Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 19 квітня 2021 року
Тексти > Тематики > Релігія

Чудесні дарунки від Митрополита Андрея

Переглядів: 18376
Додано: 03.03.2005
Hi 0 Рекомендую 1 Відгуки 1
о. Ігор ЦАР
ЧУДЕСНІ ДАРУНКИ ВІД МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ
Видання друге (доповнене), Львів, 2002


Бо я українець з діда-прадіда. А церкву нашу і святий наш обряд полюбив я цілим серцем, присвятивши для Божої справи ціле своє життя.

Митрополит Андрей Шептицький


Нехай Всевишній Бог заплатить вам за вашу християнську любов до свого душпастиря-Митрополита, а він в заміну жертвує вам свої молитви до смерті. Щодня про вас буде пам’ятати, а коли Бог покличе його перед Свій суд і в безконечному Свому милосердю непотрібного слуги не відкине від Себе, тоді й в тамтому житті, що є щойно правдивим життям, обіцяю за вас молитися і випрошувати з неба всіх дарів, потрібних до дочасного життя, й усіх ласк, потрібних до вічного спасіння.

Благод .....
 

Відгуки 1

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 0 0
    Шановний отче Ігоре Цар. Дякую за Вашу працю збирання свідчень духової величі нашого Великого Митрополита. Та я дуже здивований, що не знайшов у книзі одного з найбільш яскравих свідчень чудесного зцілення дитини після її молитов до Митрополита. Про це знає багато людей і в Україні і в Америці. Воно сталося десь 5 років тому. Навіть приходив хтось до тієї родини з духовних осіб потвердити це чудо. Але тут його нема. Той сон, що приснився дівчині Анастасії трошки нагадує свідчення № 59.
Наші Друзі: Новини Львова