Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 04 березня 2021 року

Інна Геді Інтерв'ю з Олегом Мінгальовим (ч. 3)

Переглядів: 485
Додано: 22.09.2015
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 3
 • 02:44 23.09.2015
  0 0
  Інна Геді: так це погано, чи добре?
  Олег Мінгальов:
  Це погано для розвитку Полтави, для піднесення її бренду хоча б як «культурного міста». Мова не йде поки що про Полтаву в якості «духовної столиці». Бо слава наших предків і сучасне виродження і, на жаль, не відродження культурного життя – це різні речі.
  Інна Геді:
  Чи не хочете Ви сказати, що Спілка не є головним експертом, здатним вирішувати питання художнього життя міста?
  Олег Мінгальов:
  Не є експертом, однак являється головним гальмом. Подивіться, постійно проводяться десь на периферії міста якісь альтернативні виставки якихось наших непризнаних геніїв, а зали галереї протягом року своєю тишею нагадують кладовище. Виру художнього життя в залах «галереї мистецтв» аж ніяк не спостерігається, художньої критики не ведеться. І це в той час, коли населення Полтави добігає майже 300 тисяч. Найбільш талановиті мріють вирватись за кордон і це стосується художніх талантів. Рутинери-соцреалісти від Спілки своїми судилищами-трійками системно знищують «на корню» щось цікаве, непересічне, аби воно не конкурувало з їх одіозними прикладами певного провінційного пострадянського менталітету, котрий, на жаль, ще характерний для України взагалі. Тому, за таких обставин змагатися з богемним життям у Європі чи Америці абсолютно неможливо.
   
 • 23:19 09.10.2015
  0 0
  Привет)Возможно моя информация и не в тему,но я хотел бы порекомендовать пиво «Радой»,вчера попробовал и мне очень понравился его вкус,решил прогуглить данный пивас,инфи о нём очень много…и то что оно на основе Расторопши,и что оно полностью натуральное,делается с помощью новых технологий,но читать можно многое,нужно пробовать…Так что дерзайте,друзья,будете довольны)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html
   
 • 03:57 22.12.2015
  0 0
  Привет. Читаю журнал «Дніпро». Как на меня этот журнал повышает культуру человека. Жаль, что не каждый из нас читает литературние журналы, а многие предпочитают массовою литературу. Советую всем.

   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Інна Геді Інтерв'ю з Олегом Мінгальовим (ч. 3)

Наші Друзі: Новини Львова