Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 31 травня 2020 року
Тексти > Жанри > Роман

Поклоніння ящірці

Переглядів: 97288
Додано: 08.02.2005 Додав: Самійло Немирич  текстів: 93
Hi 0 Рекомендую 3 Відгуки 11
Любко ДЕРЕШ
Поклоніння ящірці


Світлої памняти Джима Моррісона


перший поверх: як нищити ангелівThings are broken up and dance.
James Douglas Morrison “The Ghost Song”

The boy that you love is the man that you fear
Marilyn Manson “Man that you fear ”

Це не я. Це все він.
Місько Крвавіч “Я і Дереш”

Розділ 1.
.....
 

Відгуки 11

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 0
  Культ і Поклоніння ящірці пов*язані між собою, згодна з "calliope",мене теж так само передьоргнуло,про оцього хробака))) класна книга,читається швидко,все наскільки життєво,все досконало і оргінально,правильно описується,страх, спокій все,просто супер..я прусь від цієї книги)
 • 0 0
  один з найкращих творів. прочитала за добу невідриваючись.доречі, сцена про наркомана і хробака аж ніяк не зайва- хто читав "Культ" - той зрозуміє - коли прочитала-аж передьорнуло: "Шо, і тут??!!!"
  питання в маси: Чому по Дерешу не знімають фільми?
 • 0 0
  Книга сподобалась. Л.Дереша читала 2 книги "Культ" і "Поклоніння", спочатку "Культ"...відчуття було не дуже. але "поклоніння"... вражає. Дуже емоційна книга, переживала все ніби сама. В кінці досить зрозуміла ідея, з якою не можна не погодитися.
 • 0 0
  варто того, щоб видавати і купувати у твердій обкладенці, бо є досить великі шанси прочитання вдруге.
 • 1 0
  Прочитала на одному подиху. А коли читала кавалок, де планувалося і здійснювалося вбивство - серце калатало, як шалене. Моцно, дуже моцно. Зайвий хіба що кусок про наркомана і великого хробака Йохат-Сотоба (здається, неправильно). Трохи воно там не до речі... А взагалі, я вражена - те, що треба...
 • 0 0
  НЕЙМОВІРНО!!!Дуже вражаюче!Щось конкретне сказати дуже важко.....самі побачите....
 • 1 0
  Вражає вміння Любка дуже глибоко і тонко описувати відчуття оточуючого світу, відчуття себе та близької людини. Також виникає цікаве враження зупинки часу, ніби все вмить застигає, зависає в повітрі. Це і є справжньою майстерністю!!! Мені дуже сподобалось!
 • 0 0
  В цілому твір сподобався.Викликав спогади про шкільне життя та відносини (хоча я давненько вже закінчила школу). Досить оригінально описані пейзаж, стан та відчуття людей, яскраві образи. Хоча, мені здється, що такі твори треба подавати на споживання підліткам досить обережно, особливо, якщо враховувати фінал історії (прекрасно розумію, що добро повинно бути з кулаками, але всеж таки скоєно злочин, а головних винуватців навіть не мучать докори сумління...). Не хочу здаватися ханжою й зовсім не пропоную писати оповідання типу "мир-дружба-жвачка" або, як всі збираються на квітковій галявині тримаючись за руки та водячи хороводи.Безперечно, молодь має знайомитися з правилами існування (які є досить таки жорстокими, особливо в підлітковому середовищі), але ще раз підкреслюю, не всім підліткам підходят такі історії, особливо врахувавши те, що автором їх є (або був на той час)саме такий підліток як вони, який досить швидко перетворюється в їхнього кумира (вважаю цілком заслужено!). Дякую, отримала масу приємних відчуттів.
 • 0 0
  Це ще сильніше за Достоєвського. Містики нема, і вже краще. А натуралізм теж на рівні: як в сучасних фільмах жахів - важкий,гнітючий, з черв'яками та мухами...
 • 0 0
  Гарно :) Дуже гарно. Таке життя .......
 • 0 0
  Дуже емоційно, відверто. Мені сподобався твір за ідею, відображення життя тих людей(підлітків), які живуть серед нас, і не в Києві чи Львові, а в маленькому містечку, в якому деколи хочеш сховатись від набридлих тобі людей, але і там , нажаль, знаходиш таким аналог. Як можна знайти вихід з безвиході. Можна багато говорити про цей твір. Прочитайте, і він вам обов'язково сподобається.
Наші Друзі: Новини Львова