Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 23 січня 2021 року

Арфами, арфами

Переглядів: 1716586
Додано: 24.06.2003
Hi 6 Рекомендую 6 Відгуки 32
Арфами, арфами —
золотими, голосними обізвалися гаї
Самодзвонними:
Йде весна
Запашна,
Квітами-перлами
Закосичена.
Думами, думами —
наче море кораблями, переповнилась блакить
Ніжнотонними:
Буде бій
Вогневий!
Сміх буде, плач буде
Перламутровий...
Стану я, гляну я —
скрізь поточки як дзвіночки, жайворон
як золотий
З переливами:
Йде весна
Запашна,
Квітами-перлами
.....
 

Відгуки 32

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 0
  TX +1(209) 806-3381
  Whatsapp.+18143134198
  Wickir .georgerandy
  KIK ID : legitsup420
  #lsdblotter #lsdtrips #lsdtabs #lsdart #lsdandthesearchforgod #trip #trippy #trippyart #lsd #acid #acidtrip #art #beautiful #amazing #pretty #psychedelicart #psychedelic #wise #love #moment #tameimpala #goodvibes #connection #colourful #nature #vibes #lit #yellow #blue #pink
 • 0 0
  поддерживаю, что хуйня. да, вероятно что такое стихотворение имеет место быть в школьной программе и существовать в целом, но для того, чтобы учить на память слишком уж по-дебильному написаны. мне лично не нравится. не самое лучшее стихотворение, которое могло бы быть написано автором.
 • 0 0
  Лидирующий украинский интернет-магазин по продажам книг, мультимедиа, детских товаров, аксессуаров, а также товаров для отдыха.

  http://rdr.salesdoubler.com.ua/in/offer/269?aid=17....
 • 0 0
  Очень красивое стихотворение. Рекомендую. 😌
 • 0 0
  Хуйня для даунов нахуй ето учить
 • 0 0
  Хуйня
 • 0 0
  Хуйня ебаная,мамку автора ебал
 • 0 0
  Бред сивой кобылы
 • 0 0
  були прекрасні густі й довгі вії – що він порівняв їх із колоссям!)
  І не лякайся, мила, того що буде – «Сміх буде, плач буде», і рясні сльози перламутрові будуть – не лякайся, бо це все – і є життя, і ми все переживéмо і перебόремо! Бо ми – молоді й сильні! І ми – вічні! Як цей прекрасний світ – напередодні Весни!
 • 0 0
  високо в небі – хіба він не золотий і не з переливами? Так що ж тут незрозумілого, хлопці?
  І знову повтор:
  Йде весна
  Запашна,
  Квітами-перлами
  Закосичена.
  І далі закоханий поет звертається до своєї милої, яка десь далеко перебуває, – «там за нивами» – і яка може бути в будь-якому настрої: «чи засмучена ти ходиш, чи налита щастям вкрай» – але ж: «Ой одкрий / Колос вій!» - і подивися широкими очима на навколишній прекрасний світ, на красу близької вже весни! (Мабуть, у поетової милої були прекрас
 • 0 0
  почуттів, планів?
  А в поета виникає передчуття, що ця весна – весна 1914 року (а 28 червня, як ми знаємо, пролунає простріл у Сараєві й почнеться Перша світова війна – і, хто зна, може, поет передчував щось? Прихід якоїсь біди?..) несе щось лихе – що «Буде бій / Вогневий! / Сміх буде, плач буде…»
  Але покищо… «Стану я, гляну я – /скрізь поточки як дзвіночки, жайворон /як золотий / З переливами». Тут мається на увазі не сама пташка, а її спів – золотий, з переливами! Хіба ні? Якщо хтось чув спів
 • 0 0
  Які хвилі гармонічних радісних звуків виникає при тому!
  А звідки така радість? Що саме викликало такий …підвищений радісний настрій гаїв? А весна іде! – «запашнá, квітами-перлами закосичена» – прикрашена! Пригадайте картину Сандро Ботічеллі «Весна» – там красива жінка сáме квітами вся обсипана/закосичена – і самá розкидає навколо квіти-красу!
  Далі: Думами – ніжнотонними – наче море кораблями, переповнилась блакить. Що тут незрозумілого? Хіба у вас весна не супроводжується напливом нових думок,
 • 0 0
  У коментах довелося прочитати, що вірш Тичини – не зрозумілий. Що ж у ньому НЕЗРОЗУМІЛОГО? Я особисто – нічого такого не бачу! Навпаки – все дуже добре прочитується і відчувається.
  Це вірш – настроєвий: поет відчуває наближення весни, і воно – це наближення – викликає в ньому радісний ейфоричний настрій!
  Почнемо з першої строфи:
  Самодзвонними арфами – золотими, голосними – обізвалися гаї. Уявіть, як звучить арфа, коли рука музиканта вільно «літає» над її струнами!
 • 0 0
  откровенно плохие стихи, по-моему, чего уж тут... можно сколько угодно искать глубокий смысл, музыкальность, "карамельки среди помоев", говорить, будто вся эта спутанность - что-то своеобразное и интересное. но на самом деле это просто скучные, нечитабельные... строчки. интернет завален подобными стихами о кофе, ванили и разлуках.
 • 0 0
  РИФМЫТОНЕТ!!!...
Сторінка:123
Наші Друзі: Новини Львова