Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 17 січня 2021 року
Тексти > Жанри > Роман

Воццек :

День

Переглядів: 18571
Додано: 27.12.2004 Додав: Самійло Немирич  текстів: 93
Hi 0 Рекомендую 0 Відгуки 2
Сканував: Самійло Немирич
ПОВЕРНЕННЯ ДОЛІ

Чому, власне кажучи, долі? Хіба ти віриш в ті поганські байки, ніби душа вночі літає в високості, а зранку повертається до тіла? Опускається долі? Та ти ж перший візьмешся переконувати, що сон — то рідина, розтоплений бурштин, прозора каніфоль, що снити — то пірнати. Не літати. Та навіть і не пірнати, а занурюватися потроху. Та навіть і не занурюватися, бо ця тепла млість сама тебе затопить, заллє спочатку вуха, потім очі й ніздрі й буде поволі підніматися, аж поки ти не опинишся на дні найглибшої западини, де й життя, мабуть, ніякого немає, де в тиші океанського мороку, гнані чи то підводними течіями, чи то власними фантазіями линуть такі реліктові, що й нереальні — голотурії, асцидії, офіури, морські лілії.
Ні, сон — не рідина. Хіба не ти писав: «запорпа .....
 

Відгуки 2

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 0 0
    Неймовірна українська!Просто сучасний молодіжний меланж стилів,такою мовою хочеться розмовляти.Перше цілком приємне враження після того ж Кортасара.
  • 0 0
    Сильно!Оце так сни!Як на мене, то письменник відрізняється од простих смертних саме тим, що вміє змалювати речі, про які ми з вами часто думали чи думаємо. Бачила, що найпопулярнішою стала частина про мудаків. Мені, наприклад, "синдром Любанського" сподобався, чимось на Гаррісона схоже. А взагалі, дякую за те,що є Іздрик, і за те, що є ви, котрі його надрукували.
Наші Друзі: Новини Львова