Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 25 листопада 2020 року
Тексти > Тематики > Історична  ::  Тексти > Жанри > Стаття

Євреї на Україні :

Плекаймо Дружбу

Переглядів: 11454
Додано: 22.02.2003
Hi 0 Рекомендую 1 Відгуки 2
Праця Матвiя Михайловича Шестопала, яка пропонується увазi читачiв, має сумну iсторiю, як i життя її автора.
Коли в 1968 роцi я став працювати викладачем факультету журналiстики Київського унiверситету, Матвiя Шестопала там уже не було, його викинули з роботи, заплямували iм’я рiзними -iзмами, залишили без шматка хлiба i можливостi його заробляти.
Мав єдину зустрiч iз ним десь на початку сiмдесятих рокiв, зустрiч на вулицi, бiля унiверситетської бiблiотеки, пiд час якої iнший викладач факультету журналiстики В.В.Полковенко i познайомив мене.
Кiлька хвилин розмови - i яскрава пам’ять про нього на все життя: енергiйний, ерудований, комунiкабельний. Пiзнiше, коли натрапив у книзi мемуарiв Iллi Еренбурга згадку про зустрiч iз Матвiєм Шестопалом, офiцером, учасником вiйни 1941 .....
 

Відгуки 2

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 0 0
    Треба,треба читати цю брудну антисемітську працю,щоб знати - як антисемітизм виховувався радянською владою та її вірними наймитами - як "товариш" шестопал. про дійсну історію єврейського народу та його відносин з українським треба запитати українських патріотів - які сиділи у ГУЛАГАХ поруч з сіоністами...
  • 0 0
    Дуже гарно,але замало,бо ця бридка горстка мутить воду у цілому світі.Тай Україною керують перхаті,вонючі Людмили, Медведчуки,Суркіси,Волкови,Рабиновичі з їхніми військовими угрупуваннями в голові з рижим бандитом Льоне А КГБ до цього переслідує організацію ТРИЗУБ і на двох лапках стоїть перед москвою.Але це все до дуже короткого часу. СЛАВА УКРАЇНІ.
Наші Друзі: Новини Львова