Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 14 серпня 2020 року

Література :: Біографії

Андрій Шерстюк

Переглядів: 1285
Додано: Додав: szdiy  
Hi 0 Рекомендую 1 Відгуки 0
Тексти Автора

Народився у Дніпрі. Писати почав ще у студентські роки для КВНу, СТЕМів, непрофесійних театрів. Деякі тексти, сценарії, п’єси ще досі ходять по Україні. А це означає, що багатьом із них вже більше 20 років. Як відомо в подібних, в буквальному значенні рукописних творах авторство – це не головне. Тому коли ваша щаслива дитина, чи то повернувшись із літнього табору додому, чи після якогось конкурсу самодіяльності, розповідатиме вам про свою справжню роль у «Как поссорилось сознаниеиподсознание»,чи«Як у людей під Новий Рік виросли крила», чи «Маршрутка», чи «Про Вінні-Пуха і фашистську шльондру Сову» (ця вистава для дорослих діточок:), чи у багатьох інших сценаріях, де автором названа народна творчість, знайте, що до крихітної толіки того дитячого щастя причетний і ваш покірний слуга.

Із середини нульових почав великий літературний проект «Приключения песта», де намагається у жанрі пригодницького фентезійного роману познайомити читача з власним баченням соціоніки. Планується випустити 16 книг за кількістю соціотипів. У 2014 році у дніпропетровському видавництві «Герда» була видана перша книга із серії «Приключения песта. Книга первая: Час утренних ритуалов». На лютий 2017 в роботі четверта книга, друга і третя чекають на публікацію в інтернеті.

Пише українською і російською мовами. Всі герої розмовляють тими мовами, до яких схильні. Має план власної ладної українізації: у кожній наступній книзі кількість глав, написаних «від автора» українською збільшуватиметься. 

Наші Друзі: Новини Львова