Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 18 січня 2020 року
Тексти > Жанри > Роман

Галичина - Terra Incognita :

Події Люди

Переглядів: 12731
Додано: 04.02.2006 Додав: ЛЕВ  текстів: 1281
Hi 0 Рекомендую 0 Відгуки 1
Сканував: М. Вус Джерело: в-во Червона Калина, Львів 2002
Розділ І

Німецький вояк прикладом автомата розбив зірку та серп і молот на брамі бази «Центросоюзу». Він, як і всі інші солдати, був високий і стрункий. Як інші, мав закочені по лікті рукави гімнастерки. Побіг далі, а за ним ціла ріка таких, як він, у приємних для ока попелясто-голубих мундирах і шоломах, що закривали пів обличчя. Німці не звертали уваги на людей, забігали у хати, заглядали у господарські будинки і гнали далі. Здалеку наближався скрегіт переможних німецьких танків.
Люди вийшли з льохів «Центросоюзу». Після кількох ночей, проведених на мішках із сіллю, прикритих ковдрами і перинами, вони з насолодою піддавалися промінням літнього сонця, що висисало з них сирість і холод сховища.
Катерина разом з іншими проводила очима німецькі танки. Вона бачила у деког .....
 

Відгуки 1

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 0 0
    Lehko chytayetsya i ne dozvolyaye zupynytys. Hadayu, dlya halychan-radist vid takoyi blyzkoyi hovirky(pryyemna dribnytcya). Tvir povertaye nas , tyx scho perezhyly ti chasy, do spomyniv, i odnochasno prolyvaye svitlo na ti podyi. Hadayu, scho pryemno i piznavalno dlya nashoyi molodi. Paxne svizhistyu. Dyakuyu avtorovi.
Наші Друзі: Новини Львова