Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 19 січня 2021 року

Волю Галичині!

 • 12:36 19.02.2004
  0 0
  Пане Слобожанин...
  Нарешті ми перейшли від реверансів до аргументів
  >>Український бюджет формують інші області...<<
  Саме тому галицькі області є реціпієнтами...
  Чому 4 області є донорами?...Тому що в них вкладають...
  Бізнес...
  Вклав-отримав...А коли не вкладають,то й не отримують...
  Сумська,Житомирська і т.д. отримують менше...
  Ще раз повторюю,кожен відповідає за себе...Мені не подобається,що Галичина бідна,я про це і говорю...Подоляни мовчать-значить їх влаштовує...
  Тре,щоб кожен відповідав за себе...Бо виходить така ситуація,що я,як спеціаліст потрібен в Києві,а я не хочу туди їхати...(Вітри там,для здоровля шкідливо )...
  Виходить так,хочеш їсти-їдь до 4 областей,хочеш дому-сиди і голодуй...
  >>Геть не помітно в Галичині ставка на партнерство з західним бізнесом<<
  Та перестаньте...звичайний приклад...порівняємо обмінники...київські-доляри,євро,рублі...львівські-тіж самі,а також канадські,англіяцькі,польські...Кого по вашому вони обслуговують?...ескімосів...
  >>В цьому плані галицькі бізнесмени виявилися не чесніше за решту<<
  Ніхто не каже,що ми кращі(напевно навіть гірші),ми-інакші...
  З приводу говірки...та дістало вже...у нас у всіх говірка(просто у всіх різна)...і все ми сприймаємо...підкреслюю ще раз...МАЙЖЕ ВСІ(на кожне правило присутній вийняток)...
  Мова...
  Розмовляйте хоч по-китайські,розкажіть просто,чому Галичина має бути в Україні,чому?...
  А з приводу російської мови...так все дуже просто...
  Більший з'їдає меншого...бо галичан вже настільки в інших містах заштурхали,з приводу тятого відношення до росмови,що вже і галичани повірили,що нетра їжакуватись,а розмовляти з людьми їхньою мовою,а мова та-ну аж ніяк неукраїнська...
  До речі...ви напевно рідко буваєте у Львові,бо якби бували частіше,то б розуміли,що не все так погано з українською в нас...
  В нас вона все ж таки-провідна(якби хто не переконував в зворотньому)...
  А Шансон у маршрутках...так вся Україна його слухає...мода
  Історія...
  я кажу за себе...Крим,Харків,Донецьк і т.д. най попіклуються про себе...
  Або ми вивчаємо історію УКРАЇНИ в цілому,або не вивчаємо зовсім...
  Знову ж таки...Галичина нічим некраща,просто відбувається змішування двох,все ж таки,різних культур у одну(східної і західної),при чому,переважає більш чисельна...тому і маємо...культурний суржик з хохловим нахилом...
  І той хохловий нахил прийшов не із Заходу,шановний...
  До 39-го Львів був більш українським,аніж зараз...Себто,без возз'єднання було більш по-українськи(якби це не читалось парадоксально)...
  Суржикова культура з'їдає Галичину,і це треба припинити...


   
 • 12:38 19.02.2004
  0 0
  І ще одне...
  Чиї статистичні данні ви наводите...
  Європейські історичні данні(Шарль Круатьє,Історія Європи,т.9;Магнус Йоханссон,Соціологічні історичні дослідження,т.4) з вашими розбігаються
   
 • 14:31 19.02.2004
  0 0
  До Сенеки:
  "і вінцем цих поглядів є - національна держава.А хто зробив більше чи менше для її утвердження це не основне.Основне,щоб ми її витворили. "

  Абсолютно погоджуюся!

  До Брудного Янгола:

  Те що вам болить ваш край це природньо і справедливо. Те що вам все рівно, як живуть Житомирська чи Сумська області, -ну що ж з вас візьмеш, Ви не почуваєте себе українцем, а токмо галичанином, тому нічого закинути я вам не можу за нехтування інтересами інших регіонів.

  Стосовно того, щоби переконати вас у необхідності існування Галичини в межах України, то я вам казав, що я так не вважаю. В Україні повинні бути лише ті регіони, які хочуть бути в Україні. Для чого мені вас перконувати? Краще залишитися з справжніми українськими патріотами і з ними творити державу. А хто не хоче, то рано чи пізновсе-рівно зрадить чи встромить ножа в спину. Тож якщо ви не українець-то перконуйте своїх сусідів, що вони також не українці- і на всі чотири сторони!
  Щодо того, що ви кажете:
  "До 39-го Львів був більш українським,аніж зараз...Себто,без возз'єднання було більш по-українськи(якби це не читалось парадоксально)..."

  Ну це просто сміх. Візьміть будь ласка данні польського перепису 1930 року. У Львові-16% українців. Шіснадцять!!!!!!!!!!!! Може для вас це краще? Ви мабуть не знаєте різниці між поляками та українцями. Дивно, бо деякі ваші галицькі предки боролися проти них не на життя , а на смерть.Поспілкуйтеся з діаспорянами(тими, хто жив у Львові до 39 року). Всі вони кажуть, що Львів розмовляв ВИКЛЮЧНО польською. Ви хоч вивчіть спочатку історію свого краю.


  щодо статичних данних, то можна далеко не ходити. Відкрийти на статистичних сайтах данні переписів. Це вже не важко. Наприклад, те що я казав про сучасний Донбас:
  Донецька область:
  росіян:
  2001-38,2%
  1989-43,6%
  Луганська область:
  росіян:
  2001-39,0%
  1989-44,8%

  А щодо Львівщини і мови. Росіян у вас стало меньше, а російської мови значно більше. Ось вам данні того ж перепису
  Львівська область:
  росіян:
  1989-7,2%
  2001-3,6%
  Якщо ви не такий вже молодий, то зможете пригадати наскільки україномовним Львів був у вісімдесяті. Тепер росіян всього три з половиною відсотки, а російської...

  Тож якщо ви вже такий борець-сепаратист, може спочатку почистите закалені Авгієві стайні у себе в хаті?

   
 • 02:30 20.02.2004
  0 0
  Цікаво!Я не розумію Вас Брудний Ангеле.Це на якій основі Ви хочете створити Галицьку державу? Галичина - етнічно - українська територія,економічно - дотаційна сільськогосподарська область,політично - повністю проукраїнська,говорить українською,хоча тепер мовна ситуація у Львові значно погіршилась.І причина в самих львів"янах.
  Якщо львів"яни хочуть ходити до кавярень де грає російська попса,якщо львів"яни не роблять зауваження водієві маршрутки,якщо львівська мерія практично нічого не робить в цьому напрямку,якщо нерухомість під бізнеси продається чи здається в оренду російськомовним,якщо в центрі Львова вбивають укр композитора за те,що він зробив зауваження на рахунок російської музики,і якщо львів"яни це все так просто ковтають,то чия вина в цьому.Та самих же львів"ян.
  Мені теж відомо,що до 39 Львів був польським повністю,як і райони.
  Вдалось же львів"янам не допустити паплюження нашої історії при знаному конфлікті "цвинтар орлят".Ні втручання президента,ні можливі міжнародні пролеми з Польщею львів"ян не зупинили.І добре.
  А з якого регіону регіону наймасовіша трудова іміграція?Та з Галичини.Люди не хочуть політичних баталій,бо самі ж галицькі провідники 80-90-их загасили запал галичан.Така вже наша натура.Ми піднімаємось тільки при екстремальних політичних умовах.Економічні негаразди не піднімуть галичанина на барикади.Він радше поїде в Європу підзаробити.

  Подивіться на депутатів від галичини.Чи створили вони в парламенті хоч якусь дієву групу,котра б лобіювала галицькі інтереси?Ні.Чому? Бо вони не чуються найперше галичанами,бо їхні бізнеси не настільки сильні і об"єднані між собою,як скажем в донецькі.І гроші наші депутати вкладають в Київ при першій же можливості.Є і інші причини.

  Тепер на рахунок "вкладають".Закони економіки не створюють.Вони існують.Якщо бізнесмен має гроші,то він вкладає їх там де може найбільше заробити.Якщо вигідніше вкладати В Київ чи інші області,то ніяким чином Ви не примусите бізнес вкладати гроші в Львів.

  Я питав багатьох знайомих про те чи вони б погодились на Галицьку державу в сучасних умовах.На мене дивились,як на безумного.Втікати,як щур з тонучого корабля,надіючись,що щось само впаде з неба,як манна небесна????

  Звичайно,коли б стояло питання про поневолення України,то найкращим виходом для всіх українців була б Галицька держава,як форпост українства,а в даний момент це утопія.

  А на рахунок Німечини,то Німеччина була розділена не добровільно,а насильно.І німці постійно хотіли об"єднання.Це невдалий приклад,якщо порівнювати Галичину і інші регіони..Добровільно дві Німечини при першій же нагоді об"єднались.
   
 • 11:37 20.02.2004
  0 0
  Хлопці!
  Я з тої самої не раз останнім часом згаданої Сумської області .І от,що я вам скажу.Мені здається,що бажання галичан(при чому багатьох)є виключно нормальним,враховуючи певну історичну несправедливість в нашій спільній Неньці. Коли,Совєтський Союз почав тріщати по швах,могло б і зовсім не бути спільної України.Славнозвісний "ланцюг єднання" зі Львова до Києва,в основному(8 з 10 людей,голову кладу)складався із представників Західної(а якщо зовсім точніше,то галицької)України.Основна частина студентів під стінами Верховної Ради у 1991 році була з Львівської Франківки та Львівської Політехніки.Памятаю,як ми,приїхавши до Києва зустрічали львівські та франківські поїзди,під завязку набиті студентами,кожен з яких мав свою жовто-блакитну правду.І чхати ті пацани хотіли на можливість соловецької розвязки для них.А це тоді ще було реально.
  А чим за це їм віддячили?
  Союзами з Росією.Всі ж прекрасно знають,що галичани цього не простять.
  Розмовами про другу державну.
  Ставкою на промислові "українські" народи.А що ті райони зробили для досягнення нашої з вами незалежності?
  Масовими побоями львівських студентів 9 березня 2000 року в Києві.Влада на скору руку замяла цей випадок.(Подивіться передачу Андрія Шевченка "Обличчя розпачу").Хлопців та дівчат витягали з поїздів,з автобусів і били тільки за те,що ті молоді люди мали львівські студентські квитки.
  І після такого хтось хоче,щоб галичани хотіли жити в Україні?Ви б хотіли?
  А з приводу відповідання за себе.Так жаль,що галичани не хочуть відповідати за нас,але,коли влада все робить,щоб вказати галичанам,що вони їм,як кістка в горлі.Коли будь-який пацан з Галичини із гарячим характером(а таких багато,навіть не знаю чому),у будь-якому місті України одразу ж стає бандерою(при чому люди в це поняття вкладають,ну аж ніяк не хорошій зміст),чого ви хочете,щоб вони лізли брататися і лобизатися з вами?
  Мені жаль,що так відбувається.Але народ сам до цього довів Галичину і не треба розказувати галичанам про національну свідомість.У них її аж із збитком.Я бачив це не один раз на власні очі.Нормальні країни підтримують насамперед ті області,які підтримують ідею національної держави,а в нас ще й по голові можна получити за львівську печатку в паспорті(і це бачив на власні очі,при чому не тільки в Донецьку(там завжди галичан не любили,а й у "першій столиці",і особливо в Криму)).Отож саме галичани(які по характеру дуже гарячі)перші отримують за національну свідомість.І ви хочете цими доводами їх удержати.
  А якщо подивитися історично,то саме Галичина була завжди одна.Ми ж бо всі були разом,і тримали удар разом,а вони завжди були одні.
  Сам я, особисто проти відокремлення,але мені здається,що історично,ще 91-го керівники мали б розуміти,що Галичина,з вибуховим Львовом,у серці,повинна мати автономний статус.Не дай Бог,ратифікують ЄЕП(хоть він триста разів буде вигідним),от буде невесело.    
   
 • 13:01 20.02.2004
  0 0
  До Слобожанина:
  >>Те що вам все рівно, як живуть Житомирська чи Сумська області, -ну що ж з вас візьмеш, Ви не почуваєте себе українцем, а токмо галичанином, тому нічого закинути я вам не можу за нехтування інтересами інших регіонів.<<
  Знаєте,мене навчили відповідати за себе,а також допомагати тому,хто просить про допомогу...Tacent,satis laudant(Якщо мовчать,-значить схвалюють)...Якщо людина мовчить-значить її все влаштовує,або не хоче,щоб їй допомагали...Коли сам в багнюці по шию,як можеш витягти з неї сусіда?...
  Польська статистика в Польщі пише польською...радянська-радянською...
  Напевно,треба все ж таки взяти інші(незацікавлені)джерела(одні з них я вже наводив),ще до прикладу. Historia del Mundo,Paolo Colazelli,1947,p.3...
  Наголошую,там данні інакші...
  >> Тож якщо ви не українець-то перконуйте своїх сусідів, що вони також не українці- і на всі чотири сторони!<<
  По ходу,я так бачу,ви доволі часто наголошуєте на цих словах...Я українець,але...
  Знаєте,тут така ситуяція...Якщо є випадки,коли багато народів живуть в одній державі,то чому ж не може бути випадків,що один народ живе в різних...тим більше,що такі випадки історія знала...
  Просто переді мною стоїть приклад П'ємонту...Коли державу тре було з'єднати йому виділяли провідну роль,а коли об'єднали,то забули,навіть,що таке місце є,і довели до рівня,однієї з найбідніших областей Італії...Саме цікаве,що П'ємонт мав більше шансів стати вагомою силою в Європі самотужки...
  А взагалі-то на цю репліку вам Сенека файно відповів своїми словами:"Подивіться на депутатів від галичини.Чи створили вони в парламенті хоч якусь дієву групу,котра б лобіювала галицькі інтереси?Ні.Чому? Бо вони не чуються найперше галичанами,бо їхні бізнеси не настільки сильні і об"єднані між собою,як скажем в донецькі."
  Не створили,бо не ставила на перше місце Галичину,а донецькі створили-бо не ставили на перше місце Україну...Тому я й пропоную,запхати до шухляди свою національну свідомість,і дивитись реально на речі...Донецькі показали,що спочатку Донбас,а потім Україна(або Росія...вони ще здається не визначилися)...Хоча донецьким простіше було скупкуватись,бо було навколо чого(Київ же промисловість любить)...

  До Сенеки:
  >>Я питав багатьох знайомих про те чи вони б погодились на Галицьку державу в сучасних умовах.На мене дивились,як на безумного.Втікати,як щур з тонучого корабля,надіючись,що щось само впаде з неба,як манна небесна????<<
  Трохи розбігається з деякими власними спостереженнями і враженнями,а також із статистичними данними...
  http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=18514

  >>Закони економіки не створюють.Вони існують.Якщо бізнесмен має гроші,то він вкладає їх там де може найбільше заробити.<<
  Ну...не скажіть...створюють,ще й як...Вільна економічна зона без законів не з'явилась би...


   
 • 01:04 21.02.2004
  0 0
  До Брудного Янгола.

  Ви навели статтю про соцопитування у Львові.Уважно прочитайте про що йде мова.

  "Майже половина львів'ян задекларувала свою готовність до боротьби за самостійність Галичини в разі приєднання України до союзу з Росією. Такі настрої зафіксувало соціологічне опитування, проведене у Львові 11-18 грудня (опитано 800 осіб, вибірка -- квотна ймовірнісна, репрезентативна за статтю та віком). "

  Тут іде мова " у разі приєднання України до союзу з Росією"!!!

  І, то тільки "майже" половина вибірки заявила про незалежну Галицьку державу.Тобто відокремлення Галичини від України через якісь інші проблеми окрім нового російського ярма на опитуванні не ставилося.

  Про вільні економічні зони.В Яворові вже існує така.Багато галичани мають з цього зиск?І,якщо держава почне перетворюватися на вільні економічні зони,то,як буде виглядати Україна?Такої ж вільної зони захочуть і інші.Та й сама по собі вільна економічна зона не вирішує більшості проблем ,які підняті тут.
  Я вчився на Закарпатті у 90-х роках.Там,якраз тоді почалася компанія про автономний статус Закарпаття,про вільну економічну зону і таке подібне.Були навіть пікети і невеликі демонстрації.Але все це ,як почалось,так і затихло."Русини"(так там себе називають люди,котрі не вважають себе українцями) не змогли нічого зробити,хоча така сяка підтримка в населення була.А про Галичину і говорити непотрібно.Ніякої підтримки відділення від України в теперішніх умовах у галичан ніхто не дочекається.
  Хіба для приколу згадують Франца Йосифа та можливий автономний статус.
   
 • 12:18 21.02.2004
  0 0
  >>Тут іде мова " у разі приєднання України до союзу з Росією"!!!<<
  Ну ж бо...якщо я не помиляюсь,президент угоду підписав...З тих,хто не підтримував угоду...Зленка пішли(цікава в нас система "виходу"людей на пенсію)...Хорошковський сам пішов...лишився міністр юстицій...
  А ратифікація?...Ну скажіть,хто буде проти?...одні й тіж знайомі обличчя...Вони ж 151 не набируть при всіх розкладах...бо тільки руками в останній день махати й вміють та Раду трощити...
  >>,якщо держава почне перетворюватися на вільні економічні зони,то,як буде виглядати Україна?<<
  Нетра було починати виділяти одних від інших...
  Якого дідька промислова ставка???...
  Держава з найплодючишими черноземами,й не підтримує с/г...
  Ну не дурня ...
  Докотились до того,що хліб почали купувати в Казахстану...
  Цирк!...   
  >>Ніякої підтримки відділення від України в теперішніх умовах у галичан ніхто не дочекається.<<
  Ну не скажіть...Розглянемо прискіпливіше...від України нє,то точно,а от від інших...
  Росія...Мені здається,без Галичини Україна стає більш піддатливою до усіляких російських союзів...
  Польща...Переміщення буферної зони від її кордонів трохи східніше...
  ЄС...Поява на мапі ще однієї держави,де ліва сила не має великої ваги...(Комуняки в нас ну аж ніяк не виграють виборів)...
  США...Від'єднання ще однієї країни від російської сфери впливу...
  Білорусь,Грузія,Узбекистан і т.д....Ці будуть проти однозначно,бо єдина Україна є хоч якоюсь противагою(хоч насправді,ніякою )російській політиці...
  Та й в середині держави Галицька сепарація має прихильників...Кримські татари не один раз підкреслювали своє позитивне ставлення до такого явища...
   
 • 19:00 21.02.2004
  0 0
  Всі політичні угоди Росії і України до тепер не працюють.Це не вигідно українським олігархам ні владі.А теперішня поведінка Росії стосовно Білорусі ще раз переконала наших "нових" про щирість старшого брата.І останній підписаний договір - це фількінва грамота і не більше.Пригадайте чи Росія хоч колись приєднувала до себе якусь територію через договір?Росія просто завойовувала цю територію військово чи економічно,а потім підписувала всякі договори про братнє добровільне об"єднання.Те саме відбулось із Переяславською угодою.

  Як прихильників відділення Галичини від України ви висунули ворогів Української цілісності та України в цілому.Росія,Польща,кримські татари.Чи не здається вам ,що навіть без додаткових роздумувань галичанин побачивши,яких має "прихильників" свободи не прийме цю "свободу".
  Але це все казки,фантастика.
  США не погоджувалось на відокремлення України від СРСР(згадайте виступ Буша у Верховній Раду УРСР),а Ви говорите про Галичину.США потребує стабільності у Європі,а не розгардіяжу.Те саме стосується ЄС.Польща зробить все,що накаже США.Кримські татари - не є поки,що політичною силою.Залишається Росія.О так!Росія хотіла б цього.Галичина завжди була проблемою для Росії.Без Галичини Росії було б легше йти на Україну.І при таких розклажах Ви можете говорити про відділення Галичини від України бузуючись на дитячому:"бо ти мені цього не дав,а там образив,а тут не визнав...".Так боріться за те щоб дали,не ображали,визнали, а теж робіть усе щоб заробити самому.Навіть в середині України завжди буде внутрішня боротьба між регіонами.Така сама ,тільки в менших маштабах ,іде боротьба за гроші і між районами в кожному регіоні. Це звичайна практика у всіх країнах.

  Складається враження,що емоційні реакції і образи є першопричиною нашої дискусії.Держава так не твориться,навіть Галицька.

  Але поговорити про це ми можем.Це ж лоскоче наше галицьке самолюбство,у нас же навіть свій король є,була ЗУНР,січові стрільці,ОУН,УПА,ми маєи що показати в історії боротьби за незалежність України.Ми - особливі.І цю особливістьь потрібно розвивати але не у напрямку сепаратиському,а у напрямку українському.
  Багато мають,що показати і інші регіони.Вони теж мають свої особливості.Але ми єдині в прагнені національної держави.
   
 • 14:13 23.02.2004
  0 0
  Ще одна недавня стаття що так чи інакше стосується нашої теми.

  http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=20531
   
 • 14:33 23.02.2004
  0 0
  Ну з приводу "щирості" старшого брата ми то з вами давно і довго(а для декого нудно)знали...
  З приводу приєднання...російська політика,щодо Білорусі,яскраво показала,що приєднувати,документально,Україну приєднувати ніхто доки-що не буде...Спочатку,поставлять на коліна економічно,а потім вже й...На білоруському прикладі маємо яскравий прототип дії Росії,щодо України...
  Казки,фантастика...Знаєте,колись Желязни писав про нереальні машини,які називав роботами,а потім...
  >>США потребує стабільності у Європі,а не розгардіяжу<<
  Ой чи хоче?...Навіщо США сильна,стабільна Європа?...Слабка Європа менше матиме можливості сперечатися,щодо чергових "хрестових" походів чергового Буша...
  >>Навіть в середині України завжди буде внутрішня боротьба між регіонами.Така сама ,тільки в менших маштабах ,іде боротьба за гроші і між районами в кожному регіоні. Це звичайна практика у всіх країнах.<<
  Але ця боротьба базується на нормальних,реальних підставах,що дає регіонам держава,у вигляді певних нормативних актів...
  Без улюбленців,без привілегій...
  Щоб ніхто не ображався,правила мають бути для всіх однаковими...

  >>Багато мають,що показати і інші регіони.Вони теж мають свої особливості.Але ми єдині в прагнені національної держави. <<
  Знову ж таки...ой чи єдині?...ой чи хочемо?...
  Донбас-39,4% росіян...
  Пріоритетний район-Донбас...
  Так чию ми націю підтримуємо?...Чиєї національної держави прагнемо?...
   
 • 00:24 24.02.2004
  0 0
  Правила повинні бути одинакові для всіх.Це в ідеалі.Але такого немає ніде.Подивіться на Польщу.Східні регіони якої бідують,а західні - процвітають.Подивіться на Канаду,де Онтаріо складає 30%економіки,бо сюди ідуть інвестиції, у північні регіон не ідуть.В США аналогічна ситуація.Ідеалу немає ніде в світі,як одинаково багатих чи одинаково бідних бути не може.Хтось завжди буде багатший,хтось бідніший.Хтось зверху,а хтось з низу.А якщо глянути,як в США чи в Канаді розприділяють бюджет,і посади,то ті хто програв вибори втрачають усе.І відповідно одна провінція дістає більше друга менше.Все гарно обставляється,"що комар носа не піддточить."

  А Росіяни Донбасу і хочуть того щоб Галичина відділилась.То на чиє колесо будем лити воду,коли роздмухуватимем ці процеси?

  США потрібен спокій в Європі.США розглядають Європу,як ринок збуту.І чим стабільніша(політично) там ситуація тим легше США впливати на політичні та економічні процеси .Гляньте,ЄС довго і нудно "стабілізував"ситуацію в колишній Югославії.Аж прийшли американці і недовго після того все було вирішено військовим шляхом.

  Галичани повинні добиватись більшого визнання зі сторони центру.Ніхто їм нічого на тарілочці не принесе.Треба щось робити в цьому напрямку.А коли буде реальна загроза поневолення з боку Росії,тоді можна говорити про Галицьку державу.
   
 • 12:01 24.02.2004
  0 0
  >>А коли буде реальна загроза поневолення з боку Росії,тоді можна говорити про Галицьку державу.<<
  А її по-вашому немає?......
  А з приводу регіонів і їх різних бюджетів...Ну я ж не зовсім наївний романтик,щоб не розуміти,що не все розподіляється рівномірно...
  Ви часто повторюєте про національну державу...
  Приклад...Розвиваємо Донбас...тобто основні гроші там...до грошей тягнуться люди...Донецьк сказав жорстке(якщо не сказати гірше)ні українізації...Себто люди тягнуться туди,де національній державі кажуть ні...
  Вкладаються гроші туди,де Україною пахне тільки поодаль,себто українські гроші ідуть в розвиток регіону,половина населення якого не вважають себе українцями...
  А з США...приклад...Польща стає в позу,коли приймається Конституція ЄС...ще й не просто стає...а й займає деконструктивну позицію(себто,або наші умови враховуються,або ніякої Коституції не буде)...І ніяких компромісів...Ми з вами прекрасно знаємо чиї слова лунають з вуст польських політиків...Немає Конституції...немає правил гри...Немає правил гри-кожен грає по-своєму...яка ж тут Обєднана Європа?...
  А от українські правила гри повністю лишили шансів Галичину...
  Мене,як галичанина,такі правила гри не влаштовують,і за цими правилами Галичину тягнуть туди,куди край не хоче...Ось і все...Буде ЄЕП-тоді гіпотетичні розмови будуть переходити в реальні дії...Іншого не дано...
  Така вже наша галицька натура...     

   
 • 21:03 24.02.2004
  0 0
  Я ж казав, що будь-який спір не визначає переможців. Хоч кіл на голові теши... Тож нехай кожен робить, те, що хоче. Хочуть сепаратисти боротися проти України- нехай борються, хочуть Українці боронити державу-нехай захищаються!
  На жаль "регіональні патріоти" не бачать нічого окрім власного кута. Як постійний аргумент приводиться приклад Донбасу.Цікаво, а чому їм не болить приклад Черкащини чи Житомирщини? Чи вони заможніші за Львщину ? Неправда! Може вони меньш українські за Львщину? Неправда! Просто "сепаратисти" їх не бачать, не хочуть бачити. Зневажають їхнім існуванням. На жаль, замість тго щоби бути українським авангардом Львів поступово стає "галицькою Вандеєю". Колись я дуже поважав це місто. Спеціально їздив до нього. Їздив до однодумців. Просто на вихідні і свята. А тепер бачу , що серед моїх однодумців все меньше і меньше львів"ян. І бачу як змінюється ставлення до львів"ян. Мені щиро шкода цього міста. Воно могло би бути одним з центрів української культури, натомість стає центром якоїсь злоби і зневіри. Шкода.Дуже шкода. Але час не стоїть на місці. Якщо з нашої культури випадає якийсь кавалок, варто віднаходити заміну. То ж може і добре, що ілюзії щодо того, що Львів міг би стати "українським євромотором" розтанули? Це був одним з красивих наших міфів. Ну що ж, не всі міфи справджуються. Варто розраховувати лише на власні сили. Так ріалістичніше.
   
 • 21:55 24.02.2004
  0 0


  "Майже половина львів'ян ... (опитано 800 осіб, вибірка -- квотна ймовірнісна, репрезентативна за статтю та віком). "

  отже, у львові проживає 800 жителів,(село селом ) з них -400 "за" і 400 "проти".
  Як можна на основі 1% населення робити висновок про львівян?
   

Волю Галичині!

Наші Друзі: Новини Львова