Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 22 квітня 2019 року

презентація часопису "Молода Україна"

Переглядів: 3581
Додано: 18.07.2003
Hi 0 Рекомендую 1 Коментарі: 8
 • 18:08 18.07.2003
  0 0
  МІСТИКА Й АНДЕГРАУНД ЗНОВУ РАЗОМ! Зараз ринок друковано-поліграфічної продукції повен. Є все: книжки, журнали, газети, часописи; сучасну людину не так просто здивувати новинками українського книгодрукування. Ще одну спробу сколихнути небайдуже українське суспільство зробив новий мистецький альманах “Молода Україна”. Зрозумівши, що читачів вже не вразити белетристикою, вони запропонували саме альманах, що містить у собі багато нових імен, здатних мислити по-новому. За словами Олеся Донія, ідейного батька та шеф-редактора “Молодої України”, часопис може стати таким же ідейним стержнем гуртування прогресивної молоді, яким свого часу була “Остання Барикада” (попередній проект Донія). А досягти цього можна буде подорожами “в народ”: щомісячними презентаціями чергових чисел часопису, які проводитимуться в університетах та інститутах міста. Таким чином, “Молода Україна” прагне повернути студентству трохи підзабуту, але дуже непогану традицію кінця 80-х, коли будь-який студент міг поспілкуватись з “живим класиком”, чи навпаки, авангардистом. І не лише від літератури, бо на таких зустрічах, зазвичай тусують і художники, й музиканти. Презентація нового витвору людської фантазії відбулася у книгарні-кав’ярні “Бабуїн” минулого тижня. В офіційній частині, ведучим якої був, знову ж таки, Олесь Доній, виступили депутат Київради Ростислав Карандєєв та поет і депутат Верховної Ради Іван Драч. Подальша роздача першого накладу альманаху супроводжувалася невеликим фуршетом та виступом української фольклорної банди “Вій”, музика якої точно характеризує спрямованість журналу: містично-андеграундний. Виступ розпочався з розповіді казки, “прикрашеної” козацьким орнаментом, яку виконував один із учасників гурту Сашко Власюк. Після закінчення казки під звуки перкусії на сцену почала виходити решта членів “ВІЯ”. Вокаліст гурту Діма Добрий-Вечір поводився так, наче, це був не виступ, а звичайна репетиція, у гарному сенсі цього слова – він розмовляв у перервах між піснями із залою, відсьорбував потроху зі своєї фляги, грав імпровізації на басу. Ще один вельми цікавий момент: у редколегії альманаху є Лесь Подерев’янський, який, власне, також був присутній на цій вечірці. “Вій” співав “Я Революція!” та “Це лайно”, під останню пан Подерев’янський стрибав доволі активно. Після чого гурт і митець розійшлися синонімічно: “Вій” відпочивати, а Лесь - спати. Музика “ВІЯ” наВІЯла бажання почитати українські казки, за мотивами яких і пишуться гуртівські пісні. Навіть склад гурту навівав думку про те, що справжній український андеґраунд, ще не вмер: дримба, перкусія, барабани, дві гітари, камертон та інші. Останній виступ цього гурту відбувся досить давно: аж на минулій “Рок – Екзистенції”. І з того моменту це – перший виступ “ВІЯ” у Києві, який вийшов далеко не поганим. Утім, як і альманах, на презентації якого вони й виступали. Сергій Сорокін Сашко Корнієнко
   
 • 05:05 28.10.2015
  0 0
  Привет всем любителям пива, надоело пить бодягу вроде черниговского и оболони? Не беспокойтесь, в Украине появилось пиво РАДОЙ. Это целебное пиво, на основе расторопши! Попробуйте и не пожалеете!
   
 • 05:32 30.11.2015
  0 0
  Журнал "Дніпро" орієнтований на людей, які цікавляться українською літературою, драматургією та поезією.
  http://www.dnipro-ukr.com.ua/publication.html
   
 • 05:36 30.11.2015
  0 0
  Я дуже люблю читати. Виписую велику кількість журналів, але з усіх інших я надаю перевагу журналу «Дніпро». В цьому журналі друкують твори наших співвітчизників, які молоді і не дуже відомі, але дуже талановиті.
   
 • 05:58 30.11.2015
  0 0
  Я рекомендую вам спробувати пошукати в журналі Днапро. Там ви зможете знайти все, що вам потрібно! Або задати запитання редакторам.
   
 • 23:50 09.12.2015
  0 0
  Коли я почала читати журнал "Дніпро", це літературно-художній журнал, вирішила трохи дізнатися про його історію, адже виходить він ще з 1927 року, що для мене було великим здивуванням=) цей журнал,мабуть, один з небагатьох, який несе в собі майже всю історію літератури, починаючи з 1927. Колись, головними редакторами журналу були три Герої України - Юрій Мушкетик, Микола Руденко та Борис Олійник. А також мене зацікавило те, що у «Дніпрі» уперше опублікував усі свої літературні твори Олександр Довженко, який до останніх днів співпрацював із часописом. Свого часу лише в «Дніпрі» друкували поезії Павло Тичина, Максим Рильський, Андрій Малишко.Цікаво після таких видатних людей опинитися на сторінках журналу, а він друкує твори читачів, навіть безкоштовно і з грошовими винагородами=)http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
 • 01:47 12.12.2015
  0 0
  Зараз мені дуже подобається журнал Дніпро. Там ви можете знайти такі теми як: проза, сучасна, поезія, драма, молодняк та критика!
  Зайдіть, будь ласка, на дане посилання. Там ви знайдете саме ті розповіді, на які сподіваєтесь))
  http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
 • 00:52 18.01.2016
  0 0
  Журнал Пізнайко, дитячий журнал який дозволяє провести дитині цікве і незабутнє дитинство. Виписую цей журнал своїй дитині, він не дорогий і дуже корисний.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

презентація часопису "Молода Україна"

Наші Друзі: Новини Львова