистів, що включають це радіо? Чому ви слухаєте Шансон і РусРадіо? Чому ви вбиваєте людей в кафе за українську мову? Чому ви не виступаєте проти експансії СДПУ(о) в регіоні? Чому не голосуєте в місцевих Радах за своїх? Чому ваші мери грають під дудку Кучми? Чому ваші губернатори зневажають Конституцію? Чому ви не робите ефективний бізнес і не маєте помітних олігархів? Чому ... Чому ... ЧОму ? ... ... ... Чому ???

  АЛЕ! Звідки така самовпевненість і рішучість? Звідки такі думки у власну непогрішимість? Звідки така упевненність, що при сепаратизмі вам краще живетиметья? Звідки впевненість що ви станете економічно сильніші? Звідки впевненість, що ви не зрусифікуєтесь? Звідки впевненність, що ви не ополячетесь? Звідки впевненість, що влада у вас буде чесна і некорумпована? Звідки впевненість, що до влади прийдуть патріоти а не ставленники Москви чи Варшави? Звідки ... Звідки ...

  І найголовніше звідки таке ставлення до всіх інших українців?

  На відміну від вас я вважаю всі регіони рівними. І я бачу в майбутньому сильну Україну де кожен регіон є самодостатнім. Ви ж здається бачите Україну із центром у Львові і сиволом галичанина як "просвітителя" малоросів?

  Пробачте, але це хибна думка. Згадайте всіх тих патріотів які боролися за Вільну Україну і які не були Галичанами! Хоча б того ж Чорновіла.

  Найголовніше ЩО я хотів сказати. По-перше вам всім не треба себе втішати, що ви Галичани і вже самим цим ви нібито щось зробили. Потрібно робити справи. Реальні справи для відродження Нашої України! Колись, в СРСР так само запевняли, що вони живуть в найкращій країні світу і що народ у нас найроботящий ...

  І повірте мені краще бути справжнім патріотом в Києві і робити реальні кроки для розвитку держави ніж сидіти у Львові і волати, що ви особливі!

  Я ще раз підкреслюю. Я дуже поважаю всіх вас, Львів'ян, Франківців ... Ви багато чого зробили для України, але те, що кажуть деякі люди на цьому форумі це просто політичний нігілізм. Це абсурд. І я впевненний, що серед широких верств населення ця маячня не підтримується і реагується адекватно до національних ідей Великої Соборної України!
   
 • 18:11 03.04.2004
  0 0
  2 Тетяна - дякую за виправлення. Я не Галичанин і живу в русифікованому середовищі Надалі буду використовувати замість "любимий" слово "улюблений"
   
 • 12:27 04.04.2004
  0 0
  "У нас демократія" В кого в нас? То, тобі часом не Піховшек розказав? Чи, ще може Кучма?

  ""Поліське Князівство а ля Монако" бо вони те ж особливі. Вони те ж мабуть не Українці - поліщуки ж..."
  Ти,все тут не змішуй, Алекс ясно сказав, що у нас (Галичан) не сходятся, а ні політичні, а ні культурні Інтереси з вами Східняками. Мннтальності тут не сходятся, по правді кажичи не не хочу чути всілякої бздури від всіляких "хмирів" на приклад тебе (WildNet). Звернення на зразок "Разом за Україну", можеш розказати доярці на
  дніпрі. Ти не зрозумів головної думки: Більшість Галичан не хоче бути в купі зі Східною Україною. Наші політичні, культурні, релігійні ідеї відрізняются від Західних (читай Галицьких) Голосуйте собі за Дона, Кучму, Кравчука, ще раз тобі нагадую, що Західна голосувала за Чорновола, а коли фізично усунули його, то ти то назаваєш вибором? Може міг мені запропунувати за Марчука проголосувати?.    

  "а голосуєте за СДків, Соціалістів і Комуністів?" Ти щось тут навівороть переплутав, обрізані троха змогли селян обдурити, а комуністи і соціалісти то взагалі на сраку сіли. По 1,5% набрали. Не треба брехати.

  "Чому ви не виступаєте проти експансії СДПУ(о) в регіоні? Чому не голосуєте в місцевих Радах за своїх? Чому ваші мери грають під дудку Кучми? Чому ваші губернатори зневажають Конституцію? Чому ви не робите ефективний бізнес і не маєте помітних олігархів? Чому ... Чому ... ЧОму ? ... ... ... Чому ???"

  Ти вибачай, якби не теперішня влада то обрізаними і би не смерділо. Не переживай, часи змінются, як бачиш поки що у Львові з цими тваринами борются еффективно. Поки, не загорами кінець цієї тварини. А ти мені наведи приклад щоб на вашій частині України виступили так відверто проти цих паршєків.

  "Чому ви не робите ефективний бізнес і не маєте помітних олігархів?"

  Можу тобі навести приклад в розбічностях між Галичанами і Східними патріотами в дужках: В наших приорітетах нема такого щоб мати своїх олігархів. Я розумію, ви горді що Лазаренко зачистив не мало, хай Бог йому суддя, а ще жид суркіс файно розбудувував на пару з ахметовим футбол. "Лахам" на трибунах роздали кришки, а крупняк пїшов в Цюріх. А ще ви горді як Панчук підтримує оперних виконавців і боротьбу зі снідом на пару з Оленою Франчук. Тепер пряме запитання до тебе: Що любий з олігархів зробив для тебе? Поясни мені мені, чому тобі вигідно щоб клани міцніли? Мені нє, в тому велика різниця між нами. Будуйте собі клани, підставні партії під конкретних людей, розмовляйте російською. Мастіт си голову і крижі, в нас дороги розійшлися.      


   
 • 23:06 04.04.2004
  0 0
  2 Zdravko - за "хмиря" дуже дякую ... Якщо Галичани всі такі як ти, то я краще з москалями поспілкуюся - їх хоча б не шкода послати всі знають куди і зарядити за "чемні" слова при зустрічі. Але я не один раз був у Львові і знаю що люди там не такі як ти хочеш це показати.

  То ж іди відпочинь козаче. Набирайся сил для для боротьби з Києвом. Вони тобі знадобляться.
   
 • 01:21 05.04.2004
  0 0
  Я не хтів нічо показати, троха погарячився. Можу вибачитися, краще не постити після горівки . А тепер хотів би побачити твої відповіді на мої запитання (попередній пост). Якщо Ющенко не стане президентом, то побачиш, питання про сепаратизм стане ще гостріше. Якщо думократія не буде розвиватися на Україні, будем під каблуком Росії. Америці це не вигідно, вони і будуть підтримувати сепаратизм. Якщо ти розумна людина, то розумієш розстановку сил на сьогоднішній день, і розуміеш про можливості такої підтримки. Так що скоріше, що зміни якісь настануть. А на твоєму місці я би не був таким самовпевненим в Києві, регіни поки терплять але то не вічно. Може стасися так що не буде над ким головувати. Все має міру...   
   
 • 02:32 05.04.2004
  0 0
  Навіть якби марсіяни захопили Україну це не було б приводом для її розколу. Історія знає десятки прикладів країн де панівна нація була під гнобленням завойовника але це не було приводом для її розколу. Тому що все рівно ситуація покращувалася на користь панівної нації.

  Я ще раз повторюю. Нам всім разом потрібно працювати на утвердження тієї України про яку мріяли всі борці за її незалежність починаючи від Мазепи і закінчуючи Стусом.

  Що для цього треба? Потрібно робити реальні кроки в цьому напрямку, тільки в об'єднанні наша сила.

  Я думаю ще одним дуже важливим моментом має стати власна відповідальність до своєї власної долі. Адже що таке Україна? Це всі ми з вами. І Україні буде добре тільки тоді коли буде добре кожному з нас. Чому українець ставши працівником на заводі зупиняється і дозволяє росіянину чи єврею керувати собою замість того що б просуватися до керівних посад?

  В цьому і полягає велика особливість теперішньої ситуації. По радіо, телебаченню у газетах, книжках, журналах буде лунати та мова яку хоче чути політична і економічна та бізнесово-підприємницька еліта. А сьогодні, нажаль такими є російськомовні громадяни.

  То ж задумайтеся над моїми словами. Раніше комусь приходилося проливати кров відстоюючи нашу незалежність фізичну. На нас же покладено відборювати незалежність духовно і фінансово. Такі вже реалії часу.

  Чи готові ви кинути виклик сучасності?
   
 • 13:18 05.04.2004
  0 0
  Мене інколи дивує позиція деяких прихильників Галицької ідеї...
  Нє...ви не подумайте...я не здаю назад...я все ще вірю в те,що окрема Галичина-то є правильне історичне рішення галичан...але просто хочу зрозуміти...
  Ця дискусія є чисто приводом для того,щоб показати нашу радість з того,що ми інші...
  Чи може,ще одна можливість полемічно-вправно натовкти віртуальну пику ще одному "щасливцю",що вирішив вас від тієї ідеї відмовити...
  Вибачайте...але таким чином,ми аж ніяк не відрізняємось від нашої "шанованої" опозиції,що тільки те й уміє,як товкти пики та ламати державне майно(до речі придбане за бюджетні(себто наші з вами) гроші...)...
  Й так само не відрізняємось від тих же російських шовіністів,котрі при відсутності аргументів з криками "ах ти бандерська морда" лізуть довести,що на їх боці правда...Скажіть чесно,вам хтось кулаками і словесною(часто матірною)агресією,колись щось зміг довести...
  Отож...
  Не будьмо,браття й сестри,сильними фізично,а будьмо сильними морально...
  Звісно,що ідея Галицької Держави не подобається всім іншим українцям...(а хто казав,що буде легко?...)
  Звісно...викликає різну негативну реакцію...
  (від саркастичних посмішок...до тих самих кулачих нападок)...але вона Є...і якщо ви маєте в неї віру,то будьте терплячими до всього цього...
  Аргумент вишибається аргументом і тільки ним(а не вибитим зубом...)
  Для того,щоб Галицька ідея набула сили,потрібно не кулаки,а голови...
  Бо ж маємо в Україні приклад того,що кулаки людей відштовхують,а не піднімають до боротьби...
  Ницість аргументів(що зводиться в основному до..."треба міняти систему") теперішньої української опозиції доводить...
  Так людей не переконати...
  Шапками опонентів закидати не вдасться...
  Все просто...не українець ворог,а галичанин брат...
  Най живе Галичина!...   
   
 • 13:19 05.04.2004
  0 0
  Пане,WildNet...
  Тепер дешо і вам відпишу...
  що таке галичина без України?
  -----------
  ГАЛИЧИНА...просто, правда?...Наш край був без України все своє існування...нічого,якось вижили...
  Це схоже на те,як казали росіяни 91 року..."Та ви без нас ніщо"...
  Це називається шовінізм...і цього я б на вашому місці уникав...

  Які її можливості?
  -----------
  Про ці можливості ми і дискутуємо...
  І ви знаєте...Як не дивно...Але вони більш реальні,ніж вам здається...
  Чехи свого часу теж важали,що словаки без них з голоду помруть(хоч і розлучались мирно),але ті (бідно...не багато)живуть...
  Про можливості прошу задати конкретні питання по конкретних сферах...спробуємо вам відповісти...

  чому ви не встановлюєте у себе вдома до влади патріотів?
  ----------
  Помиляєтесь...встановлюємо...але,як не дивно,ті патріоти,окрім націоналносвідомої демагогії нічим іншим не відрізняються...(виявляється,так само беруть,як і не патріоти)...Патріот ще не означає хороша людина...Патріот це стан душі,а не риса характеру...Коли по характеру,той патріот такий самий "чесний",як і непатріот,то в чому між ними різниця...?Ще й до того ж...патріоти часто бувають кепськими професіоналами...
  З приводу мови вже виписався(хоч ще й повернуся до цієї теми)...але скажу так...не той дурний,хто не любить свою мову,а той,хто вважає,що змусить полюбити її кулаками...
  Не в мові справа(я вже так часто повторюва цю фразу,що в мене клавіатура її автоматично видає...)...

  Чому ви не виступаєте проти експансії СДПУ(о) в регіоні?
  ----------
  Помиляєтесь....Медведчук вже втік...
  До речі...ви самі оповіли,що в нас демократія...за кого схочемо,за того і проголосуємо...це питання переконливості аргументації,а в патріотів її вибачте,але окрім галасування про національну ідею,ніяких конкретних ідей поки що не пробачається...

  Чому не влаштовуєте 100 000 мітинги протесту для відборювання своїх прав?
  ------
  Особисто я,тому що міняти одних бандюків на таких же...тільки з патріотичними нахилами не бачу ніякого сенсу...А ви бачите?...
  Чому я не влаштовую мітингів з приводу своєї галицької ідентичності...не час ще...замало людей прокинулось...
  На все свій час...

  Звідки така самовпевненість і рішучість?
  -----
  Від мами з татом...а у вас?...

  Звідки такі думки у власну непогрішимість? Звідки така упевненність, що при сепаратизмі вам краще живетиметья? Звідки впевненість що ви станете економічно сильніші? Звідки впевненість, що ви не зрусифікуєтесь? Звідки впевненність, що ви не ополячетесь? Звідки впевненість, що влада у вас буде чесна і некорумпована? Звідки впевненість, що до влади прийдуть патріоти а не ставленники Москви чи Варшави? Звідки ... Звідки ...
  ------------------
  А звідки у вас впевненість,що всі ці пункти не стануться з Україною?...Окрім оплячення,бо ви явно наслухались когось не того...
  Знаєте...є прислівя "від добра добра не шукають"...а від зла?...от ми й шукаємо...Ясно,що зло не Україна...але ж...якщо чесно...то й не добро...
  Бо...з часів утворення України я не бачу нічого окрім постійного штурхання Галичини з усіх боків...мені то набридло...я хочу,щоб Галицькі мешканці самі обрали...в якій державі їм жити...
  Мені здається,що прийшов час вже мати своє,а не користуватися спільним(при чому "користуватись"не за своєю волею,а як Київ скаже...)

  тільки в об'єднанні наша сила.

  -------
  Чому?...бо гуртом і батька легше бити?...

  Чи готові ви кинути виклик сучасності?
  ---------
  Так...готові...сучасність для Галичини сумна...Бо "щирі патріотичні опозіціонери" прийдуть до влади і що?...А нічого на Галичині не зміниться...замість погано розмовляючого Кучми прийде добре розмовляючий Ющенко...А що це дасть Галичині...?
  В Україні немає сили,що здатна до дій(не кулачних боїв)...
  Я хочу,щоб такі сили були в окремій Галичині...бо тягнути за собою всіх українців не маю бажання(та й вони наврядчи мають...)...

  Національна свідомість-це добре,але їсти вона не дає...
  Не патріоти підіймають економіку,а висококваліфіковані спеціалісти...
   
 • 15:32 05.04.2004
  0 0
  "Не будьмо,браття й сестри,сильними фізично,а будьмо сильними морально... " - цитата Брудного Янгола.
  Договорились,називається. Якраз мужності натовкти пику і бракує українцям. Чого варті всі моральні досягнення,якщо прийде "недоброзичлевець" і натовче вам пику? А ви будете зі своїми моральними переконаннями йому служити з "набитою пикою". Бо він вас змусить силою. Сила - це основна якість на яку зветають увагу сильні світу цього. Морально,із дулею в кишені може бути сильний і раб але він так і залишиться рабом,бо щоб вирватись з рабства треба примінити силу...
   
 • 16:03 05.04.2004
  0 0
  Дикому Нетові

  2 Дядечко Пінгвін - Ваша позиція ясна. Дякую що просвітили мене.

  Любий мій, Ви знову нічого не зрозуміли. В своєму пості я не висловлював свою позицію. Ба, я навіть не намагався довести неправильність Вашої. Я висловлював претензії до аргументації. Не можна бути категоричним, все що Ви скажете, не обов"язково має сприйматися "на віру". Якщо вникати в теорію дискусії, то мушу Вам зауважити, що найбільше відштовхує від співрозмовника його заангажування стереотипами. Якщо наводити якусь тезу, потрібно доводити її, спираючись на авторитетні джерела, а не просто стверджувати: мовляв, це є так і так.

  Особисто я вступив з Вами в суперечку, через те, що мені не сподобалося, як доносять до людей ідеї соборної України.

  "Для мене всі регіони рівні"

  Помітно, що це фраза поліщука. Але, зрозумійте, будь ласка, що подібне важко сказати галичанину. Ми, як ніхто інший відчуваємо ментальну і культурну відчуженість від себе жителів дикого Сходу. А в мене особисто, коли переїжджаю через Збруч складається враження, що потрапив не те що в іншу країну, а на інший континент (вгадайте який)))))).

  Ще трішки про свої особисті асоціації. Андрій Шевченко в останній грі збірної України дуже нагадав мені Галичину. Ти надриваєшся, бігаєш мов навіжений пліч-о-пліч з отарою овець, ригаєш, аби лиш хоч якось витягнути з лайна свою країну. Та настане час, коли ти з розбитою мордою опускаєш руки, плюєш на все і просто йдеш з поля. Нагло, демонстративно, не чекаючи ні закінчення тайму, ні навіть заміни. Плюючи на суддів, тренерів, уболівальників. Борони Боже, але чує моє серденько, що Галичина таки повторить поступок(проступок?) Шеви

  З повагою
  Дядько Пінгвін
   
 • 18:34 05.04.2004
  0 0
  Всім кому не ясно яка різниця між західняком і східняком.
  Пояснюю.

         Західняк - хоче мати багату, незалежну(фінансово) і УКРАЇНСЬКУ державу де нац меншини будуть здавати іспит на профпригідність. Державу де буде українська культура і традиція. При любих дотиках з Росією все автоматично руйнується. Бо вони пруть. Їх можна зупинити тільки кулями.


         Східняк - малорос, завжди визнавав і визнає панівну націю - росіян. При виникненні проблем завжди звертався і звертається по допомогу до росіян, бо рахує, що сам не справиться. Справжній українець. Росіян любить настільки, що лягає під них за любих обставин. Трапляються вийнятки. Ці люди як правило дуже сильні. Але їх занадто мало.
  Як вам відомо, основне населення складається з перевертнів-українців і україноненависників то можете собі вималювати ситуацію яка складається. Додайте ще рагулів (то не національність)

  І ви хочете, щоб Галичина зі всім тим боролась? Та чим більше ми боремось, тим швидше такі самі стаємо.
   
 • 19:10 05.04.2004
  0 0
  Добре поставлю прямо питання - ви всі не вважаєте себе українцями?

  Чи що взагалі ми тут обговорюємо? Якщо ви не відчуваєте себе єдиним цілим Великої України то чим ви врешті решт відрізняєтесь від "хохлів"?

  Це мені нагадує ситуацію з удільними князівствами Київської Русі. Не було б тоді розбрату жили б зараз в Києвській державі від карпат і до тихого океану, від кавказу і до північного льодовитого океана.

  Але ні, вам все рівно хочеться шматочик, маленький але свій, власний. А на спільні інтереси вам все рівно. Та згадайте що сталося потім з тими князівствами. Якщо історія не вчить народ, вона його жорстоко карає. Нас вона карала вже не один раз. Ну що, чекаємо на де жя вю ?

  А на мої риторичні питання ви так і не відповили, грунтовно принаймні.

  Не тіште себе ілюзією і маревом. Замість того що б спрямувати свої сили в руслі відродження України ви займаєтесь не знаю чим.

  Найприкріше те, що самі того не розуміючи ви граєте під дудку Москви. Ви навіть не розумієте як багато росіян кажуть "Ааа ви придушуєте Рутенів, Русинів до їх прагнення за волю! Потрібно допомогти братньому народу звільнитися від хохлів"

  Еххх. Сумно. Дуже сумно.
   

Волю Галичині!

Наші Друзі: Новини Львова