Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 07 грудня 2019 року
Тексти > Жанри > Оповідання  ::  Тексти > Тематики > Фантастика

Лісовик

Переглядів: 2608
Додано: 12.08.2013 Додав: Макс Маліновський  текстів: 6
Hi 0 Рекомендую 3 Відгуки 2
1

По дорозі ішов дужий козак. Із його уст вилітала весела мелодія. За повідець вів вінмускулистого карого коня. Козак був невеликого зросту ,але міцної статури хоча із невеличким животиком. На голові блистіла від променів сонця лисина посеред якої ріс оселедець, який як змія сповзав на праве вухо. Лице було гладко виголене, грізне але трохи ласкаве. Вдягнений він був у червоні шаровари та в стареньку сорочку. Все це було підв’язане сірим поясом на якому висіли самопал та ніж. А шабля була прив’язана до конячого сідла. Із під сорочки виглядав дерев’яний хрестик, а на ногах були вдягнуті чорні чоботи.
Побачивши на горизонті корчму козак рушив напряму через поле. Зазвичай в корчмі не було багато людей під вечір. Всі приходили пізніше, але тоді із середини лунав сміх і гамір .....
 

Відгуки 2

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 1 0
    Дуже цікава історія та ще в жанрі фентезі. Та не просто фентезі ,а особливе фентезі із українськими козаками та нечистими. Найбільше мені сподобався домовик. Але взагалі дуже цікаво придумано. В автора гарна фантазія ,яка відобразилася на сторінках. Так продовжувати.
  • 1 0
    Ті хто прочитав не забувайте писати коментарі.
Наші Друзі: Новини Львова