Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 18 травня 2021 року

Волю Галичині!

 • 07:43 07.11.2003
  0 1
  На створення цієї гілки в форумі мене змусила стаття в моїй улюбленій газеті "Поступ" за четверг, як зрозумів онлайн вона не доступна.(коли зявиться відразу кину лінк) Так ось журналіст нам розповідає потаємні рецепти для здійснення мрії всіх галичан - обрання Юща презиком. "головна мета львів'ян не зашкодити", на нас дивиться вся країна, "накласти табу" на прояви націоналізму і тому подібні бздури.

  Галичани пропоную ще від себе:
  - всім одіти русопиздські національні костюми
  - перейти в спілкуванні на "общепанятний"
  - на вулицю випустити бурих ведмедів
  - роздати балалайки, кому не вистачить балалайок дати маццу
  - для стабілізації ситуації можна знести пару памятників фашистам-бандєровцам, Шевченкові в руки кочергу і каску шахтарську на голову  Як деколи страшно нам галичанам вимовити те що є явним, боячись когось не образити, а нам хоч на голову справляй нужду все витерпемо. Бо наша місія боротися за волю Великої України. Боремся за права донецьких дітей вчити укр. мову, боремся за інтереси києва на Тузлі, тягнемо сумського Ющенка та багато іншого.

  А за це - злісна ненависть всієї східної україни, росії, найпопулярніше львівське радіо "Наше радіо", Мєлодія.

  А ми заради нашоїї України голосуємо за Кравчука, потім за Кучму, тепер - всі за Юща. А Ющу як солов'ю. Він приїздить як до доброї жінки від своїх східних коханок. Згадаймо - витягування за вуха Куйбіди, протягування усілякої масті рагулів в депутати.

  Для чого знущаємся над нашою історією і катів, щоб не дратувати Кієв називаємо визволителями, ворогів - братами, зрадникам і бездарам ставимо памятки і називаємо вулиці, а наших героїв цураємся. Щоб недай бог не образити Кієв

  Для чого створюємо собі такий імідж? Чи не зрозуміло навіть останньому недоумку, що є дві моделі розвитку України ->
  Схід - комуністична або бандитьська система без натяку на якусь приналежність до нації, запопадливість перед Москвою, вічна дружба з кацапами, таджиками, калмиками і т.п
  http://ru.for-ua.com/world/2003/11/06/095415.html


  Галичина - ринкова економіка, орієнтація на Європейські цінності, бажання залишитися народом, а не бидлом безликим.
  Достатньо вже думаю було дано часу Кієву. Цей час столиця використала для того щоб продовжити ряд
  Золота Орда ->Поляки -> Австріяки -> Москвити -> Кієвлянє

  Всі гроші як і в будь якій імперії течуть туди. Я не зазіхаю на мерси, гроші, блиск Києва. Але нехай би києвський клан взяв би на себе відповідальність за ситуацію, створив сильну країну( а вона без націоналізму неможлива), лобіював інтереси, як це робила москва всі часи! Але справа втім що немає і ніколи не було, ще з часів Русі київського клану, а натомість донецькі і дніпропетровські банди.

  Галичани - тягатися з цим зековським шоблом немає ніякого сенсу, ви ніколи з них не зробити українців.
  І як ти галичанин не будеш плазувати, плювати на свою історію, нищити своє майбутнє, наражатися на небезпеку війни а Вітя буде бухати з татарином Ахметовим і жидом Звягільськиим.
  КИЇВСЬКА УКРАЇНА ВМЕРЛА. Не дайте померти Галичині, не перетворюте себе на сім'ю Грищенків!!! Геть київських окупантів з галицьких земель!!!!   
 • 17:58 07.11.2003
  0 0
  Ще-м такої дурні не чув... Розумію, Олександре, Твою позицію, проте з такими сепаратиськими нахилами слід бути обережними. Галичина -- це не-Україна? Я є дуже вражений, що такі думки взагалі можуть бути в людей...
  ... з такими думками та страусиними повадками можна дійти до того, що вимагати незалежності, наприклад, проспекту Свободи від решти України. Або квартири Твоєї.... Тоді б було взагалі все суперово, так?
   
 • 20:07 07.11.2003
  0 0
  Так, справді хочеться жити сьогодні і вже.
  Направду, приходиш після роботи і хочеться цвиркнути слиною на телевізійне видиво.

  Однак, такого роду висловлювання призведуть до руйнування України як держави. Що таке схід, південь? ... Чи є так співітчизники яким знайоме це слово, - Вітчизна? Чи приросте їх число в короткий час, і якщо так, то завдяки чому?...

  Яке майбутнє матиме Галичина (Волинь, Прикарпаття тощо) без України?
  .... і решта земель українських без Галичини?

  чи «майбутнє» Холмщини, Підляшшя, Берестейщини, інших земель?

  Чи втішить, шановний, статус нового Монако на Сході Європи (і скільки часу новоутворене «князівство» зможе бути самостійним)?

  Такого роду нісенітниці вважаю вкрай провокаційними.

   
 • 00:14 08.11.2003
  0 0
  Kyjiwska Rus bula mohutnioju derzawoju a potim czwary swarky kniaziw rozirwaly jiji na kawalky do syh pir tiazko pozbyraty   ne rozdyrajte UKRAINU NA SZMATKY!!!!!!!!!!!!!!!!
   
 • 00:17 08.11.2003
  0 0
  А ось і обіцяна статтяТараса БАТЕНКА ПАТЕНТ НА ДЕМОКРАТІЮ, яка змусила мене підняти тему таку ненавистну для "великих" українців
  http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=16203
  ===================================================================
  "
  ...
  Стратегія виборчої кампанії майбутнього кандидата у президенти Віктора Ющенка повинна зміщуватися у центрально-східний напрямок.

  Якою ж є місія Львова у передвиборчий період? Відповім коротко: незашкодити. Львів повинен не підсилювати міф про Ющенка як про західноукраїнського президента. Він повинен протистояти підкидуваним сепаратистським сценаріям, на зразок реанімування чорноволівської "Галицької асамблеї". Львів повинен зрозуміти, що саме він, а не Івано-Франківськ, Тернопіль чи Рівне перебуває під пильною увагою центральних телеоб'єктивів, які ловитимуть найменші натяки на націоналізм. Львівські націонал-демократичні сили, коли хочете, повинні взагалі накласти табу на цей термін, який у сенсі сьогоднішньої тактики тільки приносить шкоду блокові і персонально Ющенкові. Тим паче, що термін цей має великий синонімічний ряд, просто треба вчитися використовувати таку словесну парадигму, яка "не відлякуватиме". Львів повинен зрозуміти, що після 1991 року він так і не наростив політичних мускулів, не створив навіть примари власного лобі у Києві, розтратив свій статус "п'ємонта". Бо "п'ємонт" не може бути статичним, "п'ємонт" -- це відповідна димаміка політичного процесу. "П'ємонт, як твердив свого часу Юрій Зима, -- це не буденне явище, це імпульс, і для нього приходить певний час".
  "
  ====================================================================
   
 • 00:44 08.11.2003
  0 0
  І в мені живе "великий вічно-єдиний унітарний" українець, тому важко було підняти цю тему і знав, що потрібно буде тримати оборону.
  Але не маю "страусиних повадок"(страус-то така птиця африканська, яка суне голову від переляку в пісок від страху). Так і мої шановні опоненти стараються відгородитися від істини як страуси.
  В першу чергу прошу називати міста, села з яких ви родом. Я зі Львова.
  Перше правило - звідки ви!
  Відкрив я цю тему для галичан для обговорення, тому прошу не лізти тих кого це не стосується, а коли вирішили запостити сюди то давайте якісь тези, підтверджуйте фактами, лінками. А не щось на кшталт "ну так не можна, як вам не соромно, запроданець, а як наш Шевченко, ну братство, ну Україна".
  Ми ж з вами не в сільській кнайпі, а в інеті. Візьміть пошуковик і вперед за обгрунитуванням. ІМХО про галицький сепаратизм пишуть від Канади до Чукотки, а скільки праць в Україні, тільки нажаль я його в Галичині не спостерігаю. Так що все для вас на тарілочці, тільки витягніть голову з піску і уперед, "Дайош Вєлікую Украіну"

  =====================================================
  Перший пост дещо провокаційний - для превернення уваги до цього важливого питання. Прошу вибачити якщо декого образив. Тому давайте далі будемо дискутувати без голослівних заяв, я подав реакцію на статтю. Далі будуть відповіді вам і аргументи.

  Слава Галичині!
   
 • 01:25 08.11.2003
  0 0
  До Олега-
  Шановний Олег якщо Вам вдасться позбирати Київську Русь, я буду з вами навіки. Тільки під ким ви збираєтися нас позбирати, під Великим Князем Путькіним I. Я готовий з вами збирати вашу Києвську Русь від Антлантики до Тихого океану, але немає еліти в Києві, якщо вона послуговуєтся бандитами, шушарою, рагулями для правління. Після знищення Боголюбським Києва в 1169 році(а він не був галичанином звичайно) немає вашого Києва. І претендувати на вотчинну Данила він має таке ж право як на Масковію, ба навіть менше, бо мова, ментальність у них спільна.
  І по при все бажання Грушевського довести, що Галичина є щось перехідне від чогось в щось заради чогось великого і теплого є марними.

  В Львові сформувалась абсолютно не подібна культура до Києва, Львів став торговим європейськім містом, на відміну від Кива який був прототипом Москви - здирання дані з підкорених територій, перманентні напади на Візантію за кращих часів. Тому очевидно, що спокушувало князів підставити Києв у важку хвилину навали кочовиків, нехтувати прямими родинними звязками -- нелюбов до Києва.

  Борячись проти Галичини краще не зачіпайте історію, тут вона не вашому боці. Одна фраза - "39-й рік", думаю пояснить все в нашій спільній українській історії. І не лізьте в часи царя Гороха, а якщо лізете то без шкільних байок.

  =====================
  Розумію, що швидка трансформація тоталітарної системи освіти в "чіста-щиро" українську дали взнаки на цьому поколінні. Замість піанєрскіх пєсєн почали співати січові, замість єдінага Саюза стала єдина Україна, замість Лєніна - Шевченко, замість краснармєйцев - козаки. Тому давайте тверезо ставитися до історії.
   
 • 06:03 08.11.2003
  0 0
  Ще до Київської Русі, скіфів, готів, неандертальців -
  мною піднята тема Дивізії "Галичина" з ОДНІЄЮ МЕТОЮ - мені дуже шкода і соромно перед тією купкою вояків, які готові були покласти своє життя. Шкода не від імені Великої України, ні від імені Юща і його рагульні, а від імені галицької молоді, які не те що не готові боронити свою Вітчизну від посягань Сходу, а навіть не спроможні визнати історичну правду.
  http://ukr.for-ua.com/news/2002/03/21/194024.html

  А ВОНИ ЩЕ ЖИВУТЬ СЕРЕД НАС І ЇХ СТАЄ З КОЖНИМ РОКОМ МЕНШЕ!!!!

  А згадайти крики наших славних бидлюків - "ЦЕ ВСЕ ПРОВОКАЦІЯ. НУ нічого не має до цього". Бідні перелякалися, вони ж завжди про перспективу думають! Це мені тільки не зрозуміло, а всім все ясно - дипломати!  В Україні ветерани "Галичини", як і Української повстанської армії, що воювала як проти німців, так і радянських частин за незалежність України, не мають пільг учасників Великої Вітчизняної війни. Ветерани Радянської Армії виступають категорично проти політичної реабілітації ОУН-УПА і дивізії "Галичина".

  Що тут сказати про можливість встати з зброєю за рідну землю.

  Бандерівці, дивізія Галичина, бат. Нахтігаль, запекла боротьба з поляками - це вам не далека Києвська Русь - це те що є образливим словом в києві, це те що лякає вас. Хто за них вступиться? - Ющенко, Янукович, Шльома Гомельський...?

  Вашу Україну ми ще побудуємо "бєз базара", збережемо хоч а б історію, а то будете завжди продажними зрадниками Великої України для всіх в цій україні. Ваших дітей будуть називати "бандьорами", за що перед потомками славетних НКВДешників їм буде страшно соромно!

  Запамятайте - Хто володіє історією - володіє сьогоденням, а хто володіє сьогоднішнім днем - володар майбутнього. Не хочу допустити щоб володарями нашого майбутнього були донецькі уркагани.

  Не потрібно йти на компроміс! Рагульна, політична мілкота, яку протягують через нас не варта цього компромісу з нашою совістю. Її засалена рагульська пика тільки і вміє що гребти під себе, імхо в києві це досить просто. Її роль - це скавчання, її місія - повне зрусопіздження Галичини, слід по них - видана книжечка, хатка з єврорємонтом, влаштовані діточки. А що по Вас?
   
 • 06:43 08.11.2003
  0 0
  На закиди опонентів
  =====================
  ДО ВЛОДКА
  "Ще-м такої дурні не чув... Розумію, Олександре, Твою позицію..."
  Чому дурні і що конкретно ви розумієте. Давайте буде вічливі і без "дурні". Про відокремлення моєї квартири - це мені нагадало савєцьку пропоганду останніх років. Була така дитяча передача зранку в неділю - там це питання мусувалося, у зв'язку з розвалом Савєтів - такі ж аргументи, там ще був аргумент що коли заходиш в хату, то черивики не спалюють - от ми і притягнули в свою хату Кравчука і далі ці черевики смердять в нашій хаті. А Польща і прибалти провели люстрацію. як то кажуть - "рєзультат на ліцо" Так і в Галичині без усіляких законів пройшла люстрація. А в східній україні люстрацію якщо проводити то не буде просто кого і вибирати!!!

  Отже все таки до моєї квартири - на щастя до відокремлення не має мотивів
  - сусіди не цькують мене фашиським бандєрою, і не мають спільників в сусідніх будинків для злагодженого цькування
  - сусіди розуміють, що відповісти на моє "Добрий день"
  і не потрібно переходити на общєпрінятий для розмови
  - сусіди не миються гарячею водою з під крана, а гріють як і я в відповідні години на плитці воду
  - сусіди не збирають з мене плати за комунальні послуги, а натомість не повертають мені за це пару монет
  - сусіди не ставлять на сходових клітках памятників Леніну і не вивішують червоних прапорів
  - сусіди хочуть жити так як і прибалти, поляки, а не як казахи, або сімя Грищинків - в плані культури і економіки

  Та ще багато іншого у нас спільного.

  Про "страусині повадки" пояснив вже в попередніх повідомленнях.
   
 • 07:23 08.11.2003
  0 0
  до ОЛЕКСАНДРА

  Що таке схід, південь? - це сторони Світу. Є ще захід і північ

  "Монако на Сході" - до чого це ви, по їдеї така штука у мене асоціюється з містом на узбережжі Японського моря. А проти монако нічого немаю. Це що така прихована реклама, там здається тільки мільонери живуть.

  "чи «майбутнє» Холмщини, Підляшшя, Берестейщини, інших земель?" - чекає, якщо будемо для Великої України нехтувати своїми національними інтересами, дозволяючи споруджувати пантеони ГЕРОЯМ, які вбивали наших бандьор. Як кажуть в Одесі наші і київські інтереси - це 2 великі різниці. Уявіть, що і далі ми чубитися за Україну, не формуючи своєї еліти( так було коли галицькі січовики пішли воювати за Україну), відстоювати інтереси Медвечуркісів, Ахметових, Пінчуків на міжнародній арені. Коли москвити очухаються після чечні і ринуть ордою, без патріотів ми будемо молити щоб нас така доля спіткала.

  "А скільки воно проіснує" - повірте це залежить від нас. Очевидно ви чекали, що я скажу ООН, Америка, діяспора, Польща. Доречі кого ви боєтеся, це не закид - просто цікаво? Безперечно донецько-дніпропетровські клани викопають томагавк, але що їх сила -- татарські, жидівські гроші, а грошей на війну шкода. І що для них галичина, так - МЕЛОЧЬ. На шахтарських дотація "бабла больше можна срубіть"

  "руйнування України як держави" - а не побоюєтеся Ви, що зруйнуєте життя своїм дітям? Безперечно якщо ви хочите виховати таких мутантів, як діти сім'ї Грищенків, то "валяйтє" - укріпляйте Велику Україну. Визначайтеся з вашими напрямками ще 100 років, будьте багатовекторні. Ганьбіть свою історію, перековуючи її на Великоукраїнську, тільки не буде кому вам віддячити. Для сходу ви бандьора, якщо ви звичайно не зі сходу. Наше Радіо в кожну домівку. Подивіться на що перетворили Львів київські зайди. Все продано - або клану, або кацапам. Тобто і руйнувати вже немає чого.

  "Чи є так співітчизники яким знайоме це слово, - Вітчизна?" - є в Донецьку, Києві, Севастополі. Як це там у них - "шірака страна мая радная..."

  ".... і решта земель українських без Галичини?" - а це поїдьте в Одесу, Донецьк, Маріуполь - там вам скажуть. Пропадуть бідаки без нас.

  нарахунок "нісенітнець" - доведіть, тоді важайте
   
 • 08:08 08.11.2003
  0 0
  Безперечно не сьогодні і не вчора ця тема постала. І не хочу перетворювати дискусію на доведення очевидного.

  Нема сенсу звинувачувати тут нас або східняків. Не ми винні і не вони, така наша історія, такі ми. За що я повинен знщатися над донечанином - заставляючи його дітей вчити українську мову, або забути ідолів комунізму, які побудували сучасну східну Україну. Для чого їм проклинати УПА, а нам проклятих червоноармійців.
  Навіщо відривати Схід від їх вічного брата. Для чого вчити
  їх демократії. Я не вважаю що це щосб універсальне для всіх. Для чого тягнути їх на Захід, якщо люблять Схід.
  Для чого старатися навчити нас жити "па панятіям"?
  Для чого наражати себе на небезпеку знищення культури, йдучи на компроміси? Вона і так майже знищена.
  Для чого нам наражатися на ворожість і ненависть Росії, яка від нас так далеко.
  Для чого нам Галичанам соромитися за нашу владу, яка є старою комуністичною номенклатурою?

  Заради чого цей балаган? - Та заради того мілярда податків з Львівщини, який піде в кишеню бандитам дітям на мерси. Заради козиря, який є в злочинців перед Росією у вигляді Галичини, в Росії таких зараз якраз садять. Заради компромісів на кшталт комбінацій з виборами.

  Наші народи - києвлянє, донеччани, Крим, галичани не мають ворогувати і з москвитами можна знайти компроміс. Але не під Києвом!
   
 • 08:20 08.11.2003
  0 0
  Допоможу з лінками моїм опонентам, бо з галицьким сепаратизмом боряться завжди запекло, незважаючи на його відсутність

  МАЦЮК син Якова з Ракобовт(або просто Ромко Сракобовт) http://www.slovnyk.org/txt/matsyukr/halsep/index.html
  Ще не читав повністю - але вперед, рагульня рулить!!!!
  Ось так з засалиними писками Сракобовти як Зігмунд Фрейд розказують про наші комплекси.

  Наші рагулі самі рагулисті рагулі з всіх рагулів і ніхто не перерагулить нашу рагульню!
  Доречі відноситься до водіїв львівських маршруток!

  І відповідь
  http://postup.brama.com/020820/122_6_1.html
  Наразі я перечитую.

   
 • 00:51 09.11.2003
  0 0
  http://ukrcenter.com/forum.asp?message_id=719#719
  "Ja s Poltavy! Moget slogytsa mnenie cto zdes v Londone, tolko zapadnaia Ukraina - eto nepravda! U menya druzja s Kieva, Kryma i td. Prosto etot sajt "diashporcy" sdelalali po ukrainski - a v ukraine malo kto govorit na etom jazyke. Ja nichego ne imeju protiv no realiji eto realiji. I nado ih (realiji) uvazat. V drugom slucaje "Ukrainskij Centr" budet prosto centrom diashporcev i zapadnikov...
  S uvagenijem Lena "
  =============================================================
  Без коментарів!

  Ну що панове западнікі-ВелікоУкраінці нащадки Київської Русі скуштували ###?
  Що ж ви бандьорівці випєндрюєтися і не розмовляєте на Общєдаступнам, розвалити неньку україну фашисти хочете?
  Лєна(а не якась фашистка Оленка) ясно показала реалії галицьким збирачам земель українських.
  План такий як був - балалайки, касаваротки, лапті і без вашого галицького нацизму. Чи знову хочете розбрату, га? Чи хочете свою квартиру відокремити?
  Діашпорцю адміну в триденнний строк змінитит дизайн і перекласти твори бібліотеки на чіста-панятний язик. І пачєму нема пєсєн Круга, Рукі ВВерх, пачєму немає в бібліотеці Камєнскай. Що всі діашпорці і западнікі?Нєпарядок.
  Біжу вивчати палтавская нарєчіє вєлікого Язика http://www.ji.lviv.ua/n22texts/okara-nazah.htm


  Що бігти мені вчити абщєдаступний?
  Чи може не будемо дурити людей, що ми українці?
  Чи може давайте гуртом будемо розказувати Лєні, що це не правильно, що так не можна.
  Давайте вперед на війну з вітряками. Це ви вмієте.
  А Лєна молодець не побоялася втерти носа патріотам галичана Всія України. А реалії є реаліями!
   
 • 19:02 09.11.2003
  0 0
  Хто погодится з думкою у наведеній нижче статті відносно того що
  населення східної україни більше схоже на кацапів ніж на галичан?
  <Обережно Рус Контент>
  ------------------------
  Но были ли украинцы в "ОУН-УПА" ?

  Нет ! Т. н. "Украинская повстанческая армия" ("УПА"), как и дивизия SS "Galicien", была однозначно прикарпатской структурой. Почти весь её "провод" (хорошо хоть, что не "кабель" !) состоял (как и большинство рядовых боевиков) из галичан (вместе с лемками, бойками и гуцулами).
  --------------------------------------------------------------
  И это на фоне того обстоятельства, что этно-культурные отличия последних (украинцев) от галичан, лемков, бойков и гуцулов сильнее, чем подобная же дифференциация украинцев с великороссами !
  --------------------------------------------------------------
  http://slavica.maillist.ru/abakumov/?mat=109

  Доречі ще одне запитання.
  У чому причина того, що західна україна завжди намагалась боротись за свободу
  Січові Стрільці, ОУН, УПА, Поліська Січ, Карпатська Січ, CC Галичина і багато інших
  А східні землі помирали від голоду, каторг, колективізації, русифікації з похиленими головами
   
 • 02:14 15.11.2003
  0 0

  Alex Бандерштадтський - МОЛОДЕЦЬ!!! Я з тобою.
  ЛЕНЕ: дуже шкода, що, як раз у вас там "слажилось мнєніє, што тут мало кто гаваріт" на українській мові. Шкода, що знаходячись так далеко від України, ви не сумуєте за рідними традиціями, за рідним народом у всій його величі. А що вам взагалі до України? - дивіться "Новини" на якомусь "РТР" та будете знати як у "брацкого сосєда" справи.
   

Волю Галичині!

Наші Друзі: Новини Львова