Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 16 листопада 2018 року
Тексти > Тематики > Релігія

Акафіст

Переглядів: 11365
Додано: 30.11.2003
Hi 0 Рекомендую 0 Відгуки 2
о. Ігор Цар
АкафістПОДЯКА ПРЕСВЯТІЙ ТРОЙЦІ

З нагоди 1010-ліття Хрещення рідної України


Акафіст укладений за творами св. Івана Золотоустого. На жаль, цей прекрасний твір дійшов до нас у недоопрацьованому вигляді, а тому прийшлось докласти зусиль, щоб наш побожний український народ мав змогу користати з цієї перлини мудрості. У 1986 р. я вперше, чисто випадково, натрапив на цей загублений кимось акафіст у Почаєві. Це було на горі, де Матір Божа у 1240 р. залишила відбиток Своєї святої стопи, з якої витікає цілюще джерело. З давніх часів Почаїв був твердинею українського християнства, а тому в кінці акафісту пропоную молитву-подяку української душі.

Коли людина полюбить Бога, тоді для н .....
 

Відгуки 2

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 0
  На рахунок молитви в кінці Акафіста: нагадує молитву фарисея а не молитву митаря. Ви ж розумієте, про що я говорю. Дякую, що я такий хороший: саме важливе я -українець, несу ярмо, двигаю хрест, не був окупантом... Хіба ЦЕ треба казати в молитві? Перепрацюйте текст, а краще зітріть його. Для того, щоб писати молитви недостатньо бути отцем, треба мати особливий для цього духовний дар. Спочатку стяжіть його!
  Бажаю успіхів в пастирському служінні!
 • 0 0
  Цей Акафист вже має свого автора, навіть двох. Проте вірогідно, автором його був Митрополит Трифон (Туркестанов). В Гуглі напишіть "Трифон Акафист" і ви знайдете цей текст слов’’янською мовою.
  Поправте опис до файлу, а то складається враження, що о. Ігор і є його автором. За переклад українською наперед вдячний: збирався його сам перекладати.
  Успіхів всім!
Наші Друзі: Новини Львова