Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 19 січня 2021 року

Волю Галичині!

 • 11:15 25.01.2004
  0 0
  Ще от кілька лінків по темі.

  Маю голову вже невиліковано попсовану передозуванням "наукового методу" та intellectual honesty concept(ще та хулера!) . Тому подаю всі гуглівські лінки включно із публікаціями що містять аргументи проти галицької незалежності .       


  http://cupol.brama.com/main.php3?ac=articles&aid=181

  http://www.ji.lviv.ua/n23texts/N23-feder.htm

  http://www.molodaukraina.org/news.asp?IdType=12&Id=575

  http://www.svoboda-news.com/2002/25/1.htm

  www.crees.bham.ac.uk/research/ukraineandeu.pdf (англійською, проте об"єктивно)

  www.one-europe.ac.uk/pdf/wp20.pdf(добре аргументована та фактична праця з галицької тематики англ мовою)

  http://www.business.ua/i562/a19570/

  http://www.rukhpress-center.kiev.ua/001263/articles.phtml


   
 • 12:22 25.01.2004
  0 0
  А і відж мене ще один антибандерівській лінк
  http://www.br-sl.com/
  "Газета "Братья Славяне" - всеукраинский антибандеровский информационный центр - Луганск, Северодонецк, Донецк, Симферополь, Киев, Москва - рад приветствовать вас!"

  Дивно, що ні Львів, ні Тернопіль, не Франківськ не представлені у списку.

  Buchic справді хороші лінки - доводять, що якщо і надалі будемо тими великоукраїнськими гуманістами, то вже точно нас і нашу культуру зіт руть в Єдину бандитьську Хохляндію донбаського зразка, з купою пісень, добрим і працьовитим народом і з братами де не глянь!
  І дані опитування, що я приводив все таки дають підстави думати, що ще не вмерла ... але Галичина!
   
 • 17:16 29.01.2004
  0 0
   
 • 22:36 29.01.2004
  0 0
  Продовжуючи тему слави і України:

  ...а справжні патріоти беруть по 100 і гордо співають "Тече річка тиса, в ній москальська кров...", беруть ше по 100, "Москалів ми били, будем бити зно...", ше по 100. Далі тексту пісні справжн патріоти не знають, тому деякий час сидять мовчки. Тоді беруть ше по 100 на мужні і патріотичні груди, і знов затягують "те-е-е-е-ч-е-е-е річка Тиса-а-а-а...". Поки не позасипають в тарілках з пельменями "Сударушка". Героям слава!

  А тих героїв, яким таки була колись слава, немає вже давно. Лишилась одна інтілігєнція в передалкоголічній стадії.

  ---
  (c) Overhill - 2004
   
 • 13:41 03.02.2004
  0 0
  Цікава статейка в тему....
  http://www.gazeta.lviv.ua/2004/02/03/NewspaperArticle.2004-02-02.4636
  Тільки знову ж таки,йде наголошення на Західній Україні,а не на Галичині зокрема...

   
 • 14:44 03.02.2004
  0 0
  Твереза стаття .   Але сама тільки податкова автономія не допоможе. Господарка Галичини дуже різниться від східноукраїнської за складом і за пріоритетами (галузевий розподіл, порівняльні розміри підприємств, структура, відносна вага та географічна спрямованість експорту, схильність до іновацій, інвестиційна привабливість та ін), тому щоби скористатися всіма її перевагами треба мати здатність видавати власні закони і мати власну виконавчу владу.   Коротше, автономії замало - допоможе тільки незалежність.

  2Вуйко - шануймося, бо ми того варті!

  -      
   
 • 14:52 03.02.2004
  0 0
  Волю Україні!
  Набридло скиглиння галичан. Нехай ліняють в свою Галичину якщо їм не подобається наша Україна.
  Слава Кокотюсі!
   
 • 03:00 04.02.2004
  0 0
  до пана Alex Бандерштадтського
  а який у вас буде прапор гiмн та герб


           
   
 • 07:14 04.02.2004
  0 0
  2 Брудний Янгол
  Так саме на Західній Україні і коли ви спиталися про поділ то саме Захід я хотів би бачити у новій європейській державі, але офіційний Київ зміг вилити максимум бруду на Галичину, роздавити її економічне зростання, висилити найперспективніших в Київ і закордон, тому важко говорити навіть про волинь. На форумі один вже "патріот всєя України" з Луцька зявлявся.

  Для себе хочу зрозуміти, де закінчується той Захід. Тому найцікавіше взнати як Вінниця, Хмельницьк, Рівне to Kazachstan or not to Kazacstan. Київ по опитуванням на 80% to Kazachstan !

  "Якщо владу над Дніпром приймуть реформатори, Україна має шанс утримати територіальну єдність. "
  Тут я згодний (маю наувазі прозахідних реформаторів, бо у нас всі реформатори). І в першу чергу, щоб реформами була децинтралізована авторитарна українська система, щоб припинилася обдирання і роздача подачок з центру. Максимум повноважень регіональним суб'єктам управління в економіці.

  "Жодна держава не погодиться добровільно на втрату частини території"
  Це правда і думаю україна тут покаже свою справжню "любов" до западенців. Здається ця любов кувалася всі ці роки, поки ми співали і браталися - від "вашєва Шевченка до вашева Ющенка". Офіційний Київ завжди "дбав" про наш "імідж" більше навіть ніж про свій власний.

  Посилання Галофіла - то показують наочно(зверніть увагу - що то суперпатріотична молодь України).

  2 buchik
  Згодний - у сучасних умовах автномія - то липова грамота. Вже Крим має автономію і при всіх своїх можливостях налдалі розпродається Україною і повністю узалежнений. Податкова, митниця, СБУ створять нам таку автономію як тібетьську автономію в китаї.

  2 Слобожанин
  Ну що тут відповісти на цей неосмислений крик душі. Зустрічно побажаю автору ліняти(чи то інтегруватися) в Казахстан. Ну і звичайно Слава Україні А до чого тут Волю Україні - вже вільні стільки років, ще від "славного" гетьмана Кравчука.

  2 Вiталiй
  то завжди для українців було найбільшою проблемою
  А ще важливою проблемою стане як то поділити 2 млн. наших пісень, щоб на цьому конфлікту міжнародного не виникло.
   
 • 15:15 04.02.2004
  0 0
  Я знову і знову наголошую на тому,що ми аж ніяк не маємо права говорити за всю Західну Україну,бо лише на Галичини відчувається і підіймається питання про необхідність сепарації...
  Не треба себе поводити,як Київ,Москва,Тбілісі...
  Не треба вважати себе флагманом західноукраїнського регіону,і думати,що те,що буде краще мені,буде краще і сусіду,най той сусід сам вирішує...
  Все одно рано чи пізно виникнуть тертя між всіма у Західній Україні,бо кожен буде мати своє сприйняття на певні проблеми,і у разі непроходження своєї позиції(як у випадку Києва і Львову) буде думати про несправедливе ставлення до своєї персони...
  Чесно кажучи,мені здається,що задля більш міцного держаутворення,воно має мати(вибачайте за тавтологію) яскраве регіональне забарвлення...
  Себто Галичина має бути Галичиною...
  А вже інші мають самі обдумати необхідність входження чи невходження у таку державу(якшо хочете)і на яких правах...
  Знову ж таки...
  Все це тільки гіпотетично...
  А з приводу прапора і герба,так Галичина все то має,а от гімн...Такого утворення,як окрема Галичина не було,тому ми й не маємо яскраво вираженого гімну...
  Я думаю пан Андрухович(який є прихильником Галицького сепаратизму)погодиться написати слова ...
  А взагалі то,новій державі,новий гімн...
  Оголошую конкурс на кращі слова і музику...
  Переможцю...ящик пива і вічна пам'ять    
   
 • 15:27 04.02.2004
  0 0
  До речі,про Андруховича...
  Почитайте "Моя остання територія"...
  не маю лінків,хто має киньте...
  Дуже цікава темка...
   
 • 15:47 07.02.2004
  0 0
  Хороша стаття до теми:
  Автономія Галичини - погляд "СВОБОДИ"

  http://www.svoboda-news.com/2002/25/1.htm
   
 • 12:45 09.02.2004
  0 0
  Переглянув всі нещодавні пости по темі - так виглядає що на питання "що робити?" відповідь вже є. Тепер тіко залишилося відповісти на питання "як робити?"
   
 • 19:48 10.02.2004
  0 0
  До так званого Бандерштадського:
  Щодо Казахстану. Для вас головне визначити "де закінчується Казахстан". З себе ви з понтом ліпите "европейця". Очевидно , що ви або мало бували в Європі або недостатньо знайомі з психологією тих на кого ви рівняєтеся(типу справжніх єврропейців). Тому що з вас просто пре, ні не Азія(не хочу ображати Азію), справжнісенький совок. В Європі якраз культивується повага до регіонів. У вас же все окрім Галичини викликає зневагу і несприйняття. Ні, ви не українець. Ви типовий галицький москвофіл. Такі як ви за загальнопатріотичною риторикою найбільше розколюють і без того розколоту Україну. Ви насправді ненавидите все українське, бо для вас існує тільки галицьке. Вам незрозуміло, що "казахські" за вашою термінологією Вінниця, Хмельницький , Рівне і Київ-це і є Україна. Така ж само як і Харків і Одеса, і Полтава. Для вас то Казахстан, бо ви насправді зневажливо ставитися до всіх і до казахів , зокрема.
  Довідка для вас: у казахів була набагато гірша ситуація аніж у українців. Їх залишилося всього 33 відсотки серед населення Казахстану.По отриманню незалежності державна поведінка була хитра і продумана. Приспавши Москву офіційною риторикою про "Євроазійський союз" казахи перенесли столицю(що збільшило питому долю казахів в Центральному Казахстані), розвернули кампанію по переселенню казахів з інших країн, сприяли відтоку неказахського населення до Росії. На якомусь етапі Москва побачила , що її ошукали, але вже було пізно. Риторика була об"єднавча, а на ділі виявилося , що найбільша еміграція російскомовного населення до Росії була саме з Казахстану. Спочатку казахи подбали за демографію, згодом вони подбають і за мову. Так що нам ще доведеться вчитися в них міжнаціональній політиці. А вам би краще не показувати свого , пане Бандерложський, невігластва.
   
 • 01:18 11.02.2004
  0 0
  Алекс!Як тобі виглядають звинувачення у вузькому регіоналізмі?А як на рахунок"справжнісенький совок"?Це вже серйозно.Але,наскільки я знаю,ти(через свій вік) навіть не пам"ятаєш,що значить оце"справжнісенький совок"?
   

Волю Галичині!

Наші Друзі: Новини Львова