Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 04 березня 2021 року

Інна Геді Інтерв'ю з Олегом Мінгальовим (ч. 2)

Переглядів: 504
Додано: 22.09.2015
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 3
 • 02:41 23.09.2015
  0 0
  Ось, дивіться! Приходить же таке в голову можновладцям Полтави… Під приводом підвищення тарифів чи ще якимось - продовжити старий «святий» дерибан. Апетити жадібності просто зашкалюють. Таким чином, можна знищити як художню так і музичну освіту і приректи майбутні покоління на існування в якості охлократу чи орків, котрим роздають під вибори цукор. Тож художнє життя будь-якого міста розпочинається з художньої освіти для дітей. Повинна бути сформульована стратегія розвитку культури в цілому. На жаль, поки що вона аж ніяк не сформульована. Навпаки, ділки намагаються загарбати те, що залишається у міста ще з минулих часів.
  Інна Геді: тобто, до утворення виру справжнього художнього життя Полтаві ще ген, як далеко?
  Олег Мінгальов: виру тут нема апріорі, бо деякі художники змушені покидати свої майстерні із-за безпрецедентного підвищення тарифів.
  Інна Геді: на відкритті виставки «Погляд», присвяченої 45-річчю Полтавської обласної спілки художників, я бачила доволі багато поціновувачів мистецтва.
  Олег Мінгальов: таких виставок проводиться всього 1-2 на рік і організовують їх виключно очільники Спілки художників, котрі й займаються відбором картин. Дійсно, у Полтаві є чудове приміщення муніципальної галереї, монополію на використання якої має майже виключно Спілка.
   
 • 23:19 09.10.2015
  0 0
  Всем,привет)
  Я так как и много из подписчиков люблю пить пиво,недавно я открыл для себя что то новое,пиво под названием "РАДОЙ" попробивал его и понял вот он идеал,настоящее пиво)
  Придя домой забил в инете название пива "РАДОЙ",хотел узнать его состав и на удивление я был очень ошеломлен,в этом пиве используют отвар из натурального растения Расторопша.
  Пиво "РАДОЙ" участвовало и победило во многих конкурсах пивоварения.
  Пиво варят в Украине на новейшем Германском оборудовании Kaspar Schulz,самое идеальное оборудование которое только может быть на сегодняшней день в мире)
  Теперь когда я хочу выпить пива,я покупаю пиво "РАДОЙ",только у него такой утонченный вкус и отличное качество,всегда свежое и кстати на официальном сайте (http://radoy.com.ua) есть доставка под двери квартиры)
  Очень доволен пивом,сам пью и Вам советую)
   
 • 03:57 22.12.2015
  0 0
  Всім привіт. Вже досить давно читаю літературний журнал «Дніпро». Це дуже цікавий журнал, в ньому є що почитати, велика кількість тематик які розраховані як для різної цільової аудиторії, так і для різної вікової категорії. З нетерпінням чекаю нові випуски, раджу і вам прочитати цей журнал…..

   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Інна Геді Інтерв'ю з Олегом Мінгальовим (ч. 2)

Наші Друзі: Новини Львова